0

od 6 lat dochodza do 1/2 finalu LM - wiec jednak sa mocni - to, ze grali z rywalami ktorych niejeden zespol chetnie przygarnalby w lidze Europy to inna sprawa

0

Co?? Co za teorie - no tak bo jak grali z Roma ogórkiem to sobie poradzili bez problemu, z Schalke tez wygrali na pakcie faz a po wygranej na wyjezdzie faktycznie dali sie zaskoczyć. Jednak argument ze lepiej ze Real trafa na słabszego rywal - to moze najlepiej zeby grali z Piastem - ich tez zlekceważą? Naprawdę nie słyszałem zeby na etapie 1/2 LM kogokolwiek lekcewatc

1

Bez przesady - przegraliśmy z Atleti dwumecz jedna bramka i wydaje mi sie ze co jak co ale z Wilkami byśmy sobie spokojnie poradzili ( zwłaszcza gdyby nie mieli przez 60 minut Draxlera)

3

No wiesz - moze gdybyśmy trafili na Bayern tez byśmy odpadli wiec to takie gdybanie - ja pisałem ze obok Bayernu to najgorsze możliwie losowanie

0

Przeciez to nie jest towarów tylko fakt - Real byl mocny pare miesięcy temu i nadal jest mocny i tu nie ma sie nad czym wstrzymywac

1

2 mecze zupelnie bez emocji w LE (Szachtar i Villareal)

Mecze w LM mialy jednak emocje - po pierwszej serii wiekszosc mowila, ze sytuacja jest niezwykle ciekawa.

Wiadomo,ze mecz Liverpool - Dortmund przebil wszystko - ale jednak to wciaz LE i fakt, ze niektore druzyny wystawiaja rezerwy w tych rozgrywkach (patrz Totki) co by nie mowic jednak co nieco odbiera magii tym rozgrywkom.

0

w CA Messi gral lepiej niz na MS - w 1/2 z Paragwajem wlasciwie motorem reprezentacji - hat trick asyst - najlpesyz gracz spotkan z Paragwajem w grupie, Urugwajem, Kolumbia w 1/4 i Paragwajem w 1/2. TO nie byl ten Messi z Barcelony, ale Messi w Argentynie to nigdy nie bedzie Messi z Barcelony - i nie chodzi o to, ze gorzej gra - bo tez czaruje, ale troche inni partnerzy do gry, inny trener, inna taktyka, jednak tez zgrupowania nie tak czeste, a Messi jak lapie zgranie np. z Alba to wiadomo jak bardzo cos takeigo otwiera defensywe - w Argetynie nie posyla takich pilek do LO. (to tylko przyklad ale znamienny)

W 2014 tez mial sie niby oszczedzac na ms i wowcza tez malo biegal - takie gadanie. Watpie zeby takie bylo rozumowanie Messiego w kwietniu.

0

powaznie? Przeciez od stycznia do marca nie bylo lepszego pilkarza na swiecie - niestety MEssi zacial sie w kwietniu

Messi zdobyl wiecej bramek w miesiach styczen - marzec niz wowczas gdzy zdobywal 91 goli. A to bylo przeciez wlasnie po kontuzji

0

spoko - bylo pare spotkan, gdzie pewnie mozna bylo o tym pomyslec choc tez bylo pare w ktorych pauzowali np. Suarez z CdR z Bilbao i Valencia, teraz z Sociedad nie gral. Nie gral rowniez z Getafe.

Nymar tylko jeden mecz w reprezentacji, nie gral z Valencia, Eibar

Wcale tez tak wiele spotkan nie bylo gdzie prowadzilismy 3, 4-0 po 45 minutach.

spotkanie z Ray na wyjezdzie to raz, Getafe wspominalem - ale tam wlasnie Saurez w ogoloe nie gral,

Wlasciwie pierwszy mecz CdR z Bilbao nie gral Messi i Suarez - skonczylo sie 2-1

Wygrana z Malaga 2-1, wygrana z Bilbao 3-1 (CdR), Atletico 2-1, Valencia (1 mecz CdR - wypracowana przewaga caly 1 sklad odpoczywal), Levante przez 85 minut wynik 1-0, Celta 6-1, ale chyba ok. 70 minuty bylo wciaz 2-1, Gijon 3-1, Las Palma 2-1, Arsenal przez 75 minut gry bylo 0-0 - pozniej 2-0, Sevilla 2-1,

O Rayo wspomnialem, z Eibar nie gral Neymar - bylo 4-0, z Getafe nie gral Suarez, pozniej Arsenal 3-1 (moze tutaj mogl kogos zdjac, ale tez pewnie dopiero po 65 minucie), a pozniej juz pieklo Villareal, Real, Atletioc, Sociedad i Atletico i po Vilareal przerwa reprezetnacyjna.

