mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety przegrywamy 0-1 - trzeba sie obudzic i wygrac kolejnego. Grozer nas zlamal zagrywka
1
zwlascza ze jest po 16 :)
0
Jzu po 16-16 - alez wazny challenge to byl
0
Polacy odrobili juz tylko 13-15
0
odorobil sporo bramek, ale pozniej on zwolnil ze strzelaniem a Grzmot sie obudzil. Jezeli teraz nawet zacznie Messi odrabiac, to pozniej znowu mu pewnie Grzmot ucieknie.
Zreszta Messi nie ma takiej spiny na to - co pokazal oddajac karnego w Cordobie dla Neymara.
Poczekajmy na koniec sezonu - wg mnie raczje nie ma szans - ale poczekajmy do konca sezonu
0
Wiem ze teraz Mr Grzmot nie strzela tyle - ale on jeszcze swoje strzeli
Rowniez wiem, ze wczoraj Mr GRzmot grla piach, ale mial sporo sytuacji - w kolejnym meczu bedzie zamienial te sytuacje na 2-3 bramki. Na podstawie tego ze wczoraj Krystian gral slabo wyrokowanie ze nie zacznie strzelac jest mylne.
Wczoraj nie strzelil, ale w LM nastrzelal wiele i w lidze Real nie raz zagra z ogorkami, a CR nie raz bedzie strzelal.
Do tego w jego przypadku dochodza wykonywane rzuty karne - Messi pewnie czesciej sie bedzie nimi dzielil w zaleznosci kto z naszego MSN nie strzelil gola i bedzie potrzebowal tego gola na przelamanie.
W przypadku Leo - on nie bedzie juz wiecej strzelal niz w sezonie 2011/2012 i w 2012 roku, a tutaj mniej wiecej takie wyczyny strzeleckie beda potrzebne.
Cieszy mnie Twoja wiara - ale nawet dla Leo to bedzie zbyt wiele zeby odrobic.
Moim zdaniem Messi nie zdoobedzie Pichichi - ale to zobaczymy zreszta na koniec sezonu - bo teraz mozemy sobie o tym gadac :).
0
Do tego daleka droga - u nas jest trzech strzelców. W Realu jest Grzmot i to on rączkę sięgnie po koronę króla strzelców. W ostatnich dwóch sezonach Messi tez gonił ale jednak sie nie udawało - teraz strata jest tez spora i to do kilku graczy.
0
http://weszlo.com/2016/01/09/setka-najlepszych-w-2015-zaczynamy-wielki-ranking-weszlo/
0
poza tym teraz piszesz nieprawde - bo nie podalem niesprawdzonych informacji - tylko napisalem, ze sie juz pojawił - co akurat jest prawda :) To ze nie pelny to jedno, ale ze sie pojawil to prawda, wiec sorry ale logika sie klania.
0
widze ze Ty rowniez - akurat jednoczesnie siedzialem na Rambli i bylem na stronie Weszlo, wiec kiedy zobaczylem ze jest ranking chcialem podzielic sie z innymi uzytkownikami ze mozna sobie zajrzec - bo juz jest.
To raczej mile z mojej strony - niepotrzebne obrazanie i zlosiliwosci.
1
Rpozmowa jak z dzieckiem...
Czyli najpierw na stronie weszlo bylo napisane, ze jest juz ranking - nie bylo napisane na glownej ze to tylko miejsca 76-100.
Zrozumiales?
0
jednak jeszcze nie - na 76 miejscu dali Thiago
1
Bo zobaczylem na stronie ze jest, a pozniej jak przegladalem to zauwazylem ze narazie dali tylko miejsca 76-100. Przyjales wyjasnienie:)?
0
dla Messiego pulap 40 bramek w tym seoznie?
Zdecydowanie jest nieosoagialny. Teraz ma 9 bramek - do 40 brakuje mu zatem 31 - uwzlgledniajac, ze mamy w druzynie Suareza i Neymara oraz ze jeszcze nikt nie strzelil tyle bramek w 18 meczach w sezonie - to nawet dla Leo to ciut za wysoko.
