0

Godin wroci na mecz z nami

3

musisz czesciej wyłączac mecze :)

0

Gijon - trzymac wynik do konca

0

8 druzyna Bundeslii - najlepszy mozliwy los - do tego rewanz maja u siebie - no comment

1

Pochowamy wszystkich naszych graczy w Ardzie - Arda wyjdzie w koszulce Atleti - bedzie pelna konsernacja - a pozniej z Ardy wyjda nasi i zaczna strzelac :)

0

marudze, to ja po kazdym kolejnym losowaniu LM fazy pucharowej:) - a co do Leo to niestety ale akurat to byl jego jeden z gorszych dwumeczów w LM. Tak jak mowie to nie jest tak ze sezon 2013/2014 mial slaby - bo wciaz 98% pilkarzy chcialoby miec taki sezo jak Leo 2013/2014.

1

Dyscyplina taktyczna Atleti w polaczeniu z ich defensywa - ten dwumecz bedzie niesamowicie ciezki

0

Alez bramka Griezmana

1

dlatego to bedzie piekielnie trudny dwumecz z nimi - my nie lubimy grac z busami

0

Messi w dwumeczu z Atletico niestety byl w slabszej dyspozycji. Szczególnie slabe spotkanie zagral na wyjezdzie - mial wowczas jedną okazje na strzelenie gola glowka, a pozniej zniknął. Oczywiscie moiwmy tylko o dwumeczu z Atletico, a nie o sezonie 2013/2014 gdzie Messi czarowal zarowno z Realem jak i City. Do tego strzelil prawidlowego gola w walce o mistrzostwo (niestety sedzia nie uznal) i mial asyste w tamtym spotkaniu.

"zabrakło szczęścia w tamtym dwumeczu" - hm jak pamietam to w tamtym dwumeczu szczescia zabraklo przede wszystkim Atleti zeby z nami wygrac 3-0 moze 4-1 u siebie. Szczescia to zabraklo w 2012 z Chelsea, w 2014 Atletico bylo lepszym zespolem w dwumeczu.

1

Swoją drogą taka ciekawostka odnośnie naszych losowań w tej edycji LM:

Arsenal byl o krok od odpadniecia z LM w fazie grupowej i musial wygrac co najmniej dwiema bramkami na wyjezdzie z potencjalnie duzo slabszym Olympiakosem. Udalo im sie i trafili na Barce

Teraz Atletico bylo o krok od wyeliminowania przez potencjalnie duzo slabszego rywala (PSV) - jednak przeszli i trafili na Barce.

Jezeli awnasujemy, to pewnie trafimy na kogos z pary Bayern/Real kto ledwie ale przejdzie potencjalnie duzo slabszego rywala.

0

Iwobi - pierwszy gol dla Arsenalu

0

Nie do końca - myśle ze np z City / Atletico / Psg byłoby 60:40 dla nas

0

chyba, ze City sprawi niespodzianke i cudem wyeliminuje PSG, wowczas Real ma City i wlasciwie final za darmo w kieszeni

0

w rewanzu to Atleti powinno z nami wowczas ze 3-0 wygrac - po prostu bylismy wowczas slabsi

2

w mojej hierarchi Bayern tez byl gorszym losowaniem od Atleti, a PSG umieszczalem wlasnie z Atleti jako 2/3 najgorszy traf. Do tego pierwszy mecz u siebie - to tez nie pomaga.

0

Anoeta i Sociedad....

0

no wlasnie - skoro twierdzisz ze Real dojdzie do finalu, to tym lepiej byloby teraz nam z nimi zagrac, gdzie ich forma nie jest jeszcze taka - a do tego dwumecz to jednak dwumecz i mniej szczescia decyduje o awansie jednej badz drugiej strony.

0

a jeszcze mozna dodac, ze w 2009/2010 mieli Lyon w 1/8, ale wowczas odpadli, a w 1/4 (gdyby przeszli Lyon) mieliby Bordeux...

Zeby przez 6 lat zawsze miec niemal autoastrade do finalu.

W sezonach 10/11 i 11/12 to w ogole masakra.

W sezonie 12/13 wyszli z grupy z 2 miejsca, ale w 1/4 znowu najslabszy mozliwy rywal.

W kolejnych sezonach w 1/8 zawsze typowy ogorek - chco mimo to raz omal nie odpadli (Schalke)

Raz trafili kontuzjowana Borussie - gdzie wowczas kazdy chcial ich trafic.

I wlasciwie tylko raz trafili na trudnego rywala!! - Atletico sezon temu.

To jest niepojęte ile rund mieli niemal za darmo. Jak teraz przejda Wolfsburg to pobija rekord awansów do 1/2 LM

0

Real juz jest 1,5 nogą w polfinale, a pozniej to moze byc roznie.

2

Trzeba bedzie w lidze w meczu z Realem wystawić rezerwy bo ciężki mecz w LM nam sie szykuje

4

Atletico nie sprawia wrażenia w meczach z nami jakby sie nas bali

0

Jaka fife? Czy to normalna odpowiedz? Ja pisze o losowaniu a Ty o fifie ( w która akurat nie gram - wiec mało to trafione)

Wolisz w półfinale grać z Bayernem czy potencjalnie City?

0

City nie jest potęga i jeżeli by sprawili niespodziankę i wyeliminowali Pag to w półfinale każdy by chciał mieć city niż Bayern

0

Dwa lata temu tez nie mieli najłatwiej a w sezonie gdy wygrali lm mieli najtrudniejsza możliwa drogę

0

Jak dla mnie poza Bayerenm i Ew PSG to najgorsze losowanie - wiec owszem mogliśmy y gorzej ale znowu nie trafiamy na łatwiejszego rywala

0

1/2 finału jest w maju a do tego czasu wiele moze sie zdarzyć - do tego moze byc tak ze city sprawi niespodziankę i ogra Psg a pozniej Real znowu dostanie ogorka

0

Real trafia 8. druzyne Bundesligi, i to jeszcze rewanz u siebie - ten dwumecz to bedzie kopia dumeczu z Roma

0

Atletico to poza Bayernem byl najgorszy mozliwy rywal do wylosowania.. To bedzie bardzo zaciety mecz i sporo sie nameczymy...

7

No to znamy juz dwoch polfinalistow i sa to niestety Real i Bayern ... no comment. Ah ta liga mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?