0

no to kpon poszedl sie - bo nie ma drugiej serii

0

Na TVP 2 za chwile :)

0

Rosja jednak w finale

0

teraz mozemy wypowiadac sie w tym temacie bo dopadlo go to tez w Chelsea, jednak wczesniej tak nie bylo.

0

22:21 dla Rosjan - wyrownana koncowka

0

Wyrownana gra w 4 secie - Niemcy Rosja 18:18

0

??? Czlowieku pomysl co piszesz. Czy ja Cie obrażam - strasznie dziecinny tekst s Twojej strony - taki w stylu Twoja Stara.

Ten Chlopak jednak gral 6 miesiecy, bo trenowal z druzyną - wiec juz nie robmy z niego goscia ktory siedzial i nic nie robil. Troche mial okazji nauczyc sie gry z Messim, Suarezem itp, Do tego gral w reprezentacji.

Mowie tylko, ze ten mecz to jest Granada, wiec jednak outsider w La Liga wiec nie ma co sie napinac za wczesnie.

Fabregas swietnie gral nawet pol sezonu, a pozniej znikal. Dlatego tak jak niektorzy pisali zeby po ewneutlanych 3 slabszych meczach Ardy / Vidala nie wydawac wyrokow to ja apeluje zeby i w durga strone ich nei wydawac.

2

moim zdaniem piczicczi pojdzie jednak do Panny - bo u nas te bramki beda sie rozkladac, a Messi pewnie bedzie tez czasami oddawal karne przy pewnych wynikach. W Realu Panna bedzie strzelal z kazdej pozycji

0

Messi swoja droga coraz blizej Neya i Suareza.

Od powrotu w meczu z Realem (liczac od kolejnego spotkania) - Messi strzelil 6 bramek - Ney 3, a Suarez tez 3.

1

Swoja droga prosze nie podniecajmy sie jeszcze gra Turana - to byl mecz z Granada - pierwsze oceny przyjda po meczach z Malaga i Atletico

0

Tymczasem Rosja prowadzi z Niemcami 2-1

3

ja ogladam Polaków - to jeednak turbo wazne spotkanie, a mecz Realu to mecz ligowy i do tego raczej 3 pkt wpadna na konto MAdrytyu - chlopaki beda zmotywowani po przyjsciu Ziozu

2

To jest 8 z rzędu sezon Leo Messiego w którym to strzela hat tricka dla Barcelony. Wydaje mi sie ze w la liga jest to jego 7 sezon z rzędu z hat trickiem.

Nie moge sobie przypomniec czy w sezonie 08/09 zaliczyl hat tricka w La Liga

2

Kolejna ciekawostka:

Messi strzelił drugiego hat tricka Granadzie. Bodajze z Barcelony tylko Martin strzelil Granadzie hat tricka dwukrotnie.

1

i pewnie bedzie nurkowanie i obrazanie sie na Bale'a za brak podan.

2

Tak dla przypomnienia Messi coraz blizej Delio Onnisa:

Najlepsi strzelcy poszczegolnych lig (tych najlepszych):

1) Niemcy Mueller 365

2) Anglia - Jimmy Greaves 357

3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331

4) Holandia - van der Kuijlen 311

5) Francja - Delio Onnis 299

6) Hiszpania - Messi 295

Messiemu brakuej juz tlyko 4 bramek do Delio Onnisa.

0

Jak juz to 3 bramki :)

Tylko ze Messi oprocz bramek daje kliuczowe podania, dryblingi i asysty - a Grzmot jest tlyko i wylacznie snajperem.

9

Messi strzelil dzis swojego 25 hat tricka w La Liga. Brakuje mu trzewch do Grzmota.

1

Tymczasem Rosjanie wyrownuja z Niemcami i jest 1-1

0

Czy przypadkiem Granada tez nie ma zadnego przedrostku Real? ;))))

0

6 meczów pod rząd z bramką Messiego na Camp Nou

1

Niemcy zrobili wazny krok do awansu i wygrali 1 seta 33-31

0

wiem - ale ostatnio pytalem i nikt nie wiedzial - fajna informacja ze stonry komentatorow

2

Raczej 4 i do tego 2 aysty

0

Tymczasem Niemcy gniotą Rosjan w 1 secie

0

Brakuje jednej bramki dla pełnego spokoju - i mozliwosic rotacji dla Enrique

2

Granada dołączyła do tych zespółow ktorym Messi strzelił co najmniej 10 goli.

1

Najwiecje bramek z rzutow wolnych mial Koeman -23 grole - czyli Messiemu brakuje 4 trafien.

0

Ok - fajnie ze komentatorzy o tym wspomnieli Koeman mial 23 trafienia z rzutow wolnych

0

Fajnie, ze mamy syzbkei prowadzenie - potrzeban jeszcze jedna bramka dla pelnego komfortu i w drugiej polowie Lucho nie porotuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?