mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jest - dlatego nie rozumiem ludzi piszących przed klasykiem Real wygra zero a pozniej Po klasyku Real jest głównym faworytem do wygrania LM.
0
W sensie ze nie przegra dwumeczu jakaś niebywała liczba bramek?
1
taak? Np Bayern gdy dostal 0-5 w dwumeczu? Schalke ma tez swietne patenty na Real - Borussia wprawdzie raz wygrala, ale w kolejnymr oku odpadla.
Ja zadnych patentow nie widze :)
0
a jesli Real wygra LM, to zwyciestwo CRa bedzie bardzo prawdodpoobne
3
zwlascza ze w przypadku Pieknego to zdarzyla sie pare razy w tym sezonie
0
Pełna zgoda z autorem tekstu - mam dokładnie taką samą opinię na temat tych sytuacji.
0
jest trojka wielkich faworytow i tak w sumie jest poczatku tej Lm i to czy Real wygral z nami 2-1, czy bylby tylko remis tego nie zmienia. Barca - Bayern - Real - dodajac do tego losowania Bayernu i Realu w tej fazie rozgrywek umacniaja teze, ze dziwne byloby jakby ktos z tej trojki nie wygral tytułu.
0
dokladnie mysle tak samo :) - niektorzy tutaj pisza jakby po raz pierwszy ogladali mecz Atletico
0
Wcale Atleti nie musi sie otworzyć - wystarczy jedna kontra / jeden rożny / wolny itp - mogą spokojnie czekać
9
Przeciez on mu pokazał druga żółta wiec żadnej kontrowersji nie ma
1
Mecze Psv - Atleti a mecz Atleti - Barcelona to zupełnie inne mecze. Równie dobrze mogę powiedzieć ze Skoro Real zremisował Z Malaga to my powinnismy objechać Real - to po prostu tak nie działa
0
Suarez moze i powinien wylecieć ale tyle razy ile Piękny w tym sezonie kopał bez piłki rywali i nie dostał nawet kartki to Real by pół sezonu grał bez napad, bo kontuzje mieli Bale i Benzema
0
Grają z Wolfsburgirm wiec to trochę dla nich jak mecz z Szachatarem czy jakby grali z drużyna w LE
1
Jakby Benifica cudem przeszła to Real ma finał w kieszeni od You know what I mean :)
1
Szkoda przewrotki Messiego tylko - bo nie dość ze piękny gol to jeszcze chyba prawa strzelal
1
Wiesz ocena jest taka ze wywieźli niezły wynik w kontekście tego ze cała druga polowe stali we własnym polu karnym - ogólnie Barca ma minimalna przewagę przed rewanżem ale jednak na Calderon bedzie ciężej - a Atleti ma bramkę z meczu wyjazdowego
0
Każdy wygrywa sposobem jaki moze - to prawda ale tez trudno im sie dziwić - nie maja piłkarzy klasy Leo czy Neya
0
Przed pierwsza kartka Torees jeszcze Albę faulował - wiec nie można powiedzieć ze to były nawet tylko 2 faule i nie dostał nawet ostrzezenia
0
Rewanż bedzie bardzo otwarty ale dobrze ze udało sie choć wygrac
0
To ma wspólnego ze gdybyśmy trafili teraz Ogorka w LM jakim sa Wilki - to nawet mino słabszej formy można by przejść mecze 1/4 nawet w gorszej formie - a pozniej można złapać ta najwyższa na mecze 1/2 i na final
0
Chyba bedzie ban za capsa :) - to jest oczywiste ze statystycznie im cześciej gra sie z najlepszymi zespołami tym szansa wpadek wzrasta
0
Owszem Roma jest słabsza od Arsenału - chyba pamiętasz jak rozwijaliśmy Romę 6-1
0
Trochę tez brakuje w tej kampanii momentu oddechu - w LM ciagle trafiamy mocnych , do tego w tym sezonie wiele meczów pucharowych (kms,SPE) - Real mógł stosunkowo wypocząć z Roma i teraz tez bedzie miał lekki mecz z Wolfsburgiem
2
2 bramkowa przewaga to moze byc nie tylko 2-0, wiec jezeli wygramy 4-2, to Atleti moze wygrac 3-1 u siebie ;) to tak w gwoli scislosci
0
nie po jednym meczu - poszukaj moich wczesniejszych postow. Real jest obok Barcy i Bayernu najwiekszym faworytem tej LM.
Natomiast przed meczem w La Liga pisalem, ze biore porazke z Realem w ciemno byleby zrobic dobry wynik z Atletico (mozesz rowniez znalezc moj post) i jak rowniez z kims pisalem ten mecz dla nas poza prestizem to byl "tylko" mecz o 3 punkty, ale tez mecz w ktorym te punkty moglismy stracic.
BTW Ktos kto mowil ze Real to jedna z najsłabszych druzyn do wylosowania mowil bzdury. Chec wylosowania Realu przez Barce przynajmniej w moim mniemaniu miala na celu ewentualne zmierzenie sie z Realem w dwumeczu, a nie w ejdnym spotkaniu. Ja zawsze wolalbym dwumecz z Realem w 1/4 czy nawet 1/2 LM niz ewentualny final. Po drugie uwzgledniajac fart w losowaniu Realu wlasnie trafienie na nas eliminuje taka sytuacje jak mamy teraz, ze Real gra z najslabszym zespolem (8 druzyna Bundesligi ktora niedawno dostala 3-0 od Leverkusen)
Losowanie Wolfsburga zwieksza ich szanse dodatkowo w LM.
0
Do tytułu w LL to jeszcze daleka droga dla nich - ale w LM sa obok Bayernu i nas wielkimi faworytami
3
Real narazie ma w LM taka drogę jakby była w LE - wiec dobrze by było jakby w pierwszym meczu Wolfsburg nie przegrał więcej niż 1 bramka - ale zapewne po zwycięstwie nad nami Biali bedą teraz na fali i rozjadą Wilki. Zreszta ostatni mecz Wolfsburga wiele mówi - 0:3 z Leverkusen
1
Ja bym powiedział ze aż 2prpcent - z Tenia ofensywnego to właśnie Leo był najlepszy
0
dziwne, bo to Atleti jako gosc powienien sie dostosowac koszulkami, wiec jezeli UEFA uznaje, ze sa zbyt posobne, to Atleti powinno zalozyc komplet taki aby sie odroznial.
0
Real jest cienki? Obok Barcy i Bayernu to główny faworyt do wygrania LM - wiec jezlei Real jest cienki a Barca jescze ciensza, to chyba nie ma zespolu na swiecie ktory bylby mocny wg Ciebie.