0
narazie tylko miejsca od 76-100
1
tak tak - nie doliczylem dzisiejszego trafienia Neya
2
Jest i ranking Weszlo na 100 najlepszych w 2015 roku
0
Jako, ze za nami wlasciwie polmetek seoznu jesli chodiz o bramki indywidualnie, mozna powiedziec, ze w tym sezonie nikt raczej nie zblizy sie do wyniku 50 goli Messiego.
W poprzednim Ronaldo mial 48, ale teraz to pewnie o 40 bramek bedzie nielatwo.
Suarez ma 15, Ney i Cr mają po 14.
0
to jest w ogole niezly wałek bp np. w ramach kwalifikacji Wenezuela ktora zajela drugie miejsce w turnieju Ameryki Płd bedzie grała na turnieju swiatowym, gdzie o awansie moze pomarzyc - wejda dwie europejskie, Iran (ajko najlpesza z Azji) + moze Japonia. Tak czy inaczej na tym turnieju jest ciezej o awans.
A Chile ktore zajelo 3 miejsce w ameryce Pld ma wieksze szanse awansu bo bedzie walczylo o awans pewnie z jakas Tunezja i NIgeria oraz Meksykiem. Wprawdzie tutaj jest jedno miejsce, ale poziom rywali jest juz smieszny.
To stwarza sytuacje ze opłaca sie bardziej dostac do tego turnieju niz do tego WIEKSZEGO - swiatowego.
Tutaj jest dokladnie rozpiska jak to wyglada:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwalifikacyjne_turnieje_interkontynentalne_w_pi%C5%82ce_siatkowej_m%C4%99%C5%BCczyzn_do_Letnich_Igrzysk_Olimpijskich_2016#Interkontynentalny_Turniej_Kwalifikacyjny
0
jakos tak sie wstukalo :)
0
Nie wiem czy wiecie, ale jedno miejsce w IO w siatkowce przeznaczone jest dla jednej z 4 druzyn:
Chile (3 zespol z kwalifikacji z Maeryki PLD)
2 i 3 zespol Afrykanskich Kwalifikacji
3 zespol z kwalifikacji z Maeryki Pólnocnej
0
raczej nie z Bilbao - Baskowie na wyjezdzie to zupelnie inna druzyna niz u siebie. Ani nam ani Realowi nie odebrali punktow kiedy grali na wyjezdzie od wielu lat.
0
Zobaczyym jak bedzie z tmyi zmianami w Realu - jak przychodzil Benek, to wszyscy zarowno my kibice Blaugrany, jak i kibice Realu oraz wielu ekspertow nie moglo uwierzyc, ze Perez wzial trenera ktory od 10 lat zawodzi we wszsytkich klubach.
Tak teraz u Smietankowych jest wielka nadzieja, a u nas niepewnosc jak bedzie gral Real za Zidana.
0
w nastepnej kolejce gramy z Athletic
0
ogolnie to nie mam gdzies meczow Realu, bo mistrzostwo nie jest tak w 100% zalezne od nas. W teorii tak, ale w zaleznosci jak bedzie gral Real i ile punktow bedzie zdobywal to i my musimy zdobyc wiecej lub mniej. Poza tym to reszta nie ma znaczenia.
0
to sa ironiczne wypowiedzi - tak mysle - inaczej to ja nie wiem na jkim swiecie ja zyje
1
to sa wlasmie statystyki. Jezeli mu to zapisza jako asyste - a chyba jednak obronca Depor to wybil, wiec nie ma asyty.
Jednak normalnie pozniej beda mowic, ze Cristianu podaje - patrzcie ile ma asyst.
0
nie ma zaliczonej asysty -- nawet na rm.pl
0
tylko ze to obronca wybil - wiec i asysty miec nie bedzie
2
nawet statystycznie to nie bedzie asysta - bo odbilo sie od gracza Dep