0

Celta jest teraz bez formy i na osłabienia w składzie - bedzie ciezko

0

Nie jest złe - gorsE były atletico valencia i sevilla - a łatwiejsze Celta, mirandes i ład palmas

3

a ja w zadnym razie - chcialbym latwego rywala dla Barcy np. Mirandes

0

No to mozna powiedziec, ze sklad Realu bedzie stabilny w najblizszym okresie -pytanie czy wyjdzie im to az tak na zle?

Kadre maja mocna - w sumie wszsytkie pozycje dobrze obsadzone, wiec tez nie maja co plakac.

0

raczej nie jest to paradoks - tylko fakt, ze

1) Espanyol musial dzisiaj zagrac bardziej otwarty futbol, zeby marzyc o odrobeniu strat z Camp Nou - wynik 0-0 nic im nie dawał

2) Nastawienie wsrod graczy Espanyolu po pierwszym meczu przegranym 1-4 było zdecydowanie inne niz przed meczem ligowym

3) Epsnayol tez bodajze nie gral swoim optymalnym skladem - ale tego juz nie powiem na 100%

0

Aj to mogl piekny gol z woleja Leo

0

tak jak pisalem wyzje pelna zgoda - dokladnie tez sobie taka podobna anlzie przeprowadzalem

Jak przychodzil Turan -to mowilem, ze wszystko ok, ale zaczynami wchodzic w niebezpieczny prog sredniej wieku zespolu - przede wszystkim sredniej wieku pilkarzy kluczowych - Messi, Busquets, Suarez, Iniesta,

Z mlodego pokolenia

0

"Moze w lato przyjdzie ten pompowany Sane, duzy talent, ale takich mielismy juz wiele, choc on gral dla repry juz. Bylby lepszym wzmocnieniem niz Nolito za 20, ale czy Lucho zgodzi sie poczekac 5 miechow? Chyba nie. "

No wlasne to jes niiezbedny kierudnek - jezeli nawet u nas w szkolce nie ma graczy takich jak Busi, Xavi, Messi czy iniesta, to trzeba patrzec na rynki zagraniczne i kupowac takich gracyz jak Halilovic.

Jezeli by sie tez okazalo, ze gracz w wieku 20-25 lat - nie do konca sprawdzi sie - to zawsze mozna za niego uzyskac dobra sume - jak np. Cesc, czy Alexis.

W pewnym wieku cena pilkarza spada drastycznie - wiec jezeli chcemy dbac o nasz sklad w kolejnych latach i nie obudzic sie z kompletna dziurą budżetową, to tak jak pisał kolega Przemson - w naszym przypadku nie mozemy juz sobie pozwalac na pogarszanie sredniej wieku.

0

Mam podobne zdanie - do tego ostatnie transfery idą w zbyt wiekowych graczy - zaraz sie okaże ze w przypadku większego transferu Barca nie bedzie miała kogo dobrze sprzedać.

0

Rowniez bardzo chcialem zeby Leo wygral te nagrode - i mocno liczylem ze nazwisko w kopercie bedzie Leo. Sam oczywiscie glosowalem na bramke Leo. Jak zobaczylem jakie bramki obok Leo weszly do pierwszej trojki to juz myslalem, ze Leo faktycznie zgarnie wszysto co mozna na gali

ALE tez nie ma co sie juz tak spinac. Nie zgarnal - ta nagroda mimo ze bardzo fajna - to jej znaczenie jest all in all niezbyt duze.

Uroda bramki - to mimo wszystko kwestia subieketywna - i chocby pare osob nawet na tym forum pisalo, ze np. woli przewrotki / od takich rajdow. Nie mozna odbierac tego ze komus mogla bardziej podobac sie inna bramka.

Oczywiscie tutaj wazny byl tez aspekt kampaniii w Brazylii na rzecz Wendela - i byc moze tego ze po wyborze pierwszej trojki bylo kolejne glosowanie (ale tego juz nie sprawdzimy).

0

jestem ciekawy jak wyglada podzial glosow przed ywlonieniem najlepszej trojki. W przeciwienstwie do ZP - tutaj glosuje sie dwa razy.

Najpierw na jednego z 10 goli, a nastepnie na jednego z trzech - to moblo pozbawic Leo ttytulu.

Poza tym w Brazlii zrobili podobno niezla kampanie na rzecz Wendela Liry. W tej 10-tce wg mnie bylo kilka goli ladniejszych.

