0

tak BTW ja mam watpliwosci z ta teoria o zlewaniu LE - przeciez skoro niby kluby angielskie zlewaja LE, to dlaczego w meczach LE wystawiaja pierwszy sklad zamiast dac szanse mlodziakom?

City zlało puchar Anglii wystawiajac taki a nie inny sklad na Chelsea, ale z tymi klubami z Anglii ktorym "niby" nie zalezy jest naciągana.

5

a czy LM tez zlewaja? :)

Druzyny z Anglii nie zlewaja chyba tylko meczu w deszczowe poniedziałki w Stoke

0

a kurde a pamietam jak niedawno bylo 31-8

0

Znajomosc druzyny z ktora sie gra to bron obosieczna - wiec skoro my znami Atletico to i Atletico zna nas :)

Po drugie pamietaj, ze akurat przyklad Atleti - PSV to moze nie najbardziej trafny przyklad, bo Atleti to nie jest Barca czy Real ktore ze wzgledu na swoiich pilkarzy i styl gry duzo lepiej sobie radza z potencjalnie slabszymi rywalami. Atleti to zespol ktory nie potrafi tak zmiazdzyc rywala jak np. Barca Rome, ale jednoczesnie dla tych najlepszych to bardzo niewygodny rywal.

Oczywiscie dodam, ze niespodzianki w futbolu sie zdarzaja (np. Juve ktore pokonalo Real w ubieglorocznej LM), ale jak sama nazwa mowi niespodzianka to niespodzianka i dzieje sie ona rzadziej niz czesciej. Sensacje a takim byloby zapewne wyeloiminowanie Barcy czy Real przez Benifice cz Wolfsburg zdarza sie jeszcze rzadziej - dlatego ja wole potencjalnie slabsyz zespol

A z tą wolą walki - hm to roznie bywa - takie Schalke na mecze z Realem wychodzi jak na sciecie - dopiero w czwartym spotkaniu zaczeli grac - kiedy wydawalo sie ze dwumecz jest rozstrzygniety i kiedy nie bylo nic do stracenia (czyli w sumie to co Arsenal tez wczoraj gral) - a innym razem mamy PSV ktore faktycznie walczyło z Atletico. Bayern nie dosc ze turbo mocny zespol - pokazal jak sie walczy o awans z Juve, PSG i Zlatan maja mega motywacje, wiec z ich storny walki tez nie zabraknie.

0

Wyglada na to, ze w 1/4 LM i 1 w 1/4 LE beda po 3 hiszpanskie zespoly

0

Sevilla mozna powiedziec, ze gra dalej

0

po dwumecuz na old trafford

0

poprzewczka po wolnym Sturridgea- moglo by po dwumeczu

0

Karny na MArtialu

1

wiara w Barce to jedna sprawa (przypuszczam, ze kazdy z nas bedzie w nich wierzyl bez wzgledu na losowanie), ale mimo wszystko statystycznie nawet rzecz biorac im wiecej spotkan bedziemy grali z najlepszymi, to prawdopobienstwo potkniecia sie wzrasta - a LM jest tak specyficzna, ze jeszcze nikt jej nie obronil. Jest sporo dwumeczow i na koniec final na przestrzeni kilku miesiecy.

W PK rozgrywki pucharowe sa zbite (styczen i poczatek lutego) i rywale jednak latwiejsi, liga to liga - a w LM trafiajac regularnie na njamnocejszych trzeba lapac najlepsza forme wlasciwie co 2-3 tygodnie.

Nalezy pamietac, ze oczywiscie trafialismy w zeszlym seoznie na najlepszych, ale np. zarowno PSG jak i Bayern byly mocno oslabione w dwumeczach z nami. Nie deprecjonuje zwyciestw naszych, ale moze to tez pojsc w druga strone - dlatego im latwiejszy rywal przynajmniej w fazach 1/8 i 1/4 jest bardzo pomocne

0

ja tez wole Benifice, ale o tyle wole Real, ze wowczas nie ebdzie takiej sytuacji ze my gramy z Bayernem / Atletico / PSG, a Real Wolfsburg np.

41

Dla mnie o tyle losowanie Realu jest sensowne, ze przynajmniej oni nie wpadna na ogorka, a my na Bayern

0

to ze City byloby faworytem to sprawa oczywista, ale nie dalbym tego jako pewnosc ze przejda Wolfsburg - w koncu po Benifice i wlasnie Wofsburgu to 3- najslabsza ekipa w tym gronie - tak czy inaczej nawet jezlei City by przeszlo Wolfsburg to wciaz mozna to nazwaz niemal autostrada do finalu dla Realu wowczas

0

Oj to małe masz oczekiwania co do losowania - wyobraź sobie teraz:

Benifica - Real
Wolfsburg - City
Barca - Bayern
Psg - Atleti

Byłbyś zadowolony - a pozniej jesCze w 1/2 Real Wolfsburg?

1

Co oni sie w Real zamieniają:)?

1

Chyba kazdy byłby na tak - ale bedzie zupełnie na odwrot

0

zyczylbym sobie takie dwumeczu w 1/4 ale znajac zycie...

0

chyba nie tylko dlatego ale rowniz gdyz poza Benfiica jest uwazany za najwiekszego ogorka w tym towarzystwie :)

0

no to co do pierwszej trojki pewnie sie zgadzamy - pozniej to juz ciezko wybrac

0

Lewy ma 5 przciwko Realowi, Messi ma jeszcze 8 przeciwko Milanowi, Luiz Adriano ma 8 przeciwko Bate (2 spotkania) i Ronaldo ma 7 przeciwko Schalke

2

od najlepszego wg mnie rywala dla Barcy do tego ktorego bym najbardziej nie chcial w 1/4. benifica - wolfsburg - city - real (przynajmniej w koncu nie trafia na ogorkow a wolalbym dwumecz z realem teraz niz ew. final) - psg - atletico - bayern ( ewentualnei zamienilbym atletico z psg)

0

dla mnie numer 3 - po Benifice i Wolfsburgu.

1

ciekawstka - Messi strzelil 9 gola Arsenalowi - zaden pilkarz nie strzelil tylu bramek jednej druzynie w LM.

0

wlasnie dlatego lm wymaga tez szczescia - i dlatego tak ciezko ja obronic

0

dzisiaj widze na rambli 90 procent emocji zwizanych z meczem Bayern Juve :) ale tez trudno sie dziwic sam przez pewien czas sledzilem multilige - szczegolnei jak Suarez strzelil na 2-1 dla nas

2

To w sumie nie byłoby najgorsze losowanie / choć wolałbym Benifice / Wolfsburg

0

Tak hak pisałem mam nadzieje nie trafić w losowaniu nikogo z part Bayern - Juventus

0

A jednak Bayern

0

Wciąż uczył w cudzysłowiu brzmi jakby ich miażdżył :) zreszta właśnie dodanie pozniej Bardelony sugeruje ze z Realem było podobnie - ale rozumiem ze tez Twój komentarz wynika po części z Twojej sympatii do Bawarczykow :)

0

Nie lecewaz Realu - teraz nie maja formy ale wciąż maja taka pakę ze sa wielk zagrożeniem - do tego EL Clasico to EL Clasico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?