mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zacznij analizowac jak wygladaly klasyki w poprzednich latach i czesto forma z sezonu nie przekladala sie na to co dzialo sie w klasyku.
Tak samo w LM - zobacz ile razy wygrywaly druzyny ktore w domowych ligach nie blyszczaly lub nawet nie wygrywaly. Real w 200 roku zajal 5 miejsce w lidze i wygral LM, Chelsea w 2012 grala padake, a wygrala LM, Liverpool daleko zachodzil w LM (zwyciestwo 2005, final 2007), a w lidze cieniowal i daleki byl od majstra.
Są mecze i rozgrywki ktorych wynik czesto nie zalezy zupelnie od tego co dzieje sie na jesieeni, czy nawet na zime.
W LM trzeba zlapac swietna forme pare razy na mecze fazy pucharowej (koniec lutego, koniec marca, poczatek kwietnia, poczatek maja) - co powoduje, ze tak trudno jest obronic LM od czasu jej wprowadzenia. Drgui wariant to trafiac na stosunkowo latwych rywali w losowaniu (np. Roma, Wolfsburg) i zlapac szczyt formy w maju na dwumecz w 1/2. Jak wspomnialem tylko ktos naiwny uwazalby ze oklepiemy Real na Camp Nou i ze Real juz jest skonczony w tym sezonie, bo dotychczas mial srednia forme.
0
nawet nie jeden - i tak jak pisalem w lidze sa bez szans, ale LM jest o tyle specyficzna, ze wystarczy ze zlapia forme w maju, a maja pilkarzy na to i moga skonczyc ten sezon z LM.
Natomiast na Camp Nou watpie ze zobaczymy oklep - ale szkoda teraz dyskusji - po meczu z Realem za dwa tygodnie mozemy porozmawiac :)
0
"Od tamtej pory nie będzie bowiem miejsca na błędy i przypadkowe straty punktów, zarówno w lidze, jak i w pozostałych rozgrywkach pucharowych."
Hmm - wydaje mi sie, ze po to mamy przewage w lidze, ze mozemy sobie pozwolic wlasnie na strate punktow nawet w 2-3 meczach, a to brzmi jakbysmy mieli teraz 1 punkt przewagi nad Atleti.
0
watpie ze bedzie oklep - oczywiscie jestesm yt faworytami - ale klasyk to klasyk. W sezonie 13/14 tez mielismy byc scieci - a wygralismy 4-3.
Przypuszczam, ze mozemy wygrac 2-1, moze 3-1, ale jak bedzie remis to tez sie nie zdziwie.
Jasne, ze ligowo ten sezon jest jednym z ich najslabszych, ale teraz odzyskuja Bale'a, Benzeme i sa wlasciwie juz w 1/2 LM, bo Wolfsburg to juz w ogole gra apdake w tym sezonie (8 druzyna bundesligi). Pozniej kazzdy zespol bedzie o 3 mecze od zwyciestwa - wiec ja przed koncem sezonu nie przekreslam Realu i tylko ktos naiwny by ich przekreslal
0
nawet jakby Real wygral w El Clasico, to liga i tak jest rozstrzygnieta.
1
8 spotkan do konca ligi, w tym mozemy sobie "za darmo" pozwolic na 4 remisy / 3 porażki.
Jakos nie wierze, ze Atleti wygra te 8 spotkan do konca, wiec pewnie i +1 remis moglibysmy zaliczyc.
To jest tak ogromna przewaga - pieknie jest w lidze :))
1
zadna druzyna nie zdobyla kompletu punktow z ostatnich 10 meczow sezonu, wiec na tym etapie to szkoda moiwc o szansie na rekord - bo przy kolejnych wygranych Lucho zaczalby wystawiac rezerwy to raz, a dwa tyle spotkan zostalo -w tym dwa kolejne piekielnie ciezkie
0
Musisz sie wybatorzyc z tego tytułu
0
nie - podobna sytuacja byla zNyemarem w pierwszej polowie (Ney przyaktorzyl, bo obronca juz lezal na murawie i co mial zrobic), MAsche dotknal pilki, a pozniej - co mial zrobic po wslizgu - zwykle sie lezy na murawie :)
0
Troche mi ten mecz przypomnial spotkanie z poprzedniego sezonu z Sevilla - z tym ze wowczas gdy tracilismy te dwa oczka - to bylo realne zagrozenie mistrzostwa, bo kolejne potkniecie spowodowaloby zapewne, ze tytul poszedlby do Madrytu.
