matimocny1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miał przynajmniej dwa miesiące żeby pokazać swój kunszt kiedy Messi miał kontuzję. Nawzajem z Sandro powodowali w tym czasie u kibiców Barcelony ból głowy. I poza tym to pokazuje skalę talentów innych piłkarzy. Jak to jest że oni na początku przecież również dostawali końcówki spotkań, lub wchodzili na III ligowców a jednak dzisiaj są tam gdzie są? Podczas gdy Munir potrafi i z III ligowcem zniknąć jak w tym pierwszym zremisowanym 0:0 meczu. John Stones też zaczynał jak Munir, ale od początku pokazywał talent, znacznie znacznie większy niż Hiszpan, a z każdym występem polepszał swoją jakość aż w końcu Chelsea daje 50 mln żeby go tylko mieć u siebie. Sterling też od samego początku w Liverpoolu pokazywał talent, taki prawdziwy talent, nie ten Munirowski talent, co zaowocowało minutami i coraz lepszą grą. No ale właśnie! Przez ten potencjał i poziom jaki prezentował dostawał te minuty. Munir nie daje żadnych argumentów żeby mu je dać, bo po prostu na nie nie zasłużył :)
0
Ty twierdzisz że jestem uprzedzony do Munira, a ja twierdzę, że jesteś uprzedzony do kibiców, którzy hejtują Munira, mimo że podają argumenty które potwierdzają ich odczucia co do tego piłkarza ;) I szczerze mówiąc po raz kolejny podałeś przykład, który ów tezę anty-Munirczyków potwierdza... Chcesz zobaczyć jak wyglądają talenty w jego wieku lub trochę młodsze lub starsze? Takie które będą grały na światowym poziomie? :) Włącz sobie mecze Manchesteru City i obejrz Sterlinga, który jest piłkarzem młodszym (!) od naszego wychowanka, a jak wielka jest przepaść między nimi to nawet nie skomentuje. Obejrzyj kiedyś grę Casemiro, Varane'a lub Kovavicia. Zobacz sobie Hallilovicia i jego grę w Sportingu, czy nawet gdy grał w Barcelonie. Masz rację. Ci piłkarze są za młodzi żeby grać dobrze regularnie i tego nie robią. Ale zobacz jaka jest ogromna różnica w ich grze. Właśnie to są mój drogi talenty na miarę Barcelony, nie żaden Munir :)
0
Proszę Cię, kto tu teraz brzmi jak ktoś uprzedzony? Próbujesz czterema meczami Munira zamazać trzydzieści złych... Przepraszam, ale dla mnie to jest po prostu śmieszny argument...
0
No tak faktycznie, sami skrzydłowi! I poza tym nie jesteśmy uprzedzeni tylko mówimy fakty, nie rozumiem co Cię skłania do obrony piłkarza który nie gra nic :) powiesz- no jak to? Przecież ma 4 bramki i 6 asyst! Z czego dwa strzelone Huesce? Tak? Czy jak to się tam nazywało? I dwie asysty właśnie w meczu z tą drużyną. Czyli wychodzi, wg Twoich statystyk, że w 34 oficjalnych meczach Barcelony w tym sezonie Munir potrafił nabić jakąś statystykę w aż... 4 z nich! Geniusz! Okej, statystyki czasami kłamią, co często widać u CR7 więc powiem tak- gdyby jeszcze w tych 30 innych grał dobrze, to spoko, ale grał tak że kibice Barcelony chcieli sobie wyłupić oczy, a prawdziwy ''popis'' dał podczas słynnego El Clasico w Madrycie. Co do Sergiego Roberto- okej, przyznaję, że ja też go skreślałem. Ale on nie grał takiego dna jak Munir i Sandro, i chociażby to w jakikolwiek sposób rokowało ku jego lepszej przyszłości ;)
0
Nie napisałeś, to ironia... Ironia Twojej wypowiedzi ;) a co do jego wystawiania, to naprawdę myślisz że Lucho wystawił by go gdyby miał jakieś lepsze pole manewru? Kogo byś wstawił w jego miejsce? Lucho ze względu na jego słabą grę próbował dzisiaj nawet Aleixa, myślisz że wystawił go na skrzydle bez powodu? Ja to powiem tyle, że jakich statystyk byś mi nie podał, lub jakich argumentów nie użył, to i tak nie zmieni to faktu, że nie pamiętam kiedy wychowanek Barcelony był w moich oczach tak nędzny, po prostu nie pamiętam :) Owszem, nasza szkółka z pewnością najlepszego okresu w historii nie przeżywa i potrafi wydać takie ''gwiazdy'' jak Tello, Quenca czy inni, ale oni- w porównaniu dzisiaj do Sandro i Munira- wcale nie byli tacy słabi. Może za słabi na Barcelonę, ale z pewnością nie byli słabymi piłkarzami. W odróżnieniu do wyżej wymienionej dwójki.
1
Coś mi się kolego wydaje, że to nie przekona ani kibiców, ani ludzi bezpośrednio związanych z Barceloną (sztab szkoleniowy itd), ponieważ Munir po prostu jest za słaby i taka jest prawda, z którą musisz się pogodzić. Sam Enrique nie bez powodu na konferencji prasowej powiedział, że linia ataku wymaga wzmocnienia. No ale przecież mamy takich znawców jak Ty, módlmy się żeby Nolito nie przeszedł! Przecież mamy Munira, on nam zapewni tą różnicę na poziomie Barcelony... ;)
2
No tak, zaczyna się. Co z tego że cały rok grał jak Rasiak? Hej, przecież rozegrał jeden dobry mecz! Powinien zarabiać więcej niż Messi!
