0

Tottenham gra z West Hamem na wyjedzie moga nie zgarnac kompletu. West Ham lubi bic faworytow.

0

jesli chodzi o PSG to chyba bym jednak nie wracal do FG, bo jednak sporo czasu od tego uplynelo. Dodatkowo jednak PSG mialo jednak przewage w tym meczu.

Choc akurat w kwestii PSG / Bayernu i Atletico to jakby nie patrzec dwumecze wciaz sa dalekie od rozstrzygniecia.

No wlasnie Wolfsburg tez nie blyszczy, wiec mimo wszystko rozbity Real i tak bedzie mial spora przewage nad srednio grajacym Wolfsburgiem i mam ogromna nadzieje, ze Real na nich nie trafi.

6

MEssi nigdy nie strzelil gola w La Liga w czwartek

0

ja tam Wolfsburga nie widze w polfinale rowniez jak trafia na Real czy PSG.

Mysle, ze 50:50 beda mieli jedynie z Benifica/Zenit i z City.

23

Zdecydowanie Cristiano Ronaldo - bo gdyby jego koledzy grali jak on to Real może byłby na pierwszym miejscu

1

Bez przesady juz w sezonie 07/08 to był kluczowy gracz u nas - zreszta juz wtedy był na podium ZP. Grał wtedy z numerem 19 i szalał na skrzydle. Sezon wcześniej pakował hat tricka Realowi czy strzelił niesamowitego gola Getafe - kontuzje były wówczas jego dużym problemem.

4

Nagroda piłkarza miesiąca przyznawana jest od sezonu 13/14 czyli nie 10 lat a 2,5 sezonu ( w tym najsłabszy od lat Leo czyli 13/14 i 2 miesiące kontuzji na początku 15/16) tak gwoli ścisłości. Nie znaczy to ze w sezonie 14/15 nie zasłużył ale jednak jest różnica

0

wiesz - patrzylem na Twoja odpowiedz, a nie na wszystkie pod komentarzem :)

0

Chyba jednak nie - w meczu 2-2 w zeszlym sezonie Messi strzelil gola numer 1(ktory nie byl golem z wolnego), a Neymar gola numer 2 (ten gol byl z wolnego)

Do tego Messi strzelil gola z wolnego w meczu wygranym 5-1 - a pozniej strzelil wlasnie w spotkaniu 2-2 (nie z wolnego)

9

na pewno rekord Koemana - 23 wolne dla Blaugrany - Messi ma juz 22.

0

chyba jednak nie - bo ten pierwszy gol z wolnego to byl pierwszy gol z 3 strzelonych w meczu wygranych 5-1 przez Barce.

0

Co ciekawe to powinien byc piaty gol z wolnego rpzeciwko Sevilli - jednego nie wiadomo dlaczego sedzia nie uznal (znaczy wiadomo, za rzekomy faul - ktorego nie byl)o)

5

Messi jest juz tylko o 1 trafienie z rzutu wolnego od kolejnego rekordu - tym razem rekordu liczby strzelonych rzutow wolnych przez gracza FCB - Ronalda Koemana. Holender strzelil 23 razy z wolnego, Messi juz 22.

0

Mamy passe 34 meczow bez porazki - do rekordu Juventusu bedzie jednak ciezko dociagnac, bo w tym czasie musimy nie przegrac z :

Villareal (w)
Real (d)
Sociedad (w)

i jeszcze w miedzyczasie dwa spotkania LM - rewanz z Kanonierami (tu powinno byc latwiej) i pierwszy mecz 1/4 LM.

4

Nad Realem mamy 12 punktow przewagi, zostalo 12 kolejek do konca, a jutro w Madrycie 12 stopni - przypadek?

0

rozumiem postawies zwycięstwo City w Finale, a nie w 90 minutach?

2

Messi ma juz na rozkladzie dwie druzyny w La Liga ktorym strzelil co najmniej 20 goli:

Atletico
Sevilla

dobrze by bylo aby do tych zespolow dolaczyl Real

0

rekord Martina bedzie niesamowicie trudny do pobicia. Ronaldo był bardzo blisko bo mial 17 spotkan z rzedu z golem u siebie w La Liga, ale w meczu co ciekawe z Espanyolem nie strzelil bramki i nie wyrownal tego osiagniecia.

1

plusik ode mnie za porównanie z młodymi antylopami :)

22

Ciekawostka na szybko:

To juz 8 z rzedu mecz na Camp Nou w lidze z golem Leo Messiego

1

albo wyprowadza na prowadzenie/

Moge powiedziec, ze to 6 gol z rzutu wolnego Messiego w tym sezonie

1

Messi zalicza 8 sezon z rzędu z co najmniej 30 bramkami w sezonie.

To juz 6 gol z rzutu wolnego Messiego w tym sezonie

2

Geniusz Messiego!!!

0

Messi mogl strzelil beposrednio z roznego

0

no to na pewno, w tym meczu byli jednak slabszym zespolem i zasluzenie to City wygrywa

0

w zadnym razie - specjalista od 11 CR juz nie raz pokazywal jak sie spalal w takich moemntach

0

ja wiem zobacz jak Argentyna strzelala z Chile - czesto tak druzyny strzelaja bo sa wielkie nerwy

0

Caballero nie wierzy

0

Puchar dla City

0

Cabaleero jest ohaterem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?