mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dodaj jeszcze Granero - caly srodek pola jest smietankowy w Sociedad
0
na porazke raczej nie, bo Sociedad oddal jeden celny strzal i to byl gol z 4 minuty, a pozniej Barca siedziala na ich polowie i pare okazji wypracowalismy, wiec przynajmniej remis nam sie nalezal, ale to jest Anoeta, wiec rozumiesz
1
ostatnie 6 wyjazdow na Anoeta, to zaledwie 1 punkt :) -cos jest z tym stadionem - to troche tak jak kilka lat temu mial Real z Deportivo
0
jak dla mnie to w ostatinch 3 meczach stracilismy 8 pkt - zdobylismy tylko 1 punkt / 9 mozliwych
0
mamy 3 mecze u siebie (Valencia, Asspanyol, Gijon) , dwa na wyjezdzie z druzynami ktore o nic juz nie walcza (Deportivo i Betis) i mecz na wyjezdzie z Granada (ktore moze byc skomplikowane w zaleznosci jaka bedzie sytuacja Granady)
3
Teraz presja bedzie spora, ale tez trzeba sobie powiedziec, ze seria spotkan:
-Villareal (w)
-reprezentacje
-Real
-Atletico
-Sociedad na WYJEZDZIE
-Atletico
to w sumie truedniejszego zestawu meczow trudno sobie wyobrazic.
Zeby tylko przejsc Atletico w LM...
0
zostalo 6 meczów do konca
2
Szkoda natomiast tego, ze sporo sil zostawilismy na Anoeta i nawet bez remisu wyjezdzamy - ktory mimo wszystko powinien byc
0
a to faktycznie :)
3
Warto powiedziec jak wyglada terminarz kazdej z druzyn:
Barca:
Valencia (d)
Deportivo (w)
Gijon (d)
Betis (w)
Asspanyol (d)
Granada (w)
Atletico:
Granada (d)
Bilbao (w)
Malaga (d)
Rayo (d)
Levante (w)
Celta (d)
Real:
Getafe (w)
Villareal (d)
Rayo (w)
Sociedad (w)
Valencia (d)
Deportivo (w)
Zdecydowanie najtrudniejszy terminarz ma Real, do tego azd 4 mecze maja wyjazdowe. Najlatwiejszy grafik ma Atletico, gdzie maja az 4 mecze u siebie i wlasciwie tylko Bilbao maja watpliwe.
Nasz grafik nei wyadje sie zly, ale wiele zalezy od tego jak np. bedzie wygladala sytuacja Granady przed ostatnia kolejka.
0
Noo to teraz pozostaje sie cieszyc, ze mamy dwumecz z Realem i Atletico lepszy,
Pozostalo jedno potkniecie w zapasie
1
Moglo byc po sprawie
1
dzisiaj spore bledy techniczne w przyjmowaniu pilki - zawalenie jednej kontry i w sumie sredni strzal z woleja po akcji Messi - Neymar - Turan
0
nam w lidze zdarza sie juz 3 dzien z rzędu - ale moze wlasnie po to jest ta przewaga.
Mnie pociesza jedno, ze tak trudnego meczu w lidze juz miec nie bedziemy.
Natomiast martwi, ze za 3 dni mecz z Atletico i ta nasza forma jest dosc niepewna.
0
"Kolejny mecz gdzie tracimy po frajersku bramkę na początku meczu" - co znaczy kolejny?
W meczu z Atletico bramka jednak padla po 20 minutach gry, a wiec nie na poczatku. Z Realem i Vilalrealm to my pierwsi strzelalismy
1
Messi strzelecko ostatnio nie bardzo:
Ostatni gol w lidze z Getafe w pierwszej polowie, pozniej zarowno z Realem, Villareal, Atletico w Lm i teraz z 45 miniut z Sociedad.
W meidzyczasie gol z karnego z Boliwia i bez bramek z Chile.
0
Na ten moment w ciagu zaledwie 3 kolejek zdobylismy 1 punkt - ale tez patrzac do przoedu jest to zdecydowanie najtrudniejszy nasz mecz w lidze do konca sezonu.
0
Pamiętam pare osob z ktorymi rozmawialem i mowili, ze wyjazd z Sociedad nie taki trudny ;)
0
ale w przypadku Messiego lewa noga jest lepsza i wolej z prawej to nie jest zadna 10% okazja, co innego ta na pcozatku meczu chyba Munira
0
wolej z prawej nogi to w przypadku Messiego nie jest 100% okazja
0
my nie wyrkozsytujemy 100% i Sociedad to wykrozystuje - Anoeta robi swoje
0
niestety juz sie zaczelo
0
no malo gral, ale i tak predzej on zagra niz Dost
0
akurat wpuscil Vierinhe, wiec zmiana nie w ta strone, bo Dost raczej nie pogra z Realem
0
wowczas maksymalnie zagralby w 6 spotkaniach, a minimalnie w dwoch - wiec to byloby jakies rozwiazanie, a Ney moglby sobie poodpoczywiac, a nawet taki Ney prosto z wakacji bylby najlepszym pilkarzem Canarinhos.
3
Asysta Torresa - w sumie napisze to jeszcze raz, ale dobrze, ze nie zagra w rewanzu
0
No i 3-1 - gol Koke
1
Wolfsburg dzisiaj dalej pokauzje znakomita forme w Bundeslidze - naprawde nie ogarniam jak oni wygrali z Realem 2-0, ale nie wiem czy sa w stanie powtorzyc dwa takie mecze
8
Dzisiejszczy mecz Barcleony skomentuja
Miroslawski i Cwiakala
0
wlasnie tez sie dziwie, ze wielu podostawowych gra - w lidze sytuacje maja jasna.
Fakt, ze oszczedza Vierinhe, Draxlera, Kruse i Rodrigueza, ale jednak moglby dac odpoczac