mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rzut karny dla Lisów!!!
0
Jezlei dzisiaj dobilby do 300 goli, oznaczaloby to, ze po raz pierwszy w karierze strzeli Celcie przynajmniej 2 gole.
S historii Celcie strzelil tylko 3 bramki - to jeden z jego mniej ulubionych rywali
0
pilka zostala zatrzymana reka ktora wlasnie byla przy ciele - zobacz w ktorym miejscu zostala zatrzymana pilka - nie przy czesci reki odchylonej od ciala (przedramie), a tej czesci ktora byla wlasnie przy ciele (ramię.
Uwzlgedniajac mala odleglosc pilki od zawodnika - ciezko powiedziec co on mogl w tym momencie zrobic z ta reka.
1
a ja mam mieszane uczucia zwiazane z ta sytuacja - bo odleglosc byla bardzo mala, a on raczej cofal reke blizej ciala. Wg mnie bardzo trudna sytuacja i taki karny 50-50
0
Wyglada na to, ze Eleven Sports podrożało z 11zł na 15,90zł
1
druga zasluzona lokiec przy wyskoku - to zawsze moze byc zoltko
0
Pedro po raz drugi asysta Fabsa - tiki taka na Stamfor Bridge
1
w ciagu dwoch lat to wiele moze sie zmienic.
Na ten moment nie potrzebujemy pomocnika, ale za 2 lata kto wie - wtedy bedziemy mieli cala dzisiejsza podstawowa >30 lat.
0
ja na pewno przeciwny Ozilowi - ma 28 lat - wiec sprowadzanie akurat jego zupelnie nie ma sensu z uwagi na innych graczy w pomocy ktorzy sa w podobnym wieku.
0
Terry moze nei zagrac z PSG
1
NO i Celta jest jedynym zespolem w La Liga ktoremu Messi przynajmniej raz w karierze nie strzelil co najmniej dubletu. NIe licze Las Palmas - bo tutaj Leo gral z nimi 5 minut.
0
no wlasnie - chyba rugi punkt tlumaczy - remis PSG - wiec ciezko mowic o 'niespodziewanym' remisie.
0
z kilku powodow:
1) Od sezonu 2010/2011 - Real jest co roku w 1/2 LM - to jest bardzo wiele - mozna powiedziec ze w tym okresie sa naszym glowyn rywalem w LM
2) wygralismy lige ostratnimi latami duzo czesciej niz Real, ALE:
czesto ta liga wisiala na wlosku (sezon 2009/2010, sezon 2014/2015)
3) Odwieczna rywalizacja Real - Barca - stad te porownania
4) Troche wynika z punktu pierwszego, ale w sumie kogo innego porownywac - Getafe, Villareal czy moze Athletic?
0
Chelsea - najlepszy mecz tego sezonu w ich wykonaniu
0
N prosze Pedro strzela bramke
0
Z roma wystarczy im bramkowy remis - na Bernabeu spokojnie ograja Rzymian.
Z Malaga beda sie spinac na zwyciestwo - i tam pewnie bedzie nielatwo
0
dobra dobra - ja mam nadzieje, ze Cr bedzie mial tego krola strzelcow, a Barca bedzie przygotowywac sie wtedy spokoju do finalu LM jak np. w sezonie 2010/2011.
WZreszta w poprzednim bylo podobnie - ze tutaj wiele nie trzeba zeby rozstrzygnac te rywalizacje. Wowcas jak Real nie gral juz o nic Cr zakonczyl spotkania dwoma hat trickami. (Espanyol, Getafe)
1
Ostatnio sporo ladnych bramek strzelil:
1) Espanyol - tam tez ladny drybling
2) dzisiaj obie bramki
3) Z Sociedad swietny strzal
I jeszcze wczesniej w tym sezonie z Levante.
0
tutaj pewnie bedzie korekta na koniec sezonu - Wenger proboje rozrsuzac tlum / wzbudzic emocje. W polowie sezonu byli na pierwszym miejscu, wiec wiesz :)
3
W kwestii ligi angielskiej:
ta porazka dla United niemal krystalizuje cztery zespoly ktore beda grac w LM / el. LM - w przyszlym roku:
1. Leicester
2. Tottenham
3. Arsenal
4. City
United do 4 zespolu traci 6 punktow i ma mecz wiecej rozegrany
0
aha - no to widzisz - a ja Ci powiem, ze przynajmniej od tego czasu to niewiele sie zmienilo :)
0
taaak? Sezon temu:
Barca 94 punkty
Real 92 punkty
ATELTICO 78 punktow
Dwa lata temu Atletico wygralo lige - o czym juz napisalem.
W tym sezonie Real jest punkt za Atleti, ale maja mecz z nimi u siebie - i na koniec sezonu pewnie beda sporo punktow przed Atleti.
1
taaak? Chyba nie pamietasz jak byl np. sezon 2010/2011 - Barca oszczedzala sie przed finalem LM, a Grzmot ladowal bramki jak szalony i zrobil wnyik 40 goli w lidze - tylko ludzi mialo tu bol tylka ze nie wiem - a to bylo 5 lat temu.
0
no chyba jednak nie - Atletico tylko w jednym sezonie w lidze bylo glownym rywalem. Poza tym zawsze sa za Realem.
Dodatkowo w tamtym sezonie wszysktie trzy druzyny byly na koniec w odleglosci 3 punktow.
Poza tym prosze o czytanie ze zrozumieniem - w poprzednim poscie nie napisalem, ze Real od 3 lat jest lgownym rywalem, tylko ze poziom emocji zwiazancyh z meczami Realu jest tuaj bardzo wysoki, a czasami wyzszy niz przy meczachh Barcy.
0
przeciez tak jest od 3 lat - czesto mecze Realu wzbudzaja wieksze emocje tutaj
Po drugie wydaje mi sie, ze w trakcie meczow Barcy jednak wielu kibicow nie siedzi tutaj tylko oglada spotkanie :)
Po trzecie w lidze mecze Realu sa niemal tak samo wazne jak nasze - to ejst nasz glowyn rywal do tytulu i kazde ich potkniecie przybliza nas do mistrza tak samo jak nasza wygrana.
0
Co ti komentatorzy - atak z lokcia to zolta kartka - zaryzykowal Varane i tyle
0
Czerwona dla Varana - spore oslabienie przed meczem z Malaga
1
o czym Ty mowisz? Troche szacunku od Athelticu.
Po drugie zobacz jakie byly wtedy sklady
Po trzecie zobacz gdzie byl ten mecz - Athletic u siebie jest zawsze grozny i nie raz odbieral na San Mame punkty czy to Realowi czy Barcelonie
0
jak nasz z Malaga, czy jak nasz z Levante. Taka pilka
0
tutaj na kazdy mecz Realu wszyscy sie spinaja - moze poza meczami z Getafe i Aspanyolem