mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nikt spoza Mercedesa nie wygra - oni wciaz maja ogromna przewage mimo wszystko
A jak dodamy mimo wszystko problemy Ferrari to tytul rozstrzygnie sie miedzy Ham - Ros.
Narazie Rosberg ma przewage, ale dwa lata temu tez mial duza przewage po 3-4 wyscigach, bo Hamilton nie dojezdzal wowczas.
0
bo twoja ostatnia wypowiedz faktycznie nie miala sensu - dlatego dalem Ci to znac - albo rozmawiamy o konkretach, albo bedziesz pisal, ze jestem fanem bialych, a ja bede odpisywalem ze moze ty jestes ich fanem. Pozniej ja zaprzecze, ty zaprzeczysz... rozumiesz juz?
Zreszta napisalem kilka wypowedzi wczesniej, ze pogadamy po polfinale - proponuje wowczas wrocic do dyskusji i zapewne niestety zobacze jak wracasz do mnie z przeprasoniami, ze jednak mialem racje z bialymi i ze jednak faktycznie poradzili sobie z City. Mowie oczywiscie Niestety bo chcialbym City w finale, ale mowie jak bedzie.
1
Człowieku ogarnij sie - bo taka rozmowa nie ma sensu
0
Alaves było nawet w finale PU. Przegrało ten sławny mecz z The Reds 5-4
1
Czyżby były dwa hiszpańskie finały - bardzo prawdopodobne
0
A jednak Żółta Łódź z przodu
0
Czyli tak nie do końca Hiszpania góra;) taka Hiszpania z małym zastrzeżeniem
1
A czy masz rownież nadzieje na finał madrycki?
0
Wejście Toure to ba taki pomarańcz bylo
0
Zgadza sie jest w stanie :) zobaczymy jakich rywali dostanie Legia - chyba ze jednak wtopi ligę z Piastem
0
Wciąż to oznacza ze SA w stanie awansować - Piast tez jest w stanie - a czy tym razem awansują to zobaczymy
2
Legia jest w stanie awansować do LM bardziej niż Piast :) do tego bedą rozstawieni w 3 rundzie i prawdopobnie rownież w 4 rundzie co dodatkowo zwiększa ich szanse
0
To zdecydowanie za mało i tutaj sie zgadzam :)
0
I t nie jest tylko kwestia grania mniejszej liczby meczów - bo Messi potrzebuje tych małych przerw właśnie w trakcie spotkania - było o tym nie raz
0
Nie połamać :) tylko to jest kwestia kontuzji mięśniowych - w przypadku Messiego przez to ze potrafi zrobic te pare drobnych dryblingów w trakcie meczów , kilka niesamowitych zrywów - nie moze sobie pozwolić zeby biegać tez tyle w defensywie - czasami Leo tez popracuje w pressinfu - ale to wszystko jest przeciez konsultowane z trenerem oraz lekarzami. Jak u Mesi znowu siedział z kontuzja mięśniowa to byś atakował sztab.
1
Kursy sa jednak dość istotne - to ze sie nie zawsze sprawdzają to inna sprawa ale pokazują kto jest faworytem - a faworytem meczu na Camp nou z Valencia była Barcelona i sam przed meczem tez byś nie postawił na Valencie. Innym razem np kursy buków stawiały wciąż na Real jako faworyta do awansu po pierwszym meczu z wilkami i sie nie mylili - taka wybiórczośc w kwestii kursów buków jest słaba - bo jednak w większości to jest rzetelna miara wskazania faworyta
1
I jestem bardzo przeciwko śmietankowym wiec nie wmawiajcie nieprawdy chyba ze sam jesteś miłośnikiem białych - tez mogę ci to zacząć zarzucać - zastanów sie co piszesz poważnie
1
bezsensowna to jest twoja wypowiedz - napisałem argumenty dlaczego uważam jak uważam a ty piszesz o bezsensie moje wypowiedzi - puknij sie - bo ja normalnie pisze a ty odpowiadasz ze moja odpowiedz jest bezsensowna - ty masz swoje zdanie i stoją za nimi jakieś argumenty ja mam sówkę za którym tez jest sporo argumentów. - tak jak mowię pogadamy po sezonie - bo teraz trochę za głośno szczekasz
0
Pisanie o zmiecenia przez Atletico / Bayern drużyny Realu czy Citi trochę mnie
Śmieszy. To ze tamten mecz był na słabym poziomie to nie znaczy ze trzeba wyciągać takie wnioski - zreszta finał pokaże. Moim zdaniem jak biali zagrają znowu z materacami w finale to pewnie bedzie to bardzo wyrównany mecz ktory rozstrzygnie sie o bramke.(chyba ze bedą istotne osłabienia)
0
Akurat przy ocenie zagrania Reka bierze sie pod uwagę bodajże 4 aspekty: odległość zagrania od zawodnika, czy Réka jest naturalnie ułożona ( tutaj trudno mowić o naturalnym ułożeniu), czy zawodnik wykonuje ruch Réka do piłki czy moze wręcz odwrotnie i o ile w takim przypadku nie wypadku moze nie wykonuje ale tez nic by noe zrobił zeby cofnąć rękę, i jeszcze kwestia czy Réka powiększyła obwód ciała ( tutaj zdecydowanie tak) - wiec przykład nietrafiony bo jest kilka tych czynników decydujących.
