5

Juve ze swoimi oslabiniami nie przejdzie raczej Bayernu

0

mysle, ze Rakitic by byl w piatce zamiast Pique

1

po trzech strzałach sprawa byłaby jasna :)

1

no co Ty przeciez mamy MSN - wszystko byloby jasne po 3 strzałach :)

1

Dzisiaj w sumie dzien pelen bramek ... z karnych :)

0

A jednak Atletico w 1/4 finalu - kolejne punkty dal ligi hiszpanskiej, ale mam nadzieje ze ich nie wylosujemy

13

Barca płakała jak patrzala :))

0

proste - zdecydowanie B - ja mam mieszane uczucia co do awansu Atelti i wszystko zalezy jak bedzie w losowaniu.

0

"ogór bo ty tak mowisz? popatrz na ich skład a nie na nazwe bo nie gra nazwa klubu tylko pilkarze:)"

No wlasnie graja pilkarze, a nie nazwiska - A Ty popatrz na cos wiecej niz nazwiska pilkarzy :) ktorzy wowczas grali dla Galaty, bo graja pilkarze a nie nazwiska ( to ze ktos w wieku 50-lat bedzie nazywal sie Drogba nie oznacza ze jest groznym rywalem dla najlepszych) - bo sorry ale jezeli uwazasz ze losowanie Galaty dla Realu w sezonie w ktorym mogli wylosowac: nas, PSG, Borussie (ta sezon lepsza niz rok pozniej), Bayern, Juventus i Malage - to powiem Ci ze wylosowali przyslowiego ogorka w tym towarzystwie i tak jest ostatnio bardzo czesto.

"a w 1/8 to nie ma co patrzec na rywali po to sie wychodzi z 1 miejsca zeby dostac latwiejszego rywala, a ze w grupie czasem lubia byc niespodzianki to z drugich miejsc wychodzą czasem mocne ekipy a czasami totalne niespodzianki."

W tym problem ze my mimo ze wychodzimy z pierwszego miejsca to regularnie dostajemy tego stosunkowo silnego rywala juz na tym etapie rozgrywek, a Real standardowo przyslowiowego ogorka.

"I czemu porownujesz do Barcelony wszystko?" - nie wszystko - tylko jest to dodatkowa ocena losowan Realu w kontekscie klubu ktory na etapie 1/4 czy 1/2 rowniez w ostatnich latach melduje sie regularnie. To jest dodatkowe porownanie ze my majac w 1/4 identyczne szanse, a w 1/8 niemal identyczne szanse na losowanie rywali trafiamy na znacznie ciezszy przeciwnikow.

ps. nie interesuje mnie jak kolega phenomenalOne nazwal City ale jaki to rywal w porownaniu do Schalke i Schalke w porownaniu do City mozna okreslic mianem ogórka.

0

Galatasaray to tez ogór, a tez grali z nimi w 1/4 gdy byli dostepni :)

w 1/8 regularnie Real gra ze zdecydownaie latwiejszymi rywalami niz my. 2 lata z rzedu my trafiamy na City, a Real na Schalke. Pozniej raz trafili na Borussie w kompletnej wowczas rozsypce i ktora byla przetrzebiona kontuzjami.

Dlatego regularnie Real trafia na latwiejszych rywali od nas i mam nadzieje, ze moze wreszcie sie to zmieni.

2

taak, a Real z PSV - i nastepnie Real trafi na kogos z pary Wolfsburg - Benifica w 1/2 finalu

0

no hcyba jednak nie -gracz PSV lezal, ale nie wykonal ruchu zeby wyciac Felipe Luisa. Ten w niego wbiegl (troche przesadzil z dryblingiem) i sedzia dobrze to wyczul

0

to kolega pewnie napisze, ze fajnie po raz pierwszy od 5 lat dostac co co Real dostraje regularnie czyli wlasnie ogorkow.:)

Zeby nie bylo - nie wierze w teorie spiskowe tutaj, ale widze ile Real ma szczescia w losowaniu... i chcialbym troche tego szczescia dla nas.

0

PSV bylo o milimetry od awansu

2

wyjasnilem w komentarzu poniżej - rozumiem, ze wg Ciebie zawodnik moze grac bez istotnej przerwy i bez odpowedniej regneracji po sezonie w ktorym rozgrywa niemal maksymalna liczbe spotkan i przed sezonem w ktorym miejmy nadzieje, ze znowu bedziemy rozgrywac niesamowicie duza liczbe spotkan.

Zreszta szkoda dluzszej dyskusji - bo bedziemy oceniac po fakcie - cos czuje ze wlasnie Barca zgodzi sie na dwa turnieje.

0

juz tlumacze - po pierwsze Ney nie bedzie mogl odpoczywac przez 5 tygodni, bo:

przed igrzyskami bedzie zgrupowanie reprezentacji - ktore zapewne bedzie trwalo 2-3 tygodnie - wiec moze bedzie mial 2 tygodnie wolnego - co wlasciwie nie jest jakims wielkim okresem spokoju.

Niestety to tak nie dziala ze jak zagra turnieje miedzynarodowe - to jest substytut presezonu. Podczas presezonu przygotownay jest odpowedni plan treningowy ktory pozowli zespolowi na wytrzymanie calego sezonu w dobrej kondycji. Wowczas rozgrywa sie mecze sparingowe ktore grane sa na innej intesnywnosci. Nie ma co porownywac. Jezeli Ney jedzie na taka impreze, to jak rozumiem z celem zwyciestwa, a wiecj bedzie musial byc w formie - czyli najpierw bedzie musial byc w formie na CA, pozniej znowu byc w odpowiedniej formie na IO i następnie na sezon klubowy. Wg mnie to zbyt duzo - zreszta jezeli tak sie stanie to zobaczymy efekty w praniu.

