1

Rekord asyst w La Liga to 20 Xaviego. Raczej nie do ruszenia w tym sezonie.

Messi w zeszlym sezonie byl blisko, bo mial 18 na kilka spotkan prze koncem, ale pozniej jakos nie pyklo.

Poza sezonem 2014/2015 Messi mial rowniez 18 asyst w sezonie 2010/2011

0

a jeszcze ile czasu minelo zanim zalozylem tutaj konto

6

Aspas to potrafi - Keylora tez pieknie lobnal

0

Swoja droga moze faktycznie Barca powinna czesciej rozgrywac karnego na krótko:)?

1

Tak sobie powiedziałem po meczu z Eibar ze cos brakowalo mi asysty Messiego...

5

Warto dodać, że nie tlyko całe nasze tridente ma co najmniej 20 goli w lidze, ale i kazdy z nich ma co najmniej 10 asyst.

Kazdy z naszej trojki ,a tym samym przynajmniej 30 pkt w klasyfikacji kanadysjkiej - nie pamietam zeby taka sytuacja miala miejsce.

3

pewnie nadejdzie z Sociedad na Anoeta - jak zwykle - ale to nie bylby koniec swiata

1

wlasnie dlatego zostawmy Realowi co ich - czyli Pichichi, a my skupmy sie na tym o co w footballu chodzi :)

3

Warto dodac, ze Messiemu brakuje juz tylko 3 goli do najlepszego strzelca ligi holnderskiej - van Kuijlena, ktory w swojej lidze zdobyl 311 goli.

0

103 gole 15 znakow

1

Warto dodac odnosnie asyst, ze w lidze Messi po raz pierwszy ustrzelil hat tricka asyst.

Dotychczas udalo mu sie to:

w PK w spotkaniu z Levante (3 podania do Tello) oraz 3 asysty w spotkaniu 1/2 CA z Paragwajem.

Zapewne jest jedynym pilkarzem w historii ktory zaliczyl hat trick asyst w 3 roznych rozgrywkach (oczywiscie mowimy o najistotniejszych rozgrywkach, a nie klasie B)

18

Podsumowując:

1) Kazdy z Tridente ma co najmniej 20 bramek w lidze
2) Messi zalicza 9 sezon z rzedu w lidze z co najmniej 10 golami i 10 asystami w lidze (absolutny rekord)
3) Messi zalicza 16 asystę w tym sezonie (wszystkie rozgrywki) - to jego 5 najlepszy sezon pod tym względem
4) Messi zalicza również 9 z rzędu mecz na Camp Nou z bramką w lidze - ostatni raz nie trafil w spotkaniu z Las Palmas, w ktorym doznal kontuzji na pcozatku spotkania
5) Neymar zalicza drugi sezon z rzędu z 20 lub wiecej bramkami w lidze.
6) Barca wyprzedzil rekord meczow bez porazki MIlanu z lat 90-tych. Ma juz 37 meczow bez porazki.
Do pobicia pozostaly wyniki Nottingam Forest (40) oraz Juventusu (43)
7) Tridente ma juz 103 gole w sezonie - do rekordu ustawnionego przed rokiem przez Tridente brakuje 19 bramek.

9

co ten Pereira mowi, ze rzut karny ustawil mecz? Przeciez Barca go nie strzelila

3

wlasnie pobilismy rekord Milanu z lat 90-tych - zostalo jeszcze Nottingam i Juventus

0

Aj a mogl miec Leo 4 asysty, a Ney hat tricka

0

Dobrze sie taka lige oglada :)

0

Czyli Suarez dzis nie wejdzie

0

Turan co zrobil

0

Tak swoja droga wydaje mi sie, ze ten mecz z Getafe jest najlatwiejszym meczem jaki mamy do konca sezonu.

1

nie to samo - teraz moge napisac, ze juz 103 bramki :))

0

tak - zawsze mi sie to myli, bo i tu i tu Anglia grala z Portugalia -iz awsze wiecm, ze na jednym trafil a na drugim nie :)

0

102 bramki naszego tercetu - jeszcze 19 do rekordu

1

Neymar 20 bramek w sezonie. Cale tridente ma juz ponad 20 goli

1

Messi hat trick asyst w lidze :)) i 10 asysta tym samym

0

Turan - strzal niemal w aut:)

0

Ronaldo nie trafil w finale LM rpzeciwko Chelsea i podczas serii karnych ma ME (Portugalia - Anglia)

0

102 bramki naszego MSN - 20 bramek od rekordu 122 bramek z przed sezonu

0

Messi tymi dwoma asystami zalicza swój 5. najlepszy sezon w karierze jesli chodzi o asysty (taki sam jak w sezonie 2012/2013). Ma w sumie juz 15 asyst.

Jego najlepszy sezon pod tym wzgledem, to oczywiscie:

1. 2011/2012 29 asyst
2.2014/2015 27 asyst
3. 2010/2011 24 asysty
4. 2008/2009 18 asyst
5. 2015/2016 i 2012/2013 15 asyst.

0

Ciekawy czy Messi podtrzyma swoją passe z golem w lidze na Camp Nou - zeby tak sie stalo musi strzelic gola Realowi - a to ostatnio mu akurat nie wychodzilo

1

1 gol, 2 asysty i napedzenie akcji na 1-0 - mozna powiedziec, ze nadrobil :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?