matimocny1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Wolfsburg strzeli bramkę pierwszy i to w okolicy gdzieś powiedzmy 30 min to nawet pokuszę się o stwierdzenie że Real wytworzy na sobie zbyt dużą presje i nie przejdzie :)
7
Ludzie lepiej zachować pokorę. Powinien nas tego nauczyć chociażby sobotni klasyk. Real to zbyt dobry klub aby skreślić ich po porażce, zwłaszcza kiedy mają rewanż u siebie. Wolfsburg to jednak nie jest kaliber pokroju PSG i jeśli Królewscy bardzo mocno przycisną to może się skończyć nawet i na 5:0. Tak czy inaczej dobrze się stało, bo będą emocje. Jak mam być szczery byłem pewny że dzisiaj Madryt wygra 2:0 i zamknie rywalizacje ale ku mojej uciesze jednak się myliłem :) I za to kochamy futbol :)
0
Prawda jest taka że nie licząc poszczególnych gier, które wychodzą tylko na daną platformę to między tymi konsolami tak naprawdę nie ma żadnej różnicy. Oczywiście może różnią się czymś pod względem technicznym ale żaden gracz tego tak naprawdę nie odczuję. Mam zarówno Xbox One i PS4 i wiem o czym mówię, ale jakbym miał wybierać to wziąłbym Xboxa bo ma dużo wygodniejszego pada.
0
Witam wszystkich. Poszukuje trylogii Ojca Chrzestnego z napisami pl, czy ktoś byłby tak miły i podesłał sprawdzony link? Wszystkie te z których ja ściągałem były uszkodzone. Z góry dziękuję :)
0
A mi się wydaje że on ma umiejętności na lepszy klub, ja bym go widział w Sevilli.
13
Byłem tylko służbowo więc o klubach Ci nie powiem, ale przede wszystkim radzę uważać na złodzieji. Ci z Barcelony naprawdę znają się na swoim fachu. Nie zapomnę gdy kupiłem świeżo wypuszczonego na rynek IPhona 5 i tydzień po tym wyjechałem właśnie do Katalonii. Jakiś murzyn podszedł do mnie i zaczął gadać po angielsku że w okolicy jest pokaz samby, po czym tańcząc ją zbliżył się do mnie i w jakiś sposób zdołał go wyciągnąć. Oczywiście nie skapnął bym się nawet, gdyby nie to że po chwili chciałem zobaczyć która godzina aż tu nagle bum! Okazuje się że nic w kieszeni nie ma. Spojrzenie na murzyna, a murzyn spostrzegając że wiem co się tutaj stało zaczął uciekać i zwiał mi po paru sekundach. Potem kupiłem drugiego IPhona, wyjazd do Barcelony i powtórka z rozrywki. Tym razem sposób nie taneczny tylko bardziej bezpośredni ale jednak udany. Oprócz tego mojej dziewczynie został ukradziony łańcuszek z Prady, kupiony przeze mnie na jej urodziny. Są bardzo łakomi na markowe rzeczy, więc ostrzegam.
5
Wie ktoś może na jakim kanale będzie mecz Włochy-Hiszpania?
0
Gdyby babcia miała wąsy...
6
Ból dupeczki? Powinneś przed tymi piłkarzami klęknąć i podziękować, bo prawie w pojedynkę wywalczyli nam awans na EURO :)
0
I jaka jest opinia Twojego kumpla? Dobry był? :)
0
Rany po co robić sobie takie halo, nie mogą po prostu wziąść numer od Enrique czy Bartomeu i zadzwonić co robimy w tej sprawie? No przynajmniej mi jechać specjalnie kilka tysięcy kilometrów z Brazylii żeby zadać pytanie na jakim turnieju ma grać Neymar by się nie chciało.
3
A czy on gdzieś napisał że przestanie im wtedy kibicować? Przecież taka jest prawda, kibice z nimi są ale z pewnością najbardziej szczęśliwi na świecie też nie są gdy patrzą na tak słabą grę swoich idoli.
