0

Correa mial szanse na 1-0

1

po prostu mimo wszystko nie widze juz zeby Real mial sie potkanc do konca sezonu. z Deportiv to pewnie zrobia strzelannine jak my, moze z Valencia (choc mam spore watpliwosci) - wiec ... rozwazam tylko scenariusz, ze jednak ryzyko potkniecia istnieje i wowczas wole zeby tytul trafil do Atleti niz do bialych

4

to juz niewiele zmienia - bo potkniecie Atletico to prezent dla Realu a nie dla nas.

Jezeli Real wygral, to niech Atletico tez wygra

12

Mam nadzieje, ze Ateltico nie straci punktów, bo juz nie widze, zeby mimo wszystko Real sie potknął - a scenariusz w ktorym my sie potykamy daje tytul bialym.

1

po prostu nie lubie pisania nieprawdy. My ni stworzylismy az tylu sytuacji z Sociedad, ALE po meczu bronilem Barcy piszac, ze porazka wowczas byla niezasluzona, bo jednak mielismy kilka niezlych sytuacji (szkoda tego co mial m.in Leo wowczas) , a Sociedad poza strzeleniem bramki nic nie gral.

Niestety my mamy cos z tym Anoeta.

1

"zenujaca gra Realu" - stworzyli sporo sytuacji - gnietli Sociedad i piszesz ze zenujaca gra?? powaznie?

1

Co by nie mowic to jednak pokazuje sile Realu - przyjezdzaja bez Cr, Benzema (dwoch najlepszych strzelcow), bez Kroosa - przyjezdzaja mimo wszystko na trudny teren - 3 dni po meczu w LM i wygrywaja 10 z rzędu mecz w lidze.

Jeszcze zadna druzyna nie wygrala ostatnich 10 kolejek w lidze. Jezeli Real wygra z Valencia i Deportivo to wlasnie to uczyni.

Atletico ma niby latwy terminarz - sporo zalezy tez od sytuajci Levante przed nastepna kolejka - bo mecze wyjazdowe z Levante to dla Atletico troche jak nasze mecze w Sociedad. Jednak jezeli Levante bedzie juz pewne spadku, to pewnie motywacja im opadnie.

0

Mimo wszystko jezeli mamy sie potknac, to nie chce oddawac lidera Realowi - ktory owszem moze sie potknac, ale wcale nie musi - a jesli Atletico sie potknie, to Real bedzie wiceliderem

1

Real kolekcjonuje te tzw. mecze ktore daja mistrzostwo:



Granada, Las Palmas, Rayo, dzisiaj Sociedad - wygrywaja wlasnie 10 spotkanie z rzedu w lidze.



Mam nadzieje, ze jednak nasi nie polegna, bo w powietrzu troche czuc sezonem 2006/2007...

0

o to, ze mecz meczowi nie rowny - my wygrywamy gladko z Rayo, a Real zaczyna od 0-2

0

mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z sezonu 2006/2007

1

a ewentualne przegrani bedzie bardzi bolesne - ryzykowna gra

0

jak Real wygral, to moze nich i Atletico wygra

0

placzemy, bo gdybysmy jednak sie potkneli, to lepiej jakby tytul mialy materace. Jednak poki Real wciaz w grze, to ryzyko, ze to oni zgarna tytul jest wciaz niemale

0

ostatnim bedzie mimo wszystko bedzie mecz z Valencia - Nietoprze graja coraz lepiej, a Real bedzie po polfinale LM.

5

ktos kto postawil 1000zł na Sociedad - pogratulowac :)

1

no i znowu Real zdobywa komplet punktow

Presja rosnie na naszych

0

jak wygladly ostanie 13 minut pierwszej polowy w meczu na Anoeta? Cos ciekawego sie dzialo?

4

Ronaldo ma problemy z kontuzja pod koniec sezonu 2014 i wszsytkie trzy druzyny w la lgia walcza o majstra do ostatnich kolejek - Real wygrywa LM



Ronaldo ma problemy z kontuzja pod koniec tego sezonu - trzy druzyny walcza o la liga - ???

Raczej ta seria troche zbyt krotka zeby tworzyc juz takie scenariusze

0

wlasnie kolejna glowka Bale'a

0

Real mocno ich cisnie od poczatku - jak Real S dalej tak bedzie gral, to skonczy sie jak zywkle

0

Wilki widze ze trzymaja doskonala forme :)

0

przekelty TAK ale dla NAS - tak jak kiedy El Riazor dla Realu

0

tez tak wiele tych spotkan nie bylo, ale rowniez jestem za kontynuacja tej tradycji

2

Muller w Bayernie gral 16 lat w latach 1964-1979. Messi jak narazie 13 (wciaz niepelnych) lat.

4

Tak dla przypomnienia jak Messi pnie sie w ponizszej klasyfikacji


Najlepsi strzelcy poszczególnych lig (tych najlepszych):

1) Niemcy Mueller 365

2) Anglia - Jimmy Greaves 357

3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331

4) Holandia - van der Kuijlen 311

4) Hiszpania - Messi 311

6) Francja - Delio Onnis 299


Jezeli dzisiaj strzeli bramke, to juz bedzie samodzielnie na 4 miejscu. W tym sezonie oznacza, to, że wyprzedzil najlepszego strzelca ligi francuskiej i ligi holenderskiej.

Cel na przyszly sezon to wyprzedzic Peyroteo i zameldowac sie na podium klasyfikacji najlepszych strzelcow najlepszych lig europejskich.

0

na pewno Real nie ma tak fatalnej passy na Anoeta jak my.

Tak jak pare lat temu oni mieli chyba passe 15 lat czy 10 lat bez wygranej na wyjezdzie z Deportivo - gdzie nam sie to udawalo.

Po drugie srodke pola Granero - Illara bardzo chce zeby to Real zdobyl tytul, a uwzgledniajac moment sezonu - to mozna sie zastanawiac czy gdzies to sie nie przelozy na motywacje.

Jezeli odpowiedz na drguie pytanie jest nie, to Sociedad ma jak najbardziej szanse urwania punktow bialym uwzgledniajac ich oslabienia.

0

jest pwniejszy - ale przeciez mogl powolac dwoch LO - w zaleznosci od sytuacji i przeciwnika - mozliwosc rotacji dwoma tak genialnymi LO. Sam sie pozbawia takiej mozliwosci

1

jakos nie wierze w Basków - dodajac do tego, ze Real S o nic nie gra i ich srodek pola stanowia Granero i Illara ktorzy otwarcie mowia ze chca zeby Real wygral mistrzostwo - ciezko spodziewac sie ich wygranej na tym etapie sezonu.

0

w kosuz tez zatrzymuja czas i nadal jest dynamiczny - bo tak jak w recznej boisko jest male i za chwile toczy sie akcja konczaca sie bramką lub koszem - w pilce noznej pauza przy kazdym aucie, roznym itp sporo by wydluzyla czas. Jedynie faktyczniejak napisalem kolega merowing musialoby sie to wiazac z ograniczeniem czasu gry do byc moze 80 minut - ale skoro tak to all in all wyszloby mniej wiecej na to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?