mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wydaje mi sie, ze teraz gracze smietankowych beda wypoczeci (nie to co po meczu z Barca) i pewnie im sie uda. Wygrana 4-1 bardzo mozliwa.
NAwet jak Wilki sie nie przestrasza, to oni graja taka padake, ze ja dalej nie potrafei zrozumiec co sie stalo w pierwszym meczu.
1
Tak BTW Ronaldo moze sie juz cieszyc ze ZB, bo Higuain zostal zawiesozny na 4 spotkania. Oczywscie jest jeszcze Jonas, ale w Portugalii jest mniej spotkan, wiec pewnie nagroda pojdzie do Cr.a
CR zaliczy najprawodpoobniej drugi sezon z rzedu gdzie zdobedzie wszystki mozliwe strzeleckie nagrody (pichichi, ZB, krol strzelcow LM).
0
Rafinhe jest kontuzjowany? Co mu jest?
0
Właśnie dlatego z Verma raczej trzeba sie pożegnać - jeżeli Jecier złapie kartkę w LM to z obrona bedzie słabo. Czyżby nasza obrona pod koniec drożny miała spoczywać na Bartrze?
0
dokladnie to moze wyjsc w dwie strony - ale wiesz w recznej np. z 5 koszyka bedzie losowany Katar, a z 4 bodajze Niemcy, wiecj moze sie zdarzyc ze jedna grupa bedzie bardzo mocna - dlatego akurat w przypadku Szczypiornistow to dobrze na wstpie ze beda losowanie po przeciwnej stronie od Francji.
Oczywiscie Francja tez jest do ogrania, ale jednak :)
W przypadku siatkarzy widze to wlasnie w tym stylu ze mocniejsza grupa lepsza.
1
Polacy nie zagraja w grupie z Francja na igrzyskach - to dobrze
0
spoko, to jest inny argument niz pisanie, ze sprzedaz za grue miliony byloby wyrzuceniem 30 milionw w bloto - a to napisales.
Wyrzucenie kasy w bloto to np. zakup Ibry lub zakup Czygrynskiego, gdzie w przypadku tego drugiego odsprzedalismy go do Szachtara za 10 milionow mniej.
Jezeli by sie okazalo, ze Arda koeljny sezon zagra slaby - to 1) lata leca, 2) jego cena tez moze spac i wowcza faktycznie moze sie okazac, ze to bylo 30 milionow wyrzucone w bloto.
Co innego kwestie poza ekonomiczne, to jest juz inny dylemat.
1
"Barcelona okaże swój błąd (30 baniek wyrzuconych w błoto) " - akurat gdyby Turana sprzedala za kwote 50+, to raczej nie mozna powiedziec, ze 30 baniek wyrzuconych w bloto, bo ekonomicznie to bedzie swietny inwestycja - dodajac do tego wiek Ardy Turana.
Natomiast kwestia sportowa i tego czego chce Turan to inna sprawa.
0
chyba za slaby - w lidze hiszpanskiej Jonas srednio sie spisywal, wiec powrot do LA Liga i do Barcy to raczej nienajlepsyz pomysl
0
Vardy nie - nie pasuje do nas, ale Mahrez to juz co innego :)
0
Bkamabu w formie - i Vilalreal 2-0 z Realem B
0
"No powiedzmy w ciągu ostatnich może 15 minut,no to Atletico," - zAtletico gol jednak padl w 25 minucie - chyba ze masz na mysli mecz ligowy, to jednak to byl 30/01 - czyli blisko 3 miesiace temu -
w ostatnich meczach ani z Villareal ani z Realem to kiepska gra w drugiej polowie / w końcówce przesadza o wyniku.
Z Atletico ostatnio bylo inaczej - ale tez Atleti gralo w oslabieniu, wiec ciezko porownywac.
Tak z tymi 15 minutami - to ja jakos nie widze narazie tej toerii
0
Co ten obronca Villareal zrobil?!!
1
Za Moyesa lepiej nie bylo
0
Z ta presja to roznie bywa - np. Piękny jest wygwizdywany na wszystkich stadionach ale niewiele sobie z tego robi - niektorych nawet takie gwizdy motywuja jeszcze bardziej.
Nie jestem w glowie Pique jak to jest z nim :) - w kazdym razie tutaj moge sie zgodzic, ze takie ryzyko istnieje.
1
to akurat jest pozytywny sygnal dla Realu na mecz z Wilkami
0
Z teog wyniku bardzo zadowolony moze byc tez Manchester City i nasz byly trener Pep Guardiola - ktory jednak wyglada na to, ze pogra sobie w LM w nastepnym sezonie
0
Totki po raz pierwszy od 15 lat ograja CZerowne Diably - alez ekipe stworzyl Pochettino
1
Delle Alli na 1-0!!!!
1
Totki wciaz walcza z Leicester
0
No tak bo napisanie takiego tweeta jest bardzo wyczerpujace i zajmuje nie wiadomo ile czasu.
To co jak inni zawodnicy zartują sobie na treningu czy rozmawiaja nie na teamt zwiazany z meczem to juz nie zajmuja sie sprawami sportowymi?
Wymiana zlosliowsci z Arbeloa na twiterze watpie zeby dekoncentrowala Pique - to tak jak mozna pisac, zeby Messi nei gral na play station bo za bardzo o tym mysli a nie o meczu.
1
Denis Suarez strzela gola dla Villareal - i Getafe coraz bilzej spadku
A za tydzien na pewno wtopia, bo smietankowi przyjezdzaja
1
no nie wiem - Kane zaraz bedzie mial 23 lata i jednak do Neymara to mu daleko - Martial jest jednak blisko 3 lata mlodszy wiec tutaj mozna sie zastanawiac.
40
Oj tam wymieniaja sie drobnymi zlosliwosciami - bez jakiegos chamskiego obrazania - akurat takie sytuacje dodaja kolorytu naszej rywalizajci ze smiatankowymi. Oczywiscie trzeba uwazaz zbey nie przesadzic.
Pique narazie ladnie zgasil Alvaro:)
0
a kupuje? ;) jak ty masz takie informacje, to pewnie wszystko wchodzi na kuponach
5
Kto by przypuszcal, ze Leicester City bedzie blizej tytulu mistrza Anglii niz Barcelona tytulu w lidze hiszpanskiej?
1
wyglada, ze graja lepiej niz za Neville;a, ale tez Sevilla na wyjazdach to Sevilla na wyjazdach ;)
0
a jednak beda 3 pkt dla Nietoprzey
0
Valencia na 2-1 Negredo daje 3 pkt Valencii
0
to dla nas niedobrze -lepiej jakby Valencia odskoczyla od strefy spadkowe