mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
doa jakiej Japonii? To jest meczo wyjazd do Japonii
0
Zle sie dzieje juz 4-8 ://
0
Jest ciezko ale to nie koniec meczu
2
nie ma czegos takiego
0
ja tez akurat mam troche wolnego czasu wiec sobie pisze - a ze zobaczylem post w ktorym bylo napisane, ze teraz po meczu z Granada Messi bedzie walczyl o pichichi to ksomentowalem ze wg mnie bedzie to niesamowicie trudne i raczej mu sie nie uda - i myslalem ze sie na tym zakonczy. :)
0
wlasnie - poczatek roku nie obfitowal w gole Cra -ale w maju strzelil hat tricki Sevilli, Getage, 5 bramek Granadzie - razem 11 goli i to dalo mi Pichichi
Wg mnie taka seria moze spokojnie moze mu sie powtorzyc.
0
"niemniej cristiano nie bedzie strzelał z taką częstotliwością jak w latach 2014 i wcześniejszych"
No to ja tez napisalem ze nie zdobedzie 48 goli, ale wg mnie w drugiej czesci sezonu strzeli wiecej goli niz w pierwszej. - a to do pichichi pewnie wystarczy.
Akurat w tej kolejsce Messi dorobil do najlepszych strzelcow 3 gole, ale wg mnie raczej o pichichi nie powalczy z tych powodow co wymienilem
Napisalem ze i tak przekonamy sie na koncu sezonu.
Pisanie, ze zawodnik X ma szanse na pichichi jest oczywistoscia. Wg mnie jako ze Cr czesto gra na srodku ataku bedzie mial wiecje sytuacji i ostatecznie zamieni je na tyl bramek ze przewage nad Leo utrzyma. Ciezko wypowiadac mi sie o tym jak bedzie dalej strzelal Benzema, Bale, Suarez - bo dawno nie bylo takiego scisku na czele wsrod strzelcow - ale strata do Leo jest jednak znaczaca - a ze u nas teraz strzelcow nie brakuje + podejscie Leo do walki o pichichi to tak jak napisalem raczej nie wygra tego tytulu.
Podkresle piaty raz - dalej nie ma co dyskutowac zobaczymy na koniec sezonu.
0
mamy remis braow Polska walczyc!
0
Mamy 1-1 brawo Polska
0
"ale jeszcze raz muszę to podkreślić
nie napisałem że leoś zdobędzie pchichi
na pewno ma szanse i to nie małą :)"
Spoko - do czego zmierzasz? JA moge napisac, ze Caludio Bravo ma szanse na Pichichi -. Ma szanse? Ma
Messi wg mnie wcale nie ma duzych szans na Pichichi, ale pokresle jeszcze raz zobaczymy na koncu seozonu.
Moze by mial wieksze szanse, jakby wykonywal zawsze karne, jakby nie oddawal wolnych Neyowi (ostatnio oddal), itp itd.
Jak pisalem wg mnie CR postrzela troche w drugiewj polowie sezonu. - ta dyskuja przestaje miec sens, bo Ty mowisz, ze nie bedzie wiecej strzelal, bo teraz w lidze duzo nie strzelal. A ja pisze, ze jednak zacznie strzelac na podstawie gry Realu, tego ze w lidze jest sporo druzyn ktorym mozna ukluc wiele i tego, ze Cr mial slabsze momenty ale potem potrafic strzelac seriami.
Zeby zostac pichichi nie musisz strzelac po 1-2 bramki co mecz - tylko jak Ci sie trafi seria 3 meczow np 2 hat tricki + 2 bramki, to moze Cie ustawic w fotelu lidera po pichichi, a Cr jest do tego zdolny.
0
Wyrownana gra w drugim secie - musimy to wygrac, bo igrzyska uciekna
0
wzialem pod uwage zmienna to znacyz wiek.
Zlatan jest starszy a wciaz strzela duzo - a wiek 31 dla Cristiano ktory fizycznie jest mocny (mimo ze w polu karnym dopada go duze oslabienie :) ) to ma malo kontuzji - gra niemal caly czas i wg mnei nci nie stoi na rpzeskzodzoi zeby jeszcze 1-2 lata strzelal sporo.
A z tym kolanem to juz nikt nie wie jak naprawde jest - bo raz Marca o tmy pisze a raz nie - a jednak Cr wciaz gra po 90 minut i w sumie z perspektywy meczów nie widac tego zeby faktycznie mial jakies problemy.
0
Teraz Grzmot ma znizke formy w lidze (w kontekscie goli), bo w lidze mistrzow strzelil rekord w fazie grupowej.
Jeszcze raz podkresle Grzmot nie jest wcale taki stary i to ze teraz nie wykorzystuje okazji nie oznacza ze bedzie tka gral od konca sezonu.
Tak jak mowie - w lidze nie trzeba grac swietnie (dryblingi, rozgrywanie, itp) zeby zodbyc Pichichi. Wystaczy kilka dobrych meczów z Espanyolem, Getafe, Granada - oraz pare dobrych karnych.
