1

Tak BTW Ronaldo moze sie juz cieszyc ze ZB, bo Higuain zostal zawiesozny na 4 spotkania. Oczywscie jest jeszcze Jonas, ale w Portugalii jest mniej spotkan, wiec pewnie nagroda pojdzie do Cr.a

CR zaliczy najprawodpoobniej drugi sezon z rzedu gdzie zdobedzie wszystki mozliwe strzeleckie nagrody (pichichi, ZB, krol strzelcow LM).

0

Rafinhe jest kontuzjowany? Co mu jest?

0

Właśnie dlatego z Verma raczej trzeba sie pożegnać - jeżeli Jecier złapie kartkę w LM to z obrona bedzie słabo. Czyżby nasza obrona pod koniec drożny miała spoczywać na Bartrze?

0

dokladnie to moze wyjsc w dwie strony - ale wiesz w recznej np. z 5 koszyka bedzie losowany Katar, a z 4 bodajze Niemcy, wiecj moze sie zdarzyc ze jedna grupa bedzie bardzo mocna - dlatego akurat w przypadku Szczypiornistow to dobrze na wstpie ze beda losowanie po przeciwnej stronie od Francji.

Oczywiscie Francja tez jest do ogrania, ale jednak :)

W przypadku siatkarzy widze to wlasnie w tym stylu ze mocniejsza grupa lepsza.

1

Polacy nie zagraja w grupie z Francja na igrzyskach - to dobrze

0

spoko, to jest inny argument niz pisanie, ze sprzedaz za grue miliony byloby wyrzuceniem 30 milionw w bloto - a to napisales.

Wyrzucenie kasy w bloto to np. zakup Ibry lub zakup Czygrynskiego, gdzie w przypadku tego drugiego odsprzedalismy go do Szachtara za 10 milionow mniej.

Jezeli by sie okazalo, ze Arda koeljny sezon zagra slaby - to 1) lata leca, 2) jego cena tez moze spac i wowcza faktycznie moze sie okazac, ze to bylo 30 milionow wyrzucone w bloto.

Co innego kwestie poza ekonomiczne, to jest juz inny dylemat.

1

"Barcelona okaże swój błąd (30 baniek wyrzuconych w błoto) " - akurat gdyby Turana sprzedala za kwote 50+, to raczej nie mozna powiedziec, ze 30 baniek wyrzuconych w bloto, bo ekonomicznie to bedzie swietny inwestycja - dodajac do tego wiek Ardy Turana.

Natomiast kwestia sportowa i tego czego chce Turan to inna sprawa.

0

chyba za slaby - w lidze hiszpanskiej Jonas srednio sie spisywal, wiec powrot do LA Liga i do Barcy to raczej nienajlepsyz pomysl

0

Vardy nie - nie pasuje do nas, ale Mahrez to juz co innego :)

0

Bkamabu w formie - i Vilalreal 2-0 z Realem B

0

"No powiedzmy w ciągu ostatnich może 15 minut,no to Atletico," - zAtletico gol jednak padl w 25 minucie - chyba ze masz na mysli mecz ligowy, to jednak to byl 30/01 - czyli blisko 3 miesiace temu -

w ostatnich meczach ani z Villareal ani z Realem to kiepska gra w drugiej polowie / w końcówce przesadza o wyniku.

Z Atletico ostatnio bylo inaczej - ale tez Atleti gralo w oslabieniu, wiec ciezko porownywac.

Tak z tymi 15 minutami - to ja jakos nie widze narazie tej toerii

0

Co ten obronca Villareal zrobil?!!

1

Za Moyesa lepiej nie bylo

0

Z ta presja to roznie bywa - np. Piękny jest wygwizdywany na wszystkich stadionach ale niewiele sobie z tego robi - niektorych nawet takie gwizdy motywuja jeszcze bardziej.

Nie jestem w glowie Pique jak to jest z nim :) - w kazdym razie tutaj moge sie zgodzic, ze takie ryzyko istnieje.

1

to akurat jest pozytywny sygnal dla Realu na mecz z Wilkami

0

Z teog wyniku bardzo zadowolony moze byc tez Manchester City i nasz byly trener Pep Guardiola - ktory jednak wyglada na to, ze pogra sobie w LM w nastepnym sezonie

0

Totki po raz pierwszy od 15 lat ograja CZerowne Diably - alez ekipe stworzyl Pochettino

1

Delle Alli na 1-0!!!!

1

Totki wciaz walcza z Leicester

0

No tak bo napisanie takiego tweeta jest bardzo wyczerpujace i zajmuje nie wiadomo ile czasu.

To co jak inni zawodnicy zartują sobie na treningu czy rozmawiaja nie na teamt zwiazany z meczem to juz nie zajmuja sie sprawami sportowymi?

Wymiana zlosliowsci z Arbeloa na twiterze watpie zeby dekoncentrowala Pique - to tak jak mozna pisac, zeby Messi nei gral na play station bo za bardzo o tym mysli a nie o meczu.

1

Denis Suarez strzela gola dla Villareal - i Getafe coraz bilzej spadku

A za tydzien na pewno wtopia, bo smietankowi przyjezdzaja

1

no nie wiem - Kane zaraz bedzie mial 23 lata i jednak do Neymara to mu daleko - Martial jest jednak blisko 3 lata mlodszy wiec tutaj mozna sie zastanawiac.

40

Oj tam wymieniaja sie drobnymi zlosliwosciami - bez jakiegos chamskiego obrazania - akurat takie sytuacje dodaja kolorytu naszej rywalizajci ze smiatankowymi. Oczywiscie trzeba uwazaz zbey nie przesadzic.

Pique narazie ladnie zgasil Alvaro:)

0

a kupuje? ;) jak ty masz takie informacje, to pewnie wszystko wchodzi na kuponach

5

Kto by przypuszcal, ze Leicester City bedzie blizej tytulu mistrza Anglii niz Barcelona tytulu w lidze hiszpanskiej?

1

wyglada, ze graja lepiej niz za Neville;a, ale tez Sevilla na wyjazdach to Sevilla na wyjazdach ;)

0

a jednak beda 3 pkt dla Nietoprzey

0

Valencia na 2-1 Negredo daje 3 pkt Valencii

0

to dla nas niedobrze -lepiej jakby Valencia odskoczyla od strefy spadkowe

0

Sevilla na 1-1 Gameiro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?