matimocny1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybym był dziennikarzem np. takiej La Gazetta dello sport, to główny temat brzmiał by: ''Skandal na Old Trafford''.
0
Suavemente,
A Real? Nie licząc bramek, nie mogę sobie przypomnieć jakiejś dobrej sytuacji tej drużyny. Wiem, że pomyślicie- ''to jakiś zapatrzony kibic'', ale naprawdę- do cholery- nie mam pojęcia dlaczego wszyscy twierdzą, że Real grał tak niesamowicie !
0
*na pewno
0
Ja kompletnie nie rozumiem tego zachwycania się nad Realem. Ronaldo zagrał jak każdy piłkarz, strzelił z 2 m do pustej bramki i z rzutu karnego. Chciałbym bardzo zobaczyć liczbę wygranych pojedynków Alvesa w starciu z Portugalczykiem. Piłkarz Barcelony napewno wygrał większość z nich i (moim zdaniem) był najlepszy na boisku. A Królewscy ? Mówię to teraz absolutnie obiektywnie- Do bramki na 3:0 drużyną, która stwarzała sobie więcej sytuacji była Barcelona. I moim zdaniem, Katalończycy nie zasłużyli na tak dotkliwy wynik. Tyle w temacie. Dumni po zwycięstwie, wieni po porażce. Visca el Barca !
0
Szykuje się kapitalny wieczór. :) Teraz Barca, a później All-Star Weekend :)
0
Tak z innej beczki- Barcelona B- Real Madryt Castilla na żywo w Canal+Sport :)
0
I już runda rewanżowa. Jak ten czas szybko leci...
0
Ja już nie mam wątpliwości- żegnaj Alexisie !
0
Jedenastka sezonu to tylko piłkarze z Primera Division. I jak tu mówić, że Liga Hiszpańska nie jest najlepsza na świecie ?
0
Wg mnie ranking jest dobry.
0
malutkiFCB,
Mówisz na wszystkich gimbusy, a sam nim jesteś .
0
KonioFCB
Jak tak dalej pójdzie, to i w marcu będą robili szpaler :)
0
Ciekawe, czy dobije setkę :)
0
A gdzie się podział typ redakcji FCBarca,com ? :)
0
Messi.
0
natall11,
Ale ja zdaje sobie sprawę z umiejętności Falcao. On jest świetny, ale nie zgodzę się, że za Leo i Cristiano jest najlepszy, bo znam wielu lepszych piłkarzy. Podałem tylko Torresa, Van Persiego i Aguero ze względu na pozycje. Ogólnie lepsi są również oczywiście Xavi i Iniesta, Pirlo, Schweinsteiger, Ibrahimović (o nim zapomniałem w poprzednik komentarzu) i jeszcze kilku mógłbym wymienić.
0
Proszę Was. Dla mnie Van Persie, czy Aguero, czy Torres (Pewnie za chwilę wszyscy mi tu będą pisać, że Torres to nic nie strzela, a prawda jest taka, że gra mniej-więcej, jak dawniej) są dużo lepsi niż Falcao.
0
Krystian_mix,
Dni w serwisie: 655
Pewnie zaraz będziesz gadał, że byłeś na innych stronach, czy coś, ale poziom Twoich komentarzy i argument powyżej mówi wszystko.
0
To mamy zdjęcie tygodnia :)
0
I znowu bramka w dupę...
0
Fabregas graczem meczu.
0
Zero patriotyzmu.
0
Gdzie Thiago Silva ?!
0
Ewidentny karny. Tyle w temacie.
0
portero
Nie chcę tutaj poniżać naszego ukochanego klubu, ale skoro twierdzisz że odrobina szczęścia przy strzale Pedro i Messiego, a byłaby bramka, to pomyśl co by było gdyby Higuain miał to Twoje ''szczęście''. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. VeB !
0
Real kontrolował mecz od 1 do 90 minuty, nie ukrywajmy tego. Jeśli to była dobra połowa w naszym wykonaniu, to ja jestem królowa Bona. Ludzie, Barca grała bez polotu, fantazji, lekkości, jaka nas zawsze cechowała. Mówcie co chcecie, ale dla mnie wczoraj wszystkie akcje były robione na siłę, a zawodnikiem meczu w naszej drużynie był Valdes, co pokazuje jak ''świetny mecz'' rozegrała nasza drużyna. Na pochwały zasłużył sobie jeszcze Alba noi Messi, który tego dnia stworzył Barcelonie prawie wszystkie sytuacje na bramkę.
0
ardziej obiektywnie:
Valdes-Casillas 0-1
Alves-Arbeloa 1-1
Pique-Ramos 2-2 (remis)
Mascherano-Albiol 3-2
Alba-Coentrao 4-3 (remis)
Busquets-Khedira 5-3
Iniesta-Alonso 6-3
Xavi-Ozil 7-4 (remis)
Sanchez-Di Maria 8-5 (remis jeśli Di Maria jest w formie)
Pedro-Higuain 8-6
Messi-Ronaldo 9-6
FC Barcelona 9-6 Real Madryt
(wg mnie)
0
Bardziej obiektywnie:
Valdes-Casillas 0-1
Alves-Arbeloa 1-1
Pique-Ramos 2-2 (remis)
Mascherano-Albiol 3-2
Alba-Coentrao 4-3 (remis)
Busquets-Khedira 5-3
Iniesta-Alonso 6-3
Xavi-Ozil 7-4 (remis)
Sanchez-Di Maria 8-5 (remis jeśli Di Maria jest w formie)
Pedro-Higuain 8-6
Messi-Ronaldo 9-6
FC Barcelona 9-6 Real Madryt
(wg mnie)
0
Nie zgodzę się, że obrońcy Barcelony ''atakowali, zapominając o defensywie''. Każdy kto oglądał piłkę nożną w tamtych czasach doskonale wie, że gra wyglądała zupełnie innaczej niż obecnie. Obrońcy stali w linii obrony, pomocnicy w linii pomocy, a skrzydłowi i napastnicy nacierali na bramkę rywala. Obrońcy NIE ATAKOWALI, a ''przerwał'' to dopiero Roberto Carlos, nieco wcześniej niż w tych latach, które są opisane w tym- trzeba przyznać-naprawdę ciekawym artykule. Nie pamiętam dokładnie, kiedy takie popularne stało się atakowanie przez najczęściej bocznych obrońców, ale był to chyba jakiś 2004 rok. Nie pamiętam. Mniejsza z tym. Swoją drogą wg mnie piłka w tamtych czasach była fajniejsza. Pamiętam, że każda drużyna miała swoją gwiazdę, nawet taka Fiorentina miała Batistute. A teraz każdy idzie najczęściej do Realu. Eh...
0
Jak PSG zdoła dojść do ćwierćfinału CL, to ja jestem królowa Bona.