0

Niestety przegrywamy 0-1 - trzeba sie obudzic i wygrac kolejnego. Grozer nas zlamal zagrywka

1

zwlascza ze jest po 16 :)

0

Jzu po 16-16 - alez wazny challenge to byl

0

Polacy odrobili juz tylko 13-15

0

odorobil sporo bramek, ale pozniej on zwolnil ze strzelaniem a Grzmot sie obudzil. Jezeli teraz nawet zacznie Messi odrabiac, to pozniej znowu mu pewnie Grzmot ucieknie.

Zreszta Messi nie ma takiej spiny na to - co pokazal oddajac karnego w Cordobie dla Neymara.

Poczekajmy na koniec sezonu - wg mnie raczje nie ma szans - ale poczekajmy do konca sezonu

0

Wiem ze teraz Mr Grzmot nie strzela tyle - ale on jeszcze swoje strzeli

Rowniez wiem, ze wczoraj Mr GRzmot grla piach, ale mial sporo sytuacji - w kolejnym meczu bedzie zamienial te sytuacje na 2-3 bramki. Na podstawie tego ze wczoraj Krystian gral slabo wyrokowanie ze nie zacznie strzelac jest mylne.

Wczoraj nie strzelil, ale w LM nastrzelal wiele i w lidze Real nie raz zagra z ogorkami, a CR nie raz bedzie strzelal.

Do tego w jego przypadku dochodza wykonywane rzuty karne - Messi pewnie czesciej sie bedzie nimi dzielil w zaleznosci kto z naszego MSN nie strzelil gola i bedzie potrzebowal tego gola na przelamanie.

W przypadku Leo - on nie bedzie juz wiecej strzelal niz w sezonie 2011/2012 i w 2012 roku, a tutaj mniej wiecej takie wyczyny strzeleckie beda potrzebne.

Cieszy mnie Twoja wiara - ale nawet dla Leo to bedzie zbyt wiele zeby odrobic.

Moim zdaniem Messi nie zdoobedzie Pichichi - ale to zobaczymy zreszta na koniec sezonu - bo teraz mozemy sobie o tym gadac :).

0

Do tego daleka droga - u nas jest trzech strzelców. W Realu jest Grzmot i to on rączkę sięgnie po koronę króla strzelców. W ostatnich dwóch sezonach Messi tez gonił ale jednak sie nie udawało - teraz strata jest tez spora i to do kilku graczy.

0

poza tym teraz piszesz nieprawde - bo nie podalem niesprawdzonych informacji - tylko napisalem, ze sie juz pojawił - co akurat jest prawda :) To ze nie pelny to jedno, ale ze sie pojawil to prawda, wiec sorry ale logika sie klania.

0

widze ze Ty rowniez - akurat jednoczesnie siedzialem na Rambli i bylem na stronie Weszlo, wiec kiedy zobaczylem ze jest ranking chcialem podzielic sie z innymi uzytkownikami ze mozna sobie zajrzec - bo juz jest.

To raczej mile z mojej strony - niepotrzebne obrazanie i zlosiliwosci.

1

Rpozmowa jak z dzieckiem...

Czyli najpierw na stronie weszlo bylo napisane, ze jest juz ranking - nie bylo napisane na glownej ze to tylko miejsca 76-100.

Zrozumiales?

0

jednak jeszcze nie - na 76 miejscu dali Thiago

1

Bo zobaczylem na stronie ze jest, a pozniej jak przegladalem to zauwazylem ze narazie dali tylko miejsca 76-100. Przyjales wyjasnienie:)?

0

dla Messiego pulap 40 bramek w tym seoznie?

Zdecydowanie jest nieosoagialny. Teraz ma 9 bramek - do 40 brakuje mu zatem 31 - uwzlgledniajac, ze mamy w druzynie Suareza i Neymara oraz ze jeszcze nikt nie strzelil tyle bramek w 18 meczach w sezonie - to nawet dla Leo to ciut za wysoko.

