0

dodaj jeszcze Granero - caly srodek pola jest smietankowy w Sociedad

0

na porazke raczej nie, bo Sociedad oddal jeden celny strzal i to byl gol z 4 minuty, a pozniej Barca siedziala na ich polowie i pare okazji wypracowalismy, wiec przynajmniej remis nam sie nalezal, ale to jest Anoeta, wiec rozumiesz

1

ostatnie 6 wyjazdow na Anoeta, to zaledwie 1 punkt :) -cos jest z tym stadionem - to troche tak jak kilka lat temu mial Real z Deportivo

0

jak dla mnie to w ostatinch 3 meczach stracilismy 8 pkt - zdobylismy tylko 1 punkt / 9 mozliwych

0

mamy 3 mecze u siebie (Valencia, Asspanyol, Gijon) , dwa na wyjezdzie z druzynami ktore o nic juz nie walcza (Deportivo i Betis) i mecz na wyjezdzie z Granada (ktore moze byc skomplikowane w zaleznosci jaka bedzie sytuacja Granady)

3

Teraz presja bedzie spora, ale tez trzeba sobie powiedziec, ze seria spotkan:

-Villareal (w)
-reprezentacje
-Real
-Atletico
-Sociedad na WYJEZDZIE
-Atletico
to w sumie truedniejszego zestawu meczow trudno sobie wyobrazic.

Zeby tylko przejsc Atletico w LM...

0

zostalo 6 meczów do konca

2

Szkoda natomiast tego, ze sporo sil zostawilismy na Anoeta i nawet bez remisu wyjezdzamy - ktory mimo wszystko powinien byc

0

a to faktycznie :)

3

Warto powiedziec jak wyglada terminarz kazdej z druzyn:

Barca:
Valencia (d)
Deportivo (w)
Gijon (d)
Betis (w)
Asspanyol (d)
Granada (w)

Atletico:
Granada (d)
Bilbao (w)
Malaga (d)
Rayo (d)
Levante (w)
Celta (d)

Real:
Getafe (w)
Villareal (d)
Rayo (w)
Sociedad (w)
Valencia (d)
Deportivo (w)

Zdecydowanie najtrudniejszy terminarz ma Real, do tego azd 4 mecze maja wyjazdowe. Najlatwiejszy grafik ma Atletico, gdzie maja az 4 mecze u siebie i wlasciwie tylko Bilbao maja watpliwe.

Nasz grafik nei wyadje sie zly, ale wiele zalezy od tego jak np. bedzie wygladala sytuacja Granady przed ostatnia kolejka.

0

Noo to teraz pozostaje sie cieszyc, ze mamy dwumecz z Realem i Atletico lepszy,

Pozostalo jedno potkniecie w zapasie

1

Moglo byc po sprawie

1

dzisiaj spore bledy techniczne w przyjmowaniu pilki - zawalenie jednej kontry i w sumie sredni strzal z woleja po akcji Messi - Neymar - Turan

0

nam w lidze zdarza sie juz 3 dzien z rzędu - ale moze wlasnie po to jest ta przewaga.

Mnie pociesza jedno, ze tak trudnego meczu w lidze juz miec nie bedziemy.

Natomiast martwi, ze za 3 dni mecz z Atletico i ta nasza forma jest dosc niepewna.

0

"Kolejny mecz gdzie tracimy po frajersku bramkę na początku meczu" - co znaczy kolejny?

W meczu z Atletico bramka jednak padla po 20 minutach gry, a wiec nie na poczatku. Z Realem i Vilalrealm to my pierwsi strzelalismy

1

Messi strzelecko ostatnio nie bardzo:

Ostatni gol w lidze z Getafe w pierwszej polowie, pozniej zarowno z Realem, Villareal, Atletico w Lm i teraz z 45 miniut z Sociedad.

W meidzyczasie gol z karnego z Boliwia i bez bramek z Chile.

0

Na ten moment w ciagu zaledwie 3 kolejek zdobylismy 1 punkt - ale tez patrzac do przoedu jest to zdecydowanie najtrudniejszy nasz mecz w lidze do konca sezonu.

0

Pamiętam pare osob z ktorymi rozmawialem i mowili, ze wyjazd z Sociedad nie taki trudny ;)

0

ale w przypadku Messiego lewa noga jest lepsza i wolej z prawej to nie jest zadna 10% okazja, co innego ta na pcozatku meczu chyba Munira

0

wolej z prawej nogi to w przypadku Messiego nie jest 100% okazja

0

my nie wyrkozsytujemy 100% i Sociedad to wykrozystuje - Anoeta robi swoje

0

niestety juz sie zaczelo

0

no malo gral, ale i tak predzej on zagra niz Dost

0

akurat wpuscil Vierinhe, wiec zmiana nie w ta strone, bo Dost raczej nie pogra z Realem

0

wowczas maksymalnie zagralby w 6 spotkaniach, a minimalnie w dwoch - wiec to byloby jakies rozwiazanie, a Ney moglby sobie poodpoczywiac, a nawet taki Ney prosto z wakacji bylby najlepszym pilkarzem Canarinhos.

3

Asysta Torresa - w sumie napisze to jeszcze raz, ale dobrze, ze nie zagra w rewanzu

0

No i 3-1 - gol Koke

1

Wolfsburg dzisiaj dalej pokauzje znakomita forme w Bundeslidze - naprawde nie ogarniam jak oni wygrali z Realem 2-0, ale nie wiem czy sa w stanie powtorzyc dwa takie mecze

8

Dzisiejszczy mecz Barcleony skomentuja

Miroslawski i Cwiakala

0

wlasnie tez sie dziwie, ze wielu podostawowych gra - w lidze sytuacje maja jasna.

Fakt, ze oszczedza Vierinhe, Draxlera, Kruse i Rodrigueza, ale jednak moglby dac odpoczac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?