mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
od 6 lat dochodza do 1/2 finalu LM - wiec jednak sa mocni - to, ze grali z rywalami ktorych niejeden zespol chetnie przygarnalby w lidze Europy to inna sprawa
0
Co?? Co za teorie - no tak bo jak grali z Roma ogórkiem to sobie poradzili bez problemu, z Schalke tez wygrali na pakcie faz a po wygranej na wyjezdzie faktycznie dali sie zaskoczyć. Jednak argument ze lepiej ze Real trafa na słabszego rywal - to moze najlepiej zeby grali z Piastem - ich tez zlekceważą? Naprawdę nie słyszałem zeby na etapie 1/2 LM kogokolwiek lekcewatc
1
Bez przesady - przegraliśmy z Atleti dwumecz jedna bramka i wydaje mi sie ze co jak co ale z Wilkami byśmy sobie spokojnie poradzili ( zwłaszcza gdyby nie mieli przez 60 minut Draxlera)
3
No wiesz - moze gdybyśmy trafili na Bayern tez byśmy odpadli wiec to takie gdybanie - ja pisałem ze obok Bayernu to najgorsze możliwie losowanie
0
Przeciez to nie jest towarów tylko fakt - Real byl mocny pare miesięcy temu i nadal jest mocny i tu nie ma sie nad czym wstrzymywac
1
2 mecze zupelnie bez emocji w LE (Szachtar i Villareal)
Mecze w LM mialy jednak emocje - po pierwszej serii wiekszosc mowila, ze sytuacja jest niezwykle ciekawa.
Wiadomo,ze mecz Liverpool - Dortmund przebil wszystko - ale jednak to wciaz LE i fakt, ze niektore druzyny wystawiaja rezerwy w tych rozgrywkach (patrz Totki) co by nie mowic jednak co nieco odbiera magii tym rozgrywkom.
0
w CA Messi gral lepiej niz na MS - w 1/2 z Paragwajem wlasciwie motorem reprezentacji - hat trick asyst - najlpesyz gracz spotkan z Paragwajem w grupie, Urugwajem, Kolumbia w 1/4 i Paragwajem w 1/2. TO nie byl ten Messi z Barcelony, ale Messi w Argentynie to nigdy nie bedzie Messi z Barcelony - i nie chodzi o to, ze gorzej gra - bo tez czaruje, ale troche inni partnerzy do gry, inny trener, inna taktyka, jednak tez zgrupowania nie tak czeste, a Messi jak lapie zgranie np. z Alba to wiadomo jak bardzo cos takeigo otwiera defensywe - w Argetynie nie posyla takich pilek do LO. (to tylko przyklad ale znamienny)
W 2014 tez mial sie niby oszczedzac na ms i wowcza tez malo biegal - takie gadanie. Watpie zeby takie bylo rozumowanie Messiego w kwietniu.
0
powaznie? Przeciez od stycznia do marca nie bylo lepszego pilkarza na swiecie - niestety MEssi zacial sie w kwietniu
Messi zdobyl wiecej bramek w miesiach styczen - marzec niz wowczas gdzy zdobywal 91 goli. A to bylo przeciez wlasnie po kontuzji
0
spoko - bylo pare spotkan, gdzie pewnie mozna bylo o tym pomyslec choc tez bylo pare w ktorych pauzowali np. Suarez z CdR z Bilbao i Valencia, teraz z Sociedad nie gral. Nie gral rowniez z Getafe.
Nymar tylko jeden mecz w reprezentacji, nie gral z Valencia, Eibar
Wcale tez tak wiele spotkan nie bylo gdzie prowadzilismy 3, 4-0 po 45 minutach.
spotkanie z Ray na wyjezdzie to raz, Getafe wspominalem - ale tam wlasnie Saurez w ogoloe nie gral,
Wlasciwie pierwszy mecz CdR z Bilbao nie gral Messi i Suarez - skonczylo sie 2-1
Wygrana z Malaga 2-1, wygrana z Bilbao 3-1 (CdR), Atletico 2-1, Valencia (1 mecz CdR - wypracowana przewaga caly 1 sklad odpoczywal), Levante przez 85 minut wynik 1-0, Celta 6-1, ale chyba ok. 70 minuty bylo wciaz 2-1, Gijon 3-1, Las Palma 2-1, Arsenal przez 75 minut gry bylo 0-0 - pozniej 2-0, Sevilla 2-1,
O Rayo wspomnialem, z Eibar nie gral Neymar - bylo 4-0, z Getafe nie gral Suarez, pozniej Arsenal 3-1 (moze tutaj mogl kogos zdjac, ale tez pewnie dopiero po 65 minucie), a pozniej juz pieklo Villareal, Real, Atletioc, Sociedad i Atletico i po Vilareal przerwa reprezetnacyjna.
