matimocny1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robertinho
Widzę, że kibicujesz Barcelonie od urodzenia :)
0
Ja obstawiam spokojne 3-0. Mówcie co chcecie, ale wg mnie PSG jest wciąż Europejskim średniakiem, który będzie miał problemy z wyjściem z grupy LM. Ale to tylko moje zdanie.
0
No, wygląda na to, że minęło już 5 minut sławy tego imbecyla.
0
To Ty pisałeś mi te ''piękne'' prywatne wiadomości, tak ? Człowieku, Ty masz coś z głową, serio. Administratorze, zrób coś z tym, bo nie można już patrzeć.
0
''boicie sie prawdy ktura jest prawdziwa''
Co za świetnie dobrane słowa :D
0
Odpowiedź na jedno pytanie rozwiązana- Tito będzie chodził w garniturze :)
0
''Patapam'' he he :D
0
oj...
0
Lepiej być już nie mogło. Mascherano to moim zdaniem najlepszy transfer w erze Guardioli. Nigdy nie zapomnę tej sytuacji z Arsenalem, kiedy uratował Nas przed katastrofą. Życzę jeszcze podwyżki !
0
Hiszpania rządzi futbolem.
0
Laporta, wróć...
0
Ja tam bym chciał Walcotta. Jest szybki i dobry technicznie, więc, czemu nie ? Wolał bym Go niż Persiego.
0
Jeszcze o Gomezie zapomnieli.
0
Nie pił wina od Iniesty ?! :P
0
Konrad
Jestem pewny, że 100 % Hiszpania pokona 100% Niemców. W końcu przez Twój tzw.''antyfutbol'' Niemcy będą ciągle biegali za piłką i się zmęczą, a jak się zmęczą, to Niemcy będą zbierani. To jak ważne jest posiadanie piłki przez Hiszpanię ukazało się w dogrywce wczorajszego meczu, gdzie Portugalia została ZDOMINOWANA, nie mając już sił. Możesz nie lubić Hiszpanów, ale patrząc obiektywnie, Niemcy są słabsi od La Furia Rojy. Najlepszym tego dowodem jest to, że gdyby nie Hiszpania, która pokonała Niemców w finale EURO 2008 i w półfinale Mundialu w RPA, to dziś właśnie nasi sąsiedzi mogli by się pochwalić dubletem. Ale jest ta słabsza Hiszpania, która wyeliminowywuje ich z każdych turniejów...
0
Shakira w ciąży z Pique :)
0
Ludzie, no a kto gra ładniej od Niemców ? Hiszpania, która jest bez formy i jeśli będzie tak grywała dalej, to na pewno tego Euro nie wygra ? Pewnie dostanę za to -50 głosów, ale taka jest prawda. Otwórzcie oczy ludzie. Ja też po odpadnięciu Polski jestem całym sercem za Hiszpanią, ale na tę chwilę, reprezentacja Niemiec jest po prostu lepsza.
0
Wam też Valdes przypomina Maradone na tym zdjęciu ? :P
0
Następca ? Czemu nie :)
0
Najżałośniejszy mecz (2 połowa) Polski pod wodzą Smudy ?
0
Mam dobre przeczucie. Będzie godnym następcą Guardioli.
0
Chciałbym Ci powiedzieć, kolego, że Messi odpadł w 1/4 Copa America......
0
Pierwszy mecz w moje urodziny :) Oby sprawili mi piękny prezent.
0
Powiem Wam ludzie, że dziś nie jestem szczęśliwy z biało-czerwonych. Ja dziś (jak zresztą cały naród) jestem z Nich dumny. Dziś po raz pierwszy od bardzo dawna, czuje się dumnym być Polakiem !
0
Rozwad
i najważniejsza różnica- poziom koszykówki :)
0
Mógł by mi ktoś coś wytłumaczyć ? W NBA gra się do 4 zwycięstw, a tu do 3, czy też gra się 4 mecze i kto ma lepszy bilans przechodzi ?
0
Świetny mecz w wykonaniu naszych podopiecznych. Mam wiadomość dla Pique- chłopie, w Polsce jest jedna z największych na świecie peni Barcelony, a Twoja dziewczyna nie udostępnia swoich piosenek w tym kraju ? Wstyd :)
0
*herbie
0
Po logo widać, że to zdjęcie jest stare
0
WTF ? ;0