0

narazie tylko miejsca od 76-100

1

tak tak - nie doliczylem dzisiejszego trafienia Neya

2

Jest i ranking Weszlo na 100 najlepszych w 2015 roku

0

Jako, ze za nami wlasciwie polmetek seoznu jesli chodiz o bramki indywidualnie, mozna powiedziec, ze w tym sezonie nikt raczej nie zblizy sie do wyniku 50 goli Messiego.

W poprzednim Ronaldo mial 48, ale teraz to pewnie o 40 bramek bedzie nielatwo.

Suarez ma 15, Ney i Cr mają po 14.

0

to jest w ogole niezly wałek bp np. w ramach kwalifikacji Wenezuela ktora zajela drugie miejsce w turnieju Ameryki Płd bedzie grała na turnieju swiatowym, gdzie o awansie moze pomarzyc - wejda dwie europejskie, Iran (ajko najlpesza z Azji) + moze Japonia. Tak czy inaczej na tym turnieju jest ciezej o awans.

A Chile ktore zajelo 3 miejsce w ameryce Pld ma wieksze szanse awansu bo bedzie walczylo o awans pewnie z jakas Tunezja i NIgeria oraz Meksykiem. Wprawdzie tutaj jest jedno miejsce, ale poziom rywali jest juz smieszny.

To stwarza sytuacje ze opłaca sie bardziej dostac do tego turnieju niz do tego WIEKSZEGO - swiatowego.

Tutaj jest dokladnie rozpiska jak to wyglada:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwalifikacyjne_turnieje_interkontynentalne_w_pi%C5%82ce_siatkowej_m%C4%99%C5%BCczyzn_do_Letnich_Igrzysk_Olimpijskich_2016#Interkontynentalny_Turniej_Kwalifikacyjny

0

jakos tak sie wstukalo :)

0

Nie wiem czy wiecie, ale jedno miejsce w IO w siatkowce przeznaczone jest dla jednej z 4 druzyn:

Chile (3 zespol z kwalifikacji z Maeryki PLD)
2 i 3 zespol Afrykanskich Kwalifikacji
3 zespol z kwalifikacji z Maeryki Pólnocnej

0

raczej nie z Bilbao - Baskowie na wyjezdzie to zupelnie inna druzyna niz u siebie. Ani nam ani Realowi nie odebrali punktow kiedy grali na wyjezdzie od wielu lat.

0

Zobaczyym jak bedzie z tmyi zmianami w Realu - jak przychodzil Benek, to wszyscy zarowno my kibice Blaugrany, jak i kibice Realu oraz wielu ekspertow nie moglo uwierzyc, ze Perez wzial trenera ktory od 10 lat zawodzi we wszsytkich klubach.



Tak teraz u Smietankowych jest wielka nadzieja, a u nas niepewnosc jak bedzie gral Real za Zidana.

0

w nastepnej kolejce gramy z Athletic

0

ogolnie to nie mam gdzies meczow Realu, bo mistrzostwo nie jest tak w 100% zalezne od nas. W teorii tak, ale w zaleznosci jak bedzie gral Real i ile punktow bedzie zdobywal to i my musimy zdobyc wiecej lub mniej. Poza tym to reszta nie ma znaczenia.

0

to sa ironiczne wypowiedzi - tak mysle - inaczej to ja nie wiem na jkim swiecie ja zyje

1

to sa wlasmie statystyki. Jezeli mu to zapisza jako asyste - a chyba jednak obronca Depor to wybil, wiec nie ma asyty.

Jednak normalnie pozniej beda mowic, ze Cristianu podaje - patrzcie ile ma asyst.

0

nie ma zaliczonej asysty -- nawet na rm.pl

0

tylko ze to obronca wybil - wiec i asysty miec nie bedzie

2

nawet statystycznie to nie bedzie asysta - bo odbilo sie od gracza Dep

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?