0

chyba z lekarzami w bierki

5

Grzmot dostal prawie 28% - no comment...

Tak samo jak nagroda Puskasa...

I umieszczenie Modrica w 11 roku

0

z tej trojki zdecydowanie byl

0

Wielka szkoda - Leo chyba nigdy nie zgarnie tej nagrody...

Najpierw Modric, pozniej ta dziwna nagroda Fair Play, a teraz Nagroda Puskasa...

0

dzieki to wiele wyjasnia

2

Szkoda, ze nagroda Puskasa jednak nie trafila do Leo... ://

0

Za co Modric w najlepszej jedenastce?

0

raczej 9 razy z rzedu

0

szczegolnie Inter Sassuaolo -1-0 sie zgadza ale zwykle jest w inna strone

0

ciekawe zestawienie - dobry komentarz do kazdego z nich

0

A jutro ZP, Fifa Puskas Award oraz 11 - FIFPro wiadomo dla kogo :)

0

Pomyliłeś klasyfikacje - w złotym bucie liczy sie liczba bramek. W ZP liczą sie głosy :)

0

To juz pisałem ze wolne i strat z dystansu nie są najlepsze - jednak Lewy czy Suarez tez nie strzelają jakoś genialnej z dystansu.

moze strzelili więcej tzw nie-patelni ale nie sadze ze byłoby dużo więcej. Taka jest rola napastnika ze trzeba dochodzić do dobrych sytuacji i strzelać gole z dobrych i 100pr. Sytuacji. Nie masz liczb - nie mamy analizy szczegółowej bramek tych napastników wiec ja nie będę wróżył fusów.

0

Dobra kończę dyskusje - poczekajmy do końca sezonu i zobaczymy jak bedzie

0

Syarez tez strzela sporo patelni - Lewy tez i jaka obi maja Ciebie technikę? Robaldo strzela patelnie - ale tez sam na sam, asystuje sporo , strzela z główki - dobra - tak jak mowilem nie przekonamy sie, większość napastników strzela w większości patelnie.

0

Poza tm to jest tylko gorsza forma jak na jego standardy - ale 95 procent napastników chciałby mieć taka gorsza formę.

0

Rozumiem - a wg mnie Cr jest w gorszej formie i nie jest to kwestia techniki - choć jeśli chodzi o wyczyny strzeleckie to i tak najwyższy Top - a wtyk pomaga posiadanie bardzo dobrej techniki.

0

lewy wcale nie strzelał specjalnie wiele z dystansu - ile tych goli strzelił Lewy z dystansu ? Niezbyt wiele

0

Jak Ty wyciągasz wnioski ze przez te 0,5 roku strzelił mniej goli w Ła liga ale za to naszukał ich w lm - spadkiem techniki to trudno rownież nie przekonam

0

Zdecydowanie to jest Twoja definicja - noe zapominaj ze dłuższy brak formy moze byc spowodowany tez kwestiami czysto mentalnymi.

0

Dlategog ja sie pytam czy Suarez nie na bardzo dobrej techniki o mnie strzela zbyt wielu goli z dystansu? Czy Lewy nie ma dobrej techniki bo nie strzela z dystansu? Strzał z dystansu nożna mieć dobry a nie byc mistrzem techniki - wg mnie Ce jako napastnik ma odpowiednia technikę według Ciebie nie.

0

Sorry ale porównanie z czapy - Ronaldo to jednak Ronaldo a nie Ty czy Twój kolega z podwórka. Skończmy dyskusje o technice bo widze ze sie nie przekonamy.

0

Nie - ale w przypadku CRa nie raz takie bramki strzelał.

Zreszta mówisz ze Cr nie wykorzystuje okazji i to tez pokazuje brak / słabsza technikę - czyli jak Suarez nie wykorzystuje okazji to jest słabsza technika czy brak formy?

Podkreślę jeszcze raz ze teraz faktycznie Crowi skuteczność spadła ale nie oznacza ze stracił technikę. Zreszta poczekajmy do końca sezonu bo narazie jesteśmy w jego połowie.

0

troche inaczej drybluje sie na srodku boiska a troche inaczej obroncow w polu karnym.

0

to jzu chyba o tym rozmawialismy ze jakis regres nastapi w jego strzelckiej formie - zoaczymy tylko jaki.

0

"strzalł z dystansu to także element technicny
ułożenie stopy - nadanie dzięki temu piłce odpowiedniej rotacji albo i nie
to są elementy techniki "

Owszem jest to element techninczy, ale jezlei strzelasz z dystansu to musisz dolozyc tez odpowiednia ilosc sily - wiec jes to tylko skladowa.

Do tego sytuacja na boisku - strzal z dystanus moze byc z przygotowanej lub nie pozycji.

0

dobry strzal z rzutu karnego - oczywiscie i on nie strzela - czesto w waznych meczach (kwestiapsychologiczna) - ale karne wykonuje doskonalke - a wykonanie karnego to nie ukrywajmy jest element techniczny.

0

to co miala na celu ta wypowiedz?? Wg mnie ta wypowiedz nie byla w stylu hala dziecka - tlyko napisalem, ze jest to przyklad swietnej techniki - jezeli Ty uwazasz ze ten strzal byl drewniany i nie pokazywal swietnej techniki , to Twoje zdanie i ja ja szanuje, ale ja uwazam ze to byl przyklad bardzo dobrej techniki.

0

to sa dane czysto subiektywne - napisales - i tylko opinia

Poza tym bycie bardzo dobrym w danym elemencie jest blednym rozumowaniem - to czy bardzo dobrze dryblujesz nie powoduje ze masz bardzo dobra technike.

Slabsyz drybling moze byc wynikiem gorszej motoryki na przyklad - wiec prosz eni upraszczaj.

Wymien mi zawodnikow o bardzo dobrej technice?

Wg mnie np. Busquets ma bardzo dobra technike, Iniesta tez, a nie strzelal nie wiadomo jak z glowki, a nie mial niewiadomo jakiego strzalu z dystansu, - i czy to powoduje ze nie mial bardzo dobrej techniki??

0

"czyli Twoim zdaniem wystarzy jak Cr poprawi nieco motorykę i timing i będzie niemal "starym cristiano" ?

(starym bo strzelał 48 bramek w sezonie, niemal bo jak wiadomo już tyle nie strzeli :))"

Napisalem, ze w jego przypadku tez nastepuje regres - ale nie taki zeby mialo byc juz gorzej i gorzej. Wg mnie w la liga strzeli wiecej bramek niz w pierwszej czesci sezonu, co raczej pokaze ze ten staly regres nie postepuje - ale to zobaczymy na koniec sezonu

Poza tym wg Ciebie ten CR ktory strzelil 48 goli to nie byl ten "stary Cristiano" - tylko cristiano ktory nic nie gral - wiec juz nie wiem do czego sie odnosic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?