0

"a Barcelonie nigdy nie wychodziła na dobre duża przewaga pktowa." - naprawde??

sezon 08/09 w sumie na dobre wyszla duza przewaga bo bylo z czego tracic a sezon zakonczyl sie trypletem. Sezon 10/11 rowniez mielismy niezla przewage, w sezonie 12/13 duza przewaga dala nam mistrzostwo :)

Ja chce duza przewage - jezeli mozna :)

0

" po zaległym meczu będzie 7," - to jest dosc kadegoryczne stwierdzenie - jeszcze zebysmy grali z Gijon u siebie - ale jak widac mecze wyjazdowe to wcale nie taka oczywista sprawa.

Nasze ostatnie ligowe wyjazdy (Valencia remis, Espanyol remis, Malga wygrana 2-1 i dzis Levante) - wiec dlatego narazie mamy 4 pkt - a co dalej to poczekajmy.

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

nie podisujmy sobie 3 pkt przed meczem - jasne jestesmy faworytami, ale na ten moment sa 4 pkt.

1

Malaga 2-1, Atletico tez tylko 2-1, Levante (do 90 minuty bylo 1-0)

Na poczatku sezonu z Bilbao 1-0, Malaga 1-0, Atletico 2-1, Las Palmas 2-1

Troche tych spotkan 1 bramka wygralismy

A Real np. sfrajerzyl z Valencia, czy Atletico

1

W sumie cala czolowka zaliczyla sredni weekend a wszyscy wygrali:

Atletico z Eibar 3-1
Levante - Barcelona 0-2
Granada - Real 1-2

0

warto by sobie przypomniec mecz Realu z Granada na SB - wtedy tez tylko jedna bramka Real wygral

1

nie to byla Granada - dokladnie sezon 12/13

4

tak ukladaja, zeby w tym okresie miedzyswiatecznym ustawic tzw hit Premier League

0

spoko - po prostu podalem argumenty, ze jak Barca grala o 12 to potrafila strzelac wiele bramek i wygrywac wysoko - wiec uznalem ze Twoje przypuszczenia sa niesluszne :)

0

i do tego podobno Nolito sie nie ogarnie

0

haha - to wlasnie swiadczy o tym co oznacza mecz Macnhester Chelsea w ostatnich 2-3 latach.

0

zgadzam, ze bramki nie przesadzaja jeszcze o jakosci widowiska, ale jak na hit Manchester Chelsea i pilkarzy jacy tam graja i za jakie pieniadze - to bez przesady

Co do porownywania naszych spotkan - to nie wiem czy to odniesienie sie jest wlasciwe - bo dla postronnego widza (nie kibica Barcy) wiekszosc spotkan moze byc uznana za nudna jak flaki z olejem, bo Barca najczesciej miazdy rywali.

Co do dzisiejszego spotkania z Levante, to nie obfitowalo w sytuacje, ale ja jako kibic Barcy troche sie stresowal przy tym 1-0 przez dluzszy czas :)

0

dlatego nie odnosilem sie do tego - natomiast odnosilem sie do krytykowania postawy Barcy w związku z godziną meczu.

0

ja bym z ta godzine 12 juz nie przesadzal - pare razy gralismy i to byly bardzo dobre mecze w naszym wykonaniu np. Rayo w poprzednim sezonie.

Wiele zalezy od przeciwnika / czy mecz jest w domu czy na wyjezdzie i kilku innych kwestii (np. terminarz w tym okresie nie rozpieszczal)

3

Wielki hit Premier League nie zawodzi - jest slynne 0-0 i tzw mecz walki :)

0

a jakby sedzia uznal prawidlowego gola Leo, jakby Suarez wykorzystal swoja setke - to moze bysmy wygrali 3-2 - takie gdybanie nie ma sensu

0

Nolito na pewno nie zagra z nami? To dodatkowy plus - ktorego nie uwzglednilem - wiem ze pauzuje, ale nie wiem kiedy ma sie wykurowac.

