mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
van Basten nie byl mistrzem swiata :) Holandia nigdy nie byla mistrzem swiata
0
Laurent Blanc???
0
ThiagoMotta??????
0
co ciekawe Gary Lineker kolejny wielki gracz Albionu tez nigdy nie dostal zoltej kartki :)
1
Charlton Bobby odpowiedz
0
na szczescie zrobilismy dwie serie i udalo sie odrobic spore stray . Genialne wejscie Mozdzonka.
Z 14-16 na 19-16 wyciagnelismi - w ostatnim secie serie byly jak w zenskiej siatkowce :)
0
odpowiedz to Japp Stam, ale w sumie w zagadce jest blad.
Napisales, ze zdobyl najwiecej trofeow w kraju Churchilla - co jest nieprawda,
W United wygral 6 trofeow, a w Holandii wygral 8 troefow (PSV + Ajax). Oczywiscie wazniejsze troefea wygral w United, ale wiecej wygral w Holandii
0
Koniec meczu 3-1 i wlasciwie polfinal w garsci
0
Zwyciestwo!!! Jeszce challenge
0
Mamy 19-16 - bedzie zwyceistwo za 3 punkty! Wlasciwie to oznacza półfinał!
0
Udalo sie odrobic pare punktow - juz tylko 13-14
0
Slabo to wyglada w czwarym secie - czyzby jednak tie break?
0
Wazny set - 2-1 dla Polski - jak wygramy następnego to wlasciwie jestesmy w polfinale.
0
Mamy juz remis 1-1 - nasi na duzo wiekszym luzie zaczeli grac.
0
Tymczasem zaraz bedzie 1-1 w meczu z Serbia
0
Na zagrywce cisniemy Serbów - 7-4 w drugim secie
3
z tym ze pamietaj ze Di Stefano w reprezentacji Argentyny zagral zaledwie kilka spotkan - pozniej reprezentowal Hiszpanie
2
Grzmot tylko raz w historii tego rankinug byl na podium - w 2008 roku zajał drugie miejsce.
Mesi natomiast:
w 2014 roku zajał drugie miejsce ze stratą tylko 2 punktów do Kroosa
w 2012 roku zajął trzecie miejsca za Iniesta i Xavim
w 2011 zajął drugie miejsca za Xavim
w 2010 zająl czwarte miejsce (za Xavim, Iniesta i Sneiderem)
w 2009 zajał drugie miejsce ponownie za Xavim
w 2008 zajął trzecie miejsce (za Xavim i uwaga uwga Kapitanem Grzmotem!)
W sumie 3x 2 miejsce, 2x trzecie miejsce i 1x czwarte miejsce.
2
Tylko, ze Lucho pracowal z dobrymi efektami w Barcy B - czego efektem bylo zatrudnienie w Romie.
W przypadku Zidana - najbardziej przemawiaa do mnie dwie rzeczy:
1) Boiskowa wizja jako pilkarza - bardzo dobry pomocnik - wiec ma szanse przekluc to przy okazji pracy trenerskiej
2) Praca jako asystent u Ancelottiego - na pewno wiele sie nauczyl i w tym czasie Real zaliczyl swoj najlpeszy sezon od wielu wielu lat.
1
za Lucho przemawialy 3 rzeczy:
1) Praca w Barcy B - zaczał tam pracować w 2008 roku
2) Praca w Celcie
3) Znajomosc klubu oraz jego filozofii
Przeciwko przemawiał epizod w Romie
0
jesli chodzi o wyniki, to przede wszystkim porażka z Barcelona jest niesamowitą wpadka - przegrac mozna, ale jednak nie w takim stylu z takim rywalem.
Z drugiej strony Mou przegrał 5-0 i nie wylecial, Pellegrini przegrał 1-4 z Liverpoolem i tez nie wyleciał.
Drugim zarzutem moze byc fakt, ze z Beniteza nie wygrali z nikim z topu w lidze, wiec jaka prawidlowosc tu jest i to moglo byc niepokojace.
Natomiast jesli chodzi o wyniki, to nic nie bylo stracone. w LM zrobili plan - wyszli z 1 miejsca - maja latwego rywala w 1/8. W lidze sytuacja punktowa niczego nie przesadza.
Ale wiesz to jest Real - to stan umysłu - jak zwolnili Capello po zdobyciu mistrzostwa i to w taki sposob - tak bolesny dla nas Cules - ale wtedy podobno styl byl nie ten.
0
tak jak pisalem o Zizou nic nie wiemy. Z ta Castilla - wynikow tam nie ma - przyznaje ze nie ogladalem meczów Castilli - nie wiem tez na ile sa tam teraz mocni pilkarze (oczywiscie w stosunku do innych pilkarzy 3 ligowych), wiec az tak bym sie nie sugerowal praca w Castilli - chyba ze masz wiecej informacji na ten temat.
0
Pewnie tak by bylo - zreszta uważam, ze Tito przy swiezosci zwiazanej z przyjsciem Neya i Suareza tez bylby w stanie osiagac sukcesy z Barcą. On znał ten klub i przeciez wiele pomysłów za kadencji Pepa było jego autorstwa.
0
Z Zizou ciezka sprawa - na dobre nic o nim nie wiemy.
Na pewno jako pilkarz wiele dostrzegal na boisku - jezeli przekłuje to na rozwiazania taktyczne, to moze wiele dac.
Dodatkowo mowilo sie, ze pilkarze cenią Zizou i Francuz ma u nich posłuch.
Mysle, ze poczatkowo na Zidanie nie bedzie duzej presji ze strony mediów, bo w przeciwienstwie do Benka dziennikarze go lubia i moga mu dac troche taryfy ulgowej.
2
a co nas obchodzi kogo trener Realu bedzie sadzal na lawce? Dlaczego ma miec jaja zeby posadzic Cra na lawce?
Jezeli uwazasz, ze Cr slabo gra, to po co trener naszych rywali ma robic dobry ruch?
Bez sensu...
0
w tym warto zaznaczyć, ze zatrudnienie Martino było decyzja ktora trzeba bylo podjac szybko, bo sytuacja po naglym odejsciu Tito tego wymagała.
6
przeciez Real wylał Capello mimo zdobycia mistrzostwa - tam naprawde maja sporo problemow ze soba
0
mam nadzieje - Vermalen jest solidny, ale nie jest niezbedny - sowj wiek ma - i swoje kontuzje niestety rowneiz.
10 milionow to bylaby swietna kwota
0
przeciez Real nie raz zmienial trenera w srodku sezonu - przypomnij sobie chocby sezon 2008/2009
0
jako skrzydłowy - Messi tez wielokrotnie był w rankingu wysoko - bo w ramach rozgrywania punktowane sa asysty, a tych Messi i Ronaldo maja sporo.