mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
33/38 :)
0
dlatego na poczatku zdania jest napisane: "Chyba jedyna szansa, żeby"
0
naprawde nie kumasz? A kto lezy w Katalonii? :))
2
"tylko 1 karny jak coś," - wciaz w finale zabrac druzynie karnego to wiele. Jakby nam zabrali "tylko" jednego karnego w finale - to by jednak mocno bolalo
W pierwszej polowie Liverpool byl lepszy - czego owocem byla bramka, kilka niezlych akcji i kilka kontrowersji, w tym co najmniej 1 100% rzut karny przy wyniku 1-0.
W drugiej polowie Sevilla dzielila i rzadzila i to tez jest faktem - ale czy tak samo by bylo jakby Liverpool mial 2-0, a nie 1-0 - tego juz sie nie dowiemy.
8
3 raz z rzędu sprawa Superpucharu Europy bedzie sprawa wewnątrz hiszpańską.
0
sezon 10/11 dwie druzyny hiszpanskie w 1/2 LM, Barca wygrywa i eliminuje Real wlasnie w /12
sezon 11/12 -dwie druzyny hiszpanskie w 1/2 LM
sezon 2012/2013 -dwie druzyny hiszpanskie w 1/2 LM
sezon 13/14 - dwie druzyny hiszpanskie w finale LM
sezon 14/15 - dwie druzyny hiszpanskie w 1/2 LM
To jest doslownie miazga - wlasciwie w ostantich latach poza Hiszpanami tylko Bayern trzyma rowny i niezly poziom - w tym roku stoczyli bardzo rowny boj z Atletico, wiecej atakowali, ale im to nie dalo awansu.
0
nie - sedziowal bedzie Clattenburg
4
nigdy - Sevilla zawsze 3 w fazie grupowej :)))
7
przeciez teraz podjal dobra decyzje
3
Nie ma mocnych na Seville w LE - to jest klasyczny hat trick :)
0
Gol Coke - to jzu hcyba koniec La Liga zgarnia wszystko
0
Coke - jest 2-1 dla Sevilli
1
Gameiro - mial 200%
0
jezeli macki Pereza dopadly sedziego LE, to dlaczego maja nie dopasc sedziego LM :)
1
Macki Pereza - on wie, ze Sevilla bedzie latwiejsza druzyna dla Realu w finale Superpucharu Europy
1
Tyle bylo tego - Liverpool powinien miec juz pewne 2-0, 3-0 (uwzgledniajac karne)- gnietli ich, a tutaj mamy juz 1-1
0
Ile razy dzisiaj Sevilla zagra reka??
1
ten tekst zwykle pojawia sie gdy uzytkownicy tej strony włączaja mecz Realu :)
25
Strzał perełka co by nie mowic -ala Quaresma
13
nie wiem czy bym sie teraz smial, bo taki zart bardziej pasuje do Barcelony jesli chodzi o LM narazie, a Real wciaz ma spore szanse na to trofeum.
3
w obu sezonach w ktorych Messi strzelal hat tricka w klasysku przegralismy lige w samej koncowce. - raz z Realem, a raz z Atletico
0
to tylko pokazuje, ze twoj pierwszy komentatrz byl od czapy:) i daleko temu do "suchej" statystyki jak widac
, bo jak widac Getafe w ciagu ostatnio 10 lat urwalo punkty Realowi 6 krotnie, a nie 4 krotnie.
Nastomiast jak ja naliczylem nam zabrali 7-krotnie w ciagu 10 lat
Dodatkowo jak widac od sezonu 07/08 - czyli od 8 lat Realowi Getafe zabralo punkty tylko 1 raz, a nam aż 4. Do tego warto dorzucic to ile razy mecze z nimi byly dla nas bardzo ciezkie i zaciete, a ile razy dla Realu to byl po prsotu spacerek.
Z Espanyolem pewnie ta rozncia w ostatnich latach wcale nie jest duzo wieksza. Espanyol tez Realowi zabral punkty - w sezonie 12/13 rowniez, a pozniej juz wszystko dostawal.
