0

Na ten moment w ciagu zaledwie 3 kolejek zdobylismy 1 punkt - ale tez patrzac do przoedu jest to zdecydowanie najtrudniejszy nasz mecz w lidze do konca sezonu.

0

Pamiętam pare osob z ktorymi rozmawialem i mowili, ze wyjazd z Sociedad nie taki trudny ;)

0

ale w przypadku Messiego lewa noga jest lepsza i wolej z prawej to nie jest zadna 10% okazja, co innego ta na pcozatku meczu chyba Munira

0

wolej z prawej nogi to w przypadku Messiego nie jest 100% okazja

0

my nie wyrkozsytujemy 100% i Sociedad to wykrozystuje - Anoeta robi swoje

0

niestety juz sie zaczelo

0

no malo gral, ale i tak predzej on zagra niz Dost

0

akurat wpuscil Vierinhe, wiec zmiana nie w ta strone, bo Dost raczej nie pogra z Realem

0

wowczas maksymalnie zagralby w 6 spotkaniach, a minimalnie w dwoch - wiec to byloby jakies rozwiazanie, a Ney moglby sobie poodpoczywiac, a nawet taki Ney prosto z wakacji bylby najlepszym pilkarzem Canarinhos.

3

Asysta Torresa - w sumie napisze to jeszcze raz, ale dobrze, ze nie zagra w rewanzu

0

No i 3-1 - gol Koke

1

Wolfsburg dzisiaj dalej pokauzje znakomita forme w Bundeslidze - naprawde nie ogarniam jak oni wygrali z Realem 2-0, ale nie wiem czy sa w stanie powtorzyc dwa takie mecze

8

Dzisiejszczy mecz Barcleony skomentuja

Miroslawski i Cwiakala

0

wlasnie tez sie dziwie, ze wielu podostawowych gra - w lidze sytuacje maja jasna.

Fakt, ze oszczedza Vierinhe, Draxlera, Kruse i Rodrigueza, ale jednak moglby dac odpoczac

0

tak jak pisalem po meczu z Realem, tak napisze teraz, spotkanie z Atletico jest wazniejsze i ja wzialbym w ciemno dzisiaj remis, ale z Atletico wynik ktory dalby nam awans.

1

dołączam do remisu ale znajac zycie nie bedzie ani tego ani tego

2

liga troche na tym polega, ze nie wygra sie 100% meczow i liczy sie ze Twoi rywale pogubia tych punktow wiecej :)

1

moze dlatego, ze niektoryz patrza z perspektywy Barcelony, a nie innych druzyn. Na ten moment to Atleti jest blizej nas, wiec ich remis/ porazka jest dla nas korzystna . Proste?:)

Poza tym z perspektyyw ligi hiszpanskiej 2, czy 3 miejsce nie ma wiekszego znaczenia (gra w LM od razu, bez wplywu na rozstawienie punkty itp itd, grak mozliwosci gry w SPH) .

Ja jestem za wiekszym komfortem w lidze niz mniejszym

0

Powinno byc 3-1 Koke mial 100%

0

narazie tyle bylo z remisu co jest FAKTEM, wiec ta glupia zlosliwosc niepotrzebna. nie pisze, ze wylączam trelewizor itp itd.

2

Simeone juz daje odpoczas Griezmanowi i Carrasco

2

no i tyle bylo z remisu

1

za remis:) - 2 czy 3 miejsce w lidze hiszpanskiej nie ma wiekszego wplywu ani na losowanie w Lm, anie na udzial w SPH - jedyna roznica to troche inna kasa, ale bez przesady

0

Jezeli dzisiaj Atletico by nie wygralo, to do konca sezonu moglibsmy pozwolic sobie na 2x remis i 1x porazka przy zalozeniu, ze Real wygralby wszystko do konca (co jednak byloby niezwykle trudne).

Remis na Anoeta nie bylby jeszcze dramatem, ale pozniej wygrana z Walencja to byloby must be, zeby zachowac jeszcze pewien komfort.

0

tylko, ze igrzyska sa w Brazylii, Brazylia nigdy nie podniosla zlota IO, a sam Neyamr ma niewyrównane rachunki z IO 2012, gdzie przegral w finale z Meksykiem.

0

Jakby Lewy mial grac i na Euro i na igrzyskach, to klub moglby nie zgodzi sie na gre na igrzyskach, bot o nie jest OFICJALNY termin FIFA - wiec Barca moze pojsc na reke Neyowi i federacji, ze pusci Neya na igrzyska pod warunkiem, ze nie pojedzie na CA. Bayern mial prawo to samo zrobic.

Czasamit rzeba dokonywac wyborow, a nie rzucac sie na wszystko jak reksio na szynke, bo w dluzszej perspektywie to sie odbije.

0

tam o tyle sprawa byla skomplikowana, ze wiazalo sie to z tym ze Leo nie zagra w eliminacjach do Campions LEague, ale wowczas nie bylo innego turnieju.

0

to niech zagra i tu i tu od fazy pucharowej - to zredukuje liczbe spotkan o 6, a zarowno tu i tu Brazylia bez Neya z grupy wyjdzie bez problemow.

0

To chyba byly slowe Jese w trakcie pierwszego meczu z Wilkami ;)

0

W sumie dobrze, ze Torres z nami nie zagra, bo zaczal strzelac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?