0

Dziękuje bardzo :)

2

Mam pytanie. Ogólnie Copa America odbywa się co 4 lata, więc gdyby nie było żadnych jubileuszowych edycji tego turnieju to powinien on się odbyć w 2019 roku. Czyli jak będziemy liczyć czas do następnych mistrzostw? 4 lata od tego roku czy ze względu na imprezę w Chile w poprzednim trzy? Trochę dziwnie było by gdyby odbyły się trzy turnieje w przeciągu czterech lat...

5

Wczoraj w finale biali pokonali czerwonych, miejmy nadzieję że za dwa tygodnie sytuacja się odwróci :)

2

I że w tym sezonie pare miesięcy nie grał Messi :) Ciekawe ile strzelili by bramek gdyby nie absencje tych dwóch cracków :)

0

Troszeczkę jestem nie w temacie i tak mnie zastanawia- Arbeloa skończył karierę czy przechodzi do innego klubu?

7

Żadnego hiszpańskiego sędziego na EURO? Jakoś mnie to nie dziwi :)

0

Hejterzy hejtują, a Atlètico robi swoje ;)

0

Przecież nie grają na Camp Nou, to niby jak chciałbyś to zrobić?

0

Pewnie, mają wielkie "szczęście"- co mecz wpierda**ją Realowi, w ostatnich trzech latach drugi raz mogą być od nich wyżej w tabeli, w ciągu trzech lat po raz drugi mogą być w finale Ligi Mistrzów, drugi raz z rzędu to oni stawają nam na drodze do zwycięstwa w Champions League. Mają wielkie "szczęście". Czytałem że odkąd przyszedł Simeone jest tylko garstka klubów które zdobyło więcej tytułów od nich na Starym Kontynencie (czyt.Superpuchary Europy, Hiszpanii itd), nie chce mi się szukać ile ale może z 3 czy 4. Takiej fury szczęścia mają tylko nie liczni ;) Oh, chwileczkę... Pewnie dlatego że tyle "szczęścia" mają kluby tylko topowe ;)

0

Drogi Panie,
Niech Pan nie zapomina że porównywanie Arsenalu do Atlètico to jak porównywanie Milika do Messiego. Niby ten pierwszy dobry ale i tak nie ma czego szukać przy drugim :)

0

Po pierwszej połowie można powiedzieć tylko tyle że Otamendi to ma chyba mecz życia.

0

Varane, Carvajal, Nacho, Jese, Vasquez i w dodatku ten Mayoral też wydawał się dobry. Akurat w ostatnich latach więcej wartościowych wychowanków ma Real niestety i trzeba się z tym pogodzić. Naprawdę szkoda że nasza szkółka funkcjonuje ostatnio tak słabo :/

0

Nie do końca zgadzam się że wiek jest wyznacznikiem jakości piłkarzy. Pewnie, w wieku 8-16 lat oczywiste jest, że widać różnice i to ogromną, ale gdy pomyślę jak grali w wieku młodszym niż Lucas Vascuez taki Messi czy choćby Coutinho w ostatnich latach, to ta teza mnie nie przekonuje ;)

0

Trochę przykro się patrzy że w ostatnich latach Real produkuje lepszych wychowanków niż Barcelona. Porównywać Vasqueza do takiego np. Munira to jak porównywać Ferrari do Chinquecento.

0

Ok, dzięki ;)

0

Ile obecnie bramek w lidze mają Suarez i Ronaldo?

0

Ciekawe co powiesz gdy powróci do formy :)

0

W pełni popieram. W przeszłości bramka była najsłabszym ogniwem Barcelony. Po odejściu Valdèsa niemalże wręcz przeciwnie, mamy teraz dwóch świetnych bramkarzy.

1

Pierdzielnij się lepiej w łeb. Skoro kwestionujesz umiejętności tridente MSN to widocznie masz coś z głową. Messiego też chcesz sprzedać, skończył się, co nie?

1

Nie rozumiem tylko jednego. Rozumiem, losowanie Ligi Mistrzów itd ale jak żadna gazeta mogła nie dać nawet wzmianki o jednym z najlepszych meczów XXI w. jaki wczoraj odbył się na Anfield?

0

Może źle się wyraziłem, jeśli chodzi o wyzwiska na piłkarzy to rzucane są one wszędzie na całym świecie bez wyjątku. Bardziej chodzi mi o traktowanie kibiców danego zespołu przez kibiców innego. W tym jesteśmy bardzo daleko w tyle.

