mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To prawda - niestety tak sie zderzyło ze nie dość ze forma słaba to rywale najgorsi jakich można mieć
0
Znowu widać jak na tacy dlaczego LM jest taka trudna - bo na przestrzeni paru miesięcy ( luty - maj) trzeba utrzymać doskonała formę lub mieć dużo szczęścia w losowaniu zeby wykorzystać moment słabszej formy. My niestety zarówno mieliśmy tych rywali z najwyższej polki a i forma nie przyszła.
Teraz liga i bedzie to liga bardzo trudna bo zostało 6 spotkan a formy jednak brakuje.
0
Bayern i PSG grają bardziej otwarty futbol - do tego wówczas oba kluby były mocno osłabione i to jakby nie patrzeć pomagało.
6
Napisze tak:
Popatrzcie ile ostatnio dwumeczów zagraliśmy w LM grając za każdym niemal razem z najtrudniejszym możliwym do wylosowania rywalem.
W poprzednim sezonie city( mistrz Anglii), Psg ( mistrz Francji), Bayern ( mistrz Niemec) i na końcu Juventus ( mistrz Włoch) - teraz niełatwy rywal do dwumeczu jkaplon jest Arsenał i ponownie Atletico.
Do tego w CD-R w poprzednim sezonie Atletico. Za każdym razem wygrywaliśmy - to musiało nadejść.
Enrique wygrywał za każdym razem z Atleti ale tez większość tych spotkan była wyrównana i znowu dodam to tez musiało kiedy ms nadejść ze z nimi po prostu przegramy.
0
Przynajmniej widać ze nasi walczyli - przeciwko Atleti gra sie niesamowicie ciezko co pokazywały nasze mecze z nimi nawet jak grali w 9 na Camp Nou.
Brakowało nam w tym sezonie momentu odpoczynku i no cóż nawet nie mieliśmy okazji odpocząć jak Real na stadionie Wolfsburga.
1
Sytuacja jak w sezonie 13/14 w półfinale oba zespoły z Madrytu - Atleico znowu nas wyeliminowało, Real znów Niemców ograł , znów jest Bayern i drużyna z Anglii
0
Uefalona mówili
0
w sezonie 13/14 tez wystarczyla brameczka wowczas do dogrywki, a nie pyklo.
Atletico od kiedy wychodzi z grupy w ostatnich latach nie stracilo gola u siebie wiec to wystarczy brameczka, to niestety nie Wilki, ze w obrone mozna wchodzi jak w maslo - to jednak Atleti.
3
Godin ladnie zapracowal na kartke, ale sedzia zgodnie z zasada, ze lepiej nie pokazac, bo to mniej kontrowersji i mniej bulwersu niz pokazac.
0
Hm czyzby to wszyscy ukladlao sie jak w sezonie 13/14?
Wowczas Real w cwiercfinale z druzyna niemiecka przegral na wyjezdzie 2-0 i wygral u siebie 3-0 (kolejnosc spotkan byla odwrotna)
W 1/2 LM byl jeden zespol angielski (wowczas Chelsea)
BArca grala w 1/4 z Atletico i odpadla i to byl jedyny raz od sezonu 06/07 kiedy Barcy nie bylo w 1/2 finalu.
W 1/2 finalu byl tez Bayern i wszystko wyglada na to, ze rowniez teraz bedzie.
0
PSG tez mialo szanse nawet na poczworna koirone w tym roku, ale szansa prysla
0
Mamy kontuzjowany Verme i Matheiru - nie mamy dobrego zmiennika dla Javiera na ten moment
0
Narazie nie maja kim zastąpić - wiec wyglada ze bedzie a jak Real wygra LM to jestem pewien ze zostanie
0
Dla Realu lepiej bedzie wypoczęty przed sezonem
2
TTak BTW City miało dzisiaj wiecej francuskich pilkarzy niz PSG :)
0
sporo :) - spoko jutro bedzie mniej bo bede ogladal mecz i nie chce sie rozpraszac - tak jak przy innych spotkaniach
0
nie czepiam sie - nawet zgadzam ze sa faworytem (obok Bayernu i Barcy) - zreszta pisalem o tym wczesniej jeszcze przed meczami 1/8 - ale tak jak pisalem w 1/8 ze nie wolno skreslac Realu bo obok Bayernu i Barcy to wciaz glowny faworyt - tak teraz nie do konca sie zgadzam, ze sa ZDECYDOWANYM faworytem - tylko tyle.