Po trzecie - to mimo wszystko uroda bramki - a nagroda puskasa mowi o najladniejszej bramce - to kwestia zupelnie subiektywna wiec komus ma prawo podoba sie przewrotka vs rajd od polowy boiska.

0

Trzeba tez pamietac, ze akurat ZLOTO IO Messi juz ma - pewnie gdyby nie mial - to sam mialby cisnienie na ten tytul.

Neymarowie pozostal pewine niesmak z IO 2012, gdzie jednak przegral z Meksykiem w finale. Dodajac do tego, ze teraz IO jest w Brazylii - to przypuszczam ze jego podejscie do tematu tez jest inne.

Co innego z CA i MS - to bardzo chcialby zdobyc.

1

dokladnei tak:) - ta roznica 14% to wcale nie jest tak malo jak niektorzy pisza. Tylko wynika, z pounktow przynzawanych. Jakby Ronaldo byl za kazdym razem drugi u wszystkich glosujacych, to by mial 33% glosow.

1

Dopiero w 2016 - wygrana z Depo byla w 2016

0

i tak i nie - jednak od niepamietnych juz czasow - czyli sezonu 06/07 zawsze co najmniej jeden hiszpanski zespol gral w 1/2 LM do tego wielkie sukcesy Hiszpasnow, z ktorych wiekszosc jednak grala w La Liga (Xavi, Iniesta, Puyol, Pique, Busquets, Ramos, Casillas)

W 08 Hiszpania wygrala Euro
W 09 wygral LM
W 10 polfinal ,a pozniej Hiszpania MS
W 11 Real i Barca w 1/2 - Barca wygrala
W 12 Real i Barca w 1/2 - do tego Hiszpania zgarnela Euro
W 13 Real i Barca w 1/2
W 14 Real i Atletico w finale,
W 15 Real i Barca w 1/2, Barca wygrała

0

uroda bramki - to sprawa czysto subiektywna.

Jednemu moze sie podobac bardziej przewrotka, a innemu rajd od polowy boiska przeciwko silnemu rywalowi w finale rozgrywek najsilniejszej ligi swiata.

Aczkolwiek jesli chodzi o przewrotki, to pare ich bylo w tym sezonie - chocby Pedro,

Pare lat temu idealnym strzalem z przewrotki popisal sie Rooney w derbach Macnhesteru, a nagrode Puskasa zgarnal Neymar.

NIe ma reguly - choc podobno w Brazylii byla niezla mobilizacja zeby Lira wygral.

1

Nagroda Puskasa:

Wendel Lira - 46,7% głosów
Lionel Messi - 33,3%

0

mysle ze kolega ironizowal :)

1

Messi nigdy nie zdobyl hat tricka z Sociedad

3

Szkoda nagrody Puskasa - ZP byla pewna, a Puskasa mu zabrali - pewnie juz nie bedzie mial na nia szansy. Jezeli taka bramka nie wygrywa to juz nie wiadomo co by musial zrobic.

0

Messi zaglosowal: Suarez - Neymar - Iniesta

Nie glosowal na Busiego

2

Messi glosowal tak:

Suárez Luis
Neymar
Iniesta Andrés

1

Sa tez tacy, co nawet w trojce nie umiescili Messiego....

Captain Montserrat Griffith Anthony Lewandowski Robert Agüero Sergio Cristiano Ronaldo

Captain Morocco El Moutaqui Mehdi Lewandowski Robert Vidal Arturo Pogba Paul

0

jeszcze Vidal - tez znacznie bardziej zasluzyl

0

Iniesta gracz finalu LM, zdobywca 5 pucharów, bardzo dobra koncowka zeszlego sezonu. Na jesieni tez pokazuje magie (mecze z Espanyolem, Realem).

Iniesta przynajmniej mial podstawy

Oczywiscie sam wybralbym do jedenastki: Busquetsa, De Bruyne i tego trzeciego ciezko wybrac (Veratti, Pogba, Iniesta, nawet Rakitic - juz predzej James).

Zreszta Rakitic zostal wybrany pilkarzem roku w Chorwacji, ale w 11 FIFA jest Modric - gdzie logika?

0

chyba z lekarzami w bierki

5

Grzmot dostal prawie 28% - no comment...

Tak samo jak nagroda Puskasa...

I umieszczenie Modrica w 11 roku

0

z tej trojki zdecydowanie byl

0

Wielka szkoda - Leo chyba nigdy nie zgarnie tej nagrody...

Najpierw Modric, pozniej ta dziwna nagroda Fair Play, a teraz Nagroda Puskasa...

0

dzieki to wiele wyjasnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?