Do tego ostatnio Celta w meczu z Sevilla pokazala, ze forma z poczatku sezonu jednak co nieco odplynela

1

nie na tyle zeby Porto chcialo go zatrzymac - ten sezon w wykonaniu Tello bardzo przecietny

0

Wydaje mi sie, ze mecz z Celtą u siebie bedzie duzo latwiejszy niz te z Malga, Atletico czy dzisiaj z Levante.

Wiem, ze czesc z was przypomni mi 1-4 i 0-1 z poprzedniego sezonu na Camp Nou - tylko:

a) ten pierwszy mecz byl na wyjezdzie
b) w tym drugim Barca rozegrala naprawde dobre zawody tylko brakowalo wykonczenia

Celta nie potrafi gral murarki - a to generalnie nam odpowiada. Dodatkowo wydaje mi sie, ze Neymar moze cos wiecej ukasic, bo ostatnio troche mniej strzela.

2

niezly sklad - ja bym jednak dal odpoczac celemu MSN

0

wpisz sobie Swiecicki Messi i zobacz sobie jego posty na twiterze

14

1) Niektorzy chyba zapominaja, ze ten mecz byl meczem wyjazdowym, a w takich spotkaniach zawsze jest ciezej o punkty ( wystarczy posluchac Enrique z konderencji przed tym meczem).

2) Levante jest w strefie spadkowej i dla ich kazdy punkt jest jak o zycie

3) Sa mecze latwiejsze jak ten z Bilbao (6-0), czy z Valencia 7-0 w PK a sa takie ze kazda bramka jest na wage tytulu (Malaga 2-1, Atletico 2-1 i dzis Levante 2-0)

0

"mentalny problem z grą ze słabszymi zespołami." - nie wiem co to za wnioski?

1) W wiekszosci Barca wygrywa dosc gladko z tymi ' slabszymi zespolami' - dzisiaj trzeba bylo powalczyc

2) Pamietaj, ze jest tez roznica miedzy meczem ze 'slabszym zespolem' u siebie i na wyjezdzie. Dzisiaj to byl mecz wyjazdowy.

3) Jak Barca ma problemy ze slabszymi zespolami, to kto ich nie ma - Atleti co rusz wygrywa mecze 1-0, 2-1 - Real gubil punkty s Gijon, Betisem, Malaga (u siebie)

1

bez przesady w meczu z Celta Barca stwarzala sporo okazji - wiec ciezko mowic o 'najbrzydzym'. Zreszta Celta grala swietnie i w sumie tam bylo kilka momentow w ktorych Barca mogla spokojnie wrocic do tego spotkania.

Jesli juz to najbrzydszy to byl mecz z Bilbao w SPH - tam Barca stworzyla jedna sytuacje przez caly mecz - glupie zachowanie Alvesa, wielblad Ter Stegena i bylo 0-4.

11

Dzieki tej asyscie Messi zalicza wlasnie 9 sezon z rzędu, gdzie zdobywa co najmniej 10 bramek i 10 asyst ( takie pilkarskie double-double)

0

mowiac rezerwy mam na mysli w ataku Sandro, Munira

w obronie Vermalen, Adriano, Mathieu,

Mozr Enrique kogos powola dodatkowo - tak czy inaczej dla podstawowoch gracyz bedzie to odpoycznek i pewnie czesc z nich nawet nie pojedzie na rewanz.

1

Dla tych co pisalei, ze jeden z komentatorów jest za Realem - tak Święcicki jest za Realem i uwazal, ze ZP dla Messiego w 2015 to taka sama farsa jak w 2010

0

i tak btw sproboj sensownie konstruować zdania - chyba chciales napisac "co najwyżej przecietnie", a nie "conajmniej przeciętnie" .
Tak BTW - co najmniej piszemy rozłącznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?