Zdecydowanym faworytem to byli w dwumecu z Wolfsburgiem
0
poczytaj pare komentarzy nizej - pare osob pisze, ze jest glownym faworytem
3
Ale te nastroje fluktuuja:
Przed meczem z Realem:
- jest niezle, powinnismy spokojnie wygrac 3-1
- po meczu - slabo to wygladalo - nasi zostlai rozbici w ostatnich minutach i jeszcze Piekny
- po ochlonieciu (poniedzialek): w sumie dalej mamy 7 pkt przewagi a teraz gramy z Atletico wygramy 2-0, a moze naeet 3-0
- w trakcie pierwszej polowy / po pierwszej polowie - ALE padaka to chyba koneic sezonu dla nas
- zwyciestwo - udalo sie - nie jest zle :)
- po pierwszym meczu Realu z Wolfsburgiem - pelna euforia - wchodzimy do polfinalu i gramy z Wilkami - final jest nasz
- po meczu na Anoeta - chyba nie wygramy nic - Atleti i Real sa juz blisko i skoro jestesmy w takim dolku to moze byc juz tylko gorzej, ale wazne ze Real odpadnie z Wilkami
- po meczu z Wilkami - Real genialny - jest glownym faworytem do wygrania LM, a my dalej jestesmy w dolku
- po meczu z Atletico -??
1
Jak to niektorym sie odwraca - w lutym pisza, ze Real nic nie wygra - teraz juz pisza, ze Real wygra LM i sa najwiekszym faworytem.
Ludzie jak to mowi Piękny - CALMA - mamy poczatek kwietnia - jak co sezon Real bedzie w 1/2, jak co sezon Bayern bedzie w 1/2 - mamy City (kopciuszek jak Juve rok temu) i oby to byla Barca.
Polfinaly sa za jakis czas, a final jeszcze pozniej. Jezeli Barca przejdzie to motywacja kazdego zespolu bedzie ogromna
Bayern po remontadzie z Juventusem, Real po dzisiejszym remoncie, Barca to Ona w tym sezonie broni tego troefuem i ma szanse zdjac klatwe.
No i City ktore jednak odpadnie na etapie polfinalu - chyba, ze Atletico by nas przelo i gralo wlasnie z City. W takim dwumeczu upatrywalbym bym szan na poziomie 50-50
0
narazie to poczekajmy do jutrzejszych 1/4 - bo my wciaz nie mamy awansu
0
i jeszcze warto dodac Henrique - to byly powazne oslabienia - uwzgledniajac, ze to jest jednak 8 druzyna Bundesligi to zadanie stalo sie niemal niewykonalne
1
to jest wlasnie LM - wygrywasz z Roma i Wolfsburgiem i jestes w polfinale
0
na dzien dziejszy - tak jak w lutym faworytem byla Barca, a na jesieni byl Bayern - do polfinalow blisko miesiac, a do finalu jeszcze wiecej czasu - narazie obok Bayernu i Atletico / Barca jest faworytem - w City nie wierze
0
Real ma City zaklepane
0
do tego, ze bedac w POLFINALE i bedac Realem jest sie faworytem.
Z tymz decydowanym to poczekajmy do losowania polfinalow
0
a ogladales mecze City?
W pierwszym spotkaniu PSG zawalilo przez skutecznosc - City po pierwsz brak doswiadzcenia na takim etapie rozgrywek, po drugie Atletico nie raz pokazalo, ze z Realem sobie radza, a Barca to Barca - nawet jak teraz w lekkim dolku to wciaz zdolna do wielkich rzeczy (to samo co z Realem)
Narazie to nie mysle o polfinale, bo jutro ciezka przeprawa sie szykuje
0
spoko - ale gdyby to nie wpadlo - to jednak Real ciagle atakowal i wydaje mi sie ze kwestia czasu bylo zeby co innego wpadlo.
Pozniej oczywiscie sytuacja byla juz inna, ale Wilki nie byly w stanie nic stworzyc, a Real mial kolejne okazje (Benz, Jese, Bale)
0
w polfinale przynajmniej maja 25% szans, ale jak trafia na City to szansa mocno wzrosnie
0
nawet jak na nich nie trafi to tez moga, ale wowczas beda miec latwiej