0

Powinno byc 3-1 dla PSG - spojenie po strzale Zlatana, ale City gra slabo

0

PSG juz ma prowadzenie

0

jasne, ze nie - jedna bramka i juz sytuacja staje sie inna

0

aa no tak :) - sedzia powinien go ostrzec i zdecydowanie za wczesnie. Pierwsza zolta nie moze byc pokazana przed 15 minuta, chyba, ze bedzie to w odleglosci 30-50 metrow od bramki. Druga zolta kartka nigdy przed 60 minuta, bo to zabija ducha gry ;)

0

moga - ale bramka stracona na poziomie 1/4 LM w ten sposob nie powinna sie zdarzac

0

Ale City sie sfrajerzylo z ta bramka

3

David Luiz obejrzał najszybsza zolta kartke w historii Champions League - Luiz potrzeboiwal 12 sekund na to.

0

znajac zycie to bedzie Real, Bayern, Barca i PSG

0

co sie stlao Benzemie?

0

Ibra rehabilitacja

0

DE Bruyne na 1-0 - PSG musi sie spinac teraz

1

jezeli by sie skonczylo 2-0 to juz moga myslec o awansie, wcale nie musza strzelac 3 bramki. Ale jakos nie wierze zeby Real nie ukasil

1

jeszcze poczekaj z tymi łzami, bo ponad 60 minut gry zostalo

0

no wlasnie - my wczoraj po 20 minutach tez za dobrze nie wygladalismy

0

Schurrle mial szanse

0

Wilki 2-0?!! jeszcze za wczesnie by swietowac

0

Dzieki za wiele wnoszaca odpowiedz ...

0

Hart obornil karnego

0

Swoja droga PSG ma szansę na poczwórną koronę

0

Karny dla PSG !!!

0

teraz juz bedzie :)

0

byl karny dla PSG?

0

Real wygral na wyjezdzie pierwsyz mecz 2-0, wiec ich problemem byla kwestia nastawienia. Faktycznie Schalke postraszylo - nawet bardzo postrasyzlo, ale Schalke przynajmniej w Bundeslidze cos wowczas gralo, a Wilki sa 8 druzyna Bundesligi i dostaja baty od Leverkusen, wiec to troche tak jaby Real gral dwumecz z Eibar / Celta / Deportivo - ten sam kaliber.

0

W 2014 wygraliśmy z Realem klasyk 4-3 i sezon zakończyliśmy z niczym a Real wówczas wygrał dwa trofea - po prostu ludzie przekładają ocenę jednego meczu bardzo emocjonalnie i zapominają ze szczególnie takie trofea jak LM nie rozstrzygają sie ani w grudniu, ani w lutym ani w marcu.

0

No jest - dlatego nie rozumiem ludzi piszących przed klasykiem Real wygra zero a pozniej Po klasyku Real jest głównym faworytem do wygrania LM.

0

W sensie ze nie przegra dwumeczu jakaś niebywała liczba bramek?

1

taak? Np Bayern gdy dostal 0-5 w dwumeczu? Schalke ma tez swietne patenty na Real - Borussia wprawdzie raz wygrala, ale w kolejnymr oku odpadla.

Ja zadnych patentow nie widze :)

0

a jesli Real wygra LM, to zwyciestwo CRa bedzie bardzo prawdodpoobne

3

zwlascza ze w przypadku Pieknego to zdarzyla sie pare razy w tym sezonie

0

Pełna zgoda z autorem tekstu - mam dokładnie taką samą opinię na temat tych sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?