mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
w summie w tym okresie jest tak co roku:)
0
jakie Euro? Co ma Euro do PKa?
2
Tak jest bo pózniej w marcu i kwietniu jest liga mistrzów wiec jest to zrozumiałe :)
0
Mimo wszystko chyba najgorszy los to Sevilla
0
Słyszałem ze planują kolejna modernizacje kibli :)
0
Teraz gramy z Celta - czy znow losowanie?
0
Niedobrze - czyzby kontuzja Neya po tym strzale? ://
0
Barca zaraz bedzie swietowac 9 polfinal w ostatnich 10 latach w CdR
0
to chyba Roberto napedzil te akcje tym podaniem do Leo
0
Tak jest - jakzw wazne bramka!!!
0
mozemy przegrac 3 bramkami ,bo wtedy licza sie mecze bezposrednie, a w malej tabeli to Polska ma najlepszy bilans
0
Spoko - to mamy nawet niemaly zapas z Chorwacja - dobrze sie zlozylo ze ogrlaimsy Francje tyloma bramkami
1
Sevilla szczęśliwa dla Barcelony sie okazała
0
Real gra z Baskami u siebie - Athletic od dobrych paru lat zbiera baty zarówno na Camp Nou i Bernabeu.
0
Pisalem, ze sa mecze jak z Valencia, Deportivo czy dzisiaj z Malaga, gdzie szala zwyciestwo moze pojsc w obie strony i wazne jest to, zeby w tych meczach wycissnac ile sie da. Wreszcie udalo sie wygrac taki wyrownany mecz.
Wlasnie w poprzednim sezonie mozna powiedziec, ze meczami z Valencia (d i w), Bilbao (d), Almeria (w) czy Celta (w) wygralismy majstra. Wiadomym jest to, ze jak Rayo przyjedzie na Camp Nou czy Bernabeu pytanie jest nie czy tylko ile.
2
a ja "Nasza gra od paru miesięcy jest dosyć kiepska" :)
0
graja z Betisem - wiec powinni sobie poradzic
0
mecze teraz z Athletic, Atletio, LEvante i ewentuianie polfinal CdR z Atletico - nielatwe spotkania poza Levante
1
Z najciezszych wyjazdow zostaly nam:
1) Sociedad
2) Villareal
1
ja bym powiedzial, ze to kwestia ligowych rozgrywek - w meczach pucharowych różnice bramek maja juz niebagatelne zneczenie.
Turbo wazne zwyciestwo - bez Pique, Alby i Neymara - na trudnym terenie.
0
Jakiez wazne to zwyciestwo!!!
Z wyjazdowych najciezszych spotkan zostaly nam Villareal i Real Sociedad
0
dokladniej to byl Puchar Europy
0
Przeciez Juve zaplacil za Dybale ponad 30 mn - za mniej niz 60 nie sprzedadza.
0
mozna powiedziec, ze 1 poker nawet
2
Ranking asyst z LM (all time)
Assists Assist name
30
Ryan Giggs
25
Cristiano Ronaldo
22
Lionel Messi
21
Zlatan Ibrahimovic
19
Mesut Ozil
18
Frank Lampard
18
Karim Benzema
18
Thierry Henry
17
Wayne Rooney
17
Xavi
16
Arjen Robben
16
Franck Ribery
16
Francesc Fabregas
15
Andres Iniesta
15
Thomas Muller
14
Wesley Sneijder
14
Raul
13
Dani Alves
12
Juan Sebastian Veron
12
Nani
12
Bastian Schweinsteiger
12
Kaka
12
David Beckham
11
Didier Drogba
11
Florent Malouda
11
Angel Di Maria
11
Clarence Seedorf
10
Toni Kroos
10
Hulk
10
Luis Figo
10
Philipp Lahm
10
Marcelo
9
Samir Nasri
9
Steven Gerrard
9
Ronaldinho Gaucho
9
Fernandez Gabi
9
Ashley Cole
9
Ruud van Nistelrooy
9
Douglas Costa
8
Andrea Pirlo
8
Isco
8
Darijo Srna
8
David Alaba
8
Jesus Navas
8
Mario Gotze
8
Gareth Bale
8
Robert Lewandowski
8
Luis Antonio Valencia
8
Blaise Matuidi
8
Luis Suarez
0
to fakt- o ile gra w pierwszym skaldzie byla zasadana pod nieobenosc Neya i Suareza, to na druga polowe mogl juz nie wychodzic przy wyniku 1-0 dla nas.
0
Macki Pereza;)?
11
Widac z wypowedzi, ze chyba z Luisem Messi ma lepsze relacje nawet niz z Neymarem. Zreszta pewnie tez dlatego to wlasnie w ZP Messi dal Suareza na 1 miejscu - oczywiscie poza klasa jaka Luis pokazywal na boisku.
1
Norwegia ma 4 punkty rowniez - bo mecz z Islandia sie nie liczy -a Islandia odpadla
0
ok spoko - pozdrawiam i do nastepnej dyskusji :)