0

a Ty ponownie błędnie napisales ze to byl rozny :) - wiec uszczegolowilem, ze tam sedzia gwizndal faul Javiera.

21

CO by nie mowic Mallenco bardzo dobrze prowadzil te zawody - wlasciwie nie kojarze jakiejs blednej decyzji - wszystkei kartki idealnie jak powinny byc, w przypadku linowych - spalone tez ok

0

to byl rzut wolny - po faulu Mascherano na Carasco

0

Wciaz bedzie bardzo wazny i do tego meczu (jak pisalem) ja bym jeszcze nic nie wrozyl. Wiadomo ze sytuacja jest niesamowicie korzystna w lidze, ale przy ewentualnej porazce z Realem zostaja nam 4 pkt przewagi (lub 5 uwzgledniajac lepszy dwumecz) i przy zalozeniu wygrania meczu zaleglego. To sporo - ale jednak nie jest to pewne mistrzostwo - jest sporo kolejek, sporo wyjazdow, o remis na wyjezdzie nie trudno. (nasze ostatnie mecze w lidze na wyjzadach Valencia, Espanyol, Malaga).

Zreszta wg mnie na koniec sezonu Real i tak lyknie Atletico - i to oni w perpsektywie sa grozniejszym rywalem w walce o tytul.

0

chyba przy wolnym

0

Z cyklu ciekawostek o naszym argentyśnkim Cracku:

Messi strzelił gola w szóstym z rzędu meczu na Camp Nou w lidze.

Messi jako najlepszy strzelec w historii La Liga ma juz 298 goli w lidze i jest zaledwie o jedno trafienie od najlepszego strzelca w hsitorii ligi francuskiej Delio Onnisa (299 goli)

0

mecz z Realem bedzie turbo istotny - wiec do tgo meczu ja sie powstrzymuje od autostrady bo jeszcze sporo meczow zostalo

0

uffff wazne zwyciestwo choc do rzutuw wolnego z 90 min dla Atleti trzeba bylo drzec o wynik

0

po prostu defensywa Atleti jest bardzo dobra - male przestrzenie nawet gdy brakowalo im 2 graczy.

0

3 bramki, 2 czerwone, kontuzja - grubo

0

z Realem to graja dopiero za pare ladnych kolejek wiec spokojnie

0

co to Atletico dzisiaj? kretysmki faul Godina

0

bravo wyjal 200 procentowa okazje!!!

0

specjalnie nie specjalnie - atak wyprsotowana noge z gory w dol powinien byc karany bardzo wysoko - trzeba oduczyc pilkarzy takich wejsc. Witsel tez mowiel, ze nie specjalnie, - tak samo jak fual na tym kolesiu z Arsenalu.

Mimo wszystko trzeba myslec - i jak dla mnie to powinna byc dwucyfrowa liczba meczow zawieszenia.

0

no ja tez - az sie zlapalem za glowe - w ogole dla mnie czerwo bylo bez znaczenia - tylko patrzylem co z Leo

1

Za takie ataki powinna byc pauza do konca sezonu - ataki wyprostowana noga od gory w dol powinny tak byc traktowane

0

moze i neispecjalnie, ale wyprostowana noga atakowal i trafil w Messiego - takie zagranie to powinna byc bardzo dluga pauza - bo to sa najgorsze mozliwe zagrania.

0

to powinna byc kara tak jak mowisz - po tkaich zagraniach m.in Wasilewski mial zlamanie.

Naprawde co to Atletico gra...

0

Bandycki atak - mogli byc złamanie masakra

2

Many remis!!! Ładnie to rozklepali

0

w stosunku do pucharu krola i do tego co kolega wyzej pisal (ze jest taka dluga przerwa w CdR pomiedzy 1/2 i finalem) niewiele to ma wspolnego. Od lat mecze 1/8,1/4 i 1/2 sa rozgrywane w styczniu i na poczatku lutego, gdyz w marcu i kweitniu jest LM. Euro nie ma tu nic do rzeczy.

0

Niech zaangażują sie w PK i na mecz z Realem :)

9

w summie w tym okresie jest tak co roku:)

0

jakie Euro? Co ma Euro do PKa?

2

Tak jest bo pózniej w marcu i kwietniu jest liga mistrzów wiec jest to zrozumiałe :)

0

Mimo wszystko chyba najgorszy los to Sevilla

0

Słyszałem ze planują kolejna modernizacje kibli :)

0

Teraz gramy z Celta - czy znow losowanie?

0

Niedobrze - czyzby kontuzja Neya po tym strzale? ://

0

Barca zaraz bedzie swietowac 9 polfinal w ostatnich 10 latach w CdR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?