0

wykonanie Busquetsa znakomite :)

0

no na trzecie miejsce ma szanse - to sie zgadzam :)

0

tu sie zgodze Neymar zdecydowanie najmniej pewny w tym aspekcie, ale Leo czesto mu oddaje, bo tak w meczu wychodzi, ze Ney czesto nie ma tej bramki podczas gdy Luis i Messi maja.

0

I jeszcze Almeria, Gimnastic Tarragona

0

Do tego Tenerife, Valladolid, Numancia, Albacete

0

Z zespołów obecnie grających w Ła liga nie strzelił tylko las palmas. Z zespołów obecnie grających w la liga nie strzelił przynajmniej raz dubletu tylko Celcie i Las Palmas.

Poza tym z niższej klasy rozgrywkowej strzelał Majorce , saragossie , osasunie, Elche, cordobie . Razem 24

Strzelał tez w CdR kilku trzecioligowcom (bodajże dwóm trzy trzem)

1

Jese zamknął dwumecz

0

To czy miał piłkę czy nie nie ma znaczenia - wślizg w nogi był wiec karny ewidentny.

0

Ostatnio ma formę - mecze z Bilbao, Espanyolem, Sociedad - dużo ładnych bramek tez strzelił.

0

Raczej kulka z benifica

0

Jasne ze nie sa - wystarczy przypomnieć sobie ich mecze z nami

0

Jasne ze tak - wystarczy przypomnieć sobie nasze mecze z nimi

0

Nie jest osiągalna. - traci do Suareza 9 bramek a do CRa 6 - to zdecydowanie zbyt wiele - zwłaszcza jak sie żongluje tymi karnymi.

1

Nie tylko Ty - nienawidzę jak dźwięk wyprzedza sytuacje w druga stronę jest jednak lepiej

1

Przeciez z Atletic graliśmy juz rewanż wiec to juz rozstrzygnięte. Z Realem chyba tylko w teorii mozemy przegrać więcej niż 4-0 na Camp Nou - ale fakt ze tutaj sie rewanż nie odbyl

0

Myśle ze to była decyzja Enrique :)

0

Messi miał gorszy moment z karnymi w poprzednim sezonie ale w sumie ten procent karnych ma na poziomie 80 procent i to jednak on powinien przynajmniej narazie je ladowac

0

Tam Pilka jednak szła góra a tutaj po ziemi

0

Turan to powinien strzelac

0

Co za Brameczka!!!

0

Messi powinien strzelać karne i naprawdę jeśli ma je oddawać to raz na 10-15 a nie co drugiego.

1

Mam nadzieje bo do karnych trzeba byc tez gotowym psychicznie.a jak co mecz Jak nie wiadomo kto podchodzi

2

Messi powinien wykonywać karne regularnie - bo z tego robi sie za dużo zamieszania

15

Tak dla przypomnienia najlepsi strzelcy poszczegolnych lig w historii

1) Niemcy Mueller 365

2) Anglia - Jimmy Greaves 357

3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331

4) Holandia - van der Kuijlen 311

5) Hiszpania - Leo Messi 301

5) Francja - Delio Onnis 299

6) liga włoska Silvio Pioli 274

Messi zostawil juz w tyle Delio Onnis i goni powoli najlepszego strzelca w historii ligi holenderskiej. Brakuje mu do niego 10 bramek.

0

Messi właśnie pobisl swój wynik w bramkach w lidze z sezonu 06/07 i tym samym strzelecko jest to jego 8 najlepszy sezon pod tym względem.

0

Messi jeszcze nigdy nie strzelił hat tricka Gijon - ciekawe czy uda mu sie to zrobic?

0

Messi rozpoczął strzelanie 4 setki goli

0

Jak Neymar chciał to zrobic

0

Messi po ra drugi :)))

1

Piękny gol numer 300:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?