1

A ja chciałbym trochę przenieść emocje bezpośrednio z murawy na... trybuny. Otóż jestem po prostu zachwycony publicznością Atletico Madryt, nie chce już tutaj bawić się w "czemu Barcelona nie ma takich kibiców", ale zwrócić uwagę na to, że Hiszpanie po prostu potrafią zachowywać się z klasą. Pewnie, zdarzają się sporadycznie przypadki np. Espanyolu, gdzie kibice wyszydzali nawet z żony piłkarza, swoją drogą pięknej żony :) Tak czy inaczej jest mi wstyd za to bydło w Polsce, gdzie w razie porażki zamiast podnieść drużynę na duchu, "kibice" wolą ukraść piłkarzom koszulki. Brak mi określenia na takie zachowanie. Swoją drogą działacze, piłkarze, prezesi itd zawsze powtarzają że grają dla kibiców, ale gdy co tydzień czytam że PZPN czy tam inne związki nakazują klubom z Ekstraklasy płacić a tu 5, a tu 10 tysięcy złotych, to uświadamiam sobie że są to zapewne tylko puste słowa, a wyżej wymienionych ów fanów mają już dość :) Wiem że kibicowanie w Polsce to gorący temat ale szlag mnie trafia że w innych krajach możesz usiąść wsród kibiców gospodarzy w koszulce gości jakby nigdy nic, a w Polsce (choć może i nie zawsze) dostaniesz przysłowiowy "wpierdól". Jak tu zabrać dzieciaka na mecz, kiedy pełno jest łysych bezmózgów? Eh, my to raczej nigdy nie doczekamy się miejsc siedzących tuż przed murawą. Dobrze że chociaż na meczach kadry jest już lepiej.

0

Nie ma co narzekać na to że nie było karnego, ponieważ suma sumarum powinniśmy pamietać że Gabi zagrał ręką po zagraniu Iniesty, którego nie powinno być już na boisku. Atletico awansowało zasłużenie i nie ma co zganiać winy na sędziego.

0

Aha to przepraszam bardzo :) I dziękuje za informacje! To dzisiaj czeka nas dłuuuga noc :)

0

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi :) OKC mają obecnie bilans 55-26 w Konferencji Zachodniej, więc nie za bardzo wiem czego się może tyczyć to 18-0 :) Swoją drogą mam wielką prośbę. Wie ktoś może jakie mecze NBA będzie transmitowało teraz Canal na ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego? Troszeczkę się już pogubiłem, gdyż podczas ostatniego meczu między San Antonio Spurs a Golden State Warriors komentatorzy wspominali że będą jednocześnie na ostatnim meczu Kobe'go w karierze, jak i na próbie pobicia przez Curry'eo i spółkę rekordu wszech czasów Chicago Bulls, ale przecież oba kluby grają bodajże o 4:30. Byłbym wdzięczny za odpowiedź :)

2

Wg mnie Munir powinien dostać za ten mecz ocenę 1. O ile bardzo słabego Turana czy Rafinhę dało się jeszcze w niektórych momentach zauważyć, o tyle El Haddadi sprawił że przypomniałem sobie o nim po ponownym przeczytaniu składu po meczu. Zero jakiegokolwiek pożytku z tego piłkarza, rozumiem że ostatnio trochę nastrzelał ale nie zmienia to faktu że odstaje od reszty drużyny bardzo. Nie mówcie mi tylko że Roberto też tak miał bo ten słaby Roberto z poprzednich sezonów nie wyglądał aż tak źle, a Munir to po prostu dno . Sprzedać jak najszybciej.

5

Czyli mam rozumieć że skoro jesteśmy kibicami Barcelony to mamy wyszydzać i śmiać się z stylu gry drużyn z nami wygrywających?

4

O matko no i co w związku z tym? Masz rację, niech się otworzą i przegrają 5:0, na pewno kibice woleli by taką opcję bo mimo goleady Barcelony zobaczyli by odważną grę swoich podopiecznych. Z pewnością jest im wstyd za to zwycięstwo. Żenujący komentarz.

1

Ale Ty wiesz że oni grają rezerwami nie?

0

A ja spoglądając na mecz Frosinone-Inter pozwolę sobie na wywołanie dość ciekawej dyskusji. Która drużyna jest wg Was mocniejsza? Inter za czasów Mourinho czy obecny Juventus? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?