2

To prawda - niestety tak sie zderzyło ze nie dość ze forma słaba to rywale najgorsi jakich można mieć

0

Znowu widać jak na tacy dlaczego LM jest taka trudna - bo na przestrzeni paru miesięcy ( luty - maj) trzeba utrzymać doskonała formę lub mieć dużo szczęścia w losowaniu zeby wykorzystać moment słabszej formy. My niestety zarówno mieliśmy tych rywali z najwyższej polki a i forma nie przyszła.

Teraz liga i bedzie to liga bardzo trudna bo zostało 6 spotkan a formy jednak brakuje.

0

Bayern i PSG grają bardziej otwarty futbol - do tego wówczas oba kluby były mocno osłabione i to jakby nie patrzeć pomagało.

6

Napisze tak:

Popatrzcie ile ostatnio dwumeczów zagraliśmy w LM grając za każdym niemal razem z najtrudniejszym możliwym do wylosowania rywalem.

W poprzednim sezonie city( mistrz Anglii), Psg ( mistrz Francji), Bayern ( mistrz Niemec) i na końcu Juventus ( mistrz Włoch) - teraz niełatwy rywal do dwumeczu jkaplon jest Arsenał i ponownie Atletico.

Do tego w CD-R w poprzednim sezonie Atletico. Za każdym razem wygrywaliśmy - to musiało nadejść.

Enrique wygrywał za każdym razem z Atleti ale tez większość tych spotkan była wyrównana i znowu dodam to tez musiało kiedy ms nadejść ze z nimi po prostu przegramy.

0

Przynajmniej widać ze nasi walczyli - przeciwko Atleti gra sie niesamowicie ciezko co pokazywały nasze mecze z nimi nawet jak grali w 9 na Camp Nou.

Brakowało nam w tym sezonie momentu odpoczynku i no cóż nawet nie mieliśmy okazji odpocząć jak Real na stadionie Wolfsburga.

1

Sytuacja jak w sezonie 13/14 w półfinale oba zespoły z Madrytu - Atleico znowu nas wyeliminowało, Real znów Niemców ograł , znów jest Bayern i drużyna z Anglii

0

Uefalona mówili

0

w sezonie 13/14 tez wystarczyla brameczka wowczas do dogrywki, a nie pyklo.

Atletico od kiedy wychodzi z grupy w ostatnich latach nie stracilo gola u siebie wiec to wystarczy brameczka, to niestety nie Wilki, ze w obrone mozna wchodzi jak w maslo - to jednak Atleti.

3

Godin ladnie zapracowal na kartke, ale sedzia zgodnie z zasada, ze lepiej nie pokazac, bo to mniej kontrowersji i mniej bulwersu niz pokazac.

0

Hm czyzby to wszyscy ukladlao sie jak w sezonie 13/14?

Wowczas Real w cwiercfinale z druzyna niemiecka przegral na wyjezdzie 2-0 i wygral u siebie 3-0 (kolejnosc spotkan byla odwrotna)

W 1/2 LM byl jeden zespol angielski (wowczas Chelsea)

BArca grala w 1/4 z Atletico i odpadla i to byl jedyny raz od sezonu 06/07 kiedy Barcy nie bylo w 1/2 finalu.

W 1/2 finalu byl tez Bayern i wszystko wyglada na to, ze rowniez teraz bedzie.

0

PSG tez mialo szanse nawet na poczworna koirone w tym roku, ale szansa prysla

0

Mamy kontuzjowany Verme i Matheiru - nie mamy dobrego zmiennika dla Javiera na ten moment

0

Narazie nie maja kim zastąpić - wiec wyglada ze bedzie a jak Real wygra LM to jestem pewien ze zostanie

0

Dla Realu lepiej bedzie wypoczęty przed sezonem

2

TTak BTW City miało dzisiaj wiecej francuskich pilkarzy niz PSG :)

0

sporo :) - spoko jutro bedzie mniej bo bede ogladal mecz i nie chce sie rozpraszac - tak jak przy innych spotkaniach

0

nie czepiam sie - nawet zgadzam ze sa faworytem (obok Bayernu i Barcy) - zreszta pisalem o tym wczesniej jeszcze przed meczami 1/8 - ale tak jak pisalem w 1/8 ze nie wolno skreslac Realu bo obok Bayernu i Barcy to wciaz glowny faworyt - tak teraz nie do konca sie zgadzam, ze sa ZDECYDOWANYM faworytem - tylko tyle.