0
A można spytać jakiej pasty obecnie używasz? :)
2
Współczuję, ale mimo wszystko chyba dobrze że tylko to Cię spotkało, mogło się to skończyć nie daj Boże jakąś tragedią...
2
No niestety, jestem takim polskim Amerykaninem- dość często wcinam fast foody i pije Colę, na szczęście mam dość dobry metabolizm więc tego po mnie za bardzo nie widać :) ale może faktycznie- choć będzie ciężko- pasowałoby się z tym ogarnąć :)
1
Rzekłbym nawet że płacz to pojawił się już, szczerze mówiąc jakoś specjalnie nie dbałem nigdy o zęby jeśli chodzi o jakieś chodzenie do dentysty, najwyżej mycie ich rano i wieczorem, no a teraz niestety widzę tego efekty... może powyższe rady cules coś pomogą :)
1
Kurcze niestety ciągle tylko praca, praca, praca-ciężko znaleźć czas na dentystę :)
1
Witam, ja z trochę nie typowym pytaniem- zna ktoś może sposób na złagodzenie bólu zęba? W dość szybki sposób?
0
Co nie zmienia faktu że gdyby rozegrać turniej gdzieś w Europie to na to samo mogły by się skarżyć drużyny z Azji ;) Barca i tak jest zdecydowanie za mocna dla reszty stawki, podobnie jak każdy uczestnik z Europy który będzie brał udział w KMŚ, więc to tylko drobne utrudnienie dla zespołów z Starego Kontynentu, aby choć trochę wyrównać poziom ;) Pozdrawiam! ;)
0
I to go obliguje do mówienia takich opinii? Żeby pokazać że to Barca jest tu większym klubem niż Real? Takie rzeczy udowodnia się na boisku, nie przed mikrofonem podczas udzielania wywiadu. Poza tym wg mnie celem przewodnim Pique nie jest tutaj chęć wywyższenia Barcy nad odwiecznym rywalem, a wbicie w niego szpilkę. Trochę mi to przypomina kiboli, którzy zamiast jeździć kibicować swojej drużynie tylko szukają zaczepki, właśnie tak to jest z Pique.
0
Ale nie powiedział tego publicznie. Przecież pewnie wszyscy piłkarze Barcelony myślą o Realu to samo co Pique, ale potrafią zachować klasę i zachować to dla siebie, nie prowokując nie potrzebnie rywala. To że jakiś koleś podsłuchał że Ronaldo mówi tak o Messim to już trochę inna sprawa niż ta z którą mamy do czynienia. Pique mówi to publicznie, psując tym samym wizerunek klubu, o czym z resztą wspomniał autor tego- przynajmniej w mojej opinii- tekstu mówiącego całą prawdę o naszym Gerrardzie.
2
Bardzo dziękuję za odpowiedź, na Cules zawsze można polegać! :)
0
Czy wie ktoś czy zostanie gdzieś w telewizji pokazane jutrzejsze losowanie EURO 2016?
0
Mam pytanie dotyczące transmisji telewizyjnej dzisiejszego meczu. Tutaj napisane jest że będzie można go oglądać w Canal+Sport 2, a wg terminarza Canal+, będzie transmitowane spotkanie NBA między Cleveland Cavaliers a Washington Wizards. Więc które źródło jest prawdziwe? :)
0
Tyle że w zeszłym roku trenerem Realu był Ancelotti, nie Benitez.
41
''To wszystko jest wytrenowane. Nawet ten rzut rożny, po którym trafiliśmy w chorągiewkę, jest wytrenowany”.
Jak ja uwielbiam te konferencje Lucho :)
0
Busquets dziś wg mnie man of the match. Świetny mecz wychowanka Barcelony.
0
Dla mnie po mału żenujące staję się to całe gadanie że ''on jest dobry, ale potrzebuje minut''. Gdyby był naprawdę dobry to po tylu występach w pierwszej drużynie Dumy Katalonii już dawno chociaż trochę rozwinął by skrzydła. Powiedz mi- czy widzisz jakikolwiek progres w jego grze? Czy jest lepszym piłkarzem niż rok temu? Niż dwa lata temu? No właśnie, ten piłkarz po prostu nie reprezentuje poziomu jakiego wymaga się w Barcelonie i wg mnie powinien odejść, bo tutaj raczej nie ma co liczyć na regularne występy.
0
Puyol nie chciał mieć żadnego pożegnania, mimo że włodarze klubu bardzo o to zabiegali ;)
0
Nie, dokonał tego tylko dream team Guardioli w 2010 roku.
1
W sumie dla mnie mógłby być nawet i na spodenkach byleby tylko Barca sięgnęła po to trofeum i po raz drugi w historii zdobyła sześć tytułów, co z resztą nie udało się jeszcze nikomu :)
1
To nad logiem Adidasa to emblemat który nosi aktualny klubowy mistrz świata. Miejmy nadzieję że tym razem znajdzie się on "na cycku" piłkarzy Barcelony :)
32
Dość zabawna sytuacja że drugi mecz z rzędu zagramy z Athletikiem na Camp Nou bez bordowo-granatowych trykotów :)
0
Dałbyś linka do koszulki? Z góry dzięki ;)
5
Cytując Frediego Mercurego- "no time for loosers cause we are the champions" :)