0

dlaczego Suarez powinien? Jezeli mowisz o pichichi to daj spokoj

0

Neymar mega aktorstwo - niech nie zamienia sie nam w Cra

0

Dobry wolny Leo

0

Rakitici pieknie jest 1-0!!!

1

Messi jaki cham - 10 meczów zawieszenia za ten brutalny atak

0

troche kontrowersyjne te zoltka

0

Turan mogl sie wpisac na liste strzelcow

0

Bakambu jak wkrecil w ziemie Pique

0

ja juz tylko obawiam sie o mecze LM i o final PK -reszte meczow ogladam na spokojnie - bo widze jak wyglada tabela :)

0

No to za 5 minut zaczynamy - mam nadzieję, ze wszyscy już zapieliście pasy :)

0

Sociedad gra co sezon w ten sposob ale z jakiegos powodu nam tam nie idzie. Przeciez w poprzednich sezonach Sociedad tez trzymal sie w srodku tabeli, ale jednak ostatnie 5 meczow naszych tam to 4 porażki i 1 remis, wiec zapewne bedzie to dla nas nawet trudniejszy wyjazd niz El Madrigal

Inna sprawa, ze teraz to i tak bez znaczenia, bo Atleti porazka z Gijon ostatecznie oddali nam lige.

1

to wlasnie pokazuje dlaczego Cr w glosowaniu UEFA ktore tez jest robione przez internautow bedzie jeszcze X lat w najlepszej jedenastce

6

jaka przedwczesna? Nawet jezeli dzisiaj przegramy z Villareal to sytuacja bedzie swietna.

Wlasnie radosc uzasadniona, bo w przypadku utraty punktow teraz z Villareal i np remis z Realem spowodowalby ze mielibysmy 3 pkt przewagi - co przy kolejynm meczu na Anoeta wprowadziloby wielka nerwowsc.

0

Espanyol raczej dalej bedzie zapewnila 6 pkt Bialym w kolejnym sezonie.

0

Atheltic - bardzo dobrze!!!

1

Swoja droga to ciekawie z perspektywy kibica mozna patrzec na dany sezon mimo osiagniecia sukcesów.

Mozna powiedziec, ze ten sezon dla Barcelony juz jest udany (zakladajac, ze mistrzostwo spokojnie dowiedziemy), final PK oraz 1/4 LM - ale założę się, ze jak odpadlibyśmy z LM, a Real zdobylby LM 9lub odpadlibysmy w takich okolicznosciach jak w 2012), to spora czesc osob postrzegalaby ten sezon za nieudany.

W sumie dla Atletico ten sezon 13/14 w ktorym zdobyli majstra mial bardzo gorzki posmak i mimo, ze to mistrzostwo ktore wydawalo sie niemozliwe dla kogokolwiek spoza pary Barca-Real bedzie czyms niesamowitym do wspominania, ale jednoczesnie to zakoczenie sezonu i strata gola w ostatniej minucie finalu musiala byc bardzo bolesna.

0

dlatego napisalem powyzej ze napisalem jedynie z przyzwyczajenia dla pisania nazwisk z wielkej litery.

0

juz mi sie nie chcialo zmieniac, a z przyzwyczajenia nazwiska pisze wielka litera - to tylko forum...

2

wiedzialem ze zaraz ktos to napisze :)

7

Oho Polski Figo wchodzi

1

Czesto mowimy o spadkowiczach, a tymczasem w lidze Adelante coraz blizej awansu są:

1. Leganes 29 meczów 52 punkty
2. Deportivo Alaves 30 m 50 pkt (to Alaves, ktore keidy gralo z Liverpoolem :)
Kolejne 4 ekipy to:
Oviedo 30 m 46 pkt
Cordoba 29 m 46 pkt (moga wskoczyc na 3 miejsce)
Osasuna 30 m 46 pkt
Zaragoza 30 m 45 pkt

Ja chetnie zobaczylbym powrot Alaves do La Liga

0

Zobaczymy jak Szymon Marciniak ogarnie ten mecz.

0

Godin podobno da rade - wiec to chyba przedwczesny news. Z Gimenezem sprawa niepewna - jutro / pojutrze bedzie wiecej wiadomo

0

nie - duza czesc osob tutaj zyczy im utrzymania - tak samo jak Rayo. Obie keipy prezentuja fajny ofensywny styl

0

Godin wroci na mecz z nami

3

musisz czesciej wyłączac mecze :)

0

Gijon - trzymac wynik do konca

0

8 druzyna Bundeslii - najlepszy mozliwy los - do tego rewanz maja u siebie - no comment

1

Pochowamy wszystkich naszych graczy w Ardzie - Arda wyjdzie w koszulce Atleti - bedzie pelna konsernacja - a pozniej z Ardy wyjda nasi i zaczna strzelac :)

0

marudze, to ja po kazdym kolejnym losowaniu LM fazy pucharowej:) - a co do Leo to niestety ale akurat to byl jego jeden z gorszych dwumeczów w LM. Tak jak mowie to nie jest tak ze sezon 2013/2014 mial slaby - bo wciaz 98% pilkarzy chcialoby miec taki sezo jak Leo 2013/2014.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?