1

2 miesiace mielismy kontuzjowanego najlepszego pilkarza -czyli Messiego, a na pcozatku sezonu wypadl nam jeszcze Neymar.

W Realu w wielu tych spotkaniach w ktorych tracili punkty grali Ci najlepsi, a przynajmniej 2/3 ich tria BBC.

0

raczej slabo Villareal ma duzo cieszy terminarz - sporo wyjazdow i tylko mecz z nami maja u siebie - to raczej oznacza pewne 3 miejsce dla Bialych

2

Adrian Villareal 3-0 i juz rozstrzygnal sprawe. 2 pkt za Smietankowymi staly sie faktem,

7

a moze dlatego, ze dla wielu postronnych obserwatorow naturalnym jest wspieranie kopciuszka - uwzgledniajac gdzie ten zepsol by rok temu i co pokazuje ze swoim budzetem to musi budzic szacuenk i wiele osob, w tym zycyzloby sobie zeby to Licester wygralo Premier League.

0

mozna pewne rzeczy różnie zinterpretowac, ale w sumie uwzgledniajac, ze sam Suarez zmarnowal dwie sertki waptie zeby to bylo zdenerwowanie czy pretensja w stosunku do Neya.

Tak samo jest z radoscia z bramki - Messi biegnie do Neymara dziekowac za podanie (znowu mecz z Arsenalem), a Cr biegnie pokazac, ze jest Najlepszy :).

0

Villareal 2-0 - Smietankowi powinni coraz bardziej ogladac sie za siebie

1

tak tak - chodzilo mi o to, ze remis zawsze jest mozliwy, ale w porazke Barcy nie wierze :)

0

chodzilo mi o porazke Barcy

1

wydaje mi sie, ze mozemy zremisowac, ale w porazke oslbionej Sevilli (bez Banegi i bez Krychowiaka) to naprawde ciezko uwierzyc

1

ale by byla beka jakby nie dosc, ze Real skonczyl na 4 miejscu, to jeszcze Suarez by zdobyl Pichichi - mimo, ze Barca gra o majstra, a Real o Pichichi :)

0

Ogladalem sobie skrot meczu z Arsenalem i spojrzalem na reakcje Suareza jak Neymar nie trafil do bramki Cecha po główce. Widac bylo, ze zalezalo mu zeby Barca podwyzszyla na 3-0 i zapewnila sobie spokoj i ze to kolega z druzyny strzeli bramke.

W Realu niektorzy zawonidcy maja pretensje do innych jak Ci strzela bramke :)

Wiem, ze temat byl juz poruszany, ale jakos tak w glowie zrodzilo mi sie od razu to porownanie :)

0

Gol dla Villareal Baptistao zmniejsza dystan Villareal do Smietankowych do 2 punktow

0

to pokazuje, zebys,my rozgraniczali to co dzieje sie w lidze od LM

1

A teraz wyobrazcie sobie taka sytuacje w LM:

Atletico remisuje z PSV u siebie 1-1 i to Holendrzy awansuja.

Real w 1/4 trafia wlasnie na PSV. Do tego inna para tworzy sie nastepujaco: Zenit/Benifica - Wolfsburg. Pozniej w 1/2 LM Real trafia wlasnie na kogos z tej pary i wlasciwie jest w finale. Takie sa prawa w LM, wiec w lidze mozemy sie smiac z Realu ale w LM wciaz maja spore szanse na wygrana.

0

niestety z LM jest tak, ze moga to zrobic - juz nie raz w historii tak robili, ze w lidze zajmowali miejsca nie premiujace startem w kolejnej edycji LM, a LM wygrywali (sezon 97/98 i sezon 99/00)

W sezonie 99/00 w lidze skonczyli bodajze na 5 czy 6 miejscu, a LM wygrali

0

Villareal za chwile zaczyna pogon za Bialymi

0

dotknelo ich przeciez nieszczescie - nie moga miec 11 Kapitanów Grzmotów, a wowczas mieliby majstra, wiec troche wspolczucia , a nie zaraz brka szacunku :)

0

aha i tez mi sie wydaje, ze niektorym o to chodzi zeby po prostu wlozyc wszedzie szpile - nawet jak juz nie ma miejsca gdzie.

1

dokladnie pelna zgoda - takie gdybanie Steca.

Dodatkowo nagle sugeruje sie, ze Ronaldo w Realu to ma chlopcow z okregowki do pomocy. Przeciez od lat tacy gracze jak Ozil, DI Maria, teraz Bale, Benzeama, Isco, James to sa gracze najlepsi na swiecie i tyle patelni ile od nich dostal to nie sposob zliczyc. W meczu z Atletico co najmniej 2 swietne pilki dostal.

Jakby sobie poradzil Messi w Realu - sądzę, ze lepiej niz Cr - ile trofeow indywidualnych / druzynowych by zdobyl Messi gdyby gral w Realu - tego nikt sie nie dowie :), wiec gdybanie bez sensu.

Inna sprawa, to to, ze Messi rozstrzygał bardzo wazne spotkania wlasciwie w pojedynke (final PK - i tak jego bramka), polfinal LM z Realem i jego rajd, polfinal z Bayernem, final LM i strzal z dystansu - to sa momenty gdzie widac ile Leo sam od siebie daje. CR owszem strzelal wiele goli w waznych meczach w karierze, ale np. z 3 finałów LM w dwoch komplenie zawiodl (2009,2014), a w trzecim (tym z 2008) strzelil gola z glowki , rozegral pare dobrych akcji, ale w kluczowym momencie - jako jedyny gracz Czerownych Diabłów spartolil karnego i tak moglbym wymieniac.

0

Ale kradziez meczu Sociedad Malaga - sedzia dwa razy w jednej akcji pomylil sie ze spalonym

1

A tutaj artykul Steca o Realu, CRze i rowniez czesciowo o Messim:

http://rafalstec.blox.pl/html

2

najwyzsza porazke z Realem ktora ja kojarze to ostatni sezon Rijkaarda i rok 2008. Po wykonanym szpalerze Barca przegrala 1-4.

Dla nas gola strzelil Henry po podaniu Messiego.

1

porazka 11-1 moze i byla bolesna pod wzgledem wyniku, ale jak wiadomo sytuacja z nia zwiazana byla co najmniej kontrowersyjna i nie mowie tu o bosikowych aspektach

1

przeciez to byla symulka - proponuje odtworyzc sobie powtorki - napastnik uginal nogi jeszcze przed ewentualnym kontaktem. Ewidentna proba wymuszenia.

0

jak to mowia:

sa kłamstwa, bezczelna kłamstwa i statystyki :)

2

uff juz myslalem ze Laohoz da karnego za ta symulke a on pobiegl z zolta krtka za symulke - dobra decyzja

0

ja tez - pare kelejek temu Rayo bylo jeszze w strefie spadkowej, ale teraz juz stoja niezle i dobrze bo taki klub powinien grac w La Liga

1

Alez koncowka meczu Betis - Rayo, Betis cisnie, ale wciaz 2-2

0

po co on ma im patrzec w oczy? Jak to Cr mowi, on nie rozmawia z kolegami z zespolu - to nie jest wazne:)

0

ok zmienione widze, ze koelga dopisal słowo ligowych, bo chyba go nie bylo - bo przeciez Real tez wygral z Barca w PK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?