1

Wiesz ocena jest taka ze wywieźli niezły wynik w kontekście tego ze cała druga polowe stali we własnym polu karnym - ogólnie Barca ma minimalna przewagę przed rewanżem ale jednak na Calderon bedzie ciężej - a Atleti ma bramkę z meczu wyjazdowego

0

Każdy wygrywa sposobem jaki moze - to prawda ale tez trudno im sie dziwić - nie maja piłkarzy klasy Leo czy Neya

0

Przed pierwsza kartka Torees jeszcze Albę faulował - wiec nie można powiedzieć ze to były nawet tylko 2 faule i nie dostał nawet ostrzezenia

0

Rewanż bedzie bardzo otwarty ale dobrze ze udało sie choć wygrac

0

To ma wspólnego ze gdybyśmy trafili teraz Ogorka w LM jakim sa Wilki - to nawet mino słabszej formy można by przejść mecze 1/4 nawet w gorszej formie - a pozniej można złapać ta najwyższa na mecze 1/2 i na final

0

Chyba bedzie ban za capsa :) - to jest oczywiste ze statystycznie im cześciej gra sie z najlepszymi zespołami tym szansa wpadek wzrasta

0

Owszem Roma jest słabsza od Arsenału - chyba pamiętasz jak rozwijaliśmy Romę 6-1

0

Trochę tez brakuje w tej kampanii momentu oddechu - w LM ciagle trafiamy mocnych , do tego w tym sezonie wiele meczów pucharowych (kms,SPE) - Real mógł stosunkowo wypocząć z Roma i teraz tez bedzie miał lekki mecz z Wolfsburgiem

2

2 bramkowa przewaga to moze byc nie tylko 2-0, wiec jezeli wygramy 4-2, to Atleti moze wygrac 3-1 u siebie ;) to tak w gwoli scislosci

0

nie po jednym meczu - poszukaj moich wczesniejszych postow. Real jest obok Barcy i Bayernu najwiekszym faworytem tej LM.

Natomiast przed meczem w La Liga pisalem, ze biore porazke z Realem w ciemno byleby zrobic dobry wynik z Atletico (mozesz rowniez znalezc moj post) i jak rowniez z kims pisalem ten mecz dla nas poza prestizem to byl "tylko" mecz o 3 punkty, ale tez mecz w ktorym te punkty moglismy stracic.

BTW Ktos kto mowil ze Real to jedna z najsłabszych druzyn do wylosowania mowil bzdury. Chec wylosowania Realu przez Barce przynajmniej w moim mniemaniu miala na celu ewentualne zmierzenie sie z Realem w dwumeczu, a nie w ejdnym spotkaniu. Ja zawsze wolalbym dwumecz z Realem w 1/4 czy nawet 1/2 LM niz ewentualny final. Po drugie uwzgledniajac fart w losowaniu Realu wlasnie trafienie na nas eliminuje taka sytuacje jak mamy teraz, ze Real gra z najslabszym zespolem (8 druzyna Bundesligi ktora niedawno dostala 3-0 od Leverkusen)

Losowanie Wolfsburga zwieksza ich szanse dodatkowo w LM.

0

Do tytułu w LL to jeszcze daleka droga dla nich - ale w LM sa obok Bayernu i nas wielkimi faworytami

3

Real narazie ma w LM taka drogę jakby była w LE - wiec dobrze by było jakby w pierwszym meczu Wolfsburg nie przegrał więcej niż 1 bramka - ale zapewne po zwycięstwie nad nami Biali bedą teraz na fali i rozjadą Wilki. Zreszta ostatni mecz Wolfsburga wiele mówi - 0:3 z Leverkusen

1

Ja bym powiedział ze aż 2prpcent - z Tenia ofensywnego to właśnie Leo był najlepszy

0

dziwne, bo to Atleti jako gosc powienien sie dostosowac koszulkami, wiec jezeli UEFA uznaje, ze sa zbyt posobne, to Atleti powinno zalozyc komplet taki aby sie odroznial.

0

Real jest cienki? Obok Barcy i Bayernu to główny faworyt do wygrania LM - wiec jezlei Real jest cienki a Barca jescze ciensza, to chyba nie ma zespolu na swiecie ktory bylby mocny wg Ciebie.

3

Najlepsi strzelcy El Clasico:

1. Messi 21 goli (FCB)
2. Di Stefano 18
3. Raul 15
3. Kapitan Grzmot 15
5. Cesar 14 (FCB)
6. Gento 14
7. Puskas 14
8. Santiallana 12
9. Hugo Sanchez 10

Wsrod tej grupy tlyko dwoch Barcelonistwo - Neymar i Suarez maja po 3 gole - i szczegolnie Ney ma duze szanse dolaczyc do tych co maja co najmniej 10 goli w klasykach.

1

A za chwile bedzie monza popatrzec na Atleti - moze remis dzisiaj?

0

Perdo dzisiaj cisnie - a raz jeszcze trafil ze spalonego

0

rozumiem, ze odpuszczasz pizee ;)?

0

zalezy z czego?



