0

nie zapominam - napisalem przeciez "jesli chodzi o Real" :)

Inna sprawa ze ja mimo wszystko nie uwazam Atleti za klub grozniejszy - oni czesto wygrywaja malo roznice, ale to sprawia ze jest duza szansa, ze sie potkna

0

A tymczasem Chelsea na 2-1

0

Alez mamy komfort jesli chodzi o Real w lidze.

Jezeli nawet przegramy w lidze z Madrytem, to oprocz tego mozemy pozwolic sobie na 2 porazki i tak bysmy zostali mistrzami przy zalozeniu, ze Real wygralby wszystko do konca (Czego nie zrobila zadna druzyna w historii na 13 kolejek przed koncem)

0

To co walczymy o mistrzostow Hiszpanii juz tylko na PlayStation?

1

dobra juz nie przesadzajmy

0

Moze nie bede komentowac co mysle o grze Realu bo poszedlbym do wiezienia.

Wiem jak w tym meczu zagral CR, ale nie powiem.

Takich tekstow zaraz tu bedzie multum.

A tak powaznie - milego wieczoru !!!!

0

Ole ole ole :) 9 punktow przewagi !!!

0

ostatecznie to wciaz Ronaldo bedzie zagrozeniem, bo on im jednak strzela te gole.

0

dobrze ze w klasyku nie wyciagal - np. strzal Neymara mogl wyciaganac - przeszlo mu pod pacha

0

Brawo Albentosa!!!

0

akurat za spalone odpowiedzialni sa sedziowie liniowi, wiec niech Ci komentatorzy przestana po nim jezdzic. Trudno zeby sedzia glowny podejmowal sie decyzji skoro nie biega po linii - on po prostu musi sie tutaj zdawac na asystentow.

0

Ciekawostka - pamietam jak na poczatku seoznu niektorzy pisali, ze liga sie wyrownuje itp itd - prawda jaest taka, ze od kilku lat niewiele sie zmienia. Są 3 mocne zespoly - Barca, Real i Atleti - choc w przypadku Atleti tylko w jednym sezonie wbili sie na poziom punktowy Barcy i Realu wteyd gdy zdobyli mistrzostwo.

Tak czy inaczej macie odpowiedz, ze liga wcale sie specjalnie nie wyrownuje, a mistrzostwo ponownie bedzie decydowac sie na poziomie 90 punktow.

0

aha a teraz to gwizdza spalone?

0

Alez to obronil

0

brawo Kameni!!!!

0

no i rzut karny

0

Saplony ewidentny

1

co ten Płaczek znowu odwala?

0

Dobrze ze Jese nie trafil

0

Swoja droga zeby oni chociac dali sie Navasowi wykazac, a jeden dal podanie, a drugi kompletne pudlo

0

no i kolejna sytuacja - zaraz pewnie bedzie rewanz Realu

0

co by nie mowic my tez wczoraj troche tego szczescia mielismy

0

co to byl strzal czy podanie do Navasa?

0

sojwa droga jezeli ktos porownuje co weekend mecz Barcy z Realem to jest smieszny, bo czesto takie porownania nie maja wiekszego sensu (rozne druzyny, rozny stan druzyny, rozna sytuacja w lidze, rozny terminarz np. PK i mecz LM w innym tygodniu) - wiec nie ma co sie przejmowac ich porownaniami.

1

Pamietam te interwencje, alez bylo blisko - a pozniej cieszylismy sie z triumfu w LM :))

0

Pisanie o meczu z Celta ze mógł sie inaczej potoczyć to w sumie argument odnośnie każdego spotkania. Od drugiej połowy ciągnęliśmy mocno Celte - 2 razy nie wpadło a pózniej zaczęło wchodzić. Jednak akurat Celta była w tym meczu mocno osłabiona wiec - nie wrzucamy wszystkich spotkań w ramach jednej argumentacji

0

" przeginany pale" to chyba przeginany utrzymując taka serie zwycięstw i spotkań bez porażki. Spójrz na poprzednie sezony i pokaz mi taki w którym mistrz nie miał co najmniej kilku meczów gorszych na wyjazdach. Od 2 miesięcy gramy co 3 dni i myśle ze w większości jest to jednak kwestia odpowiedniego szafowania siłami. Real np w poprzednim sezonie miał serie zwycięstw u wygrywał pewnie wszystko co mógł a pózniej spuchli. Na wyjazdach zreszta takie mecze jak ten z Malaga zawsze sa trudne - bo oni maja dobra defensywę ( spójrz na nasze mecze z Malga w ostatnich latach). Zobacz jak np Real meczy sie na wyjazdach ( mecz z Granada).

0

Co innego napisać ze drużyna nie zagrała dobrego meczu (co jest faktem) a co innego napisać to co kolega wyżej - pisanie o miernotach itp itd - bez przesady. Poza tym nie zapominajmy ze to był mecz wyjazdowy a to tez wpływa na grę drużyny. Po prostu komentarz poniżej poziomu

1

Ogarnij sie - kolejny któremu sie poprzewracało nie powiem gdzie - mecz wyjazdowy przed arcyważnym spotkaniem - do tego kilka sytuacji stworzyliśmy. Mecz zakończony zwycięstwem - piękna seria trwa. Po raz kolejny zapytam co byś pisał jak u to Barca przegrała z Realem 0-4

0

Raczej maladze nie nastukaja - Malaga ma dobra defensywę i niezłego bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?