1
wszystko zalezy kto by wygral LM - jezeli bysmy odpadli nie w sposob jaki z Chelsea, a LM wygraloby PSG/ Bayern, a my zdobylibysmy dublet to byloby ok.
W innych przypadkach to sie zacznie pisanie o tym jaki to zly sezon itp itd.
0
druga bramka to zadna wina Mathieu - czasami takie sytuacje sie zdarzaja.
Inna sprawa, ze Pique dzisiaj wcale lepiej nie gral, a Bakambu krecil nim jak chcial i z tego mogly pasc dwa gole
0
Tymczasem City w mega ciezkiej sytuacji - PSG bedzie mialo duza przewage pod wzgledem kadry.
City bez podstawowejobrony, a teraz Hart im wypada
0
Zobacz sobie nasze wyjazdy na Anoeta i zobacz, ze Sociedad zwykle nie gral jakos rewalacyjnie,
Ostateni 5 wizyt na Anoeta to 4 porazki i 1 remis, ale rozumiem, ze mozesz miec swoje przeczucie i uwazac, ze nie bedzie to trudny mecz.
Wg mnie standardowo bedzie tam mega ciezko i dobrze jak stamtad punkcik wywieziemy.
1
Sociedad jest co sezon do ogrania, a nigdy tego nie robimy :) - zobaczysz to nasz najtrudniejszy wyjazd bedzie.
0
ja wiem... Z jego bledow mogly pojsc dwie bramki - Bakambu wkrecal go jak chcial... Az tak nie tesknilem za Pique
Inaczej bys mowil jakby wowczas padly bramki
0
to tylko Twoja ocena - strzal byl z pola karnego i nie szedl w srodek - Bravo odbil pilke do boku, a wiec zgodnie z prawidlami bramkarskiego rzemiosla - na pewno daleko temu do bledu.
"Alez błąd" to popelnil bramkarz Rayo w spotkaniu z nami
4
Dobrze jest - remis z trudnego terenu -zostaly nam jeszcze tylko 2 potencjalnie trudniejsze spotkania - Real, Sociedad. Mamy 9 pkt przewagi nad Atleti i pewnie 11 nad Realem. :))
Suarez zagra w Klasyku. :)
Zero kontuzji :)
Neymar w koncu pewnie strzelil karnego :)
No i mamy juz 39 spotkan bez porazki - niesamowity wynik!!!
0
taa bo Pique to sobie tak dobrze radzil w tym spotkaniu...
0
No to ladnie odrobili
1
Enrique zmienil tych co mieli zolte kartki - zeby nie pauzowali z Realem
0
gdzie to byl blad Bravo - sparowal strzal do boku - obrona powinna zaasekurowac
1
Bravo odbil do boku, wiec dobra interwencja - obrona nie zaasekurowala
0
Poza tym wciaz wydaje mi sie, ze przy rozstrzygnietym wyniku karne beda dawane temu graczowi ktory nie strzelil swojej bramki
0
wydaje mi sie, ze w lidze jest teraz tak, ze beda strzelac na przemian. Nastepny karny idzie do Suareza
0
Zastanawiam sie czy z karnymi w lidze nie ustali teraz tak, ze strzelaja na przemian MEssi - Neymar - Suarez. Teraz bedzie kolej na Suareza pewnie.
0
dlaczego Suarez powinien? Jezeli mowisz o pichichi to daj spokoj
0
Neymar mega aktorstwo - niech nie zamienia sie nam w Cra
0
Dobry wolny Leo
0
Rakitici pieknie jest 1-0!!!