2

raczej nie ma calego miesiaca a odpoczynek, bo przeciez sa zgrupowania - jezeli Neyowi zalezy na IO to niech tam zagra, a odpusci CA.

Nie chce ogladac przetrenowanego, przemeczonego Neya w nowym sezonem - owczywiscie tez taki wyczeprujacy sezon, po ktorym Ney mialby wyczeprujacy sezon na poziomie reprezentacyjnym zdecydowanie moglby sie odbic na jego formie w calym kolejnym sezonie.

0

dokladnie wydaje mi sie ze taki brak regeneracji dla Neya to bylby problem na caly kolejny sezon, a nie tylko na pierwszy miesiac - jak niektorzy pisza.

W poprzednim sezonie Ney gral n CA, pozniej maksymalna liczba meczów w pilce klubowej, teraz mialyby byc dwa turnieje, a nastepnie znowu pelny sezon - taka intensywnosc to mogloby byc zbyt wiele

0

Atletico srednio sobie radzi narazie, ale bez wgledu na wynik moje przerzucie jest takie:

Jak PSV wyeliminuje Atletico to jest pewny rywal dla Realu

Jezeli to Atleti wyeliminuje PSV to byc moze nas czeka znowy rywalizacja z Materacami

0

2-0 nic im nie daje, musza strzelic co najmniej 3 bramki, bo rpzeciez w pierwszym meczu bylo 3-1

0

Tak myślisz pewnie bo to 0-0 to taki zdradziecki wynik z wyjazdu - nie:)? NIby sie nie przegrało, ale w trakcie meczu gdy prowadzisz 1-0, a na zegarze np. 75 minuta to zaczyna sie gra nerwów.

0

bez tej trojki to sa bez szans, zwlaszcza, ze Bayern juz z mocniejsza obrona

0

jasne - ze wszystkiego wyeliminowac sie nie da - ale zdecydowanie mozna ograniczyc kluczowe bledy (faule w polu karnym, faule na granicy pola karngo (czy w polu czy poza, czerwone kartki, spalone przy sytuacjach bramkowych - choc tutaj raczej w strone pojdzie, ze spalony bedzie sprawdzany tylko jak bramka padnie, a jak liniowy podniesie chorgiewke ze byl, a faktycznie nie bylo - to jest problem).

W kazdym sporcie w ktorym wprowadzano powtorki (tenis, siatka, hokej, rugby) - wyszlo to na dobre :), wiec jak dla mnie to nie ma szans, zeby to nie wyszlo na dobre. W tych innych sportach wciaz moga byc kontrowersje (np wykorzystane challenge'a - choc to juz po czesci wina trenera / zawodnika), czy np. spalone w hokeju) - ale jednak wplyw tych bledow jest zdecydowanie mniejszy na ostateczny wynik spotkania - i wlasnie o to chodzi.

0

"Dla większości tutaj widok załamanego CR7 jest lepszym balsamem niż sam wynik," - słowo klucz to lepszym - kolega nie napisał, że jest to dla niego lepszy balsam niż sam wynik, ale ze jest to balsam na jego duszę. Niby jedno słowo, ale różnica jest:)?

Inna spraw, ze faktycznie czesto zdania o sfrustrowanym cr pewnie padaja tu odrobine zbyt czesto, ale coz rywalizacja Messi - Ronaldo robi swoje i sam Cris jakos tak dziala na wiekszosc uzytkownikow :)

0

Akurat faktycznie ostatnie finaly czy Lm, MS, ME odbywaly sie bez wiekszych kontrwoersji, ale np. w finale LM 2011 Rooney strzelil nam gola po spalonym - na szczescie strzelilismy dwie wiecej.

Jednak juz na nizszych etapach czy w waznych momentach w rozgrywkach ligowych to notorycznie ogladamy bledy (np. mecz Barcy z Atletico w sezonie 2013/2014 Messi strzela prawidlowego gola na 2-1 ktory moze dac nam tytul, ale sedzia go nie uznaje, slynny mecz Realu z Elche itp itd) - ktore trzeba wyeliminowac, a nie okreslac je ulubonym sloganem przeciwnikow powtorek jako: staly elementem futbolu.

0

gwoli szczegółów - nie tylko Barca, ale Barca zrobila to jako pierwsza, a nastepnie Manchester United zrobil to samo w spotkaniu z Olympiakosem rok później. Pierwszy mecz przegrali 2-0 i odrobili u siebie z nawiązka 3-0.

NIkt nie odrobil takiej straty przegrywajac pierwszy mecz u siebie, choc najblizej byl co ciekawe Arsenal (porazka z Monaco 1-3 u siebie i wygrana na wyjezdzie 2-0, a rok wczesniej z Bayernem porazka 1-3 u siebie i wygrana 2-0 na wyjezdzie)

0

to w koncu wyczuwiasz slabiaka dla nas czy dla City? Zdecyduj sie proszę ;)

0

Jonas ma chyba 28 goli - mimo to moze powalczyc - mimo, ze w Portugalii tak jak w NIemczech gra sie aż 4 mecze mniej.

17

tak - sedzia nie wpisal tego do prtokolu, wiec nic mu nie grozi :/

1

powiem szczerze, ze widzialbym to podobnie.

Jedyna roznica jaka bym widzial, to zamiast Dembele wrzucic tam Carrasco. W sensie Carrasco lub Mahrez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?