Naprawde nie bylo tak wiele spotkan tego 3-0, 4-0, gdzie moglibymsy sobie pozwolic na rozluznianie - zreszta pilkarze innych formacji tez potrzebuja zmian,

0

czyli uwazasz ze mial wejsc? Munir pare razy gral i nawet cos tam strzelil ale to jednak nie ten poziom

0

Piękny w wielu kluczowych momentach tez stał i różnił sie tym ze machał rekami. Teraz Real jest mocny ale przy większość sezonu rożnie z tym bywało. LM rządzi sie takim prawem ze na dwumecze z silnymi rywalami trzeba wychodzić w najlepszej formie

0

Niewiele to zabrakło United w roku 2009 - byli w finale. Mniej brakowało Realowi z Nuve w poprzednim roku. Teraz to nam sporo brakowało - odpadliśmy w 1/4

0

Tylko kto miał wejść za tridente - potrzebowaliśmy goli a nie bronić wyniku. Munir miał wejść??

0

Jakbym wiedział ze trafimy na Atletico to myśle ze poważnie rozważyłbym odpadniecie - Atletico to obok Bayernu było najgorsze możliwe losowanie ( do tego pierwszy mecz at home nie pomagał)

1

Skoro odpadliśmy powtórzę pytanie:
Bylibyście zadowoleni z wygranej Bardy w lidze i PK, a Realu w LM? Czy uznalibyście taki sezon za niezbyt dobry?

0

Dokładnie - choć Dobrze by było aby jakbyśmy byli w dołku trafić na jakiego łatwiejszego rywala w LM oraz trochę łatwiejszy terminarz ligowy. Niestety w tym czasie dostaliśmy przeciwników najbardziej wymagających

0

Niby tak ale wciąż ta perfekcja była blisko tego zeby była dogrywka ( Reka Gabiego ) i druga żółta kartka za to. Jeżeli wszyscy mówią ze Barca gra piach to właśnie odwieczne pytanie czy to obi sa tak dobry czy moze my tak słabi a moze coś pośrodku;)

0

Szanse miałby każdy - w LM na tym etapie niewiele dzieli wygrana od porażki - no moze poza tym co Leo zrobił. Bayernem w poprzednim sezonei

0

Moze za 3 lata obronimy po raz drugi :)

0

Czyli jesteś za superliga de facto?

0

Dokładnie i pamietam jak wiele osób kibicowało wówczas Atleti ale tak dodam od siebie ze jakby PSV przeszło to wówczas graliby ze śmietankowymi ;)

0

Enrique klasa wypowiedz - trzeba sie zmobilizować i powalczyć o te dwa trofea o które mkzemy

1

Dlaczego tak ma zostać? Moze za 3 lata jednak obronimy :p?

2

To prawda - niestety tak sie zderzyło ze nie dość ze forma słaba to rywale najgorsi jakich można mieć

0

Znowu widać jak na tacy dlaczego LM jest taka trudna - bo na przestrzeni paru miesięcy ( luty - maj) trzeba utrzymać doskonała formę lub mieć dużo szczęścia w losowaniu zeby wykorzystać moment słabszej formy. My niestety zarówno mieliśmy tych rywali z najwyższej polki a i forma nie przyszła.

Teraz liga i bedzie to liga bardzo trudna bo zostało 6 spotkan a formy jednak brakuje.

0

Bayern i PSG grają bardziej otwarty futbol - do tego wówczas oba kluby były mocno osłabione i to jakby nie patrzeć pomagało.

6

Napisze tak:

Popatrzcie ile ostatnio dwumeczów zagraliśmy w LM grając za każdym niemal razem z najtrudniejszym możliwym do wylosowania rywalem.

W poprzednim sezonie city( mistrz Anglii), Psg ( mistrz Francji), Bayern ( mistrz Niemec) i na końcu Juventus ( mistrz Włoch) - teraz niełatwy rywal do dwumeczu jkaplon jest Arsenał i ponownie Atletico.

Do tego w CD-R w poprzednim sezonie Atletico. Za każdym razem wygrywaliśmy - to musiało nadejść.

Enrique wygrywał za każdym razem z Atleti ale tez większość tych spotkan była wyrównana i znowu dodam to tez musiało kiedy ms nadejść ze z nimi po prostu przegramy.

0

Przynajmniej widać ze nasi walczyli - przeciwko Atleti gra sie niesamowicie ciezko co pokazywały nasze mecze z nimi nawet jak grali w 9 na Camp Nou.

Brakowało nam w tym sezonie momentu odpoczynku i no cóż nawet nie mieliśmy okazji odpocząć jak Real na stadionie Wolfsburga.

1

Sytuacja jak w sezonie 13/14 w półfinale oba zespoły z Madrytu - Atleico znowu nas wyeliminowało, Real znów Niemców ograł , znów jest Bayern i drużyna z Anglii

0

Uefalona mówili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?