0
Piłkarz grający absolutnie na najwyższym poziomie, jednak trzeba powiedzieć wprost że w razie jego transferu do Barcelony (w co szczerze mówiąc bardzo watpię), Jordi Alba zapewne opuścił by nasz klub bo jest zawodnikiem o zbyt dużej klasie aby siedzieć na ławce, a prawdopodobnie właśnie to by go spotkało gdyby Alaba grał u nas. Marzenie marzenie i jeszcze raz marzenie, ale Bayern raczej go nie puści. Ja bym się bardziej zastanowił nad kwestią solidnego stopera, bo jednak boki obrony mamy dobrze obsadzone.
4
Bez wątpienia Luis Figo.
0
Mam pytanie odnośnie celów Barcelony w letnim okienku transferowym. Otóż ich głównymi celami wg mediów, co wiemy z resztą od dawna są bez wątpienia Laporte i prawdopodobnie Stones. Mam więc pytanie do kibiców którzy oglądają mecze Athleticu i Evertonu. Który z tych młodych stoperów jest na ten moment lepszy? Kogo byście chętniej widzieli w naszym zespole?
0
Zaprawdę nie zwykle fascynujące.
0
Tak czy inaczej każdy odegrał dla swojego zespołu kluczową role i każdy z nich odcisnął swoje piętno na futbolu już na zawsze. Xavi to najlepsze podania w historii, a Zidane to największa elegancja w historii, nie ma co się kłócić, zwłaszcza że te tematy są dość trudne, bo dyskutujemy o piłkarzach na zbliżonym do siebie poziomie. To troszkę tak jak Messi vs Cristiano. Choć Zidane bądź co bądź jednak w opinii ekspertów jest troszeczkę wyżej w futbolowej hierarchii niż Hernandez, to jednak Hiszpan też był spektakularnym zawodnikiem, moim ulubionym z Barcelony Pepa Guardioli. A teraz uciekam spać, więc życzę dobrej nocy i pozdrawiam ;)
0
Oj przepraszam, faktycznie z 2002 roku :) Hah no akurat nie zgodzę się z tym że Xavi miał lepszą technikę :) Może faktycznie był inteligentniejszy, ale to sklejanie nieprawdopodobnie trudnych piłek, przyjęcia z automatycznym okiwaniem przeciwnika i przede wszystkim te ruletki Zidana... Pamiętam jak jako szczeniaki wychodziliśmy na boisko i każdy próbował to powtórzyć z taką gracją jak on :) Nie wiedziałem że dożyje czasów kiedy będę się kłócił że to piłkarz Realu jest lepszy od danego piłkarza Barcelony, no ale jednak nie można też być ślepo zapatrzonym w swój zespół... ;)
1
Owszem, Xavi i Iniesta to z pewnością wybitni pomocnicy, jedni z najlepszych ale elegancję z jaką grał Zidane wspominam do dzisiaj. Nie dawno ktoś powiedział o nim świetne słowa, że był na boisku jak baletnica i w sumie to jest podsumowanie całej kariery Francuza. No i oprócz tego strzelił moją ulubioną bramkę, podczas finału Ligi Mistrzów z 2001 roku. Teraz gdy puszcza się ją młodszym kibicom na powtórkach, mimo licznych zachwytów nie czują jednak tych emocji jakie towarzyszyły temu trafieniu w tamtym momencie, nie zapomniana chwila. Jedyny piłkarz Realu jakiego podziwiałem, byli jeszcze ci których szanowałem, ale już nie podziwiałem :)
12
To jest trolling? Jako kibic Barcelony i piłki nożnej już od 1998 roku stwierdzam że nie widziałem nigdy lepszego pomocnika niż Zidane, z resztą praktycznie wszyscy powiedzą Ci że to najwybitniejszy na swojej pozycji gracz w historii. O ile Pele to trochę inna historia bo mało kto pamięta jego grę, o tyle mówienie że Zidane jest przereklamowany to bardziej chyba chęć zwrócenia na siebie uwagi niż obiektywna opinia...
