mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i 3-1 - gol Koke
1
Wolfsburg dzisiaj dalej pokauzje znakomita forme w Bundeslidze - naprawde nie ogarniam jak oni wygrali z Realem 2-0, ale nie wiem czy sa w stanie powtorzyc dwa takie mecze
8
Dzisiejszczy mecz Barcleony skomentuja
Miroslawski i Cwiakala
0
wlasnie tez sie dziwie, ze wielu podostawowych gra - w lidze sytuacje maja jasna.
Fakt, ze oszczedza Vierinhe, Draxlera, Kruse i Rodrigueza, ale jednak moglby dac odpoczac
0
tak jak pisalem po meczu z Realem, tak napisze teraz, spotkanie z Atletico jest wazniejsze i ja wzialbym w ciemno dzisiaj remis, ale z Atletico wynik ktory dalby nam awans.
1
dołączam do remisu ale znajac zycie nie bedzie ani tego ani tego
2
liga troche na tym polega, ze nie wygra sie 100% meczow i liczy sie ze Twoi rywale pogubia tych punktow wiecej :)
1
moze dlatego, ze niektoryz patrza z perspektywy Barcelony, a nie innych druzyn. Na ten moment to Atleti jest blizej nas, wiec ich remis/ porazka jest dla nas korzystna . Proste?:)
Poza tym z perspektyyw ligi hiszpanskiej 2, czy 3 miejsce nie ma wiekszego znaczenia (gra w LM od razu, bez wplywu na rozstawienie punkty itp itd, grak mozliwosci gry w SPH) .
Ja jestem za wiekszym komfortem w lidze niz mniejszym
0
Powinno byc 3-1 Koke mial 100%
0
narazie tyle bylo z remisu co jest FAKTEM, wiec ta glupia zlosliwosc niepotrzebna. nie pisze, ze wylączam trelewizor itp itd.
2
Simeone juz daje odpoczas Griezmanowi i Carrasco
2
no i tyle bylo z remisu
1
za remis:) - 2 czy 3 miejsce w lidze hiszpanskiej nie ma wiekszego wplywu ani na losowanie w Lm, anie na udzial w SPH - jedyna roznica to troche inna kasa, ale bez przesady
0
Jezeli dzisiaj Atletico by nie wygralo, to do konca sezonu moglibsmy pozwolic sobie na 2x remis i 1x porazka przy zalozeniu, ze Real wygralby wszystko do konca (co jednak byloby niezwykle trudne).
Remis na Anoeta nie bylby jeszcze dramatem, ale pozniej wygrana z Walencja to byloby must be, zeby zachowac jeszcze pewien komfort.
0
tylko, ze igrzyska sa w Brazylii, Brazylia nigdy nie podniosla zlota IO, a sam Neyamr ma niewyrównane rachunki z IO 2012, gdzie przegral w finale z Meksykiem.
0
Jakby Lewy mial grac i na Euro i na igrzyskach, to klub moglby nie zgodzi sie na gre na igrzyskach, bot o nie jest OFICJALNY termin FIFA - wiec Barca moze pojsc na reke Neyowi i federacji, ze pusci Neya na igrzyska pod warunkiem, ze nie pojedzie na CA. Bayern mial prawo to samo zrobic.
Czasamit rzeba dokonywac wyborow, a nie rzucac sie na wszystko jak reksio na szynke, bo w dluzszej perspektywie to sie odbije.
0
tam o tyle sprawa byla skomplikowana, ze wiazalo sie to z tym ze Leo nie zagra w eliminacjach do Campions LEague, ale wowczas nie bylo innego turnieju.
0
to niech zagra i tu i tu od fazy pucharowej - to zredukuje liczbe spotkan o 6, a zarowno tu i tu Brazylia bez Neya z grupy wyjdzie bez problemow.
0
To chyba byly slowe Jese w trakcie pierwszego meczu z Wilkami ;)
0
W sumie dobrze, ze Torres z nami nie zagra, bo zaczal strzelac
0
Torres na 1-1
1
Asspanyol juz i tak sie utrzyma, wiec im te 3 pkt ani nie specjalnie wiele daja, ani w wiele nie traca w przypadku porazki, wiec u mnie pragmatyzm zwycieza i oby Ateltico stracilo punkty
0
Myslicie, ze jednak Real odrobi strate? Na Bernabeu za Zidana tak 80% wynikow daloby im awans - Zizou osczedzil sporo graczy, wiec wyjda wypoczeci i naladowani. Wydaje mi sie, ze sprawa rozstrzygnie sie w ich skutecznosci, bo to ze stworza wiele to bedzie pewne.
0
jednak myslac pragmatycznie to dobrze, ze Asspanyol prowadzi
0
Oooooo Karol :))))
0
jak co sezon - warto przeanalizowac ich ywniki po pdpadnieuci z Lm z ostatnich kilku sezonow - koncowcke seoznu zawsze maja bardzo dobra w BPL
0
Alez mecz w Londynie - Caroll jakie przbudzenie
0
Arsenal po odpanieciu z LM jak co roku lapie swietna forme
0
to nie chodzi o gdybanie - tylko o to, ze oceniamy tez fakty. Pomys o tym w ten sposob: jezeli zawodnik strzela prawidlowo np. hat tricka, ale sedzia nie uznaje tych bramek, bo doszukal sie spalonego ktorego nie bylo, faulu ktorego nie bylo itp. to jak oceniasz tego zawodnika?
Tu nie chodzi o ocene ze np. Neymar mogl trafic do bramki, ale trafil w poprzeczke, tylko mowimy o fakcie (czy ten argument co wspominasz o Messim). Okreslenie tego czy byl spalony czy nie to FAKT, sytuacja z Suarezem tez jest klarowna - jest to klasyczna czerwona kartka - wiec ja nie oceniam w kwestii gdybania tylko w kwestii faktów.
Wiec to, ze sedzia podjal bledna decyzje nie usprawiedliwia Suareza - ale w sumie jak patrze na to, ze chcesz mu dac 6,5 - to w sumie az tak bardzo nie roznic sie od oceny redakcji , bo co jest za roznica w ocenie pomiedzy 5,5 i 6,5.
Ja powiem tak uwzgledniajac wage tych bramek - to GDYBY Suarez sie wne wyglupil i nie zachowal sie w ten sposob, co tylko psim swedem ucieklo to uwadze sedziego, to ja bym mu dal nie 6,5, a 9 - ale z uwagi na to co sie stalo ocena 5 jest zasluzona.
9
Z tych 3 spotkan, w 2 z Villanovense i Valencia w ogole graly rezerwy (bez MSN). W sumie z Bayerem poza Messim i Rakiticem to tez graly rezerwy.