Generalnie obie ekipy sa duzo slabsze od Realu i Barcelony, ale jednak nam one nie leżą bardziej i tez akurat w przypadku Espanyolu widac jak obdarowuja liczba fauli naszych a jak bialych
0
jakis tam paradoks w tym jest, ze z uwagi na ilosc premii jaka sie wyplaca za wygranie trofeum, to "z punktu widzenia finansowego" jednak ciagle wygrywanie trofeuow to tez obciazenia dla budzetu i dodatkowe karty przetargowe pilkarzy w negocjacjach z klubem.
Wiele zalezy od tego jaka klub prowadzi polityke zwiazana z wynagrodzeniami, na ile moze tez sobie pozwolic na negocjacje z danym pilkarzem, a na ile dany pilkarz jest łasy na kolejne miliony.
Wygrywane trofea również umacniaja pozycje pilkarzy w danym klubie - ich status i ich pozycje negocjacyjna - Zarząd wie, ze oferowanie im zbyt malo moze sklonic ich do odejscia a tym samym wplynac negatywnie na stosunek kibicow, ktorzy sa zapatrzeni w swoich idoli.
2
jezeli Real wygra Lm - to nie bedzie mogl trafic na Leicester - poczekajmy do finalu Lm - jezeli przegra to pewnie bedzie jak mowisz. :)
1
2014 - to jednak sytuacja byla taka, ze od paru kolejek wydawalo sie, ze juz szans nie bedzimey mieli, a pozniej i Atleti i Real potykaly sie rowniez i to nam stworzylo szanse w ostatnie kolejce - mimo ze smai ladnie gubilismy punkty.
W 2007 - to bylo turbo smutne zakonczenie, bo tam Real dokonywal remontady za remontada - stzelal na potege w 90 minucie, a my w koncowkach tracilismy.
Fakt, ze jednak ten sezon mimo, ze finalnie tak nieudany wiaze sie z jednym wspanialym meczem - spotkaniem ktore zapoczatkowalo na dobre wielkosc i panowanie Leo Messiego - czyli Barca - Real 3:3 na Camp Nou.
0
spoko - dobrze, ze pytasz, bo ta statystyka to wielka sciema :) nie wiem skad on ja wzial
0
Getafe Barcy zabralo punkty:
Sezon 14/15 bylo 0-0
Sezon 13/14 byl remis 2-2 na Camp Nou
Sezon 08/09 - byl remis 1-1 na Camp Nou
sezon 10/11 - Getafe wygralo z nami 1-0
sezon 07/08 - Getafe wygralo z nami 2-0, a u nas byl z nami remis 0-0
sezon 06/07 - Getafe z nami zremisowalo 1-1
skad Ty masz ta "sucha" statystyke?
Getafe Realowi ostatni raz punkty zabralo w sezonie 12/13, a zwykle dostaje mocny oklep.
My z Getafe wielokrotnie sie meczylismy, wyniki 2-1 na Camp Nou padaly z nimi czesto, a mecze wyjazdowe z Getafe zawsze byly trudne
0
Rayo tak samo z Realem jak i z nami przegrywa, ,wiec juz daj spokoj tej druzynie
0
no wiem - wszyscy to wiemy ze jest 38 kolejek i itp itd :) czułem ze zaraz ktos doda taki tekst
Akurat tak sie zlozylo, ze teraz gral Gijon, ktory przy punkcie mniej by spadl, a wczoraj mistrzostwo rozstrzygnelo sie na zasadzie, ze remis mniej Realu, a mecz Gijon z Realem byl w pierwszej kolejce to sie zlozylo, ze "czysto teoretycznie" wynik tego meczu wplynal na dwie kluczowe sprawy w La Liga.
14
Mozna powiedziec, ze wydarty punkt w pierwszej kolejce w meczu Gijon - Real Madryt zawazyl na tym, ze my zdobylismy mistrzostwo, a Gijon sie utrzymał.
W tamtym spotkaniu było 0-0 tak dla przypomnienia.
Fajnie, ze Halilovic mimo, ze wypozyczony to utrzymal sie z druzyna no i oczywscie Abelardo to tez plus.
Feta niesamowita w Gijon :)