0

gdzie wieksza presja?? - bedzie taka sama i tak trzbe bedzie wygrac - a w przypadku niepowoedzenia ja wole tytul dla Atleti niz bialych

0

tak jest :) dobrze ogarniasz :)

0

Mam nadzieje, ze nie wykrakalem...

0

nie - ja mam nadzieje, ze SKORO Real wlasnie wygra, to niech Atleti tez zgarnie 3 pkt

0

Teraz trzeba uwazac, zeby nikt z Asspanyolu nie skontuzjowal nam nikogo kluczowego u nas.

0

Messi dzisiaj 16 asyste zaliczyl i wyszedl w tej klasyfikacji na prowadzniu

0

Suarez mamy to 3-0!!!!

2

juz teraz mozemy powiedziec, ze wszystko rozstrzygnie sie w ostatniej kolejce.

Trzymajmy kciuki za Granade dzisiaj

0

Szkoda tylko, ze Rayo przegrywa i jest wlasciwie skazane na spadek

0

Wazne ze mamy 2-0 - i teraz najwazniejszy to mecz Granaday -oby wygrali

2

Suarez 2-0!!!!!! LUIS SUAREZ!!!

3

jako ze Real prowadzi to ja tez licze na Atleti

0

Dobrze ze Grana prowadzi z Sevilla - oby to sie utrzymalo choc bedzie ciezko

15

Dzisiejszy popis sędziego:

1) nieuznana prawidłowo bramka Rakiety

2) karny na Messim

3) karny na Rakiticu po zapasach

4) liczba zoltych kartek przy tylu i tka ostrych zagraniach Asspanyolu jest smieszna.

Co za masakryczne sedziowanie Gila Manzano.

Przy 1-0 i przy prowadzeniu pewnym Realu jedna bramka Asspanyolu i bedzie po majstrze. Potrzebujemy gola na 2-0

5

Dzisiejszy popis sedziego:

1) nieuznana prawidlowo bramka Rakiety

2) karny na Messim

3) karny na Rakiticu po zapasach

4) liczba zoltych kartek przy tylu i tka ostrych zagraniach Asspanyolu jest smieszna.

Co za masakryczne sedziowanie Gila Manzano.

2

Real ma juz 3 punkty - niech Atletico zatem i wygra.

0

tez mi sie wydawlao ze nie bylo

0

Znowu zapasy -teraz na Messim

2

Gil Manzano im nie da...

2

4 zolte kartki - a powinny byc czerwone i karny... Gil Manzano nie ogarnia dziaj. Boje sie, ze wrzuca nam jedna bramke - musimy strzelic na 2-0

0

Jak Espanyol wciaz gra w 11?

0

jak sedzia nie pokazal czerwonej??

0

Levante strzela na 1-1

1

Uff wszystko ok z Javierem

0

przeciez oni o nic nie walcza - wiec nie wiem czemu pretensje - zreszta sedziowie ich okradli ostatnio i zabrali ostatnia nadzieje.

0

Atletico juz ma 1-0

4

Swoja droga Tottenham w kazdym innym sezonie bylby pewnie mocno wspierany przez tzw neizaleznych kibicow - a przez to, ze Leicester walczylo o cos niemozliwego, to wszscy niemali byli przeciwko Totkom. Wszyscy by mowili o Pochettino jako o genialnym trenerze.

0

Levante bedzie bez zadnej motywacji - w ostatniej kolejsce nie uznano im prawidlowej bramki - sa na pewno mega zalamani, bo juz spadli - gdyby mieli choc teoretyczne szanse - a tak to jednak nie widze ich wygranej.

0

a ja mam wrazenie, ze zupelnie nie - Atleltci i Real zgarna komplet punktow i mecz z Granda bedzie kluczowy i bardzo zaciety

0

my z +12 jestemy na 0 narazie - wiec tez nie blyszczymy pod tym wzgledem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?