0

wg rakninug UEFA chyba tak. Mozna by sie zastanawiac czy faktycznie francuska nie jest lepsza, ale poza PSG - raczej tuzów tam nie ma. W Portugalli jednak jest Benifica, Porto, Braga.

0

jeszcze jakby mieli to 0-1, to moze mogliby powalczyc, ale z 0-2 (u siebie) nie odrobila zadna druzyna w historii w LM. W zeszlym sezonei najblizej bylo Schalke - wlasnie z Realem, ale jednak Real watpie ze sie tak rozluni jak przy starciu z Schalke.

0

nie wiem czy wiesz, ale w 1/4 LM bedzie losowanie - zobaczymy z kim zagraja, zobaczymy w jakich skladach beda grac obie druzyny.

LM rzadzi sie swoimi prawami i czesto nie ma nic wspolnego z gra w lidze.

0

Mozna powiedziec, że Realowi odjechaly wlasnie 3 tytuly juz (PK, LA Liga oraz SPH grany w kolejnym roku).

Jednak w LM obok nas i Bayernu to wciaz glowni faworyci do zwyciestwa - zwlaszcza jak zdrowi beda Bale i Marcelo.

1

Ciekawe statystyki po meczu Realu i Atletico:

- Atletico Madrid are the first side in La Liga history to win three times in a row at Santiago Bernabeu.
- Real Madrid have not defeated Atletico in their last six league games (D2 L4), their worst ever run ever against the rojiblancos.
- Cristiano Ronaldo has not scored agasint Atletico for five games in a row (all competitions), his worst run against them since he joined Real.
- Antoine Griezmann ended his longest run without a league goal this season (five games).
- Zinedine Zidane has already lost more games against Atletico as manager (1) than as a player (none, W6 D2).

0

to sie nazywa efekt Zidane'a

0

powaznie tak powiedzial?? Szkoda, ze nie kojarzy, ze koledzy wykladaja mu od 2 lat patelnie ... NIe wierze, ze tak powiedzial

1

LA Liga jest juz przegrana definitywnie dla Realu, ale w LM ciagle beda bardzo grozni

0

jezeli by wygrali LM to rowniez moga taka kwalifikacje zdobyc

1

z Levante graja na wyjezdzie, wiec pewnie beda sie meczyc, dopiero w nastepnej kolejce beda znowu niszczyc

0

dwa punkty przewagi ale mecz zalegly, wiec prosze o rzetelnosc!

0

Messi potrzebowal 86 spotkan, zeby dobic do takiej liczby, ale zrobil to w wieku:

18-22 lata.

Messi w wieku 24 lat mial w La Liga mial 119 goli, a dopiero od tego czasu przyszly dwa jego najlepsze seozny pod wzgledem strzeleckim ( 2011/2012 i 2012/2013)

4

Messiemu brakuje 1 gola, zeby zaliczyc 8 sezon z rzędu z co najmniej 30 bramkami we wszystkich rozgrywkach.



Jezlei Messi strzeli w tym sezonie 11 bramek, to zaliczy 7. sezon z rzędu z co najmniej 40 trafieniami we wszystkich rozgrywkach.

1

koniecznie tak zrob - nic nie pomijajac z tego rytuału:)

0

w poprzednim sezonie jednak spuchlo, bo skonczyli z 78 puktami bodajze. 3 lata temu tez byli sporo za Barca i Realem.

Narazie tylko w jednym sezonei nie spuchli - wtedy gdy zdobyli mistrzostwo.

0

?? Kolejny ktory ogladal mecz??

Messi w jednej akcji zagral idealne pilki do Neya i do Suareza, karnego to nie dosc ze wykorzystal, ale wlasciwie sam go wywalczyl.

0

tak tak juz to slyszalem o druzynie na tu i teraz, ale Enrique moze swoje, a my mozemy swoje. Druzyna na tu i teraz jak najbardziej tak, ale bez przesady - pamietaj, ze Milan tez kiedys mial druzyne na tu i teraz i wiadomo co sie stalo, wiec w pewnym momencie trzeba powiedziec kiedy jest tu i teraz a kiedy trzeba pomyslec o przyszlosci.
Zreszta Twoja opinia to jest Nolito, moja opinia - to nie Nolito. Zreszta powiem, ze ma tez watpliwosci jak Nolito odnajdzie sie u nas - juz tak abstrahujac od wieku. Musze przyznac, ze również zaniepokoila mnie ta jego kontuzja, ktora trwala i trwala i w sumie nie wiadomo dlaczego tyle nie gral.

Poza tym prosze Cie - ja mowie o zawodniku blisko 30 letnim (Nolito), a Ty piszesz o sciaganiu 18 latkow zaraz. Zachowajmy pewne proporcje. Np. Mahrez ma przeciez 25 lat,m ale tez sa inni. Zespol na tu i teraz nie musi tez oznaczac kupowania 30 latkow, tylko pilkarzy kolo 25 roku ktorzy moga byc na tu i teraz ale i na przyszlosc.

0

Pierwsze zdecydowanie tak - tez jestem za Laporte, drugie może (tu mam watpliwosci), trzecie zdecydowanie nie - glownie ze wzgledu na wiek Nolito.

Za rok poza Neymarem caly nasz atak bedzie mial >30 lat - a to do niczego dobrego nie prowadzi w perspektywie 2-3 lat, gdzie trzeba bedzie rowniez prawodpodobnie zainwestowac w pomoc.

3

Nie dość ze głupoty piszesz to jeszcze efekt o jakim myślisz tez jest bez sensu. Po co kontuzja Karina zeby nie zagrał z Roma? Real u siebie po pierwszym meczu moglby pół rezerwami wyjsć i tak by spokojnie przeszedł.

0

Figo juz Perez posmaruje

0

a liczy sie dwumecz Barcelony z Atletico? W sensie, ze Barca go przegrala?

0

uwzgledniajac sytuacje w lidze, to chyba ciezko to nazwa meczem sezonu

0

Taka ciekawostka:

Messi od 9 sezonow z rzędu w LM strzela co najmniej 5 bramek - oczywiscie to jest rekord :)

0

no moze tak - choc w sumie jako ze derby Madrytu sa w sobote, to np. Real moglby grac we wtorek np. o 20, Atletico w srode o 20, a Barca w srode o 22.

No nic Messi bedzie mial szanse po raz pierwszy w karierze strzelil gola w La Liga w czwartek :)

0

Ciekawe dlaczego z Rayo gramy w czwartek, a nie srode

0

Akurat w FA Cup Pelelgrini wystawił rezerwy wiec słabo do tego meczu nawiązywać

0

faktycznie - pomylilo mi sie z innym uzytkownikeim - sorry.

0

Do maja sporo czasu - a zeby obronić LM nie wystarczy wygrać w 1/8 z Arsenałem.

1

Akura my 5 w obronie to nie jest jakaś niesamowita ilośc i raczej w obronie Barca grała nawet więcej niż 5:) Inna spraw aze jednak Arsenał często wychodził wyżej próbować przeszkodzić w rozgrywaniu - dodając do tego kontry Barcelony chyba ciezko mowić o autobusie w tym przypadku.

0

tam bylo ciezej, bo faktycznie Barca wykreowala mniej (choc jedna patelnia Suarez tez byla), ale i Bayern stworzyl mniej w stosunku do Arsenalu (jedna szansa Lewego, ale nie doszedl wowczas do pilki)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?