1

Jak mowa o kartkowania to nie nogę zapomnieć o tej akcji Mourinho - Dudek - Iker i ta rola naszego golkipera bezcenna

1

Naprawdę padło 68 tys bramek samobójczych w rozgrywkach w Hiszpanii;)?

0

kolega nie pisal, ze odrobia - tylko zeby nie przegrac - bo wtedy zakonczy sie nasza passa 28 spotkan bez porazki

0

Nie do końca - bo nie co roku gramy w SPH, SPE i KMS czyli to daje 5 spotkań więcej w tymbwyjaD do Japonii. Noi sa ME w 2016 co skarbca terminarz ligowy

0

Roma nie ma najmniejszych szans - dostanie niezle becki od Realu

0

Akurat to byl ich pierwszy naprawde slabszy mecz, ale generalnie to jemu chodzilo zeby nie oceniac goscia po 5 spotkaniach, w tym 3 miazdzacych zwyciestwach (ale z ogorkami), 1 pechowym remisie (Cejudo zaliczyl strzal zycia) i dzisiejszym kiepskim ale wygranym spotkaniu.

0

"a Barcelonie nigdy nie wychodziła na dobre duża przewaga pktowa." - naprawde??

sezon 08/09 w sumie na dobre wyszla duza przewaga bo bylo z czego tracic a sezon zakonczyl sie trypletem. Sezon 10/11 rowniez mielismy niezla przewage, w sezonie 12/13 duza przewaga dala nam mistrzostwo :)

Ja chce duza przewage - jezeli mozna :)

0

" po zaległym meczu będzie 7," - to jest dosc kadegoryczne stwierdzenie - jeszcze zebysmy grali z Gijon u siebie - ale jak widac mecze wyjazdowe to wcale nie taka oczywista sprawa.

Nasze ostatnie ligowe wyjazdy (Valencia remis, Espanyol remis, Malga wygrana 2-1 i dzis Levante) - wiec dlatego narazie mamy 4 pkt - a co dalej to poczekajmy.

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

nie podisujmy sobie 3 pkt przed meczem - jasne jestesmy faworytami, ale na ten moment sa 4 pkt.

1

Malaga 2-1, Atletico tez tylko 2-1, Levante (do 90 minuty bylo 1-0)

Na poczatku sezonu z Bilbao 1-0, Malaga 1-0, Atletico 2-1, Las Palmas 2-1

Troche tych spotkan 1 bramka wygralismy

A Real np. sfrajerzyl z Valencia, czy Atletico

1

W sumie cala czolowka zaliczyla sredni weekend a wszyscy wygrali:

Atletico z Eibar 3-1
Levante - Barcelona 0-2
Granada - Real 1-2

0

warto by sobie przypomniec mecz Realu z Granada na SB - wtedy tez tylko jedna bramka Real wygral

1

nie to byla Granada - dokladnie sezon 12/13

4

tak ukladaja, zeby w tym okresie miedzyswiatecznym ustawic tzw hit Premier League

0

spoko - po prostu podalem argumenty, ze jak Barca grala o 12 to potrafila strzelac wiele bramek i wygrywac wysoko - wiec uznalem ze Twoje przypuszczenia sa niesluszne :)

0

i do tego podobno Nolito sie nie ogarnie

0

haha - to wlasnie swiadczy o tym co oznacza mecz Macnhester Chelsea w ostatnich 2-3 latach.

0

zgadzam, ze bramki nie przesadzaja jeszcze o jakosci widowiska, ale jak na hit Manchester Chelsea i pilkarzy jacy tam graja i za jakie pieniadze - to bez przesady

Co do porownywania naszych spotkan - to nie wiem czy to odniesienie sie jest wlasciwe - bo dla postronnego widza (nie kibica Barcy) wiekszosc spotkan moze byc uznana za nudna jak flaki z olejem, bo Barca najczesciej miazdy rywali.

Co do dzisiejszego spotkania z Levante, to nie obfitowalo w sytuacje, ale ja jako kibic Barcy troche sie stresowal przy tym 1-0 przez dluzszy czas :)

0

dlatego nie odnosilem sie do tego - natomiast odnosilem sie do krytykowania postawy Barcy w związku z godziną meczu.

0

ja bym z ta godzine 12 juz nie przesadzal - pare razy gralismy i to byly bardzo dobre mecze w naszym wykonaniu np. Rayo w poprzednim sezonie.

Wiele zalezy od przeciwnika / czy mecz jest w domu czy na wyjezdzie i kilku innych kwestii (np. terminarz w tym okresie nie rozpieszczal)

3

Wielki hit Premier League nie zawodzi - jest slynne 0-0 i tzw mecz walki :)

0

a jakby sedzia uznal prawidlowego gola Leo, jakby Suarez wykorzystal swoja setke - to moze bysmy wygrali 3-2 - takie gdybanie nie ma sensu

0

Nolito na pewno nie zagra z nami? To dodatkowy plus - ktorego nie uwzglednilem - wiem ze pauzuje, ale nie wiem kiedy ma sie wykurowac.

Do tego ostatnio Celta w meczu z Sevilla pokazala, ze forma z poczatku sezonu jednak co nieco odplynela

1

nie na tyle zeby Porto chcialo go zatrzymac - ten sezon w wykonaniu Tello bardzo przecietny

0

Wydaje mi sie, ze mecz z Celtą u siebie bedzie duzo latwiejszy niz te z Malga, Atletico czy dzisiaj z Levante.

Wiem, ze czesc z was przypomni mi 1-4 i 0-1 z poprzedniego sezonu na Camp Nou - tylko:

a) ten pierwszy mecz byl na wyjezdzie
b) w tym drugim Barca rozegrala naprawde dobre zawody tylko brakowalo wykonczenia

Celta nie potrafi gral murarki - a to generalnie nam odpowiada. Dodatkowo wydaje mi sie, ze Neymar moze cos wiecej ukasic, bo ostatnio troche mniej strzela.

2

niezly sklad - ja bym jednak dal odpoczac celemu MSN

0

wpisz sobie Swiecicki Messi i zobacz sobie jego posty na twiterze

14

1) Niektorzy chyba zapominaja, ze ten mecz byl meczem wyjazdowym, a w takich spotkaniach zawsze jest ciezej o punkty ( wystarczy posluchac Enrique z konderencji przed tym meczem).

2) Levante jest w strefie spadkowej i dla ich kazdy punkt jest jak o zycie

3) Sa mecze latwiejsze jak ten z Bilbao (6-0), czy z Valencia 7-0 w PK a sa takie ze kazda bramka jest na wage tytulu (Malaga 2-1, Atletico 2-1 i dzis Levante 2-0)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?