mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Godin wroci na mecz z nami
3
musisz czesciej wyłączac mecze :)
0
Gijon - trzymac wynik do konca
0
8 druzyna Bundeslii - najlepszy mozliwy los - do tego rewanz maja u siebie - no comment
1
Pochowamy wszystkich naszych graczy w Ardzie - Arda wyjdzie w koszulce Atleti - bedzie pelna konsernacja - a pozniej z Ardy wyjda nasi i zaczna strzelac :)
0
marudze, to ja po kazdym kolejnym losowaniu LM fazy pucharowej:) - a co do Leo to niestety ale akurat to byl jego jeden z gorszych dwumeczów w LM. Tak jak mowie to nie jest tak ze sezon 2013/2014 mial slaby - bo wciaz 98% pilkarzy chcialoby miec taki sezo jak Leo 2013/2014.
1
Dyscyplina taktyczna Atleti w polaczeniu z ich defensywa - ten dwumecz bedzie niesamowicie ciezki
0
Alez bramka Griezmana
1
dlatego to bedzie piekielnie trudny dwumecz z nimi - my nie lubimy grac z busami
0
Messi w dwumeczu z Atletico niestety byl w slabszej dyspozycji. Szczególnie slabe spotkanie zagral na wyjezdzie - mial wowczas jedną okazje na strzelenie gola glowka, a pozniej zniknął. Oczywiscie moiwmy tylko o dwumeczu z Atletico, a nie o sezonie 2013/2014 gdzie Messi czarowal zarowno z Realem jak i City. Do tego strzelil prawidlowego gola w walce o mistrzostwo (niestety sedzia nie uznal) i mial asyste w tamtym spotkaniu.
"zabrakło szczęścia w tamtym dwumeczu" - hm jak pamietam to w tamtym dwumeczu szczescia zabraklo przede wszystkim Atleti zeby z nami wygrac 3-0 moze 4-1 u siebie. Szczescia to zabraklo w 2012 z Chelsea, w 2014 Atletico bylo lepszym zespolem w dwumeczu.
1
Swoją drogą taka ciekawostka odnośnie naszych losowań w tej edycji LM:
Arsenal byl o krok od odpadniecia z LM w fazie grupowej i musial wygrac co najmniej dwiema bramkami na wyjezdzie z potencjalnie duzo slabszym Olympiakosem. Udalo im sie i trafili na Barce
Teraz Atletico bylo o krok od wyeliminowania przez potencjalnie duzo slabszego rywala (PSV) - jednak przeszli i trafili na Barce.
Jezeli awnasujemy, to pewnie trafimy na kogos z pary Bayern/Real kto ledwie ale przejdzie potencjalnie duzo slabszego rywala.
0
Iwobi - pierwszy gol dla Arsenalu
0
Nie do końca - myśle ze np z City / Atletico / Psg byłoby 60:40 dla nas
0
chyba, ze City sprawi niespodzianke i cudem wyeliminuje PSG, wowczas Real ma City i wlasciwie final za darmo w kieszeni
0
w rewanzu to Atleti powinno z nami wowczas ze 3-0 wygrac - po prostu bylismy wowczas slabsi
2
w mojej hierarchi Bayern tez byl gorszym losowaniem od Atleti, a PSG umieszczalem wlasnie z Atleti jako 2/3 najgorszy traf. Do tego pierwszy mecz u siebie - to tez nie pomaga.
0
Anoeta i Sociedad....
0
no wlasnie - skoro twierdzisz ze Real dojdzie do finalu, to tym lepiej byloby teraz nam z nimi zagrac, gdzie ich forma nie jest jeszcze taka - a do tego dwumecz to jednak dwumecz i mniej szczescia decyduje o awansie jednej badz drugiej strony.
0
a jeszcze mozna dodac, ze w 2009/2010 mieli Lyon w 1/8, ale wowczas odpadli, a w 1/4 (gdyby przeszli Lyon) mieliby Bordeux...
Zeby przez 6 lat zawsze miec niemal autoastrade do finalu.
W sezonach 10/11 i 11/12 to w ogole masakra.
W sezonie 12/13 wyszli z grupy z 2 miejsca, ale w 1/4 znowu najslabszy mozliwy rywal.
W kolejnych sezonach w 1/8 zawsze typowy ogorek - chco mimo to raz omal nie odpadli (Schalke)
Raz trafili kontuzjowana Borussie - gdzie wowczas kazdy chcial ich trafic.
I wlasciwie tylko raz trafili na trudnego rywala!! - Atletico sezon temu.
To jest niepojęte ile rund mieli niemal za darmo. Jak teraz przejda Wolfsburg to pobija rekord awansów do 1/2 LM
0
Real juz jest 1,5 nogą w polfinale, a pozniej to moze byc roznie.
2
Trzeba bedzie w lidze w meczu z Realem wystawić rezerwy bo ciężki mecz w LM nam sie szykuje
4
Atletico nie sprawia wrażenia w meczach z nami jakby sie nas bali
0
Jaka fife? Czy to normalna odpowiedz? Ja pisze o losowaniu a Ty o fifie ( w która akurat nie gram - wiec mało to trafione)
Wolisz w półfinale grać z Bayernem czy potencjalnie City?
0
City nie jest potęga i jeżeli by sprawili niespodziankę i wyeliminowali Pag to w półfinale każdy by chciał mieć city niż Bayern
0
Dwa lata temu tez nie mieli najłatwiej a w sezonie gdy wygrali lm mieli najtrudniejsza możliwa drogę
0
Jak dla mnie poza Bayerenm i Ew PSG to najgorsze losowanie - wiec owszem mogliśmy y gorzej ale znowu nie trafiamy na łatwiejszego rywala
0
1/2 finału jest w maju a do tego czasu wiele moze sie zdarzyć - do tego moze byc tak ze city sprawi niespodziankę i ogra Psg a pozniej Real znowu dostanie ogorka
0
Real trafia 8. druzyne Bundesligi, i to jeszcze rewanz u siebie - ten dwumecz to bedzie kopia dumeczu z Roma
0
Atletico to poza Bayernem byl najgorszy mozliwy rywal do wylosowania.. To bedzie bardzo zaciety mecz i sporo sie nameczymy...
7
No to znamy juz dwoch polfinalistow i sa to niestety Real i Bayern ... no comment. Ah ta liga mistrzów