Na pewno CR nie strzeli tez 48 goli, ale zeby wygrac pichichi w tym roku bedzie wystarczylo mniej i mysle, ze jednak Grzmot moze to zrobic.
Tak czy inaczej Messi ma jednak5/ 6 goli straty ale do kilku graczy - BEnzemy, Cra, Neya i Suareza.
Co do Messiego - to bedzie walczyl (w tym sensie ze bedzie chcial pomagac druzynie), ale mysle, ze bez przesady co pokazla chocby w poprzednim sezonie oddajac karnego w koncowce rozgrywek gdzie to moglo decydowac o tytule Pichichi.
Jeszcze raz podkresle nie mamy co siebie przekonywac teraz - wg mnie nie zdobedzie - a jak bedzie na koniec to bedzie:)
0
Prowadzimy 8-7 w drugim secie
0
Niestety przegrywamy 0-1 - trzeba sie obudzic i wygrac kolejnego. Grozer nas zlamal zagrywka
1
zwlascza ze jest po 16 :)
0
Jzu po 16-16 - alez wazny challenge to byl
0
Polacy odrobili juz tylko 13-15
0
odorobil sporo bramek, ale pozniej on zwolnil ze strzelaniem a Grzmot sie obudzil. Jezeli teraz nawet zacznie Messi odrabiac, to pozniej znowu mu pewnie Grzmot ucieknie.
Zreszta Messi nie ma takiej spiny na to - co pokazal oddajac karnego w Cordobie dla Neymara.
Poczekajmy na koniec sezonu - wg mnie raczje nie ma szans - ale poczekajmy do konca sezonu
0
Wiem ze teraz Mr Grzmot nie strzela tyle - ale on jeszcze swoje strzeli
Rowniez wiem, ze wczoraj Mr GRzmot grla piach, ale mial sporo sytuacji - w kolejnym meczu bedzie zamienial te sytuacje na 2-3 bramki. Na podstawie tego ze wczoraj Krystian gral slabo wyrokowanie ze nie zacznie strzelac jest mylne.
Wczoraj nie strzelil, ale w LM nastrzelal wiele i w lidze Real nie raz zagra z ogorkami, a CR nie raz bedzie strzelal.
Do tego w jego przypadku dochodza wykonywane rzuty karne - Messi pewnie czesciej sie bedzie nimi dzielil w zaleznosci kto z naszego MSN nie strzelil gola i bedzie potrzebowal tego gola na przelamanie.
W przypadku Leo - on nie bedzie juz wiecej strzelal niz w sezonie 2011/2012 i w 2012 roku, a tutaj mniej wiecej takie wyczyny strzeleckie beda potrzebne.
Cieszy mnie Twoja wiara - ale nawet dla Leo to bedzie zbyt wiele zeby odrobic.
Moim zdaniem Messi nie zdoobedzie Pichichi - ale to zobaczymy zreszta na koniec sezonu - bo teraz mozemy sobie o tym gadac :).
0
Do tego daleka droga - u nas jest trzech strzelców. W Realu jest Grzmot i to on rączkę sięgnie po koronę króla strzelców. W ostatnich dwóch sezonach Messi tez gonił ale jednak sie nie udawało - teraz strata jest tez spora i to do kilku graczy.
0
http://weszlo.com/2016/01/09/setka-najlepszych-w-2015-zaczynamy-wielki-ranking-weszlo/
0
poza tym teraz piszesz nieprawde - bo nie podalem niesprawdzonych informacji - tylko napisalem, ze sie juz pojawił - co akurat jest prawda :) To ze nie pelny to jedno, ale ze sie pojawil to prawda, wiec sorry ale logika sie klania.
0
widze ze Ty rowniez - akurat jednoczesnie siedzialem na Rambli i bylem na stronie Weszlo, wiec kiedy zobaczylem ze jest ranking chcialem podzielic sie z innymi uzytkownikami ze mozna sobie zajrzec - bo juz jest.
To raczej mile z mojej strony - niepotrzebne obrazanie i zlosiliwosci.
1
Rpozmowa jak z dzieckiem...
Czyli najpierw na stronie weszlo bylo napisane, ze jest juz ranking - nie bylo napisane na glownej ze to tylko miejsca 76-100.
Zrozumiales?
0
jednak jeszcze nie - na 76 miejscu dali Thiago
1
Bo zobaczylem na stronie ze jest, a pozniej jak przegladalem to zauwazylem ze narazie dali tylko miejsca 76-100. Przyjales wyjasnienie:)?
0
dla Messiego pulap 40 bramek w tym seoznie?
Zdecydowanie jest nieosoagialny. Teraz ma 9 bramek - do 40 brakuje mu zatem 31 - uwzlgledniajac, ze mamy w druzynie Suareza i Neymara oraz ze jeszcze nikt nie strzelil tyle bramek w 18 meczach w sezonie - to nawet dla Leo to ciut za wysoko.
0
narazie tylko miejsca od 76-100
1
tak tak - nie doliczylem dzisiejszego trafienia Neya