mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a jakby sedzia uznal prawidlowego gola Leo, jakby Suarez wykorzystal swoja setke - to moze bysmy wygrali 3-2 - takie gdybanie nie ma sensu
0
Nolito na pewno nie zagra z nami? To dodatkowy plus - ktorego nie uwzglednilem - wiem ze pauzuje, ale nie wiem kiedy ma sie wykurowac.
Do tego ostatnio Celta w meczu z Sevilla pokazala, ze forma z poczatku sezonu jednak co nieco odplynela
1
nie na tyle zeby Porto chcialo go zatrzymac - ten sezon w wykonaniu Tello bardzo przecietny
0
Wydaje mi sie, ze mecz z Celtą u siebie bedzie duzo latwiejszy niz te z Malga, Atletico czy dzisiaj z Levante.
Wiem, ze czesc z was przypomni mi 1-4 i 0-1 z poprzedniego sezonu na Camp Nou - tylko:
a) ten pierwszy mecz byl na wyjezdzie
b) w tym drugim Barca rozegrala naprawde dobre zawody tylko brakowalo wykonczenia
Celta nie potrafi gral murarki - a to generalnie nam odpowiada. Dodatkowo wydaje mi sie, ze Neymar moze cos wiecej ukasic, bo ostatnio troche mniej strzela.
2
niezly sklad - ja bym jednak dal odpoczac celemu MSN
0
wpisz sobie Swiecicki Messi i zobacz sobie jego posty na twiterze
14
1) Niektorzy chyba zapominaja, ze ten mecz byl meczem wyjazdowym, a w takich spotkaniach zawsze jest ciezej o punkty ( wystarczy posluchac Enrique z konderencji przed tym meczem).
2) Levante jest w strefie spadkowej i dla ich kazdy punkt jest jak o zycie
3) Sa mecze latwiejsze jak ten z Bilbao (6-0), czy z Valencia 7-0 w PK a sa takie ze kazda bramka jest na wage tytulu (Malaga 2-1, Atletico 2-1 i dzis Levante 2-0)
0
"mentalny problem z grą ze słabszymi zespołami." - nie wiem co to za wnioski?
1) W wiekszosci Barca wygrywa dosc gladko z tymi ' slabszymi zespolami' - dzisiaj trzeba bylo powalczyc
2) Pamietaj, ze jest tez roznica miedzy meczem ze 'slabszym zespolem' u siebie i na wyjezdzie. Dzisiaj to byl mecz wyjazdowy.
3) Jak Barca ma problemy ze slabszymi zespolami, to kto ich nie ma - Atleti co rusz wygrywa mecze 1-0, 2-1 - Real gubil punkty s Gijon, Betisem, Malaga (u siebie)
1
bez przesady w meczu z Celta Barca stwarzala sporo okazji - wiec ciezko mowic o 'najbrzydzym'. Zreszta Celta grala swietnie i w sumie tam bylo kilka momentow w ktorych Barca mogla spokojnie wrocic do tego spotkania.
Jesli juz to najbrzydszy to byl mecz z Bilbao w SPH - tam Barca stworzyla jedna sytuacje przez caly mecz - glupie zachowanie Alvesa, wielblad Ter Stegena i bylo 0-4.
11
Dzieki tej asyscie Messi zalicza wlasnie 9 sezon z rzędu, gdzie zdobywa co najmniej 10 bramek i 10 asyst ( takie pilkarskie double-double)
0
mowiac rezerwy mam na mysli w ataku Sandro, Munira
w obronie Vermalen, Adriano, Mathieu,
Mozr Enrique kogos powola dodatkowo - tak czy inaczej dla podstawowoch gracyz bedzie to odpoycznek i pewnie czesc z nich nawet nie pojedzie na rewanz.
1
Dla tych co pisalei, ze jeden z komentatorów jest za Realem - tak Święcicki jest za Realem i uwazal, ze ZP dla Messiego w 2015 to taka sama farsa jak w 2010
0
i tak btw sproboj sensownie konstruować zdania - chyba chciales napisac "co najwyżej przecietnie", a nie "conajmniej przeciętnie" .
Tak BTW - co najmniej piszemy rozłącznie
0
napisales: "messi nie widoczny poza nie uznanym golem." - co jest nieprawda i oczym wyzej napisalem.
Teraz Twoja teza: "messi gra skoro twierdzisz ze gra dobrze w dzisiejszym spotkaniu , conajmniej przecietnie ." - gdzie ja stwierdziłem ze Messi gra dobrze w tym meczu? - Napisalem, ze pisanie, ze Messi niewidoczny poza nieuznanym golem jest nieprawdą.
