mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie bedzie - ale nie bedzie tez mozna mowic o dobrym porownaniu z tamtymi spotkaniami, czy tez wielkim rewanzu.
0
Taka ciekawostka - Celta jest jedyna druzyna w La Liga ktorej Messi nie strzelil w jednym spotkaniu przynajmniej 2 bramek (zawsze max 1 gol).
Nie licze tutaj Las Palmas - z ktorym Leo gral ledwie pare minut i zszedl z kontuzja.
0
no i przede wsyzstkim Celta jest bardzo oslabiona kadrowo
1
przede wszystkim w tamtych meczach Celta dysponowala swoim najlepszym skladem, teraz bedzie musiala polowe rezerw wystawic. Do tego Augusto Fernandez odszedl do Atleti.
0
zdecydowanie to bedzie to okienko transferowe, gdzie trzeba kupic mlodego stopera / jak mowisz dobrego zmiennika dla Alby jak odejdzie Adriano i w zaleznosci od rozwoju sytuacji dobrego zmiennika dla MSN - znowu dodam najlepiej mlodego, ktory pogodzi sie z rola ze nie zawsze bedzie gral w pierwszym skladzie.
W pomocy pewnie powrót Suareza i moze Halilovica -zobaczymy do konca sezonu jak obaj beda sobie radzic.
Wówczas w tym okienku do pomocy nikogo nie bedziemy potrzebowac, a za rok priorytetem bylby gracz do pomocy - szczgolnie jezeli nikt z mlodych (Suarez, Roberto, Halilovic) nie potrafilby na dobre udzwignac presji - choc tym sezonem Roberto pokazuje, ze ewidentnie sie przelamal.
0
tez mi sie wydaje, ze potrzeba dwoch graczy:
- mlodego srodkowego obroncy
- mlodego napastnika
Jeszcze jeden sezon z taka pomoca powinnismy dac rade:
Rakitic - 28 lat
Busqiets - 28 lat
Iniesta - 32 lata
Roberto - 24 lata
Turan - 29 lat
ew. zawsze na DM - Mascherano
i mozliwy powrot Halilovica i Suareza
Jednak w kolejnym roku jeszcze by sie okazalo, ze Halilovic, Suarez i Roberto - zaden z nich nie jest w stanie grac w pierwszym skladzie na najwyszym poziomie, to wowczas zakup pomocnika stanie sie priorytetem
11
jezeli teraz nie kupilismy Nolito to latem jego kupno bedzie tym bardziej niepotrzebne - 20 milionow za kolejnego 30 latka.
Jeszcze teraz bronil sie ten transfer, ze jest potrzebny na tu i teraz i ze bedzie tym niezbedny zmiennikiem dla MSN, ktory moze dac wartosc dodanamimo wieku.
Jednak w lato bedzie sporo czasu na rozejrzenie sie za dobrym zmiennikiem jednak troche mlodszym.
3
faktycznie dwie - tak sma jak Griezman, Nolito, Vela, i Godin
2
ma 3 lub 4 o ile kojarze
0
Nie dziwne, ze nie chce grac na Camp Nou - rowniez patrzac z perspektywy ubieglego roku
0
Bilbao dostanie baty na Bernabeu - przesledz sobie wyniki Basków w ostatnich latach na Bernabeu ale rowniez na Camp Nou zeby zobaczyc, ze ta druzyna sprawiala problemy nam i Realowi jedynie u siebie. Teraz skonczy sie podobnie na pewnej wygranej Smietankowych.
0
Najblizszy weekend bedzie weekendem spotkan Barcy i Realu z zespolami ktore potrafia powalczyc, ale beda bardzo oslabione.
Zarowno Bilbao (brak san Jose, Iniaki Wiiliams, prawdopobonie Etxeity), a w przypadku Celty to juz niemal polowa sklady wypadnie na mecz z nami. Pewnie oba mecze skoncza sie wysokimi wygranymi gospodarzy.
