mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego Suarez powinien? Jezeli mowisz o pichichi to daj spokoj
0
Neymar mega aktorstwo - niech nie zamienia sie nam w Cra
0
Dobry wolny Leo
0
Rakitici pieknie jest 1-0!!!
1
Messi jaki cham - 10 meczów zawieszenia za ten brutalny atak
0
troche kontrowersyjne te zoltka
0
Turan mogl sie wpisac na liste strzelcow
0
Bakambu jak wkrecil w ziemie Pique
0
ja juz tylko obawiam sie o mecze LM i o final PK -reszte meczow ogladam na spokojnie - bo widze jak wyglada tabela :)
0
No to za 5 minut zaczynamy - mam nadzieję, ze wszyscy już zapieliście pasy :)
0
Sociedad gra co sezon w ten sposob ale z jakiegos powodu nam tam nie idzie. Przeciez w poprzednich sezonach Sociedad tez trzymal sie w srodku tabeli, ale jednak ostatnie 5 meczow naszych tam to 4 porażki i 1 remis, wiec zapewne bedzie to dla nas nawet trudniejszy wyjazd niz El Madrigal
Inna sprawa, ze teraz to i tak bez znaczenia, bo Atleti porazka z Gijon ostatecznie oddali nam lige.
1
to wlasnie pokazuje dlaczego Cr w glosowaniu UEFA ktore tez jest robione przez internautow bedzie jeszcze X lat w najlepszej jedenastce
6
jaka przedwczesna? Nawet jezeli dzisiaj przegramy z Villareal to sytuacja bedzie swietna.
Wlasnie radosc uzasadniona, bo w przypadku utraty punktow teraz z Villareal i np remis z Realem spowodowalby ze mielibysmy 3 pkt przewagi - co przy kolejynm meczu na Anoeta wprowadziloby wielka nerwowsc.
0
Espanyol raczej dalej bedzie zapewnila 6 pkt Bialym w kolejnym sezonie.
0
Atheltic - bardzo dobrze!!!
1
Swoja droga to ciekawie z perspektywy kibica mozna patrzec na dany sezon mimo osiagniecia sukcesów.
Mozna powiedziec, ze ten sezon dla Barcelony juz jest udany (zakladajac, ze mistrzostwo spokojnie dowiedziemy), final PK oraz 1/4 LM - ale założę się, ze jak odpadlibyśmy z LM, a Real zdobylby LM 9lub odpadlibysmy w takich okolicznosciach jak w 2012), to spora czesc osob postrzegalaby ten sezon za nieudany.
W sumie dla Atletico ten sezon 13/14 w ktorym zdobyli majstra mial bardzo gorzki posmak i mimo, ze to mistrzostwo ktore wydawalo sie niemozliwe dla kogokolwiek spoza pary Barca-Real bedzie czyms niesamowitym do wspominania, ale jednoczesnie to zakoczenie sezonu i strata gola w ostatniej minucie finalu musiala byc bardzo bolesna.
0
dlatego napisalem powyzej ze napisalem jedynie z przyzwyczajenia dla pisania nazwisk z wielkej litery.
0
juz mi sie nie chcialo zmieniac, a z przyzwyczajenia nazwiska pisze wielka litera - to tylko forum...
2
wiedzialem ze zaraz ktos to napisze :)
7
Oho Polski Figo wchodzi
1
Czesto mowimy o spadkowiczach, a tymczasem w lidze Adelante coraz blizej awansu są:
1. Leganes 29 meczów 52 punkty
2. Deportivo Alaves 30 m 50 pkt (to Alaves, ktore keidy gralo z Liverpoolem :)
Kolejne 4 ekipy to:
Oviedo 30 m 46 pkt
Cordoba 29 m 46 pkt (moga wskoczyc na 3 miejsce)
Osasuna 30 m 46 pkt
Zaragoza 30 m 45 pkt
Ja chetnie zobaczylbym powrot Alaves do La Liga
0
Zobaczymy jak Szymon Marciniak ogarnie ten mecz.
0
Godin podobno da rade - wiec to chyba przedwczesny news. Z Gimenezem sprawa niepewna - jutro / pojutrze bedzie wiecej wiadomo
0
nie - duza czesc osob tutaj zyczy im utrzymania - tak samo jak Rayo. Obie keipy prezentuja fajny ofensywny styl
0
Godin wroci na mecz z nami
3
musisz czesciej wyłączac mecze :)
0
Gijon - trzymac wynik do konca
0
8 druzyna Bundeslii - najlepszy mozliwy los - do tego rewanz maja u siebie - no comment
1
Pochowamy wszystkich naszych graczy w Ardzie - Arda wyjdzie w koszulce Atleti - bedzie pelna konsernacja - a pozniej z Ardy wyjda nasi i zaczna strzelac :)
0
marudze, to ja po kazdym kolejnym losowaniu LM fazy pucharowej:) - a co do Leo to niestety ale akurat to byl jego jeden z gorszych dwumeczów w LM. Tak jak mowie to nie jest tak ze sezon 2013/2014 mial slaby - bo wciaz 98% pilkarzy chcialoby miec taki sezo jak Leo 2013/2014.