Poza tym znowu czy mowimy o grze Messiego jak na standardy Messiego czy jak na standardy pilkarskie? Jezeli mowimy o standardach Messiego to owszem daleko mu do tego, ale jednak i tak z ataku jest naszym najlepszym piłkarzem (bramka nieslusznei nieuznana, nakrecona akcja bramkowa, swietny przerzut do Suareza, ktory jednak niedokladnie zgral do Neymara)
0
Sedzia zaczal gwizdac jeszcze przed 45 minuta
1
Spoko sedzia zaczal gwizdac na konie cpierwszej polowy jeszcze przed czasem ...
0
chyba nie do konca - przypomniej sobie mecz z Rayo w poprzednim sezonie - tez byl o 12
0
chyba meczu ni ogladasz - Messi nakrecil akcje z bramka samobjcza i jeszcze zagral swietnie do Suareza - wiec chyba calkiem duzo zrobil jak na 30 minut gry.
1
Brawo dla komentatorów Eleven odnosnie Messiego.
poza strzeleniem bramki nic nie zreobil.
Jakby zapomnieli kto nakrecil akcje przy bramce samobojczej i jak podawal do Suareza... no comment
0
Ale co by nie mowic to tak akcja wyszla Levante niesamowicie
0
Barca mocno jednak cisnie i wlasnie mamy 1-0 - choc wciaz nie moge odzalowac bramki Leo
0
Szkoda, bo to bylaby pierwsza bramka Leo w historii zdobyta w drugiej minucie
7
Znow kradziez - spalony z capy
Dodatkowo szkoda - bo to mogla byc pierwsza bramka Messiego w drugiej minucie
0
Do Walencji w srode pojada pewnie rezerwy - wiecej jeden wyjazd mniej
0
No to iniaki Williams tez nei zagra z Realem
0
San Jose nie zagra z Realem... a to byl jedyny zagrozony pilkarz
0
moze tak byc - ale zobaczymy, bo jak Messi za rok - dwa cofnie sie mocniej do pomocy, to moze Neymar z tego skorzysta. Jezeli to Ney wtedy bedzie wiecej strzelal to tez i bedzie mial wieksza szanse na ZP.
Zobaczymy tez co sie stanie (jezeli) Messi przygasnie, to czy Neymar bedzie w stanie dlugofalowo pociagnac Barce do pucharów.
Sporo tez moze zalezec od kwestii takich jak kontuzje - oby nie dotykaly one ani Leo ani Neymara, ale sporo jest czynników do uwzglednienia.
Mimo wszystko na moment kariery (24 l.) to Messi zjada Neymara.
10
Fajnie, ze Rayo dzisiaj wygralo - to jest zespol ktory zasluguje by grac w La Liga i Paco Jemez robi tam niesamowita robote. Mam nadzieje, ze nie spadna.
0
i dodatkowo ta liczba trofeow jest watpliwa, bo Ney z Santosem tak wiele nie wygral - oczywiscei poza Copa Libertadores, to 3x wygral trofeo campeonato paulista - a to sa tylko rozgrywki stanowe, podczas gdy Leo zapisywal juz na swoim koncie LA Liga, czy LM.
0
Po pierwsze kolega wyzej nie pisal, ze nie da sie zdobyc 60 goli, ale ze jest trudniej.
W tej kwestii - po czesci kolega wyzej ma racje, po czesci Ty bo
1) Majac w zespole takich zawodnikow, to jednak te gole sie faktycznie rozloza mocniej niz np. jak Messi gral z Pedro i Alexisem (lub czasami Fabsem)
2) Taka dorbna rzecz - bedac liderem w atakiu mozesz wykonywac wszystkie karne i wolne, a to jest zawsze dodatkowa szansa na bramke, a Ney potrafi strzelac z wolnych
Z drugiej strony, majac jednak taki tercet w ataku wzrasta szansa na wieksze zdobycze bramkowe (co widac po wynikacj bramkowych Barcy z ostatniego sezonu i 2015 roku), wieksza ilosc sytuacji stwarzanych, a także w przypadku taktyki druzyn grajacych przeciwko Tridente - taktka obrony nie moze byc nastawiona wyłącznie na obrone przeciwko Messiemu - bo Neynmarowi nie mozna zostawic tyle wolnego miejsca co np. Pedro.