mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie wieksza presja?? - bedzie taka sama i tak trzbe bedzie wygrac - a w przypadku niepowoedzenia ja wole tytul dla Atleti niz bialych
0
tak jest :) dobrze ogarniasz :)
0
Mam nadzieje, ze nie wykrakalem...
0
nie - ja mam nadzieje, ze SKORO Real wlasnie wygra, to niech Atleti tez zgarnie 3 pkt
0
Teraz trzeba uwazac, zeby nikt z Asspanyolu nie skontuzjowal nam nikogo kluczowego u nas.
0
Messi dzisiaj 16 asyste zaliczyl i wyszedl w tej klasyfikacji na prowadzniu
0
Suarez mamy to 3-0!!!!
2
juz teraz mozemy powiedziec, ze wszystko rozstrzygnie sie w ostatniej kolejce.
Trzymajmy kciuki za Granade dzisiaj
0
Szkoda tylko, ze Rayo przegrywa i jest wlasciwie skazane na spadek
0
Wazne ze mamy 2-0 - i teraz najwazniejszy to mecz Granaday -oby wygrali
2
Suarez 2-0!!!!!! LUIS SUAREZ!!!
3
jako ze Real prowadzi to ja tez licze na Atleti
0
Dobrze ze Grana prowadzi z Sevilla - oby to sie utrzymalo choc bedzie ciezko
15
Dzisiejszy popis sędziego:
1) nieuznana prawidłowo bramka Rakiety
2) karny na Messim
3) karny na Rakiticu po zapasach
4) liczba zoltych kartek przy tylu i tka ostrych zagraniach Asspanyolu jest smieszna.
Co za masakryczne sedziowanie Gila Manzano.
Przy 1-0 i przy prowadzeniu pewnym Realu jedna bramka Asspanyolu i bedzie po majstrze. Potrzebujemy gola na 2-0
5
Dzisiejszy popis sedziego:
1) nieuznana prawidlowo bramka Rakiety
2) karny na Messim
3) karny na Rakiticu po zapasach
4) liczba zoltych kartek przy tylu i tka ostrych zagraniach Asspanyolu jest smieszna.
Co za masakryczne sedziowanie Gila Manzano.
2
Real ma juz 3 punkty - niech Atletico zatem i wygra.
0
tez mi sie wydawlao ze nie bylo
0
Znowu zapasy -teraz na Messim
2
Gil Manzano im nie da...
2
4 zolte kartki - a powinny byc czerwone i karny... Gil Manzano nie ogarnia dziaj. Boje sie, ze wrzuca nam jedna bramke - musimy strzelic na 2-0
0
Jak Espanyol wciaz gra w 11?
0
jak sedzia nie pokazal czerwonej??
0
Levante strzela na 1-1
1
Uff wszystko ok z Javierem
0
przeciez oni o nic nie walcza - wiec nie wiem czemu pretensje - zreszta sedziowie ich okradli ostatnio i zabrali ostatnia nadzieje.
0
Atletico juz ma 1-0
4
Swoja droga Tottenham w kazdym innym sezonie bylby pewnie mocno wspierany przez tzw neizaleznych kibicow - a przez to, ze Leicester walczylo o cos niemozliwego, to wszscy niemali byli przeciwko Totkom. Wszyscy by mowili o Pochettino jako o genialnym trenerze.
0
Levante bedzie bez zadnej motywacji - w ostatniej kolejsce nie uznano im prawidlowej bramki - sa na pewno mega zalamani, bo juz spadli - gdyby mieli choc teoretyczne szanse - a tak to jednak nie widze ich wygranej.
0
a ja mam wrazenie, ze zupelnie nie - Atleltci i Real zgarna komplet punktow i mecz z Granda bedzie kluczowy i bardzo zaciety
0
my z +12 jestemy na 0 narazie - wiec tez nie blyszczymy pod tym wzgledem