1
Pilkarz moze byc podatny na kontuzje, a nie kontuzjogenny - wiec tak all in all niczego glupiego nie napisal. Kontuzjogenny oznacza dokladnie to co ten kibic napisal
0
ja akurat widzialem jego dwie symulki - ale dwie symulki to jest nic - w porownaniu do tego co robia inni. Jezeli nie widziales to zobacz sobie spotkanie Sociedad Barcelona zakoczone 2-2 i tam w koncowe Messi stara sie naciagnac arbitra na karnego. Drugi taki przypadek to w rep. Argentyny z Kostaryka na CA.
0
tak a jakim cudem przegrala z nami 1-7 :) - to jest dwumecz. Nie mowie, ze w Rzymie nie bedzie 1-1 lub 2-1 dla Realu, ale w rewanzu skonczy sie 3 lub 4-0. Przekonasz sie zreszta.
2
przeciez dla Matsa to jest wlasnie dobre, ze teraz gra - dzieki temu ze Barca dochodiz wysoko w CdR to in zbiera swoje spotkania. Co wiecej dla brmkrza taki mecz moze byc ciekawszy niz ten pierwszy, bo potencjalnie ma wiecej szans na interwencje :)
1
nie - ten sie nie liczy :) - do tego rekordu licza sie tylko te ktorych nie przegramy :)
1
pol-rezerwy, bo jednak Negredo, Mina np. to ich podstawowi gracze.
I jakby nie aptrzec graja u siebie
2
ja chcialbym powiedziec, ze ta Barca Enrique obronila LM i La Liga:)
0
Dajcie spokoj z ta seria - nie wiem czy pamietacie ale seria Guardioli tez nie skonczyla sie na meczu w ktorym walczylismy na calego, a na spotkaniu z Betisem w CdR po pierwszym spotkaniu ktore wygralismy 5-0.
0
nie wiem czy wiesz, ale seria Pepa tez skonczyla sie na meczu bez znaczenia (rewanzowe spotkanie 1/4 CdR z Betisem) - wiec w sumie spora analogia moze byc
0
o ile wiem to calkiem niedawno:
W sezonie 2010/2011 - polfinal z Almeria
0
wlasnie dlatego proponuje nie wracac do tego sezonu
1
proponuje nie wracac do sezonu 06-07
0
moga - zreszta chyba na rewanz z Getafe nie pojechaly nawet taki totalny rezerwy sklad, a calkiem nienajgorszy.
Inna sprawa, ze sezon 06-07 to jednak wielka masakra. Nie dosc, ze w CdR taka przegrana, to jeszcze ta koncowka LA Liga, gdzie Real robi jakies rzeczy kosmiczne w koncowkach, czy odrabail straty 0-3 (jak z Osasuna), no i w przedostatniej kolejsce Tamudazo, a na koniec mecz Realu z Mallorca, gdzie nadzieja nawet byla przez dluzszy czas.
2
mecz z Arsenalem bedzie kluczowy dla Lisow - jesli nie rpzegraja to naprawde moga marzyc o mstrzostwie - przy porazce - beda znowu miec na karku 3 druzyny pewnie - City, Totki i Arsenal wlasnie
0
A ja mam przeczucie ze Real bez problemu ogra Romę - Roma nie gra jakieś mega piłki.
0
Real wygra z Baskami u siebie - Bilbao Gra bez San Jose i Iniaki Williamsa.
Do tego Bilbao juz od niepamiętnych lat nie urwało punktow w lidze ani na Camp Nou ani na Bernabeu i zwykle dostaje niezłe baty. To zupełnie inna drużyna u siebie i na wyjezdzie w stosunku do tych wielkich
1
Wszystko zalezy od rozgrywek
Inne sa przepisy w La Liga i w Lidze Mistrzow, a inne w lidze angielskiej.
W lidze angielskiej chyba trzeba rozegrac x minut, zeby dostac medal np. - w lidze hiszpanskiej bodajze wystarczy jak jestes w kadrze.
w LM tez trzeba rozegrac minuty zeby byc oficjalnym zwyciezca - dlatego Bravo nie jest oficjalnym zwyciezca tego trofeum.
0
ok rozumiem- teraz z ciekaowisc spojrzalem w profil kolegi i teraz ma Barca i PSG