0

Atletico ma jednak ciut latwiejszy, bo ma aż 4 mecze na wlasnym stadionie

5

Betis po wczorajszym zwyciestwie nad Levante jest wlasciwie pewny utrzymania - Deportivo tez nie ma wiekszej motywacji (ani nie spadnie, ani nie bedzie puicharów).

Co do Granady pelna zgoda - ale mecz jest w ostatniej kolescie - wiec moze bedzie juz wiadmo czy spadna czy nie.

0

"Gra wygląda jak za Taty,Barca w pierwszych 15 minutach traci bramkę,potem tylko cały mecz klepie i nic z tego nie ma,brak skuteczności." - w jakiim meczu poz wczorajszym stracilismy w pierwszych 15 minutach bramke w ostatnim czasie??

0

Atletico ma jednak latwiejszy - maja az 4 mecze u siebie - i w sumie poza Bilbao na wyjezdzie nikogo kogo nie mogliby ograc

0

PSG - bedzie oslabione kontuzjami w meczu z City (brak Luiza, Verattiego) - do tego ma bardzo sredni wynik z meczu domowego i w tym momencie piszesz, ze "staje sie" faworytem?

Raczej sensowniej byloby napisac to po meczu 1/8 z Chelsea, z PSG staje sie faworytem, ale teraz to raczej ich sytuacja nie jest zbyt ciekawa, bo musza wygrac z City na wyjezdzie lub zremisowac wyzej niz 2-2.

Co do Atletico znowu slowo "staja się" jest kluczowe - Atletico mimo wszyystko zanotowalo porazke na Camp Nou - wprawdzie strzelili bramke i porazka jest minimalna, ale wciaz to jednak minimalnie korzystniejszy wynik dla Barcy, wiec szanse sa jakos 50:50.

Dziwne, ze nie wymieniasz Bayernu ktory osiagnal najkorzystniejsyz wynik z 1 meczu (Wolfsburga nie licze, bo pewnie zbierze bencki na SB)?

0

mimo wszystko trochę rotacji bylo:

Suarez - nie gral z Getafe, Valencia (PK), Espanyol (PK), Bilbao (pierwszy mecz PK) - dizisja kolejny mecz przerwy
Neymar nie gral (jedne mecz w reprezentacji), Malaga, Espanyol (PK), Valencia (PK),

Messi faktycznie malo pauzował (bo z Bilbao w PK) i z Valencia w PK + jedna polowa z Bilbao w lidze

Poza tym jednak sa inne pozycje na ktorych troche rotacji bylo (S. Roberto), teraz Rafinha.

Niestety to pole manewru zostlao poniekad ograniczone (kontuzje Ryzego i Vidala) - zreszta jak ostatni wszedl Ryzy, to wiemy co sie stalo.

0

zawsze to moze nie - o ile mnie pamiec nie myli to w poprzednim sezonie dostlai na Anoeta 4-2

1

Swoja droga ciekawe czy Granero i Illara postaraja sie trez o zwyciestwo nad Realem - czy moze obiecaja Arbeloi porazke z Realem?;)

0

ale Leiceter nie gra w LM i nie gra juz w FA Cup to zbyt wiele dla prawdziwego sezonowca. :) W grze sa wciaz Bayern i PSG,

- Bayern ma te przewage, ze ma lepszy wynik z 1 meczu 1/4
- PSG ma te przewage ze moze wygrac 4 trofea (puchar ligi i puchar Francji), a do tego majstra juz maja

0

Messi strzelecko ostatnio zupelnie sie zawiesil - trochye to przypomina sytuacje gdy gonil rekord Zarry i nie mogl strzelic, az w koncu upolowal hat tricka Sevilli.

Obecnie:

Ostatni gol w barwach Barcy strzelil w drugiej polowie meczu z Getafe.

Od tego czasu nie trafial Villarealowi, Realowi, Ateltico i Sociedad (razem 360 min) +45 min z Getafe = 405 minut.

W reprezentajci w miedzyczasie strzelil gola z karnego Boliwi, ale jesli zaznaczymy , ze przez te 180 minut gry nie strzelil gola z gry, to daje nam to razem:

485 minut bez gola z gry Messiego - nie pamietam szczerze takiej serii.

Oby z Atletico nastapilo przelamanie

0

mysle, ze takie spotkania nie spowoduje, ze tzw. sezonowcy uciekna - w koncu wciaz jestemy liderami i na kogo wowczas Ci "sezonowcy" mieliby sie przerzucic?;)

Raczej o tych sezonownach bedzie swiadczyc, jak za kilka lat Barca nie bedzie walczyc o majstra albo przyjdzie pare slabszych sezonow

1

Real jest na fali 6 zwyciestw z rzędu w La Liga - w perspektywie maja jeszcze 4 mecze wyjazdowe (w tym Sociedad), do tego pozostale dwa meczu u siebie maja stosunkowo trudne (Valencia, Villareal).

