mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinno byc 3-1 dla PSG - spojenie po strzale Zlatana, ale City gra slabo
0
PSG juz ma prowadzenie
0
jasne, ze nie - jedna bramka i juz sytuacja staje sie inna
0
aa no tak :) - sedzia powinien go ostrzec i zdecydowanie za wczesnie. Pierwsza zolta nie moze byc pokazana przed 15 minuta, chyba, ze bedzie to w odleglosci 30-50 metrow od bramki. Druga zolta kartka nigdy przed 60 minuta, bo to zabija ducha gry ;)
0
moga - ale bramka stracona na poziomie 1/4 LM w ten sposob nie powinna sie zdarzac
0
Ale City sie sfrajerzylo z ta bramka
3
David Luiz obejrzał najszybsza zolta kartke w historii Champions League - Luiz potrzeboiwal 12 sekund na to.
0
znajac zycie to bedzie Real, Bayern, Barca i PSG
0
co sie stlao Benzemie?
0
Ibra rehabilitacja
0
DE Bruyne na 1-0 - PSG musi sie spinac teraz
1
jezeli by sie skonczylo 2-0 to juz moga myslec o awansie, wcale nie musza strzelac 3 bramki. Ale jakos nie wierze zeby Real nie ukasil
1
jeszcze poczekaj z tymi łzami, bo ponad 60 minut gry zostalo
0
no wlasnie - my wczoraj po 20 minutach tez za dobrze nie wygladalismy
0
Schurrle mial szanse
0
Wilki 2-0?!! jeszcze za wczesnie by swietowac
0
Dzieki za wiele wnoszaca odpowiedz ...
0
Hart obornil karnego
0
Swoja droga PSG ma szansę na poczwórną koronę
0
Karny dla PSG !!!
0
teraz juz bedzie :)
0
byl karny dla PSG?
0
Real wygral na wyjezdzie pierwsyz mecz 2-0, wiec ich problemem byla kwestia nastawienia. Faktycznie Schalke postraszylo - nawet bardzo postrasyzlo, ale Schalke przynajmniej w Bundeslidze cos wowczas gralo, a Wilki sa 8 druzyna Bundesligi i dostaja baty od Leverkusen, wiec to troche tak jaby Real gral dwumecz z Eibar / Celta / Deportivo - ten sam kaliber.
0
W 2014 wygraliśmy z Realem klasyk 4-3 i sezon zakończyliśmy z niczym a Real wówczas wygrał dwa trofea - po prostu ludzie przekładają ocenę jednego meczu bardzo emocjonalnie i zapominają ze szczególnie takie trofea jak LM nie rozstrzygają sie ani w grudniu, ani w lutym ani w marcu.
0
No jest - dlatego nie rozumiem ludzi piszących przed klasykiem Real wygra zero a pozniej Po klasyku Real jest głównym faworytem do wygrania LM.
0
W sensie ze nie przegra dwumeczu jakaś niebywała liczba bramek?
1
taak? Np Bayern gdy dostal 0-5 w dwumeczu? Schalke ma tez swietne patenty na Real - Borussia wprawdzie raz wygrala, ale w kolejnymr oku odpadla.
Ja zadnych patentow nie widze :)
0
a jesli Real wygra LM, to zwyciestwo CRa bedzie bardzo prawdodpoobne
3
zwlascza ze w przypadku Pieknego to zdarzyla sie pare razy w tym sezonie
0
Pełna zgoda z autorem tekstu - mam dokładnie taką samą opinię na temat tych sytuacji.