mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Idąc tym tropem nie można zastanawiać się czy MSN pobije rekord z poprzedniego sezonu - 122 bramki bo mogą być kontuzje." - ale czy ja Ci zabraniam sie zastanawiac?
Poza tym slabe porownanie - bo rozmawiamy o pewnym prawodpodobienstwie. Jesli chodzi o mistrzostwo dla Barcelony, to kontuzj emoga przeszkodzic, ale tutaj musialaby byc plaga tych kontuzji (bo jednak nasza lawka jest juz lepsza). Po drugie wtedy musimy powiedziec, ze i kontuzje moga byc u rywali - a teog tu nie uwzgledniasz.
W przypadku pobicia rekordu dwóch zawodnikow - obaj zawodnicy musza grac w pelni w wiekszosci sezonu - wiec akurat ten argument tutaj ejst bardziej zasadny niz w wyzej wymienionych przez Ciebie przypadkach.
Dodatkowo uwazam, ze w przypadku Bayernu wspomnienie o kwestii wczesniejszego rozstrzydniecia mistrzostwa tez jest bardzo zasadna - jezeli beda dalej grali w LM, a w Pucharze Niemiec sa w polfinale, to w lidze moga sie oszczedzac - wiec nie deprecjonowalbym teog argumentu.
Zreszta all in all dopisalem dwie kwestie ktore moga im przeszkodzic w tym :) i trudno sie z nimi nie zgodzic.
2
Gimenez sie wykartkowal na Villareal, czyli bedzie do dyspozycji Simeone na Real
0
to nei jest zart - tylko kwestia finansowa - PSG ma zaplecze i pilkarz o jakich inni moga tylko pomarzyc
0
zupelnie niefajnie by bylo - ja bym chciale latwiejszego rywala, a Real niech zmierzy sie z PSG / Juventusem / City
0
nie do konca - pierwszym argument jest zasadny.
Teraz Bayern ma 8 punktow przewagi, ale moze sie okazac ze ta przewaga wzrosnie i Borussia znowu zaliczy pare wpadek.
Kwestia kontuzji - to nie jest kwestia typowania, ale w przypadku duetow snajperow warto wspomnieć o tym ryzyku bo mamy do czynienia z dwoma zawodnikami, a nie jednym - co zawsze zwieksza prawdopodobienstwo tego nieszczescia. Nie mniej jednak maja duze szanse pobicia tego rekordu
0
Carasco moze doznal powaznej kontuzji
0
chyba ze Bayern zapewno sobie wyjatkowo szybko mistrzostwo - lub jeden z dwojki dozna kontuzji
0
Ozil chyba 17 asysta w lidze
0
Welbceck 2-1 - czyzby jednak Leicester nie wygralo Ligi?
0
No iWalcott jest 1-1
0
tak - ale jednak z Celta Messi rozegral juz 8 spotkan (wcale nie tak malo) i w nich zdobyl 3 bramki, wiecj jak na jego standardy to malo.
0
w ogole z tymi karnymi to Lisy maja ostanito szczescie
Z City nie podyktowany ewidentny karny dla City, dzisiaj karny dla Arsenalu taki 50:50, a karny dla Lisow w zadnym razie, a jednka podyktowany.
0
fakt jest taki, ze Vardy sobie puscil pilke w prawo i zamiast biec za pilka wpadl w noge w Monreala - sedzia nie ogarnal tego.
Choc po czesci rozumiem, ze sytuacja byla trudna, bo Monreal wystawil ta noge, a pilka przeszla obok
5
pewnie tak - ja uwazam ze jalkby Leicester wygrlao lige to byloby cos niesamowitego
1
wg mnie ani dla Arsenalu ani dla Lisów nie powinno byc karnego
0
Trudne spotkanie do sedziowania - sporo kontrowersji
0
i jest 1-0 Vardy 19 gol w sezonie
8
Troche niaciagany ten karny
0
rzut karny dla Lisów!!!
0
Jezlei dzisiaj dobilby do 300 goli, oznaczaloby to, ze po raz pierwszy w karierze strzeli Celcie przynajmniej 2 gole.
S historii Celcie strzelil tylko 3 bramki - to jeden z jego mniej ulubionych rywali
0
pilka zostala zatrzymana reka ktora wlasnie byla przy ciele - zobacz w ktorym miejscu zostala zatrzymana pilka - nie przy czesci reki odchylonej od ciala (przedramie), a tej czesci ktora byla wlasnie przy ciele (ramię.
Uwzlgedniajac mala odleglosc pilki od zawodnika - ciezko powiedziec co on mogl w tym momencie zrobic z ta reka.
1
a ja mam mieszane uczucia zwiazane z ta sytuacja - bo odleglosc byla bardzo mala, a on raczej cofal reke blizej ciala. Wg mnie bardzo trudna sytuacja i taki karny 50-50
0
Wyglada na to, ze Eleven Sports podrożało z 11zł na 15,90zł
1
druga zasluzona lokiec przy wyskoku - to zawsze moze byc zoltko
0
Pedro po raz drugi asysta Fabsa - tiki taka na Stamfor Bridge
1
w ciagu dwoch lat to wiele moze sie zmienic.
Na ten moment nie potrzebujemy pomocnika, ale za 2 lata kto wie - wtedy bedziemy mieli cala dzisiejsza podstawowa >30 lat.
0
ja na pewno przeciwny Ozilowi - ma 28 lat - wiec sprowadzanie akurat jego zupelnie nie ma sensu z uwagi na innych graczy w pomocy ktorzy sa w podobnym wieku.
0
Terry moze nei zagrac z PSG
1
NO i Celta jest jedynym zespolem w La Liga ktoremu Messi przynajmniej raz w karierze nie strzelil co najmniej dubletu. NIe licze Las Palmas - bo tutaj Leo gral z nimi 5 minut.
0
no wlasnie - chyba rugi punkt tlumaczy - remis PSG - wiec ciezko mowic o 'niespodziewanym' remisie.