mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tottenham gra z West Hamem na wyjedzie moga nie zgarnac kompletu. West Ham lubi bic faworytow.
0
jesli chodzi o PSG to chyba bym jednak nie wracal do FG, bo jednak sporo czasu od tego uplynelo. Dodatkowo jednak PSG mialo jednak przewage w tym meczu.
Choc akurat w kwestii PSG / Bayernu i Atletico to jakby nie patrzec dwumecze wciaz sa dalekie od rozstrzygniecia.
No wlasnie Wolfsburg tez nie blyszczy, wiec mimo wszystko rozbity Real i tak bedzie mial spora przewage nad srednio grajacym Wolfsburgiem i mam ogromna nadzieje, ze Real na nich nie trafi.
6
MEssi nigdy nie strzelil gola w La Liga w czwartek
0
ja tam Wolfsburga nie widze w polfinale rowniez jak trafia na Real czy PSG.
Mysle, ze 50:50 beda mieli jedynie z Benifica/Zenit i z City.
23
Zdecydowanie Cristiano Ronaldo - bo gdyby jego koledzy grali jak on to Real może byłby na pierwszym miejscu
1
Bez przesady juz w sezonie 07/08 to był kluczowy gracz u nas - zreszta juz wtedy był na podium ZP. Grał wtedy z numerem 19 i szalał na skrzydle. Sezon wcześniej pakował hat tricka Realowi czy strzelił niesamowitego gola Getafe - kontuzje były wówczas jego dużym problemem.
4
Nagroda piłkarza miesiąca przyznawana jest od sezonu 13/14 czyli nie 10 lat a 2,5 sezonu ( w tym najsłabszy od lat Leo czyli 13/14 i 2 miesiące kontuzji na początku 15/16) tak gwoli ścisłości. Nie znaczy to ze w sezonie 14/15 nie zasłużył ale jednak jest różnica
0
wiesz - patrzylem na Twoja odpowiedz, a nie na wszystkie pod komentarzem :)
0
Chyba jednak nie - w meczu 2-2 w zeszlym sezonie Messi strzelil gola numer 1(ktory nie byl golem z wolnego), a Neymar gola numer 2 (ten gol byl z wolnego)
Do tego Messi strzelil gola z wolnego w meczu wygranym 5-1 - a pozniej strzelil wlasnie w spotkaniu 2-2 (nie z wolnego)
9
na pewno rekord Koemana - 23 wolne dla Blaugrany - Messi ma juz 22.
0
chyba jednak nie - bo ten pierwszy gol z wolnego to byl pierwszy gol z 3 strzelonych w meczu wygranych 5-1 przez Barce.
0
Co ciekawe to powinien byc piaty gol z wolnego rpzeciwko Sevilli - jednego nie wiadomo dlaczego sedzia nie uznal (znaczy wiadomo, za rzekomy faul - ktorego nie byl)o)
5
Messi jest juz tylko o 1 trafienie z rzutu wolnego od kolejnego rekordu - tym razem rekordu liczby strzelonych rzutow wolnych przez gracza FCB - Ronalda Koemana. Holender strzelil 23 razy z wolnego, Messi juz 22.
0
Mamy passe 34 meczow bez porazki - do rekordu Juventusu bedzie jednak ciezko dociagnac, bo w tym czasie musimy nie przegrac z :
Villareal (w)
Real (d)
Sociedad (w)
i jeszcze w miedzyczasie dwa spotkania LM - rewanz z Kanonierami (tu powinno byc latwiej) i pierwszy mecz 1/4 LM.
4
Nad Realem mamy 12 punktow przewagi, zostalo 12 kolejek do konca, a jutro w Madrycie 12 stopni - przypadek?
0
rozumiem postawies zwycięstwo City w Finale, a nie w 90 minutach?
2
Messi ma juz na rozkladzie dwie druzyny w La Liga ktorym strzelil co najmniej 20 goli:
Atletico
Sevilla
dobrze by bylo aby do tych zespolow dolaczyl Real
0
rekord Martina bedzie niesamowicie trudny do pobicia. Ronaldo był bardzo blisko bo mial 17 spotkan z rzedu z golem u siebie w La Liga, ale w meczu co ciekawe z Espanyolem nie strzelil bramki i nie wyrownal tego osiagniecia.
1
plusik ode mnie za porównanie z młodymi antylopami :)
22
Ciekawostka na szybko:
To juz 8 z rzedu mecz na Camp Nou w lidze z golem Leo Messiego
1
albo wyprowadza na prowadzenie/
Moge powiedziec, ze to 6 gol z rzutu wolnego Messiego w tym sezonie
1
Messi zalicza 8 sezon z rzędu z co najmniej 30 bramkami w sezonie.
To juz 6 gol z rzutu wolnego Messiego w tym sezonie
2
Geniusz Messiego!!!
0
Messi mogl strzelil beposrednio z roznego
0
no to na pewno, w tym meczu byli jednak slabszym zespolem i zasluzenie to City wygrywa
0
w zadnym razie - specjalista od 11 CR juz nie raz pokazywal jak sie spalal w takich moemntach
0
ja wiem zobacz jak Argentyna strzelala z Chile - czesto tak druzyny strzelaja bo sa wielkie nerwy
0
Caballero nie wierzy
0
Puchar dla City
0
Cabaleero jest ohaterem!