Ja nie smieje sie z jego bramek i swietnego wykanczania akcji - tylko z symulek, machania lapami, swietnych wywiadów, ogromnej radosci po bramkach innych kolegów



Nawet jak dzisiaj strzeli 6 bramek to niczego nie zmieni w kwestii CR jako pilkarza. I zaklada tu niewiele zmieni, bo jak CR odwali cos kolejnego, to naturalnym bedzie miec z niego polewke, a jezeli sie uspokoi i zmieni sie to nie bedzie sie z czego smiac, a jedynie chwalic / krytykowac jego gre.

0

ale bedzie dostepny na mecze z Realem?

1

zwlaszcza niektore sa takie z czapy - jak np to kolegi powyzej / badz tez np. o godzinie 22 pytanie "czy tylko ja nie moge spac?"

Lub gdy graja dwie niepowiazane druzyny z Barcelona - "czy tylko ja jestem za druzyna X"

Faktycznie takie komentarze nastawione na odpowiedz - "nie tylko Ty - ja tez"

1

zgadzam sie zToba, ze jest to potowrnie irytujace, jak sie pojawia posty, ze ten komentarz juz byl i itp itd, ale faktycznie kolega BarcaInfo pare dni temu robil to samo.

1

No Kolego - pare dni temu o tym rozmawialismy i minal tydzien, a komus pamiec szwankuje. Sorry, ale wlasnie pokazujesz mentalnosc Kalego.

Zeby nie bylo ja uwazam, że kolega Razorek niepotrzebnie sie Ciebie czepia i w tym aspekcie Ciebie bronie, ale skoro Ty sam uwazasz, zeby nie powtarzac informacji, a dodanie niepowolanych to tylko analogia wynikajaca z podania powolanych, wiec to nie jest nowa informacja - to powinienes podkulic uszy i tyle a nie nie potrzebnie sie awanturowac. niestety ale jest czysta hipokryzja.

4

Nawet jak Real wygral to wciaz bedzie daleki od mistrzostwa - Real bedzie mial 7 pkt straty, w tym gorszy bezposredni bilans spotkan (nie sadze, ze wygraja wiecej niz 4-0).

Po tym meczu zostanie 7 kolejek, a Barca musialaby wowczas przegrac min. 2 razy i zremisowac raz lub 4 razy zremisowac - co dodajac do tego, ze z tych trudniejszych spotkan zostal nam Sociedad na Anoeta i powiedzmy Valencia u siebie, to okreslenie "spore szanse" jest wielkim naduzyciem :)

Do tego to tylkow przypadku zalozenia ze Real zgarnie komplet punktow do konca, co jest o tyle malo prawdopodobne ze nikt w historii w ostatnich 10 kolejkach LA Liga nie zgromadzil 30 pkt.

0

Jak zaprzepascil - wsytarczy ze wygraja z KHimki u siebie i wlasciwie maja pewny awans.

Tylko w rpzypadku gdyby przegrali z Khimki i bodajze Zalgiris wygralby z Barcelona, Olympiakos wygralby z CSKA i jeszcze jakis warunek musialby by byc spelniony, zeby Real nie awansowal.

0

Tymczasem Warriors oddalili sie nieco od pobicia rekordu Chicago Bulls, ale wciaz szansa jest spora.

Na ten moment maja bilans 68-8 - czyli rozegrali 76 spotkan. Do konca zostalo 6 gier.

Zeby pobic niesamowity rekord Chicago musza miec nie gorszy bilans niz 5-1.

O tyle maja teraz trudne zadanie, ze przed nimi jeszcze 2x mecze z San Antonion, 2x mecze z Memphis.

0

Real w ostatnich 1/4 LM

2010 - mieliby Bordeux, ale odpadli ze slabym / srednim Lyonem w 1/8
2011 - Tottenham
2012 - Apoel
2013 - Galatasaray
2014 - kontuzjowana Borussia - na ktora wowczas kazdy chcial trafic
2015 - Atletico
2016 - Wolfsburg - 8 druzyna Bundesligi ( kazdy inny rywal to top swojej ligi)

Przez 6 lub 7 lat trafili na jednego trudnego rywala w 1/4 - a bylo nim Atletico. Rywale Realu to troche tak jakby oni grali w LE, a nie LM.

Nasi rywale

2009 - Bayern
2010 - Arsenal
2011 - Szachtar
2012 - Milan
2013 - PSG
2014 - Atletico
2015 - PSG
2016 - Atletico

W ciagu 8 lat trafilismy w 1/4 na stosunkowo latwego rywala - czyli Szachtar - choc i tak wowczas ta druzyna byla lepsza niz Szachtar pare lat pozniej - nie mniej jednak to i tak byl rywala ktorego na tym etapie rywalizacji mozna okreslic mianem tzw "ogorka"

0

Wolfsburg widze, ze przyszykowal doskonałą forme na 1/4 LM - nie wiem czy to nie bedzie latwiejszy dwumecz dla Realu niz ten pare lat temu z Apoelem.

0

alez ten Wolfsburg mocny - czuje, ze Real rozstrzygnie sprawie awansu juz w pierwszym spotkaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?