mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja bym sie jeszcze nie smial -zostlao 30 minut
0
jest jest
2
po poprzeczce, po pudlach przyjdzie cos czuje jeszcze czas na interwencje Navasa.
1
Atletico to bedzie chyba taka hiszpanska Valencia z poczatku XX wieku. Valencia dwukrotnie z rzedu wowczas przegrala w finale Lm - raz z Realem, a pozniej z Bayernem.
0
Real juz tego nie wypusci - jezeli strzela sie gola ze spalonego, a rywal nie wykorzystuje karnego - efekt moze byc jeden
0
wlasnie taka jak dzisiejszy final :)
1
poczekajmy jeszcze 45 minut - bo jak Atletico sie otworzy to CR swoje zrobi.
4
nawet gdyby nie dotknal to utrudnial bramkarzowi interwencje - wiec to i tak nic nie zmienia z perspektywy tej bramki - ktora zostala zdobyta niezgodnie z przepisami.
0
potraktuje to jako zart :)
1
Hm zgodnie z dzisiejszym sedziowaniem to akcja powinna sie toczyc dalej
0
Przez ta wspaniala bramke ze spalonego - Atletico musi grac nie swoją grę.
3
moze Simeone sie pomylil - chcial powiedziec, ze teogrooczna LM jest niebezpieczenie ulozona pod Real, a nie la liga ;)?
0
a ktore klubowe trofeum jest wazniejsze? Jakby nie patrzec LM
0
i jeszcze ze spalonego
1
zle sie ustawil w tej sytuacji i byl na spalonym - nie wiem gdzie tu jego wielkosc
0
ktos tu pisal, ze ma nadzieje, ze Atletico wygra po bledach sedziowskich - widac, ze to idzie w druga strone
0
generalnie troche nie mam czasu zeby ogladac cale wyscigi / etapy ktore sa dlugie i przez wiekszosc czasu niewiele sie dzieje - tu sie zgadzam, ze to niezbyt ciekawe jest ale czasami koncowki etapow gorskich / ciekawe sytuacje ktore maja miejsce - a tak sie wlasnie wydarzyla na Giro - bo jednak comeback Nibalego to wyczyn.
A co do strojów - nie wiem co ma do rzeczy to jakie stroje nosza kolarze - jakos przynajmniej ja nie kategoryzuje sportu ze wzgledu na to jaki stroj / typ stroju jakie zawodnicy maja w danej dyscyplinie - ale Twoje prawo - pelna swoboda.
4
Tymczasem Nibali dokonal cudów na Giro. Dwa etapy temu byl jeszcze 4 w klafycikacji i mial stratę ok. 5 minut do lidera.
Tymczasem wygrywa wlasnie Giro.
1
W przeciagu roku (2 sezonow) 3 Polaków znalazło się w jedenastce sezonu 3 z najmocniejszych 5 lig swiata.
Lewandowski w Niemczech, Krychowiak w Hiszpanii i w tym roku Zielinski we Włoszech. Mozna dodac, ze przez niektore portali i gazety Fabianski byl w jedenastce sezonu w Anglii rok temu.
Co by nie mowic tego dawno nie bylo.
2
teraz awans juz jest na 99% pewny. Nawet moga przegrac z Francja i Iranem, a pozostale ekipy sa slabsze nawet od Kanady i to wyraznie. Mysle, ze to dobrze ze teraz nie sa w formie, bo forma bedzie potrzebna na igrzyska.
17
w sumie pare razy zdarzalo sie, ze LM wygrywal zespol ktory nie wygral krajowej ligi.
1998 - Real
2000 - Real
2002 - Real
2005 - Liverpool
2007 - Milan - dopiero 4 miejsce - i uwaga uwaga 36 pkt za Interem
2012 - Chelsea
2014 - Real
Jak widac Real bardzo czesto wygrywa LM bez mistrzostwa - wlasciwie wszystkie ich LM byly wygrane bez majstra w lidze, i wew szsytkich tych przypadkach byli nawet nizej niz na 2 miejscu. (2014, 2002, 2000,1998).
To raczej dobry prognostyk dla nich.
1
I co z tego? W lidze włoskiej sięgnął więcej goli od CRa w tym sezonie la liga. Przeczytaj mój komentarz raz jeszcze - narzekanie n Higuaina wynika z tero ze chłopak ma tendencje do zawalania kluczowych spotkan / marnowania sytuacji w spotkaniach z najlepszymi. Juz w Realu mu sie to zaczęło gdy z Lyonem w LM nie trafił na pustaka, pozniej w reprezentacji to samo (finał ms, finał CA - tutaj tylko karny - bo ta sytuacja z koncówki idzie na konto lavezziego), końcówka sezonu poprzedniego z napoli. powtorze nie o ilośc bramek tu idzie.
0
Ten drugi argument na rzecz Atletico kluczowy :p były kluby co i rok po roku przegrywały finał - patrz Valencia - myśle ze jak najbardziej porażka w swój finałach jest możliwa. Stawiam 2-0 dla białych
0
Przeciez Argentyna tak gra od dłuższego czasu - mecz z Parafwajem to wyjątek
4
problem jest taki, ze Higuain dopiero zamknie usta hejterom jak zacznie strzelac tak w meczach o najwyzszą stawke. Mysle ze gol z Honduraem nawet jakby strzelil go przewrotka z wlasnego pola bramkowego, to niewiele by zmienilo.
0
chyba oni nam powinni wowczas doplacic ;)
4
ktory tez nie jest powolany przeciez... wiec nawet i jego boskosc im nie pomoze chyba ze z przed telewizora
6
Wlochy beda potwornie oslabione: brak Verattiego i Marchisio m.in - jakos ich nie widze w finale. Bez dobrego srodka pola ciezko dojsc do finalu na duzej imprezie - chyba, ze drabinka sprzyja - jak ostatnio w ms np. Argentynie.
0
a wiadomo cos na temat skladu Albicelestes?
1
jezeli RM wygra LM = ZP dla Grzmota - na ten moment juz jest faworytem buków. Zwycięstwo w LM - da mu tytul najlepszego pilkarza w Europie, mecz o SPE - do tego krol strzelcow Lm - co ma juz zapewnione, bo Griezman w finale nie strzeli 10 goli.
Chcialbym tlyko przypomniec, ze od sezonu 2005/2006 zdobywca ZP (Czyli od 10 lat) zawsze jest krol strzelcow LM.
2007 - Kaka
2008 - Grzmot
2009-2012 - Messi
2013 - Grzmot
2014 - Grzmot
2015 - Messi
oczywiscie najczesciej to wnyikalo rowniez z trofeow.
Co do ostantich 2 miesiecy - one tylko raz w ciagu tych 10 lat przesadzily o ZP i to byl rok 2013 - jeszcze w sierpniu faworytem (kursy bukow byly jeszcze na Leo) do wygrania byl Leo ( ktory wowczas wygral lige i SPH), byl krolem strzelcow la liga a Barca podobnie jak Real skonczyly w 1/2 Lm - Grzmot wygral z druzyna okrągłe 0 - jednak kontuzja Messiego, slaba / srednia forma Riberyego na jesieni i grad goli Krysztaniu oraz przedluzenie glosowania zdecydowaly, ze pilka w 2013 powedrowala do Grzmota.
jezeli Real nie wygra LM - to sprawa co nieco sie otworzy, ale wygrana Realu = wygrana Krystiana - i zreszta niestety zapewne tak bedzie.