mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat przy ocenie zagrania Reka bierze sie pod uwagę bodajże 4 aspekty: odległość zagrania od zawodnika, czy Réka jest naturalnie ułożona ( tutaj trudno mowić o naturalnym ułożeniu), czy zawodnik wykonuje ruch Réka do piłki czy moze wręcz odwrotnie i o ile w takim przypadku nie wypadku moze nie wykonuje ale tez nic by noe zrobił zeby cofnąć rękę, i jeszcze kwestia czy Réka powiększyła obwód ciała ( tutaj zdecydowanie tak) - wiec przykład nietrafiony bo jest kilka tych czynników decydujących.
1
Grają u siebie z Rayo wiec pewnie wygraja
2
Czyżby ponownie po 2 latach finał madrycki?
4
a chcesz mieć Messiego spędzającego pół sezonu w szpitalu? Juz tyle razy był ten temat Leo wałkowany. Poza tym co to za porównanie Torresa do Leo - w lepszej dyspozycji Messi moze przebiec nawet 3 km w meczu i zrobic 3 razy tyle ile Torres biegając 12km.
4
Jakby Messi tak zapieprzal to po 5 meczach złapałby kontuzje - jego styl jest dostosowany do możliwości i takie gadanie jest bez sensu - Messi nie bedzie biegał po 12 km
2
Torees mógł zamknąć dwumecz
0
Mamy do niego prawo pierwokupu jakby co:)
10
W finale kazdy z każdym ma szanse - takie gadanie jest bez sensu
0
Czasami jedna jedenastka jest jak 10( patrz ta z Atletico) albo taka Realu w spotkaniu z Elche bodajże z przed dwóch lat w 90 minucie - ny często mieliśmy karne przy wynikach 3-0 i w większości słuszne.
0
To jest takie gdybanie - Wilki nic nie zagrały - moze jakby nie było CRa w żadnym ze spotkan to by inaczej to wyglądało. Pamiętaj ze w pierwszym spotkaniu nie wykorzystał dwóch okazji 100 procentowych.
1
a gdzie Ci ja przywoluje mecze z przeszlosci w wypowiedzi skierowanej do Ciebie?
City nie pokazuje ze SFG to sa ich mocna strona wlasnie, a Real to pokazuje (w ostatnich tygodniach) - niestety ale tak jest. Przeciez to jak Ramos wczoraj doszedl do glowki, pozniej Pepe na 2 metrze powinien wpakowac pilke, i raz jeszcze chyba Bale strzelal po roznym.
Najpierwsz mowisz, zeby nie przywolywac meczow z przeszlosci, a pozniej piszesz:
"Przecież rok temu realowi wystarczyło wygrać jedną bramką z Juve, tak samo jak teraz. A pamiętajmy, że City wyszło z 1 miejsca z grupy, gdzie mieli Juve, Sevillę, czyli ekipy, które w ciągu roku potrafiły wygrać z realem."
No wlasnie przywolales...
Moim zdaniem i podalem argumenty all in all, że Real ma lepsza sytuacje i jest blizej finalu, co jest tez potwierdzone w kursach buków. Real jest faworytem i wg mnie przejdzie spokojnie. nie mowie ze City nie ma szans, to jest pilka, ale jakos nie widze ich srodka pola Fernando - Fernandinho.
City na wyjedzie strzealo troche bramek, ALE rywale jednak slabsi od bialych, a z PSG mieli sporo szczescia ktore ceizko zeby powtorzylo sie dwa razy.
Jednak nie ma co sie nadmiernie sprzeczac tylko warto poczekac do rewanzy i zoabczymy jak bedzie i pozniej poagdamy
1
Real rok temu - losowania: Schalke, Atletico (to jedyny trdny rywal), Juve (najlepszy wowczas traf) - wszsytkie mecze rewanzoe u siebie. Oczywiscie w rpzypadku Schalke byl przypisany rewanz u siebie, bo mieli 1 miejsce w grupie.
W tym roku jest jak mowisz
My niestety od sezonu 2011/2012, gdzie w 1/8 LM gralismy z Bayerem nie mielismy ogorkowego rywala - Milan (ten Milan z Silva, Ibra, itp), Chelsea (11/12), Milan (ten troche slabszy, ale jednak nie ogorek), PSG, Bayern, (12/13), City, Atletico (13/14), City, PSG, Bayern (14/15), Arsenal, Atletico (15/16)
Przez dwa lata ogrywalismy City w sumie z latwoscia na poziomie 1/8 - w City specjalnie duzo zmian na lepsze nie bylo (brak Toure to ogromne oslabienie), na + dosjce Rudego - to dostac ich w 1/2 to jak wygrac los na loterii.
Uwzgledniajac, ze w drabinkach dostepnymi rywalami czesto nawet 1 /4 Benifica, Galatasary, Apoel, Wolfsburg, Porto - naprawde to wymagalo zawsze maksymalnej formy i skupienia. Real mogl sobie wowczas pozwalac na luzniejsze mecze i tak mial ogroma przewage nad takim rywalem jak wlasnie Wilki (8 druzyna Bundesligi)
0
Atletico gra stylem na jaki pozwalaj mu zawodnicy. Simeone wie, ze to jest styl najlpeszy dla tego zespolu - wiec trudno im sie dziwic.