Nikt w historii nie zdobyl kompletu punktów w ostatnich 10 spotkaniach La Liga, wiec Real powinien sie przynajmniej raz potknac. Wowczas w stosunku do Realu moglibysmy nawet zremisowac 3 razy.

Atletico ma duzo latwiejszy terminarz, (4 mecze w domu/6), ale maja dwa teoretycznie trudniejsze (Bilbao - wyjazd i Malaga - dom) w ktorych moga stracic punkty. Znowu wydawac by sie oglo, ze choc raz jeszcze straca punkty, wiec tutaj moglibysmy pozwolic sobie na 2 remisy.

Dramatu jeszcze nie ma - ale mecz z Valencia wypadaloby wygrac.

0

hm ja przed meczem mowilem, ze remis nie bedzie zly (uwzgledniajac ze to Anoeta) - wowczas wciaz moglibymsy pozwolic sobie na 2 remisy za darmo - wiec u mnie pewien niepokoj jest

Wiele zalezy od tego co bedzie sie dzialo w srode

0

dodaj jeszcze Granero - caly srodek pola jest smietankowy w Sociedad

0

na porazke raczej nie, bo Sociedad oddal jeden celny strzal i to byl gol z 4 minuty, a pozniej Barca siedziala na ich polowie i pare okazji wypracowalismy, wiec przynajmniej remis nam sie nalezal, ale to jest Anoeta, wiec rozumiesz

1

ostatnie 6 wyjazdow na Anoeta, to zaledwie 1 punkt :) -cos jest z tym stadionem - to troche tak jak kilka lat temu mial Real z Deportivo

0

jak dla mnie to w ostatinch 3 meczach stracilismy 8 pkt - zdobylismy tylko 1 punkt / 9 mozliwych

0

mamy 3 mecze u siebie (Valencia, Asspanyol, Gijon) , dwa na wyjezdzie z druzynami ktore o nic juz nie walcza (Deportivo i Betis) i mecz na wyjezdzie z Granada (ktore moze byc skomplikowane w zaleznosci jaka bedzie sytuacja Granady)

3

Teraz presja bedzie spora, ale tez trzeba sobie powiedziec, ze seria spotkan:

-Villareal (w)
-reprezentacje
-Real
-Atletico
-Sociedad na WYJEZDZIE
-Atletico
to w sumie truedniejszego zestawu meczow trudno sobie wyobrazic.

Zeby tylko przejsc Atletico w LM...

0

zostalo 6 meczów do konca

2

Szkoda natomiast tego, ze sporo sil zostawilismy na Anoeta i nawet bez remisu wyjezdzamy - ktory mimo wszystko powinien byc

0

a to faktycznie :)

3

Warto powiedziec jak wyglada terminarz kazdej z druzyn:

Barca:
Valencia (d)
Deportivo (w)
Gijon (d)
Betis (w)
Asspanyol (d)
Granada (w)

Atletico:
Granada (d)
Bilbao (w)
Malaga (d)
Rayo (d)
Levante (w)
Celta (d)

Real:
Getafe (w)
Villareal (d)
Rayo (w)
Sociedad (w)
Valencia (d)
Deportivo (w)

Zdecydowanie najtrudniejszy terminarz ma Real, do tego azd 4 mecze maja wyjazdowe. Najlatwiejszy grafik ma Atletico, gdzie maja az 4 mecze u siebie i wlasciwie tylko Bilbao maja watpliwe.

Nasz grafik nei wyadje sie zly, ale wiele zalezy od tego jak np. bedzie wygladala sytuacja Granady przed ostatnia kolejka.

0

Noo to teraz pozostaje sie cieszyc, ze mamy dwumecz z Realem i Atletico lepszy,

Pozostalo jedno potkniecie w zapasie

1

Moglo byc po sprawie

1

dzisiaj spore bledy techniczne w przyjmowaniu pilki - zawalenie jednej kontry i w sumie sredni strzal z woleja po akcji Messi - Neymar - Turan

0

nam w lidze zdarza sie juz 3 dzien z rzędu - ale moze wlasnie po to jest ta przewaga.

Mnie pociesza jedno, ze tak trudnego meczu w lidze juz miec nie bedziemy.

Natomiast martwi, ze za 3 dni mecz z Atletico i ta nasza forma jest dosc niepewna.

0

"Kolejny mecz gdzie tracimy po frajersku bramkę na początku meczu" - co znaczy kolejny?

W meczu z Atletico bramka jednak padla po 20 minutach gry, a wiec nie na poczatku. Z Realem i Vilalrealm to my pierwsi strzelalismy

1

Messi strzelecko ostatnio nie bardzo:

Ostatni gol w lidze z Getafe w pierwszej polowie, pozniej zarowno z Realem, Villareal, Atletico w Lm i teraz z 45 miniut z Sociedad.

W meidzyczasie gol z karnego z Boliwia i bez bramek z Chile.

0

Na ten moment w ciagu zaledwie 3 kolejek zdobylismy 1 punkt - ale tez patrzac do przoedu jest to zdecydowanie najtrudniejszy nasz mecz w lidze do konca sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?