1
Grają u siebie z Rayo wiec pewnie wygraja
2
Czyżby ponownie po 2 latach finał madrycki?
4
a chcesz mieć Messiego spędzającego pół sezonu w szpitalu? Juz tyle razy był ten temat Leo wałkowany. Poza tym co to za porównanie Torresa do Leo - w lepszej dyspozycji Messi moze przebiec nawet 3 km w meczu i zrobic 3 razy tyle ile Torres biegając 12km.
4
Jakby Messi tak zapieprzal to po 5 meczach złapałby kontuzje - jego styl jest dostosowany do możliwości i takie gadanie jest bez sensu - Messi nie bedzie biegał po 12 km
2
Torees mógł zamknąć dwumecz
0
Mamy do niego prawo pierwokupu jakby co:)
10
W finale kazdy z każdym ma szanse - takie gadanie jest bez sensu
0
Czasami jedna jedenastka jest jak 10( patrz ta z Atletico) albo taka Realu w spotkaniu z Elche bodajże z przed dwóch lat w 90 minucie - ny często mieliśmy karne przy wynikach 3-0 i w większości słuszne.
0
To jest takie gdybanie - Wilki nic nie zagrały - moze jakby nie było CRa w żadnym ze spotkan to by inaczej to wyglądało. Pamiętaj ze w pierwszym spotkaniu nie wykorzystał dwóch okazji 100 procentowych.
1
a gdzie Ci ja przywoluje mecze z przeszlosci w wypowiedzi skierowanej do Ciebie?
City nie pokazuje ze SFG to sa ich mocna strona wlasnie, a Real to pokazuje (w ostatnich tygodniach) - niestety ale tak jest. Przeciez to jak Ramos wczoraj doszedl do glowki, pozniej Pepe na 2 metrze powinien wpakowac pilke, i raz jeszcze chyba Bale strzelal po roznym.
Najpierwsz mowisz, zeby nie przywolywac meczow z przeszlosci, a pozniej piszesz:
"Przecież rok temu realowi wystarczyło wygrać jedną bramką z Juve, tak samo jak teraz. A pamiętajmy, że City wyszło z 1 miejsca z grupy, gdzie mieli Juve, Sevillę, czyli ekipy, które w ciągu roku potrafiły wygrać z realem."
No wlasnie przywolales...
Moim zdaniem i podalem argumenty all in all, że Real ma lepsza sytuacje i jest blizej finalu, co jest tez potwierdzone w kursach buków. Real jest faworytem i wg mnie przejdzie spokojnie. nie mowie ze City nie ma szans, to jest pilka, ale jakos nie widze ich srodka pola Fernando - Fernandinho.
City na wyjedzie strzealo troche bramek, ALE rywale jednak slabsi od bialych, a z PSG mieli sporo szczescia ktore ceizko zeby powtorzylo sie dwa razy.
Jednak nie ma co sie nadmiernie sprzeczac tylko warto poczekac do rewanzy i zoabczymy jak bedzie i pozniej poagdamy