mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a Ty ponownie błędnie napisales ze to byl rozny :) - wiec uszczegolowilem, ze tam sedzia gwizndal faul Javiera.
21
CO by nie mowic Mallenco bardzo dobrze prowadzil te zawody - wlasciwie nie kojarze jakiejs blednej decyzji - wszystkei kartki idealnie jak powinny byc, w przypadku linowych - spalone tez ok
0
to byl rzut wolny - po faulu Mascherano na Carasco
0
Wciaz bedzie bardzo wazny i do tego meczu (jak pisalem) ja bym jeszcze nic nie wrozyl. Wiadomo ze sytuacja jest niesamowicie korzystna w lidze, ale przy ewentualnej porazce z Realem zostaja nam 4 pkt przewagi (lub 5 uwzgledniajac lepszy dwumecz) i przy zalozeniu wygrania meczu zaleglego. To sporo - ale jednak nie jest to pewne mistrzostwo - jest sporo kolejek, sporo wyjazdow, o remis na wyjezdzie nie trudno. (nasze ostatnie mecze w lidze na wyjzadach Valencia, Espanyol, Malaga).
Zreszta wg mnie na koniec sezonu Real i tak lyknie Atletico - i to oni w perpsektywie sa grozniejszym rywalem w walce o tytul.
0
chyba przy wolnym
0
Z cyklu ciekawostek o naszym argentyśnkim Cracku:
Messi strzelił gola w szóstym z rzędu meczu na Camp Nou w lidze.
Messi jako najlepszy strzelec w historii La Liga ma juz 298 goli w lidze i jest zaledwie o jedno trafienie od najlepszego strzelca w hsitorii ligi francuskiej Delio Onnisa (299 goli)
0
mecz z Realem bedzie turbo istotny - wiec do tgo meczu ja sie powstrzymuje od autostrady bo jeszcze sporo meczow zostalo
0
uffff wazne zwyciestwo choc do rzutuw wolnego z 90 min dla Atleti trzeba bylo drzec o wynik
0
po prostu defensywa Atleti jest bardzo dobra - male przestrzenie nawet gdy brakowalo im 2 graczy.
0
3 bramki, 2 czerwone, kontuzja - grubo
0
z Realem to graja dopiero za pare ladnych kolejek wiec spokojnie
0
co to Atletico dzisiaj? kretysmki faul Godina
0
bravo wyjal 200 procentowa okazje!!!
0
specjalnie nie specjalnie - atak wyprsotowana noge z gory w dol powinien byc karany bardzo wysoko - trzeba oduczyc pilkarzy takich wejsc. Witsel tez mowiel, ze nie specjalnie, - tak samo jak fual na tym kolesiu z Arsenalu.
Mimo wszystko trzeba myslec - i jak dla mnie to powinna byc dwucyfrowa liczba meczow zawieszenia.
0
no ja tez - az sie zlapalem za glowe - w ogole dla mnie czerwo bylo bez znaczenia - tylko patrzylem co z Leo
1
Za takie ataki powinna byc pauza do konca sezonu - ataki wyprostowana noga od gory w dol powinny tak byc traktowane
0
moze i neispecjalnie, ale wyprostowana noga atakowal i trafil w Messiego - takie zagranie to powinna byc bardzo dluga pauza - bo to sa najgorsze mozliwe zagrania.
0
to powinna byc kara tak jak mowisz - po tkaich zagraniach m.in Wasilewski mial zlamanie.
Naprawde co to Atletico gra...
0
Bandycki atak - mogli byc złamanie masakra
2
Many remis!!! Ładnie to rozklepali
0
w stosunku do pucharu krola i do tego co kolega wyzej pisal (ze jest taka dluga przerwa w CdR pomiedzy 1/2 i finalem) niewiele to ma wspolnego. Od lat mecze 1/8,1/4 i 1/2 sa rozgrywane w styczniu i na poczatku lutego, gdyz w marcu i kweitniu jest LM. Euro nie ma tu nic do rzeczy.
0
Niech zaangażują sie w PK i na mecz z Realem :)
9
w summie w tym okresie jest tak co roku:)
0
jakie Euro? Co ma Euro do PKa?
2
Tak jest bo pózniej w marcu i kwietniu jest liga mistrzów wiec jest to zrozumiałe :)
0
Mimo wszystko chyba najgorszy los to Sevilla
0
Słyszałem ze planują kolejna modernizacje kibli :)
0
Teraz gramy z Celta - czy znow losowanie?
0
Niedobrze - czyzby kontuzja Neya po tym strzale? ://
0
Barca zaraz bedzie swietowac 9 polfinal w ostatnich 10 latach w CdR