Zdecydowanym faworytem to byli w dwumecu z Wolfsburgiem

0

poczytaj pare komentarzy nizej - pare osob pisze, ze jest glownym faworytem

3

Ale te nastroje fluktuuja:

Przed meczem z Realem:

- jest niezle, powinnismy spokojnie wygrac 3-1
- po meczu - slabo to wygladalo - nasi zostlai rozbici w ostatnich minutach i jeszcze Piekny

- po ochlonieciu (poniedzialek): w sumie dalej mamy 7 pkt przewagi a teraz gramy z Atletico wygramy 2-0, a moze naeet 3-0

- w trakcie pierwszej polowy / po pierwszej polowie - ALE padaka to chyba koneic sezonu dla nas

- zwyciestwo - udalo sie - nie jest zle :)

- po pierwszym meczu Realu z Wolfsburgiem - pelna euforia - wchodzimy do polfinalu i gramy z Wilkami - final jest nasz

- po meczu na Anoeta - chyba nie wygramy nic - Atleti i Real sa juz blisko i skoro jestesmy w takim dolku to moze byc juz tylko gorzej, ale wazne ze Real odpadnie z Wilkami

- po meczu z Wilkami - Real genialny - jest glownym faworytem do wygrania LM, a my dalej jestesmy w dolku

- po meczu z Atletico -??

1

Jak to niektorym sie odwraca - w lutym pisza, ze Real nic nie wygra - teraz juz pisza, ze Real wygra LM i sa najwiekszym faworytem.

Ludzie jak to mowi Piękny - CALMA - mamy poczatek kwietnia - jak co sezon Real bedzie w 1/2, jak co sezon Bayern bedzie w 1/2 - mamy City (kopciuszek jak Juve rok temu) i oby to byla Barca.

Polfinaly sa za jakis czas, a final jeszcze pozniej. Jezeli Barca przejdzie to motywacja kazdego zespolu bedzie ogromna

Bayern po remontadzie z Juventusem, Real po dzisiejszym remoncie, Barca to Ona w tym sezonie broni tego troefuem i ma szanse zdjac klatwe.

No i City ktore jednak odpadnie na etapie polfinalu - chyba, ze Atletico by nas przelo i gralo wlasnie z City. W takim dwumeczu upatrywalbym bym szan na poziomie 50-50

0

narazie to poczekajmy do jutrzejszych 1/4 - bo my wciaz nie mamy awansu

0

i jeszcze warto dodac Henrique - to byly powazne oslabienia - uwzgledniajac, ze to jest jednak 8 druzyna Bundesligi to zadanie stalo sie niemal niewykonalne

1

to jest wlasnie LM - wygrywasz z Roma i Wolfsburgiem i jestes w polfinale

0

na dzien dziejszy - tak jak w lutym faworytem byla Barca, a na jesieni byl Bayern - do polfinalow blisko miesiac, a do finalu jeszcze wiecej czasu - narazie obok Bayernu i Atletico / Barca jest faworytem - w City nie wierze

0

Real ma City zaklepane

0

do tego, ze bedac w POLFINALE i bedac Realem jest sie faworytem.

Z tymz decydowanym to poczekajmy do losowania polfinalow

0

a ogladales mecze City?

W pierwszym spotkaniu PSG zawalilo przez skutecznosc - City po pierwsz brak doswiadzcenia na takim etapie rozgrywek, po drugie Atletico nie raz pokazalo, ze z Realem sobie radza, a Barca to Barca - nawet jak teraz w lekkim dolku to wciaz zdolna do wielkich rzeczy (to samo co z Realem)

Narazie to nie mysle o polfinale, bo jutro ciezka przeprawa sie szykuje

0

spoko - ale gdyby to nie wpadlo - to jednak Real ciagle atakowal i wydaje mi sie ze kwestia czasu bylo zeby co innego wpadlo.

Pozniej oczywiscie sytuacja byla juz inna, ale Wilki nie byly w stanie nic stworzyc, a Real mial kolejne okazje (Benz, Jese, Bale)

0

w polfinale przynajmniej maja 25% szans, ale jak trafia na City to szansa mocno wzrosnie

0

nawet jak na nich nie trafi to tez moga, ale wowczas beda miec latwiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?