Jednak mam wrazenie, ze to co robi Simeone to jednak nie jest takki antyfutbol MOurinho - chociazby mecz z Barca pokazal, ze Atletico biegalo po naszej polowie - zakaldalo wysoki pressing - i gdyby nasi potrafili z niego wyjsc, to by zaczeli tworzyc sytuacje.
0
potwierdzone info, ze Silva nie bedzie gotowy na rewanz
0
czyli Cr z Sociedad tez nie zagra raczej?
0
akurat jesli chodzi o mecze z Bayernem, to nie zebym sie czepial, ale rok pozniej to przegralismy z Atletico, a Bayern z Realem ;)
Co do samcyh meczow z Bayernem to ja sie tym nie sugeruje, bo:
1) Nie bylo zdrowego Leo i oile kojarze to w pierwszym meczu nie bylo Pique (kogos z defensywy na pewno)
2) Nasz sklad sie jednak zmienil od tego czasu (nie ma Pedro, Xaviego, Fabsa, Alexisa)
3) Nasz trener sie zmienil od tego czasu (co jednak ma znaczenie)
Czyli to sa 3 powody dla ktorych nie mozna tego porownywac
Jednak tak samo nie wracalbym specjalnie do naszego zwyciestwa nad Bayernem 3-0 i ewentualnych porownan w kolejncyh spotkaniach z nimi, gdyz wowczas to oni mieli spore problemy kadrowe.
Dlatego ja nie twierdze, ze Pep by na pewno przegral ALE naprawde wyrokowanie ze Pep zrobilby co trzeba swiadczy o przesadnym gloryfikowaniu Pepa. Z Bayernem fakt zawsze jest w 1/2 Lm, ale tez zawsze odpada wyraznie. City mimo wszystko ma slabszych pilkarzy od Bayernu, wiec trudno wyciagac takie wnioski.
Po prostu sam trener nic nie zrobi, a pomoc City w postaci Fernando -Fernandinho jakos mnie nie przekonuje.
1
wowczas Bayern mial ten problem ze wygral lige w lutym i trudno im bylo utrzymac forme to prawda, ale final to final - w ostatnich latach trudno wskazac nie wyrównane finaly. Chyba ostatnim takim meczem, gdzie jedna druzyna byla zdecydowanie lepsza to final 2011 i nasz mecz z United - choc i tam do ok. 60 minuty bylo 1-1.
Mecz z Juventusem mimo naszej przewagi byl duzo bardziej zaciety i Wlosi mieli kilka okazji zeby wyrownac na 2-2 (moze nie 100%, ale jednak)
W kazdym razie z wuagi, ze nie widze City eleminujacych bialych, to uwazam, ze w finale bedzie na pozycji rownej lub nawej lepszej z ewentualnym rywalem.
1
Od 50 lat i jeden dzien dluzej :) - a tak na powaznie jakby nie patrzec Real mimo wszystko lepszy wynik z wyjazdu. Dodajac do tego, ze w rewnazu nie nedzie Silvy, City u siebie ani razu nie zagrozilo bramce smietankowych, a Real odzyska Grzmota i Benza, to sprawa wydaje sie raczej prosta.
Warto wspomniec, że w ostatnich tygodniach Real ma bardzo mocna bron - jaka sa stale fragmenty gry w ich wykonaniu - oni czy teraz z roznych czy wolnych tworza dosc czesto 100% okazje - a City ktore akruat przy SFG powinno dawac rade - zawalalo na maxa.
0
Miał swój moment zeby nas wzmocnić - teraz kiedy potrEbujemy odmłodzenia składu jak wody - noe będziemy sprowadzać kolejnego gościa po 30
0
Pep w Barcelonie - Pep w Bayernie to jednak nie to samo. - ten sam trener ale inna drużyna. Wygrywał więcej pojedynków z Relame jak był trenerem Barcy - ale pisanie ze Gdyby był trenerem city to by zrobił co trzeba - jest wielka naiwnością.
2
Mówisz o tym Guardioli co przejebal 0-4 w Monachium czy o tm Simeone ktory akurat w LM dwa razy przegrywał z Atletico?
Bo jak dla mnie to dzisiaj Real jest bliżej finału a w samym finale bedzie miało co najmniej 50 procent na zwycięstwo.
0
O jakiej regule tu mówisz;)? Czy tak sobie rzuciłeś przysłowiem ?
3
Ten Pep dostał z Realem 4-0 na własnym stadionie w 2014 wiec nie przeceniałbym
0
Jakoś tego nie widze
0
Tym razem 10 nietrafiona. Suarez strzelił 4 bramki ale jedna jedna ze spalonego, dwie z karnych w spotkaniu z Gijon. Uwzględniając ile Messi posłał piłek do Neya, jego gola i asystę to jednak Leo powinien byc ZM. Oczywiście 10 dla Suareza za to spotkanie to jednak zbyt dużo.
0
Primera division na 99procent? Dalej nie ma co czytać.
0
Ktos z Betisu bedzie zawieszony na mecz z Barca?
1
W lidze 8 hat tricków Messi i Cr
0
O ile Realu jestem pewny to Atleti moze powalczyć - choć brak Godina bedzie odczuwalny
0
Dlaczego? Gol dla każdego innego był juz egz znaczenia a dla niego to szansa na dalsze odskoczenie Crowi