0
Cóż przed Lucho prawdopodobnie najtrudniejszy orzech do zgryzienia odkąd jest trenerem Barcelony. Ter Stegen to naprawdę znakomity bramkarz, jak na swój wiek naprawdę bardzo dobrze radzi sobie z presją, lecz jego największym minusem jest ta regularność, którą bez wątpienia posiada Bravo. Chilijski golkiper gra częściej, a mimo to nie popełnia żadnych błędów, co w przypadku Ter Stegena nie zawsze ma miejsce. Wszyscy doskonale pamiętamy początek sezonu w wykonaniu byłego piłkarza Monchegladbach, kiedy wszyscy zadawali sobie pytanie, czy aby na pewno jest to bramkarz na miarę pierwszej jedenastki takiego klubu jak Barcelona. Przewagą Marca jest na pewno to że lepiej gra nogami, co w Katalońskim klubie jest bardzo ważne. Naprawdę trudny wybór. Mam nadzieję jednak że Stegen zostanie i będzie w przyszłości stanowił o sile Dumy Katalonii.
0
Przeczytaj jeszcze raz, uważnie ;)
0
To będzie tylko 6 odcinków?
0
No właśnie na to wygląda, a przy okazji jak wrażenia po pierwszym odcinku? :)
0
Z pewnością Arsenalu nie można lekceważyć, są bardzo mocną ekipą. Gdyby to był tylko jeden mecz to może Kanonierzy coś by wskurali, jednakże w dwumeczu większych szans mimo wszystko im nie daje.
0
"Lebronek" być może po zakończeniu kariery będzie jeszcze większą legendą niż sam Kobe, choć i tak dla mnie to Bryant był i będzie po Jordanie najlepszym koszykarzem w historii :)
1
Właśnie to samo chciałem napisać, wygląda dość nie pokojąco.
5
Ciekawy jestem czy ktoś jeszcze ogląda dzisiejszy mecz na szczycie NBA? To co gra dzisiaj Golden State Warriors to po prostu kosmos... 70 pkt do przerwy i ponad 30 pkt przewagi nad liderami Konferencji Wschodniej, czyżby najbardziej spektakularne zwycięstwo w tym sezonie najlepszej koszykarskiej ligi świata? :)
0
Bardzo słuszna uwaga, ale czytałem kiedyś że FIFA planuje wprowadzić rozwiązanie tego problemu. Mianowicie jeśli karny zostanie wykorzystany to faulujący zostaje na boisku, a jeśli karny zostanie przestrzelony to wylatuje. To byłoby najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie.
0
Widzisz ''znafco'' o tym jak to Barca deklarowała że wierzy w Cuence, Bojana, Jeffrena, Dos Santosa i innych, wielu innych, po czym dosłownie po pół roku ich sprzedawała lub wypożyczała to może nie będę mówił, jeśli jesteś kibicem Barcelony od dłuższego czasu z pewnością doskonale to pamiętasz ;) A tak jak wspomniałem gdzieś wyżej w tej całej dyskusji o młodym Hiszpanie, Enrique na konferencjach prasowych coraz częściej pokazuje swoje niezadowolenie z Munira i Sandro (być może żeby ich jakoś zmotywować? Choć motywacji nie powinno im brakować) i po powrocie Turana i Vidala powiedział: ''No! W końcu mogę dokonywać zmian!" czym sam-świadomie lub nie- powiedział Munirowi i Sandro prosto w twarz że wcale na nich tak nie liczy jak to mówi zawsze gdy padnie pytanie bezpośrednio o tych dwóch piłkarzy. Wszyscy bowiem wiemy, że zdając sobie jak wspaniałymi są piłkarzami ci nasi młodziacy , Lucho wolał nie dokonywać w meczach prawie żadnej zmiany (!) co oznacza że oficjalnie mów się jedno a nie oficjalnie robi drugie :) pozdrawiam :) Swoją drogą nie poddajecie się Panowie, co bardzo mi się podoba, póki dyskusja jest na poziomie jaki całe szczęście każdy wypowiadający prezentuje to naprawdę aż miło się wymieniać poglądami. W końcu gdyby każdy na świecie miał to same zdanie, to byłoby nudno :)