mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to kpon poszedl sie - bo nie ma drugiej serii
0
Na TVP 2 za chwile :)
0
Rosja jednak w finale
0
teraz mozemy wypowiadac sie w tym temacie bo dopadlo go to tez w Chelsea, jednak wczesniej tak nie bylo.
0
22:21 dla Rosjan - wyrownana koncowka
0
Wyrownana gra w 4 secie - Niemcy Rosja 18:18
0
??? Czlowieku pomysl co piszesz. Czy ja Cie obrażam - strasznie dziecinny tekst s Twojej strony - taki w stylu Twoja Stara.
Ten Chlopak jednak gral 6 miesiecy, bo trenowal z druzyną - wiec juz nie robmy z niego goscia ktory siedzial i nic nie robil. Troche mial okazji nauczyc sie gry z Messim, Suarezem itp, Do tego gral w reprezentacji.
Mowie tylko, ze ten mecz to jest Granada, wiec jednak outsider w La Liga wiec nie ma co sie napinac za wczesnie.
Fabregas swietnie gral nawet pol sezonu, a pozniej znikal. Dlatego tak jak niektorzy pisali zeby po ewneutlanych 3 slabszych meczach Ardy / Vidala nie wydawac wyrokow to ja apeluje zeby i w durga strone ich nei wydawac.
2
moim zdaniem piczicczi pojdzie jednak do Panny - bo u nas te bramki beda sie rozkladac, a Messi pewnie bedzie tez czasami oddawal karne przy pewnych wynikach. W Realu Panna bedzie strzelal z kazdej pozycji
0
Messi swoja droga coraz blizej Neya i Suareza.
Od powrotu w meczu z Realem (liczac od kolejnego spotkania) - Messi strzelil 6 bramek - Ney 3, a Suarez tez 3.
1
Swoja droga prosze nie podniecajmy sie jeszcze gra Turana - to byl mecz z Granada - pierwsze oceny przyjda po meczach z Malaga i Atletico
0
Tymczasem Rosja prowadzi z Niemcami 2-1
3
ja ogladam Polaków - to jeednak turbo wazne spotkanie, a mecz Realu to mecz ligowy i do tego raczej 3 pkt wpadna na konto MAdrytyu - chlopaki beda zmotywowani po przyjsciu Ziozu
2
To jest 8 z rzędu sezon Leo Messiego w którym to strzela hat tricka dla Barcelony. Wydaje mi sie ze w la liga jest to jego 7 sezon z rzędu z hat trickiem.
Nie moge sobie przypomniec czy w sezonie 08/09 zaliczyl hat tricka w La Liga
2
Kolejna ciekawostka:
Messi strzelił drugiego hat tricka Granadzie. Bodajze z Barcelony tylko Martin strzelil Granadzie hat tricka dwukrotnie.
1
i pewnie bedzie nurkowanie i obrazanie sie na Bale'a za brak podan.
2
Tak dla przypomnienia Messi coraz blizej Delio Onnisa:
Najlepsi strzelcy poszczegolnych lig (tych najlepszych):
1) Niemcy Mueller 365
2) Anglia - Jimmy Greaves 357
3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331
4) Holandia - van der Kuijlen 311
5) Francja - Delio Onnis 299
6) Hiszpania - Messi 295
Messiemu brakuej juz tlyko 4 bramek do Delio Onnisa.
0
Jak juz to 3 bramki :)
Tylko ze Messi oprocz bramek daje kliuczowe podania, dryblingi i asysty - a Grzmot jest tlyko i wylacznie snajperem.
9
Messi strzelil dzis swojego 25 hat tricka w La Liga. Brakuje mu trzewch do Grzmota.
1
Tymczasem Rosjanie wyrownuja z Niemcami i jest 1-1
0
Czy przypadkiem Granada tez nie ma zadnego przedrostku Real? ;))))
0
6 meczów pod rząd z bramką Messiego na Camp Nou
1
Niemcy zrobili wazny krok do awansu i wygrali 1 seta 33-31
0
wiem - ale ostatnio pytalem i nikt nie wiedzial - fajna informacja ze stonry komentatorow
2
Raczej 4 i do tego 2 aysty
0
Tymczasem Niemcy gniotą Rosjan w 1 secie
0
Brakuje jednej bramki dla pełnego spokoju - i mozliwosic rotacji dla Enrique
2
Granada dołączyła do tych zespółow ktorym Messi strzelił co najmniej 10 goli.
1
Najwiecje bramek z rzutow wolnych mial Koeman -23 grole - czyli Messiemu brakuje 4 trafien.
0
Ok - fajnie ze komentatorzy o tym wspomnieli Koeman mial 23 trafienia z rzutow wolnych
0
Fajnie, ze mamy syzbkei prowadzenie - potrzeban jeszcze jedna bramka dla pelnego komfortu i w drugiej polowie Lucho nie porotuje