matimocny1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casillas-A.Cole-Puyol-Pique-Maicon-Xavi-Iniesta-Robben-Sneijder-Forlan-Messi
0
I komu tu pomagają !!!!!!!
0
CASILLAS-Valdes
ALVES-Ramos
PIQUE-Pepe
PUYOL-Carvalhio
Abidal-MARCELO
MASCHCERANO-Diarra
INIESTA-Ozil
XAVI-Alonso
Pedro-DI MARIA
VILLA-Higuain
MESSI-Ronaldo
takie jest moje zdanie.
0
CASILLAS-Valdes
ALVES-Ramos
PIQUE-Pepe
PUYOL-Carvalhio
Abidal-MARCELO
MASCHCERANO-Diarra
INIESTA-Ozil
XAVI-Alonso
Pedro-DI MARIA
VILLA-Higuain
MESSI-Ronaldo
takie jest moje zdanie.
0
rodri11@
dzięki za odpowiedź. A tak przy okazji dość często oglądam canal+sport i stąd wzięło się moje pytanie i chce powiedzieć, że w magazynie sport+extra, prowadzący, Rafał Wolski pytał się wszystkich komentatorów lig kto wygra Barca czy Real. Wszyscy powiedzieli, że Barca więc chyba jesteśmy faworytami :)
0
Ej, co jest grane, że mecz jest o 21:00 a na canal+sport zapraszają już od 20:30 ?
0
Wg.mnie Maschcerano to może być jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Zagrał dopiero kilka meczów, a już jestem zachwycony jego znakomitą grą i perfekcyjnymi w każdym calu prerzutami. Visca el Maschce !!!
0
0
Jak zremisujemy ten mecz to urządzam wyjazd mający na celu zatłuczenie tego poj**a
0
Ej troche nie na temat, ale tak sobie w google wpisałem ,,FC Barcelona-Real Madrid'', a tu mi wyskakuje, że mecz na Bernabeu o 17:00. Prawda to ?
0
Obawiam się tego meczu :(
0
Madrid_4_Ever
Pedalscy też po pierwszej połowie wygrywali 2-0 z tego co tu czytam więc zamknij wreszcie tą swoją nie wyparzoną gębe i spi****laj na strone realu !
0
karny !
0
No nie wiem czy jesteś. W meczu co prawda aktywny byłeś, ale bramke to strzeliłeś troche farciarsko. Ale oby tak dalej !!
0
Wiecie może, czy jakiś mecz Barcy w Champions League będzie na Polsacie ? Bardzo prosze o odpowiedź :)
0
Wiecie może, czy jakiś mecz Barcy w Champions League będzie na Polsacie ? Bardzo prosze o odpowiedź :)
0
Jaki żal. Według niego zawinił Guardiola tak ? W takim razie co zrobił Pep na treningach, że na boisku przestałeś biegać ? Jesteś tylko żałosnym samolubem !!!
0
On nadal jest jednym z nas......
0
Czy wygrana czy przegrana, Barca zawsze ukochana !!!
Visca el Barca !!!!!!!!!
0
100 lat i 50 goli w następnym sezonie !!!!
0
@ Vehabir
Moglibyśmy tak bez końca :)
Wytłumacze ci tylko i już dajmy se spokój :)
Patrz: Ibra dał Barcie w El Clasico 3 pkt, tak ? więc jeśli nie było by go w tedy mecz zakończył by się bezbramkowym wynikiem i 1 pkt. :)
3-2=1, nie wiem czy ci to jasno wytłumaczyłem, ale trzeba spróbować, POZDRO :)
0
vehabir
Spójrz na te statystyki. Barca 1-0 Real=Ibrahimović
Barcelona 99-2=97 pkt
Barca 1-0 Espanyol=Ibrahimović
97-2=95 pkt
1.Real 96 pkt
2.Barcelona 95 pkt :)
0
Wiem, że Zlatan nie spisał się w tym sezonie w barwach Blaugrany, ale pomyślcie.....Czy Barca obroniła by bez niego tytuł.....
0
I więcej tu nie wracaj !!!
0
I więcej tu nie wracaj !!!
0
Zgadzam się z tobą koziol10, Toure jest lepszy niż Busquets. Gdy tylko miał szanse wybiec od pierwszych minut, dawał z siebie wszystko. Widoczne to było w meczu z Stuttgartem i Valladolid.
Visca el Barca y Visca Toure !
0
Nigdy go nie zapomne. Mam nadzieje, że tam będzie jeszcze szczęśliwszy.Visca el Toure !
0
Nigdy go nie zapomne. Mam nadzieje, że tam będzie jeszcze szczęśliwszy.Visca el Toure !
0
Można by też przesunąć Messiego na pomoc.
np.
Valdes
Alves Pique Puyol Abidal
Messi Iniesta Toure/Fabregas Xavi
Villa Ibra
0
Mam pytanie. Villa na ławke czy Villa za Ibre ?