mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Messi po raz pierwszy gola w czwartek w la liga
0
nie - historia pokazuje, ze co jak co ale Rayo zarowno nam jak i Bialym wyjatkowo lezy. Do tego troche brakow w skladzie maja. To jedenz tych meczow gdzie typowanie wyzej niz 2-0, 3-0 nie oznacza arogancji zaraz.
1
Real jest teraz największy pod względem przychodów m.in
0
Jednak Juventus gra w finale - czyli we Wloszech pewnie beda mieli dublet
0
NO i 4-3 dla Juventusu - przed nami kluczowy karny
0
Pogba idealny strzal w samo okienko 4-2 - Juventus o krok od awansu
0
Inter zyje jest 2-3, ale Palacio jak to Palacio
0
Juve blisko finalu 3-1
3
Palacio bohater takich spotkan przestrzelil
0
Zaza na 2-1 bramkarz na srodku zostal
0
1-1 Brozovic pewny strzal
0
1-0 Barzagli dobry poczatek Juve
0
Za kim jestescie w karnych?
0
Ale Juve mialo okazje
0
kasa mocno moze wplynac na rozum niektorych.
0
poza Arsenalem, zwyceistwo Liverpoolu i West Hamu az taka niespodzianka nie jest. Zreszta o niestawianiu na Totków pisalem tutaj wczoraj.
1
nie uwierze nawet jak włącze :)
3
dodaj mu asyste - nie badz juz taki :)
0
ja sie obawiam, ze oni w tej super lidze zrobia dzikie karty i beda tam grac zawsze Liverpool, Chelsea, United i City.
Pileczka jest po stronie Barcy, Realu, Atletico, Bayernu, PSG, Juve, Borussi - jezeli sie nie zgodza to pomysl upadnie, w innym przypadku moze byc wlasnie tak, ze w tej lidze beda wlasnie swiete krowy.
0
10 kolejek, 10 pkt i 4 druzyny przed nim - i w sklad pelny kontuzji - zbyt wiele.
1
ok, ale to w sumie kazdy trener na kazdej konferencji prasowej moze wyjsc z formulka i powiedziec "postaramy sie pokonac naszego przeciwnika - mecz bedzie trudny, szanujemy naszego rywala i blabla" - wtedy tez konferencje nie mialyby sensu. W wiekszosci faktycznie tak jest jak napisalem, ale zdarzaja sie przypadki innych wypowiedzi / cietych ripost itp - i a tutaj w przypadku trenera druzyny skazywanej na porazke nie mozna traktowac tych slwo jak arogancje tylko probe motywacji druzyny ktora jest o krok od spadku.
1
pewnie chcial zmotywowac swoich zawodnikow, ze w nich wierzy w starciu z zespolem o znacznie wiekszym budzecie i znacznie lepszych indywidualnie pilkarzach.
Akurat w przypadku slabszych druzyn ja bym sie nad tym nie pastwil - co innego gdy trener Barcy/Realu/Atletico mowilby tak przed meczem z innym wielkim rywalem.
Poza tym co mial mowic: jestem pewny, ze przegramy z Realem??
Juz nie ma co sie tak czepiac
43
Sensacja stala sie faktem, Real zgarnia komplet punktow z Levante
0
W sumie Levante powoli wyrasta na pierwszego niemal pewnego spadkowicza
1
W nastpenej kolejce Totki graja z Arsenalem - no i to moze byc ostatnia szansa dla The Gunners, zeby powalczyc o ten tytul.
42
Pogrom faworytow dzisiaj:
porazka Bayernu, prawdopodobna porazka Arsenalu i Totków, porazka Juventusu (szykuje sie dogrywka) no i mozliwa porazka Levante
7
No to 3-0 dla Interu co za comeback
1
byl - strzelil Ronaldo
0
no i 3-0 :) taki dzisiaj dzien - nawet Real wygrywa z Levante :))
2
gdyby wszyscy mieli taki przeglad pola jak Ronaldo, to Real moze bylby na pierwszym miejscu