mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie zapominam - napisalem przeciez "jesli chodzi o Real" :)
Inna sprawa ze ja mimo wszystko nie uwazam Atleti za klub grozniejszy - oni czesto wygrywaja malo roznice, ale to sprawia ze jest duza szansa, ze sie potkna
0
A tymczasem Chelsea na 2-1
0
Alez mamy komfort jesli chodzi o Real w lidze.
Jezeli nawet przegramy w lidze z Madrytem, to oprocz tego mozemy pozwolic sobie na 2 porazki i tak bysmy zostali mistrzami przy zalozeniu, ze Real wygralby wszystko do konca (Czego nie zrobila zadna druzyna w historii na 13 kolejek przed koncem)
0
To co walczymy o mistrzostow Hiszpanii juz tylko na PlayStation?
1
dobra juz nie przesadzajmy
0
Moze nie bede komentowac co mysle o grze Realu bo poszedlbym do wiezienia.
Wiem jak w tym meczu zagral CR, ale nie powiem.
Takich tekstow zaraz tu bedzie multum.
A tak powaznie - milego wieczoru !!!!
0
Ole ole ole :) 9 punktow przewagi !!!
0
ostatecznie to wciaz Ronaldo bedzie zagrozeniem, bo on im jednak strzela te gole.
0
dobrze ze w klasyku nie wyciagal - np. strzal Neymara mogl wyciaganac - przeszlo mu pod pacha
0
Brawo Albentosa!!!
0
akurat za spalone odpowiedzialni sa sedziowie liniowi, wiec niech Ci komentatorzy przestana po nim jezdzic. Trudno zeby sedzia glowny podejmowal sie decyzji skoro nie biega po linii - on po prostu musi sie tutaj zdawac na asystentow.
0
Ciekawostka - pamietam jak na poczatku seoznu niektorzy pisali, ze liga sie wyrownuje itp itd - prawda jaest taka, ze od kilku lat niewiele sie zmienia. Są 3 mocne zespoly - Barca, Real i Atleti - choc w przypadku Atleti tylko w jednym sezonie wbili sie na poziom punktowy Barcy i Realu wteyd gdy zdobyli mistrzostwo.
Tak czy inaczej macie odpowiedz, ze liga wcale sie specjalnie nie wyrownuje, a mistrzostwo ponownie bedzie decydowac sie na poziomie 90 punktow.
0
aha a teraz to gwizdza spalone?
0
Alez to obronil
0
brawo Kameni!!!!
0
no i rzut karny
0
Saplony ewidentny
1
co ten Płaczek znowu odwala?
0
Dobrze ze Jese nie trafil
0
Swoja droga zeby oni chociac dali sie Navasowi wykazac, a jeden dal podanie, a drugi kompletne pudlo
0
no i kolejna sytuacja - zaraz pewnie bedzie rewanz Realu
0
co by nie mowic my tez wczoraj troche tego szczescia mielismy
0
co to byl strzal czy podanie do Navasa?
0
sojwa droga jezeli ktos porownuje co weekend mecz Barcy z Realem to jest smieszny, bo czesto takie porownania nie maja wiekszego sensu (rozne druzyny, rozny stan druzyny, rozna sytuacja w lidze, rozny terminarz np. PK i mecz LM w innym tygodniu) - wiec nie ma co sie przejmowac ich porownaniami.
1
Pamietam te interwencje, alez bylo blisko - a pozniej cieszylismy sie z triumfu w LM :))
0
Pisanie o meczu z Celta ze mógł sie inaczej potoczyć to w sumie argument odnośnie każdego spotkania. Od drugiej połowy ciągnęliśmy mocno Celte - 2 razy nie wpadło a pózniej zaczęło wchodzić. Jednak akurat Celta była w tym meczu mocno osłabiona wiec - nie wrzucamy wszystkich spotkań w ramach jednej argumentacji
0
" przeginany pale" to chyba przeginany utrzymując taka serie zwycięstw i spotkań bez porażki. Spójrz na poprzednie sezony i pokaz mi taki w którym mistrz nie miał co najmniej kilku meczów gorszych na wyjazdach. Od 2 miesięcy gramy co 3 dni i myśle ze w większości jest to jednak kwestia odpowiedniego szafowania siłami. Real np w poprzednim sezonie miał serie zwycięstw u wygrywał pewnie wszystko co mógł a pózniej spuchli. Na wyjazdach zreszta takie mecze jak ten z Malaga zawsze sa trudne - bo oni maja dobra defensywę ( spójrz na nasze mecze z Malga w ostatnich latach). Zobacz jak np Real meczy sie na wyjazdach ( mecz z Granada).
0
Co innego napisać ze drużyna nie zagrała dobrego meczu (co jest faktem) a co innego napisać to co kolega wyżej - pisanie o miernotach itp itd - bez przesady. Poza tym nie zapominajmy ze to był mecz wyjazdowy a to tez wpływa na grę drużyny. Po prostu komentarz poniżej poziomu
1
Ogarnij sie - kolejny któremu sie poprzewracało nie powiem gdzie - mecz wyjazdowy przed arcyważnym spotkaniem - do tego kilka sytuacji stworzyliśmy. Mecz zakończony zwycięstwem - piękna seria trwa. Po raz kolejny zapytam co byś pisał jak u to Barca przegrała z Realem 0-4
0
Raczej maladze nie nastukaja - Malaga ma dobra defensywę i niezłego bramkarza