Naprawde nie bylo tak wiele spotkan tego 3-0, 4-0, gdzie moglibymsy sobie pozwolic na rozluznianie - zreszta pilkarze innych formacji tez potrzebuja zmian,
0
czyli uwazasz ze mial wejsc? Munir pare razy gral i nawet cos tam strzelil ale to jednak nie ten poziom
0
Piękny w wielu kluczowych momentach tez stał i różnił sie tym ze machał rekami. Teraz Real jest mocny ale przy większość sezonu rożnie z tym bywało. LM rządzi sie takim prawem ze na dwumecze z silnymi rywalami trzeba wychodzić w najlepszej formie
0
Niewiele to zabrakło United w roku 2009 - byli w finale. Mniej brakowało Realowi z Nuve w poprzednim roku. Teraz to nam sporo brakowało - odpadliśmy w 1/4
0
Tylko kto miał wejść za tridente - potrzebowaliśmy goli a nie bronić wyniku. Munir miał wejść??
0
Jakbym wiedział ze trafimy na Atletico to myśle ze poważnie rozważyłbym odpadniecie - Atletico to obok Bayernu było najgorsze możliwe losowanie ( do tego pierwszy mecz at home nie pomagał)
1
Skoro odpadliśmy powtórzę pytanie:
Bylibyście zadowoleni z wygranej Bardy w lidze i PK, a Realu w LM? Czy uznalibyście taki sezon za niezbyt dobry?
0
Dokładnie - choć Dobrze by było aby jakbyśmy byli w dołku trafić na jakiego łatwiejszego rywala w LM oraz trochę łatwiejszy terminarz ligowy. Niestety w tym czasie dostaliśmy przeciwników najbardziej wymagających
0
Niby tak ale wciąż ta perfekcja była blisko tego zeby była dogrywka ( Reka Gabiego ) i druga żółta kartka za to. Jeżeli wszyscy mówią ze Barca gra piach to właśnie odwieczne pytanie czy to obi sa tak dobry czy moze my tak słabi a moze coś pośrodku;)
0
Szanse miałby każdy - w LM na tym etapie niewiele dzieli wygrana od porażki - no moze poza tym co Leo zrobił. Bayernem w poprzednim sezonei
0
Moze za 3 lata obronimy po raz drugi :)
0
Czyli jesteś za superliga de facto?
0
Dokładnie i pamietam jak wiele osób kibicowało wówczas Atleti ale tak dodam od siebie ze jakby PSV przeszło to wówczas graliby ze śmietankowymi ;)
0
Enrique klasa wypowiedz - trzeba sie zmobilizować i powalczyć o te dwa trofea o które mkzemy
1
Dlaczego tak ma zostać? Moze za 3 lata jednak obronimy :p?
2
To prawda - niestety tak sie zderzyło ze nie dość ze forma słaba to rywale najgorsi jakich można mieć
0
Znowu widać jak na tacy dlaczego LM jest taka trudna - bo na przestrzeni paru miesięcy ( luty - maj) trzeba utrzymać doskonała formę lub mieć dużo szczęścia w losowaniu zeby wykorzystać moment słabszej formy. My niestety zarówno mieliśmy tych rywali z najwyższej polki a i forma nie przyszła.
Teraz liga i bedzie to liga bardzo trudna bo zostało 6 spotkan a formy jednak brakuje.
0
Bayern i PSG grają bardziej otwarty futbol - do tego wówczas oba kluby były mocno osłabione i to jakby nie patrzeć pomagało.
6
Napisze tak:
Popatrzcie ile ostatnio dwumeczów zagraliśmy w LM grając za każdym niemal razem z najtrudniejszym możliwym do wylosowania rywalem.
W poprzednim sezonie city( mistrz Anglii), Psg ( mistrz Francji), Bayern ( mistrz Niemec) i na końcu Juventus ( mistrz Włoch) - teraz niełatwy rywal do dwumeczu jkaplon jest Arsenał i ponownie Atletico.
Do tego w CD-R w poprzednim sezonie Atletico. Za każdym razem wygrywaliśmy - to musiało nadejść.
Enrique wygrywał za każdym razem z Atleti ale tez większość tych spotkan była wyrównana i znowu dodam to tez musiało kiedy ms nadejść ze z nimi po prostu przegramy.
0
Przynajmniej widać ze nasi walczyli - przeciwko Atleti gra sie niesamowicie ciezko co pokazywały nasze mecze z nimi nawet jak grali w 9 na Camp Nou.
Brakowało nam w tym sezonie momentu odpoczynku i no cóż nawet nie mieliśmy okazji odpocząć jak Real na stadionie Wolfsburga.
1
Sytuacja jak w sezonie 13/14 w półfinale oba zespoły z Madrytu - Atleico znowu nas wyeliminowało, Real znów Niemców ograł , znów jest Bayern i drużyna z Anglii
0
Uefalona mówili