0

Casillas-A.Cole-Puyol-Pique-Maicon-Xavi-Iniesta-Robben-Sneijder-Forlan-Messi

0

I komu tu pomagają !!!!!!!

0

CASILLAS-Valdes

ALVES-Ramos

PIQUE-Pepe

PUYOL-Carvalhio

Abidal-MARCELO

MASCHCERANO-Diarra

INIESTA-Ozil

XAVI-Alonso

Pedro-DI MARIA

VILLA-Higuain

MESSI-Ronaldo

takie jest moje zdanie.

0

CASILLAS-Valdes

ALVES-Ramos

PIQUE-Pepe

PUYOL-Carvalhio

Abidal-MARCELO

MASCHCERANO-Diarra

INIESTA-Ozil

XAVI-Alonso

Pedro-DI MARIA

VILLA-Higuain

MESSI-Ronaldo

takie jest moje zdanie.

0

rodri11@

dzięki za odpowiedź. A tak przy okazji dość często oglądam canal+sport i stąd wzięło się moje pytanie i chce powiedzieć, że w magazynie sport+extra, prowadzący, Rafał Wolski pytał się wszystkich komentatorów lig kto wygra Barca czy Real. Wszyscy powiedzieli, że Barca więc chyba jesteśmy faworytami :)

0

Ej, co jest grane, że mecz jest o 21:00 a na canal+sport zapraszają już od 20:30 ?

0

Wg.mnie Maschcerano to może być jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Zagrał dopiero kilka meczów, a już jestem zachwycony jego znakomitą grą i perfekcyjnymi w każdym calu prerzutami. Visca el Maschce !!!

0

:D

0

Jak zremisujemy ten mecz to urządzam wyjazd mający na celu zatłuczenie tego poj**a

0

Ej troche nie na temat, ale tak sobie w google wpisałem ,,FC Barcelona-Real Madrid'', a tu mi wyskakuje, że mecz na Bernabeu o 17:00. Prawda to ?

0

Obawiam się tego meczu :(

0

Madrid_4_Ever

Pedalscy też po pierwszej połowie wygrywali 2-0 z tego co tu czytam więc zamknij wreszcie tą swoją nie wyparzoną gębe i spi****laj na strone realu !

0

karny !

0

No nie wiem czy jesteś. W meczu co prawda aktywny byłeś, ale bramke to strzeliłeś troche farciarsko. Ale oby tak dalej !!

0

Wiecie może, czy jakiś mecz Barcy w Champions League będzie na Polsacie ? Bardzo prosze o odpowiedź :)

0

Wiecie może, czy jakiś mecz Barcy w Champions League będzie na Polsacie ? Bardzo prosze o odpowiedź :)

0

Jaki żal. Według niego zawinił Guardiola tak ? W takim razie co zrobił Pep na treningach, że na boisku przestałeś biegać ? Jesteś tylko żałosnym samolubem !!!

0

On nadal jest jednym z nas......

0

Czy wygrana czy przegrana, Barca zawsze ukochana !!!

Visca el Barca !!!!!!!!!

0

100 lat i 50 goli w następnym sezonie !!!!

0

@ Vehabir

Moglibyśmy tak bez końca :)

Wytłumacze ci tylko i już dajmy se spokój :)

Patrz: Ibra dał Barcie w El Clasico 3 pkt, tak ? więc jeśli nie było by go w tedy mecz zakończył by się bezbramkowym wynikiem i 1 pkt. :)

3-2=1, nie wiem czy ci to jasno wytłumaczyłem, ale trzeba spróbować, POZDRO :)

0

vehabir

Spójrz na te statystyki. Barca 1-0 Real=Ibrahimović

Barcelona 99-2=97 pkt

Barca 1-0 Espanyol=Ibrahimović

97-2=95 pkt

1.Real 96 pkt

2.Barcelona 95 pkt :)

0

Wiem, że Zlatan nie spisał się w tym sezonie w barwach Blaugrany, ale pomyślcie.....Czy Barca obroniła by bez niego tytuł.....

0

I więcej tu nie wracaj !!!

0

I więcej tu nie wracaj !!!

0

Zgadzam się z tobą koziol10, Toure jest lepszy niż Busquets. Gdy tylko miał szanse wybiec od pierwszych minut, dawał z siebie wszystko. Widoczne to było w meczu z Stuttgartem i Valladolid.

Visca el Barca y Visca Toure !

0

Nigdy go nie zapomne. Mam nadzieje, że tam będzie jeszcze szczęśliwszy.Visca el Toure !

0

Nigdy go nie zapomne. Mam nadzieje, że tam będzie jeszcze szczęśliwszy.Visca el Toure !

0

Można by też przesunąć Messiego na pomoc.

np.

Valdes

Alves Pique Puyol Abidal

Messi Iniesta Toure/Fabregas Xavi

Villa Ibra

0

Mam pytanie. Villa na ławke czy Villa za Ibre ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?