0

tak - ale jednak z Celta Messi rozegral juz 8 spotkan (wcale nie tak malo) i w nich zdobyl 3 bramki, wiecj jak na jego standardy to malo.

0

w ogole z tymi karnymi to Lisy maja ostanito szczescie

Z City nie podyktowany ewidentny karny dla City, dzisiaj karny dla Arsenalu taki 50:50, a karny dla Lisow w zadnym razie, a jednka podyktowany.

0

fakt jest taki, ze Vardy sobie puscil pilke w prawo i zamiast biec za pilka wpadl w noge w Monreala - sedzia nie ogarnal tego.

Choc po czesci rozumiem, ze sytuacja byla trudna, bo Monreal wystawil ta noge, a pilka przeszla obok

5

pewnie tak - ja uwazam ze jalkby Leicester wygrlao lige to byloby cos niesamowitego

1

wg mnie ani dla Arsenalu ani dla Lisów nie powinno byc karnego

0

Trudne spotkanie do sedziowania - sporo kontrowersji

0

i jest 1-0 Vardy 19 gol w sezonie

8

Troche niaciagany ten karny

0

rzut karny dla Lisów!!!

0

Jezlei dzisiaj dobilby do 300 goli, oznaczaloby to, ze po raz pierwszy w karierze strzeli Celcie przynajmniej 2 gole.

S historii Celcie strzelil tylko 3 bramki - to jeden z jego mniej ulubionych rywali

0

pilka zostala zatrzymana reka ktora wlasnie byla przy ciele - zobacz w ktorym miejscu zostala zatrzymana pilka - nie przy czesci reki odchylonej od ciala (przedramie), a tej czesci ktora byla wlasnie przy ciele (ramię.

Uwzlgedniajac mala odleglosc pilki od zawodnika - ciezko powiedziec co on mogl w tym momencie zrobic z ta reka.

1

a ja mam mieszane uczucia zwiazane z ta sytuacja - bo odleglosc byla bardzo mala, a on raczej cofal reke blizej ciala. Wg mnie bardzo trudna sytuacja i taki karny 50-50

0

Wyglada na to, ze Eleven Sports podrożało z 11zł na 15,90zł

1

druga zasluzona lokiec przy wyskoku - to zawsze moze byc zoltko

0

Pedro po raz drugi asysta Fabsa - tiki taka na Stamfor Bridge

1

w ciagu dwoch lat to wiele moze sie zmienic.

Na ten moment nie potrzebujemy pomocnika, ale za 2 lata kto wie - wtedy bedziemy mieli cala dzisiejsza podstawowa >30 lat.

0

ja na pewno przeciwny Ozilowi - ma 28 lat - wiec sprowadzanie akurat jego zupelnie nie ma sensu z uwagi na innych graczy w pomocy ktorzy sa w podobnym wieku.

0

Terry moze nei zagrac z PSG

1

NO i Celta jest jedynym zespolem w La Liga ktoremu Messi przynajmniej raz w karierze nie strzelil co najmniej dubletu. NIe licze Las Palmas - bo tutaj Leo gral z nimi 5 minut.

0

no wlasnie - chyba rugi punkt tlumaczy - remis PSG - wiec ciezko mowic o 'niespodziewanym' remisie.

0

z kilku powodow:

1) Od sezonu 2010/2011 - Real jest co roku w 1/2 LM - to jest bardzo wiele - mozna powiedziec ze w tym okresie sa naszym glowyn rywalem w LM

2) wygralismy lige ostratnimi latami duzo czesciej niz Real, ALE:

czesto ta liga wisiala na wlosku (sezon 2009/2010, sezon 2014/2015)

3) Odwieczna rywalizacja Real - Barca - stad te porownania

4) Troche wynika z punktu pierwszego, ale w sumie kogo innego porownywac - Getafe, Villareal czy moze Athletic?

0

Chelsea - najlepszy mecz tego sezonu w ich wykonaniu

0

N prosze Pedro strzela bramke

0

Z roma wystarczy im bramkowy remis - na Bernabeu spokojnie ograja Rzymian.

Z Malaga beda sie spinac na zwyciestwo - i tam pewnie bedzie nielatwo

0

dobra dobra - ja mam nadzieje, ze Cr bedzie mial tego krola strzelcow, a Barca bedzie przygotowywac sie wtedy spokoju do finalu LM jak np. w sezonie 2010/2011.

WZreszta w poprzednim bylo podobnie - ze tutaj wiele nie trzeba zeby rozstrzygnac te rywalizacje. Wowcas jak Real nie gral juz o nic Cr zakonczyl spotkania dwoma hat trickami. (Espanyol, Getafe)

1

Ostatnio sporo ladnych bramek strzelil:

1) Espanyol - tam tez ladny drybling

2) dzisiaj obie bramki

3) Z Sociedad swietny strzal

I jeszcze wczesniej w tym sezonie z Levante.

0

tutaj pewnie bedzie korekta na koniec sezonu - Wenger proboje rozrsuzac tlum / wzbudzic emocje. W polowie sezonu byli na pierwszym miejscu, wiec wiesz :)

3

W kwestii ligi angielskiej:

ta porazka dla United niemal krystalizuje cztery zespoly ktore beda grac w LM / el. LM - w przyszlym roku:

1. Leicester
2. Tottenham
3. Arsenal
4. City

United do 4 zespolu traci 6 punktow i ma mecz wiecej rozegrany

0

aha - no to widzisz - a ja Ci powiem, ze przynajmniej od tego czasu to niewiele sie zmienilo :)

0

taaak? Sezon temu:

Barca 94 punkty
Real 92 punkty
ATELTICO 78 punktow

Dwa lata temu Atletico wygralo lige - o czym juz napisalem.

W tym sezonie Real jest punkt za Atleti, ale maja mecz z nimi u siebie - i na koniec sezonu pewnie beda sporo punktow przed Atleti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?