mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wykonanie Busquetsa znakomite :)
0
no na trzecie miejsce ma szanse - to sie zgadzam :)
0
tu sie zgodze Neymar zdecydowanie najmniej pewny w tym aspekcie, ale Leo czesto mu oddaje, bo tak w meczu wychodzi, ze Ney czesto nie ma tej bramki podczas gdy Luis i Messi maja.
0
I jeszcze Almeria, Gimnastic Tarragona
0
Do tego Tenerife, Valladolid, Numancia, Albacete
0
Z zespołów obecnie grających w Ła liga nie strzelił tylko las palmas. Z zespołów obecnie grających w la liga nie strzelił przynajmniej raz dubletu tylko Celcie i Las Palmas.
Poza tym z niższej klasy rozgrywkowej strzelał Majorce , saragossie , osasunie, Elche, cordobie . Razem 24
Strzelał tez w CdR kilku trzecioligowcom (bodajże dwóm trzy trzem)
1
Jese zamknął dwumecz
0
To czy miał piłkę czy nie nie ma znaczenia - wślizg w nogi był wiec karny ewidentny.
0
Ostatnio ma formę - mecze z Bilbao, Espanyolem, Sociedad - dużo ładnych bramek tez strzelił.
0
Raczej kulka z benifica
0
Jasne ze nie sa - wystarczy przypomnieć sobie ich mecze z nami
0
Jasne ze tak - wystarczy przypomnieć sobie nasze mecze z nimi
0
Nie jest osiągalna. - traci do Suareza 9 bramek a do CRa 6 - to zdecydowanie zbyt wiele - zwłaszcza jak sie żongluje tymi karnymi.
1
Nie tylko Ty - nienawidzę jak dźwięk wyprzedza sytuacje w druga stronę jest jednak lepiej
1
Przeciez z Atletic graliśmy juz rewanż wiec to juz rozstrzygnięte. Z Realem chyba tylko w teorii mozemy przegrać więcej niż 4-0 na Camp Nou - ale fakt ze tutaj sie rewanż nie odbyl
0
Myśle ze to była decyzja Enrique :)
0
Messi miał gorszy moment z karnymi w poprzednim sezonie ale w sumie ten procent karnych ma na poziomie 80 procent i to jednak on powinien przynajmniej narazie je ladowac
0
Tam Pilka jednak szła góra a tutaj po ziemi
0
Turan to powinien strzelac
0
Co za Brameczka!!!
0
Messi powinien strzelać karne i naprawdę jeśli ma je oddawać to raz na 10-15 a nie co drugiego.
1
Mam nadzieje bo do karnych trzeba byc tez gotowym psychicznie.a jak co mecz Jak nie wiadomo kto podchodzi
2
Messi powinien wykonywać karne regularnie - bo z tego robi sie za dużo zamieszania
15
Tak dla przypomnienia najlepsi strzelcy poszczegolnych lig w historii
1) Niemcy Mueller 365
2) Anglia - Jimmy Greaves 357
3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331
4) Holandia - van der Kuijlen 311
5) Hiszpania - Leo Messi 301
5) Francja - Delio Onnis 299
6) liga włoska Silvio Pioli 274
Messi zostawil juz w tyle Delio Onnis i goni powoli najlepszego strzelca w historii ligi holenderskiej. Brakuje mu do niego 10 bramek.
0
Messi właśnie pobisl swój wynik w bramkach w lidze z sezonu 06/07 i tym samym strzelecko jest to jego 8 najlepszy sezon pod tym względem.
0
Messi jeszcze nigdy nie strzelił hat tricka Gijon - ciekawe czy uda mu sie to zrobic?
0
Messi rozpoczął strzelanie 4 setki goli
0
Jak Neymar chciał to zrobic
0
Messi po ra drugi :)))
1
Piękny gol numer 300:))